Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Головне про електричний EQS від Mercedes-EQ: коротко про все

Головне про електричний EQS від Mercedes-EQ: коротко про все

Компанія Mercedes-Benz та її електричний суббренд Mercedes-EQ поступово деталізують інформацію про свій новий, повністю електричний автомобіль EQS . На даний момент відомо майже все, що можна розповісти про електричний седан, на який Mercedes-EQ покладає стільки надій. У Штутгарті справедливо зауважують, що EQS - перший електромобіль класу люкс, і він здатний поставити високі стандарти в цьому класі на багато років вперед.

Новий EQS - функціональний і технологічний продукт, з унікальним дизайном і широкими можливостями для взаємодії з навколишнім світом. Електромобіль в майбутньому стане цінним відкриттям як для водіїв, так і пасажирів. На старті покупцям буде запропоновано дві моделі EQS - базовий EQS 450+ потужністю 245 кВт та більше потужний EQS 580 4MATIC потужністю 385 кВт.

Всі офіційні дані про новий Mercedes-EQ EQS ми зібрали на одній сторінці. В майбутньому електроседан буде продаватися в автосалоні Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій, і тому ми хочемо, щоб наші клієнти отримували повну інформацію про важливі продукти першими.

Новий EQS від Mercedes-EQ: стійкий і екологічно нейтральний

Вже до 2029 року німецький виробник Mercedes-Benz планує перейти до випуску виключно вуглецево-нейтральних автомобілів або, просто кажучи, електрокарів. Вже зараз компанія робить безліч кроків, щоб в найближчі роки вийти в лідери в сфері електричного транспорту і ПО для автомобілів. Все це є частиною ініціативи Ambition 2039, яка також передбачає випуск 8-й повністю електричних моделей вже в 2022 році. Вони будуть створюватися на семи заводах, розташованих на трьох континентах, охоплюючи таким чином майже весь світ.

Серед них буде і EQS. Флагманський електроседан буде вироблятися на заводі 56 в німецькому місті Зіндельфінген, найбільш просунутому підприємстві Mercedes-Benz. На ньому не тільки виробляються повністю електричні машини - він сам, завод 56, незабаром стане вуглецево-нейтральним. Виробничий процес буде організований таким чином, щоб викиди СО2 в атмосферу стали нульовими.

Для седана EQS в рамках серійного виробництва використовуються ресурсозберігаючі матеріали. Компоненти загальною вагою понад 80 кг створені з переробленої та відновлюваної сировини. Наприклад, для кабельних каналів застосовувався перероблений пластик, для підлогових покриттів - перероблена пряжа (від торгової марки ECONYL®), для внутрішньої частини капота був узятий спеціальний алюміній, визнаний екологічно раціональним виробництвом.

Mercedes-EQ EQS вигляд спереду

Аеродинаміка EQS - рекордний показник 0,20 cd

Аеродинамічний показник електричного седана EQS - 0,20 cd. Це рекорд серед серійних автомобілів на даний момент. Настільки низький опір забезпечує збільшений запас ходу і низький рівень шуму. Відмінний аеродинамічний потенціал був досягнутий завдяки участі, крім іншого, дизайнерів. Для EQS розроблялася максимально вдала з точки зору аеродинаміки форма. Фронтальна площа EQS становить 2,51 м2, що призвело в результаті до ефективного опору повітря від 0,5 м².

Аеродинаміка EQS 2021

Рекуперація EQS

У новому електромобілі Штутгарта також чудова рекуперація. За допомогою різних заходів інженери зуміли добитися значної користі процесу рекуперації для дальності ходу. Відновлення енергії відбувається інтелектуально - з урахуванням умов руху або особливостей топографії. Тут допомагає система ECO Assist, яка пропонує водієві три режими рекуперації енергії та функцію накату, яку можна активувати за допомогою підрульових перемикачів.

Рекуперація EQS 2021

Запас ходу EQS - 780 км по WLTP

"Перший електромобіль класу люкс" має дальність ходу до 780 км за циклом WLTP. З таким потенціалом продукт на 100% відповідає високим очікуванням аудиторії. Як відомо, на старті продажів найбільш високою потужністю буде 385 кВт, проте в майбутньому Mercedes-EQ представить варіант на 560 кВт. Всі моделі будуть оснащуватися електричною трансмісією (eATS) на задній осі, а версії з 4MATIC також отримають eATS на передній осі.

Запас ходу 2021

Біонічний дизайн в новому EQS: інноваційні методи проектування компонентів кузова

Деякі компоненти електроседана були розроблені за допомогою "бионічного дизайну". Комплексне моделювання позитивно позначається на загальній вазі та стійкості. Команда «Bionic Mesh Design» в Mercedes-Benz використовувала програмні інструменти з кіно- та ігрової індустрії, призначені для швидкого моделювання геометрії складних об'єктів. В результаті EQS зміг позбутися зайвих кілограмів.

Mercedes-EQ Біонічний дизайн вигляд збоку

Зарядка EQS

EQS можна заряджати до 200 кВт на станціях швидкої зарядки постійним струмом. Щоб зарядити електромобіль для їзди на відстань до 300 км по циклу WLTP, буде потрібно всього 15 хвилин. Вдома чи на громадських зарядних станціях EQS можна зручно заряджати від мережі змінного струму за допомогою бортового зарядного пристрою. Крім того, існують різні інтелектуальні програми зарядки.

Mercedes-EQ EQS Зарядка 2021

Новий EQS: безпека при роботі з високою напругою

Щоб уникнути ураження людей електричним струмом і коротких замикань, Mercedes-Benz розробив багатоступеневу концепцію безпеки при роботі з високою напругою. Навіть в разі пошкодження EQS немає небезпеки ураження електричним струмом або короткого замикання, так як навіть в цьому випадку відсутнє замкнуте електричне коло.

Інше важливе рішення - самоперевірка високовольтної системи. Вся конструкція, зокрема акумуляторна батарея, постійно контролює себе. За допомогою безперервних вимірювань температури, ізоляції та короткого замикання струми короткого замикання виявляються і відображаються на ранній стадії.

Як тільки в результаті зіткнення визначається серйозність аварії, система високої напруги відключається. Нарешті, особливою перевагою є «стаціонарне виявлення зіткнень»: під час зарядки EQS також може виявляти сильні удари і швидко переривати процес зарядки. Це допомагає досягти особливо високого рівня захисту високовольтної системи.

Навігація із застосуванням Electric Intelligence

Система Electric Intelligence вміє створювати найбільш швидкі та зручні маршрути. Для цього динамічно аналізується ситуація з пробками, розташуванням зарядних станцій і обраним стилем водіння. Навігація інтелектуально планує кожну поїздку, піклуючись про економію енергії.

Mercedes-EQ Навігація

Зовнішній дизайн EQS від Mercedes-EQ

Екстер'єр електричного седана постає перед вами автентичним і функціональним. В його основі - повністю нова архітектура, яка з першого погляду відрізняє його від автомобілів з бензиновими двигунами. Видно особливий підхід до аеродинаміки, функціональності, естетики. Всі поверхні ретельно змодельовані, число стиків зведено до мінімуму, а переходи виконані безшовними.

Передня частина електромобіля об'єднується в блок «Black Panel». Технологічні фари, які вінчає світлова стрічка, і чорна радіаторна решітка (Black Panel) формують виразний образ. За допомогою опціональних пакетів AMG Line Exterior або Electric Art Exterior решітку Black Panel можна зробити ще цікавіше.

Mercedes-EQ EQS Зовнішній дизайн

Бездротові оновлення OTA: Over the Air Updates

EQS - перший електромобіль німецького виробника, в якому можна активувати абсолютно нові функції. Робити це можна за допомогою бездротових оновлень (OTA). Після попереднього налаштування деякі функції EQS можуть бути адаптовані відповідно до особистих переваг власника.

Якість повітря в EQS

З ENERGIZING AIR CONTROL PLUS Mercedes-EQ застосовує комплексний підхід до якості повітря в EQS. Система включає функції фільтрації і кондиціонування повітря, використовує різні датчики для постійного моніторингу ситуації. Великий фільтр HEPA (High Efficiency Particulate Air) не тільки дуже ефективно очищає зовнішнє повітря, а й запобігає потраплянню в салон діоксиду сірки та оксиду азоту, а також будь-яких неприємних запахів. Активний ароматизатор, що входить в пакет AIR-BALANCE, насичує очищене повітря приємними ароматами. Для електричної моделі був створений новий запах - № 6 MOOD Linen.

Автоматичні комфортні двері в новому EQS

Для власників електромобіля буде доступна опція у вигляді автоматичних комфортних дверей спереду і ззаду. При наближенні водія відбувається висування дверних ручок, а потім і автоматичне відкривання дверей водія. Таким же чином можуть бути відкриті задні двері. До речі, вони взаємодіють з системою контролю сліпих зон для додаткової безпеки пасажирів.

Mercedes-EQ EQS Автоматичні комфортні

Штучний інтелект в новому EQS

Електричний седан EQS є виключно розумним автомобілем. Весь його кузов і салон оснащені набором з 350 датчиків всіляких видів. Вони стежать за відстанню, швидкістю, умовами освітлення, температурою, зайнятістю сидінь і навіть мовою пасажирів, щоб виконувати їх команди з блискавичною швидкістю. Електромобіль має високу здатність до самонавчання завдяки ШІ (штучного інтелекту).

Mercedes-EQ EQS Штучний інтелект

Можливості парковки EQS від Mercedes-EQ

Завдяки потужним датчикам, контролюючим простір навколо автомобіля, системи паркування можуть допомогти водієві при маневруванні. Водій може маневрувати на парковці та виїжджати з неї за допомогою функції Remote Parking Assist для смартфона. Після попередньої установки для INTELLIGENT PARK PILOT новий EQS підготовлений для автоматизованого водіння (AVP, рівень SAE 4). Якщо автомобіль оснащений необхідним обладнанням і відповідною службою Connect (в залежності від країни), автомобіль отримує вбудовану технологію для автоматичного маневрування на паркувальних місцях і виїзду з них без участі водія.

Mercedes-EQ EQS Можливості парковки Можливості парковки

Автопілот в EQS

З опціональним DRIVE PILOT EQS зможе рухатися в умовно автоматизованому режимі зі швидкістю до 60 км / ч в місцях з високою щільністю руху або заднім ходом на відповідних ділянках автомагістралей, спочатку в Німеччині. Це знімає напругу з водія і дає йому час для інших справ, таких як перегляд веб-сторінок або перегляд електронної пошти в автомобілі.

Mercedes-EQ EQS Автопілот

Технологія освітлення DIGITAL LIGHT

Фари EQS оснащені революційною технологією DIGITAL LIGHT, яка дозволяє проеціювати допоміжну розмітку або попереджувальні символи на поверхню дороги. DIGITAL LIGHT оснащується світловим модулем з трьома вкрай потужними світлодіодами в кожній фарі, світло яких переломлюється і направляється 1,3 мільйонами мікродзеркал. Таким чином, роздільна здатність досягає понад 2,6 мільйона пікселів на фару.

Mercedes-EQ EQS Технологія освітлення

Екран MBUX Hyperscreen

Абсолютною родзинкою в інтер'єрі EQS 580 4MATIC є стандартний екран MBUX Hyperscreen. Цей великий вигнутий екран простягається майже від передньої панелі до передньої стійки. Три екрану знаходяться під склом і ніби зливаються в один. 12,3-дюймовий OLED-дисплей для переднього пасажира дозволяє з легкістю управляти функціями.

За рахунок адаптивного програмного забезпечення інформаційно-розважальна система MBUX повністю пристосовується до власника EQS. Вона радує його індивідуальними пропозиціями в області численних інформаційно-розважальних, комфортних і транспортних функцій. Найважливіші програми завжди пропонуються на верхньому рівні в поле зору, в залежності від ситуації та контексту.

Mercedes-EQ EQS Екран MBUX Екран MBUX

Безпека EQS

Останнє покоління систем допомоги водієві включає в себе безліч функцій підтримки. Новим, наприклад, є додаткове попередження про мікросон від ATTENTION ASSIST. Він аналізує рухи повік водія через камеру на дисплеї водія (тільки в поєднанні з MBUX Hyperscreen).

Принципи інтегральної безпеки, зокрема, безпеки при аваріях, реалізовані в електричному EQS з належною увагою. Як і всі інші Mercedes, EQS відрізняється високою пасивною безпекою: жорстким салоном, особливими зонами деформації та сучасними утримуючими системами. PRE-SAFE® входить в стандартну комплектацію.

Той факт, що EQS заснований на повністю електричній архітектурі, також відкрив нові можливості проектування для його концепції безпеки. Це означає, наприклад, що для установки акумуляторної батареї можна було вибрати зручне місце в захищеній від зіткнення зоні в днище кузова. А оскільки на борту немає великого картера, поведінку при лобовому зіткненні можна змоделювати ще краще.

На додаток до стандартних краш-тестів були перевірені характеристики автомобіля в різних ситуаціях з додатковим навантаженням, а в Центрі технологій безпеки транспортних засобів були проведені великі випробування різних компонентів EQS.

Нагадаємо, що на європейський ринок електричний седан EQS виходить вже в наступному місяці, в серпні 2021 року.

Mercedes-EQ Безпека

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту