Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Прем'єра EQG Concept від Mercedes-EQ: електричний G-Class готовий до епохи електромобільності

Прем'єра EQG Concept від Mercedes-EQ: електричний G-Class готовий до епохи електромобільності

У перші дні вересня на виставці IAA Mobility компанія Mercedes-EQ представила пробний варіант електричного G-класу. Передбачається, що Concept EQG не тільки представить весь спектр переваг оригінального позашляховика в поєднанні з електричним приводом, але навіть перевершить легендарну модель з двигуном внутрішнього згоряння в деяких областях позашляхових можливостей. Крім того, концепт-кар EQG буде вкрай цікавий для покупців, небайдужих до розкоші.

Той факт, що з'явиться чисто електрична версія G-класу, був очевидний вже на прем'єрі нинішнього покоління в 2018 році. У той час Арнольд Шварценеггер, який сам володіє електрифікованим G-класом від Kreisel Electric, вирвав у тодішнього генерального директора Daimler Дітера Цетше обіцянку, що серійний G-Class також буде електрифіковано.

Хоча наступник Цетше Ола Келленіус порушив деякі рішення свого попередника (наприклад, зосередився на електричних моделях, замість того щоб продовжувати паралельно розробляти автомобілі на паливних елементах), нинішній генеральний директор Daimler виконує обіцянку про створення електричного G-класу. На виставці IAA Mobility показаний передсерійний варіант EQG, близький до виробничого.

Пробний варіант електричного G-класу

Дизайн екстер'єру EQG Concept від Mercedes-EQ

Незважаючи на те, що EQG поки все ще носить назву «Concept», його зовнішній вигляд навряд чи сильно зміниться з виходом серійної версії. Технічно абсолютно нове покоління 2018 року було розроблено навіть більш ретельно, ніж Porsche 911, тому кутовий дизайн і круглі фари також збережені в EQG. Тим не менш, він також повинен включати деякі типові елементи дизайну Mercedes-EQ, такі як велика чорна панель замість звичної решітки радіатора в моделях внутрішнього згоряння. В Concept EQG чорна решітка панелі обрамлена приголомшливою світловий смугою.

Однак є відхилення від звичного дизайну G-класу в задній частині: замість звичайного кожуха запасного колеса у задніх дверях є настінний ящик з білими акцентами підсвічування, що пропонує нову функціональність: він може використовуватися для укладання зарядних кабелів. «З новим EQG ми вирушаємо в подорож в майбутнє. Цей автомобіль поєднує в собі сучасні позашляхові можливості з перевагами епохи електромобільності, до якої ми всі прагнемо», - говорить головний дизайнер Горден Вагенер. «Для нас було важливо дійсно зберегти ДНК G-класу, але направити його в епоху EQ: як G-Class, але по-іншому, повністю електричний позашляховик».

Дизайн екстер'єру EQG Concept від Mercedes-EQ

Електропривід EQG Concept від Mercedes-EQ

Концепт EQG (і, ймовірно, також пізніша серійна модель) має чотири двигуни, встановлених поряд з колесами. Для цього довелося переробити задній міст з жорсткою рамою, щоб пристосувати до нього електричний привід. Спереду це було дещо простіше з незалежною підвіскою коліс.

Оскільки кожним електродвигуном можна управляти індивідуально, це повинно забезпечити «унікальні ходові якості» як на дорозі, так і поза нею. Щоб задовольнити «високі вимоги до характеристик бездоріжжя», двигуни також мають коробку передач з можливістю перемикання в «режиму низького діапазону», тобто аналогічно редуктору позашляховика з мотором внутрішнього згоряння, тільки в чотири рази краще. Оскільки електродвигуни також забезпечують максимальний крутний момент практично з першим оборотом, можна сподіватися, що пізніша серійна модель EQG матиме «величезну тягову потужність і керованість».

Акумулятор Concept EQG інтегрований в раму сходового типу G-Класу і завдяки низькому центру тяжіння повинен запропонувати додаткові переваги на бездоріжжі. На презентації концепт-кара Daimler не надав ніяких технічних даних про акумулятор або робочі характеристики чотирьох двигунів - розробка серійної моделі ще не завершена. Як тільки офіційні дані з'являться, Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій відразу ж поділиться інформацією в цьому розділі сайту.

На шляху до серійної моделі EQG також доведеться зіткнутися з легендарною випробувальною трасою на горі Шьокль висотою 1445 метрів в Граці, яка вважається особливо складною на бездоріжжі з крутими схилами до 60 градусів. Ми з нетерпінням чекаємо результатів - Mercedes-EQ вже оголошує, що EQG «ще більше розширить позашляхові можливості G-класу в деяких областях».

Електропривід EQG Concept

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту