Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Оригінальні аксесуари

Оригінальні аксесуари

Образ сучасного автомобіля складається з деталей, саме вони формують індивідуальний стиль Вашого Мерседес

Оригінальні аксесуари

Оригінальні аксесуари Mercedes-Benz

Образ сучасного автомобіля складається з деталей, саме вони формують індивідуальний стиль Вашого Мерседес. Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність.

Офіційний салон Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій пропонує клієнтам великий асортимент колекційних та технічних аксесуарів, дитячі сидіння, фірмові велосипеди та інші високоякісні продукти оригінальної якості Mercedes-Benz. Аксесуари доступні частково в наявності, частково на замовлення. Так чи інакше, наші фахівці подбають, щоб вибрані аксесуари в найкоротші терміни були поставлені для Вас.

Найвища якість і фірмовий стиль Mercedes-Benz має кожен оригінальний аксесуар, представлений в наших каталогах. Як і автомобілі, оригінальні аксесуари Mercedes-Benz створюються з кращих матеріалів і є символом розкоші.

Колекційні аксесуари

Колекційні аксесуари

Оригінальні аксесуари Mercedes-Benz з кращих матеріалів і в фірмовому стилі німецького бренду. У нашому салоні доступні найрізноманітніші колекційні аксесуари, які Ви зможете використовувати в повсякденному житті, в роботі і на відпочинку. Стильні та практичні речі та вироби доповнять Ваш образ і додадуть йому індивідуальності.

Колекційні аксесуари Mercedes-Benz ідеально підійдуть для подарунка Вашим рідним і близьким. Вони оцінять стиль і статусність аксесуара з трипроменевою зіркою. Сонцезахисні окуляри, кулькові ручки, одяг і сумки, запальнички, кружки - це та багато іншого завжди у Вашому розпорядженні в офіційному салоні Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Колекційні аксесуари від Mercedes-Benz

Технічні аксесуари

Технічні аксесуари

Оригінальні фірмові вироби Mercedes-Benz для використання в комплекті з автомобілем. Абсолютно особливі елементи дозволять доповнити образ Вашого Мерседес, зробити автомобіль ще більш комфортним і розкішним. Використовуйте додаткові можливості і отримуйте більше непідробного задоволення. Двоколірні колісні диски, аксесуари для стайлінгу кузова, аксесуари для розважальної системи та навігації, елементи з функціями комфорту та багато іншого чекає в офіційному салоні Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Чому важливо використовувати виключно оригінальні аксесуари Mercedes-Benz? Важлива не тільки якість і фірмове виконання, тільки оригінальні вироби створюють Вашу індивідуальність, тільки вони виглядають і працюють бездоганно. Ніякі підробки не можуть зрівнятися з оригінальною продукцією Мерседес-Бенц за характеристиками, якістю, ефективністю іта терміном служби.

Технічні аксесуари від Mercedes-Benz

Дитячі сидіння

Дитячі сидіння

Фірмові дитячі сидіння від Mercedes-Benz забезпечують більш зручну і безпечну поїздку на автомобілі з дітьми. Ваше чадо потребує особливої ​​опіки і турботи, особливо під час їзди. Кожне таке сидіння було розроблено та протестовано найкращими фахівцями Mercedes-Benz, а після сертифіковане незалежними європейськими організаціями. Дитячі сидіння нашого бренду визнані кращими у своїй категорії.

У нашому дилерському центрі можна замовити дитячі сидіння для малюків різного віку: для дітей до 15 місяців, від 8 місяців до 4 років, від 4 до 12 років. Рекомендуємо підбирати сидіння з урахуванням ваги Вашої дитини. Оригінальні дитячі сидіння «Мерседес-Бенц» мають сучасні системи захисту.

Дитячі сидіння від Mercedes Benz

Велосипеди для дорослих і дітей

Велосипеди для дорослих і дітей

Оригінальні велосипеди Mercedes-Benz - для любителів спорту та активного способу життя. У нашому салоні можна замовити велосипеди для дорослих та дітей. Широкий вибір моделей в різноманітних колірних рішеннях. Подібно до автомобілів Мерседес, велосипеди з трипроменевою зіркою створені відповідно до високих ідеалів бренду, що стосуються комфорту, надійності, технологічності, високого стилю.

Також у нас можна купити різні аксесуари для подорожей на велосипеді. Зверніть увагу на велосипедний шолом дитячий, рюкзаки для дітей і дорослих, які підтримують колеса, окуляри, бейсболки, кухоль-термос і інші корисні вироби. Велосипедні аксесуари Mercedes-Benz відповідають найвищим стандартам якості.

Велосипеди для дорослих і дітей від Mercedes-Benz

Електронні каталоги аксесуарів

Електронні каталоги аксесуарів

Повний асортимент колекційних та технічних аксесуарів, а також різного додаткового устаткування представлений в ілюстрованих електронних брошурах від Mercedes-Benz. Скачайте електронний каталог аксесуарів для обраної моделі і вибирайте вироби на свій смак!

Електронні каталоги аксесуарів від Mercedes-Benz

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту