Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Про компанію

Дилерський центр

Дилерський автоцентр Mercedes-Benz на Кільцевій

Мерседес-Бенц Київ Автоцентр на Кільцевій – Офіційний дилер автомобілів Mercedes-Benz в Україні

Новий дилерський центр Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій» в 2017 році став третім офіційним дилером концерну Daimler AG в Києві. Наш дилерський центр має широкий діапазон послуг і гарантує високі стандарти обслуговування для всіх поціновувачів культового автомобільного бренду. Завдяки поєднанню технологічності, першокласних фахівців і зручного розташування, Ви можете особисто відчути переваги німецької якості.

Отримайте найкращий сервіс від офіційного дилерського центру

Офіційний дилерський центр має в своєму розпорядженні просторий демонстраційний зал. Стильний і лаконічний дизайн підкреслює атмосферу розкоші і допомагає сконцентруватися на потужних автомобілях Mercedes-Benz. Крім того, «Автоцентр на Кільцевій» обладнаний складом оригінальних запасних частин і авторизованим відділенням сервісного обслуговування для гарантійного та післягарантійного ремонту.

Ще однією особливістю нашого автосалону є висококваліфікована команда. В роботі з клієнтами ми керуємося принципами чесності, відкритості і відповідальності. Всі співробітники, чи то менеджер чи автослюсар, мають успішний професійний досвід і великий спектр спеціальних знань.

дилер автомобілів Mercedes-Benz в Україні

Завдяки суворому відбору і постійному навчанню, наші фахівці відповідають високим стандартам марки Mercedes-Benz, що дозволяє забезпечити преміальний сервіс. У нашому автосалоні на додаток до чудової якості автомобілів Ви отримаєте уважне ставлення до всіх Ваших побажань.

В офіційному дилерському центрі Ви можете отримати необхідну експертну консультацію, конфігурувати автомобіль відповідно до Ваших особистих вимог, а також, вибрати будь-яку з актуальних моделей для тест-драйву. Для комфорту наших гостей і клієнтів дилерський центр обладнаний лаунж зоною з фуд-кортом, ігровою зоною для дітей, зручними м'якими меблями і доступом до Wi-Fi.

Також, «Автоцентр на Кільцевій» надає різні фінансові послуги, такі як кредитування, лізинг і програми автострахування. Для всіх видів послуг ми гарантуємо мінімальний термін оформлення і підбір оптимальних для Вас умов. Крім того, в нашому автосалоні Вам доступні послуги офіційного технічного обслуговування, включаючи мийку і сервісний центр, а також покупка оригінальних запасних частин і ексклюзивних аксесуарів Mercedes-Benz.

Офіційний дилер Mercedes-Benz в Україні

Технічне обслуговування від авторизованого дилера Mercedes-Benz

Сучасна станція технічного обслуговування оснащена відповідно до високих стандартів якості Daimler AG і гарантує клієнтам широкий спектр сервісних послуг для автомобілів Mercedes-Benz. Постійне оновлення і модернізація обладнання дозволяє забезпечувати не тільки високу, але і стабільну якість послуг. В результаті Ви отримуєте відмінно виконану роботу, а ми лояльного клієнта.

Ви можете довірити нашому салону будь-які кузовні та фарбувальні роботи, замовлення і реєстрацію автомобільних ключів, регулювання розвалу / сходження, заміну замків, балансування шин і різноманітні послуги по ремонту двигунів. При виборі будь-якої послуги Ви можете бути абсолютно впевнені, що Ваш автомобіль в надійних і професійних руках фахівців нашого автоцентру.

Всі роботи здійснюються в зазначені Вами терміни з використанням виключно ліцензованого обладнання і матеріалів. Таким чином, флагманські технології дозволяють здійснювати комплексний ремонт високої складності.

Офіційний дилерський центр «Автоцентр на Кільцевій» повністю поділяє цінності бренду Mercedes-Benz і прагне до бездоганності, привабливості та надійності. Кожен консультант має вичерпні знання про комплектації, системи безпеки, технічне оснащення автомобілів Mercedes-Benz. Для нас важливо зробити процес вибору автомобіля, тест-драйв або сервісне обслуговування максимально комфортним і легким. Ми цінуємо кожного клієнта і не шукаємо універсальний підхід. Саме тому ми гарантуємо індивідуальні рішення і сервіс високого рівня!

Офіційний дилер автомобілів Mercedes-Benz на Кільцевій
Офіційний дилер Mercedes-Benz на Кільцевій

Графік роботи Автоцентру на Кільцевій Mercedes-Benz в місті Києві

Режим роботи відділу сервісу:
Понеділок-п'ятниця: 10:00 - 20:00
Субота: 10:00 - 18:00
Неділя: 10:00 - 16:00

Режим роботи автосалону:
Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 20:00
Субота: 10:00 - 18:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Київська обл., Софіївська Борщагівка, вул.Толстого, 2

Відділ продажів: +380 (44) 503-81-01
Сервіс: +380 (44) 503-81-03
Запчастини і аксесуари: +380 (44) 503-81-02

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту