Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Інноваційні технології Mercedes–Benz

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Прагнення Mercedes-Benz до інновацій

Компанія Mercedes-Benz c самої своєї появи в 1886 році прагнула прогресу та інновацій. Сама поява першого нашого автомобіля стала в певному сенсі революцією в людському суспільстві. Наші розробки і зараз, в 21 столітті, змінюють світ, роблять життя більш динамічним, яскравим і цікавим. Використовуючи професіоналізм кращих німецьких інженерів і досягнення науки, ми робимо автомобілі Mercedes-Benz також і безпечними. Інноваційні технології, з одного боку, дозволяють гарантувати більшу безпеку для водія і пасажирів, а з іншого боку - підвищувати екологічну безпеку транспортних засобів. У цьому розділі Ви можете дізнатися про останні інновації Mercedes-Benz.

Стратегія Electric Intelligence для мобільності без CO2 викидів.

Новий бренд EQ

Mercedes-Benz EQ - нове сімейство, під ім'ям якого компанія випускає електричні автомобілі, а також супутні продукти, послуги, технології та інновації. Термін Electric Intelligence символізує поєднання головних цінностей бренду - емоції та інтелект. Справжнє задоволення від водіння завдяки технологіям EQ віднині грунтуватиметься на ефективній і надійній підтримці штучного інтелекту.

Перша експериментальна модель суббренда Mercedes-Benz EQ під назвою Generation EQ була представлена ​​в 2016 році на Паризькому автосалоні. До 2022 року компанія планує випустити близько 10 повністю електрифікованих моделей: в кожному сегменті буде представлений продукт EQ, від хетчбеків до повнорозмірних позашляховиків. Невід'ємним компонентом нової стратегії є комплексне і безперебійне сервісне середовище для клієнта, яке охоплює все - від унікальних електричних характеристик комфорту до інфраструктури. Транспортні засоби будуть використовувати комбіновану систему зарядки, настінні зарядні пристрої та портативні бездротові системи індуктивної зарядки.

Новий автомобіль Mercedes Benz

Mercedes-Benz демонструє перспективи електричного майбутнього мінівенів преміум-класу.

Світова прем'єра Concept EQV

Mercedes-Benz Vans розвиває електрифікацію своїх автомобілів і робить черговий крок з Concept EQV. За словами Вілфріда Порта, члена правління Daimler AG - Concept EQV, завдяки своєму продуманому дизайну салона, є автомобілем майбутнього, який прекрасно підходить як для сімейної поїздки, так і для відважного мандрівника, а також для пасажирських перевезень.

Mercedes Benz Concept EQV вид спереду

Новий погляд на мобільність.

EQ Concept

EQ: новий бренд запускає переосмислення мобільності.На автосалоні в Парижі Mercedes-Benz представив свій новий продукт електричної мобільності. Назва EQ розшифровується як «Electric Intelligence» і говорить про такі цінності бренду як «емоційність і інтелект». Нове сімейство охоплює всі основні аспекти електромобільності і виходить далеко за межі звичного транспортного засобу, орієнтуючись на потреби клієнта.

Mercedes Benz Concept EQ вид спереду

Концептуальна модель EQA - чемпіон в сфері електричної мобільності.

Concept EQA

Електричний наступ від Mercedes-Benz продовжує набирати обертів. Шоу-кар EQA показує, як стратегія EQ може виглядати в класі компактних моделей, а також є ще одним прикладом послідовного розвитку нової мови дизайну.

Mercedes Benz Concept EQ вид спереду

Інноваційний пікап X-CLASS.

Concept X-Class

Універсальний автомобіль з новітніми технологіями німецького преміум-бренду.

Два варіанти оформлення, одна суть: перший справжній преміум-пікап.

Дизайн концепту X-CLASS

«Пікапи X-CLASS найбільш виразно інтерпретують актуальний мову дизайну Mercedes-Benz. У цьому концепті майстерно реалізовані всі межі суперечливої філософії нашого бренду », - каже Гордій Вагенер, головний дизайнер Daimler AG.

«Потужний шукач пригод, талановитий вираз сучасного погляду на сегмент пікапів. Прогресивний дизайн і кращі сторони класичного пікапа вступають в приголомшливий зв'язок в X-Class Concept.

Mercedes Benz концепт X-CLASS

Технології та досягнення Формули 1 для міських вулиць.

Mercedes-AMG Project ONE

Унікальний шоу-кар Mercedes-AMG Project ONE поєднує в собі приголомшливу продуктивність і готову до ефективної роботи гібридну технологію. Виняткова ефективність і карколомний дизайн. Цей концепт дає нам уявлення про те, як AMG визначає ефективність водіння в майбутньому.

Mercedes AMG Project ONE

Ефективне зниження рівня впливу на навколишнє середовище.

Стійка мобільність від Mercedes-Benz

Керівництво Mercedes-Benz зі стійкого розвитку та захисту навколишнього середовища

Протягом десятиліть Daimler AG розширює і удосконалює свої програми з охорони навколишнього середовища. Екологічне мислення і дії зі стійкого розвитку є невід'ємною частиною корпоративної філософії Daimler, яка пронизує всі сфери корпоративного і сервісного обслуговування.

У своїй програмі стійкого розвитку Daimler AG визначила стратегію енергозбереження і, отже, скорочення викидів CO2. Відповідно, всі європейські заводи, а також мережа збуту з дочірніми підприємствами зобов'язані скоротити викиди на 20 відсотків в період з 1990 по 2020 рік, незважаючи на значне збільшення обсягів виробництва. Проміжні результати за 2015 рік показали зниження на 13 відсотків у порівнянні з попереднім роком.

Екологічна політика заснована на екологічних і енергетичних рекомендаціях Daimler AG, які поширюються на всі підрозділи концерну.


  • Ми працюємо над вирішенням проблем у сфері охорони навколишнього середовища та енергетики.
  • Ми розробляємо продукти, які є екологічно чистими і енергоефективними в своєму сегменті ринку.
  • Ми робимо все етапи виробництва якомога більш екологічно чистими і енергетично оптимізованими.
  • Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексне обслуговування і інформацію про охорону навколишнього середовища та використання енергії.
  • Ми прагнемо зразкового екологічного та енергетичного балансу в усьому світі.
  • Ми надаємо нашим співробітникам і громадськості вичерпну інформацію про охорону навколишнього середовища та використання енергії.

Виробництво без шкоди для екології - невід'ємна риса бренду

У Mercedes-Benz постійно працюють над тим, щоб виробництво наших автомобілів було максимально екологічним, нешкідливим, а наші революційні технології виробництва і обробки встановлюють стандарти корпоративного захисту навколишнього середовища. Ми приділяємо особливу увагу захисту клімату, контролю забруднення повітря та збереженню ресурсів.

На шляху до нешкідливої для навколишнього середовища мобільності

Населення Землі зростає і разом з ним - потреба в ефективній і зручній мобільності. Зростаюча щільність населення вимагає екологічно чистих і економічно ефективних рішень. Mercedes-Benz розробив стратегію, яка крок за кроком наближає нас до мобільності без шкідливих викидів і відповідає різним вимогам мобільності місцевого та міжміського рівня.

Екологічні сертифікати моделей Mercedes-Benz

Ми розробляємо продукти, які є особливо екологічно чистими і енергоефективними в своєму сегменті ринку. Ми здійснюємо дії, що стосуються турботи про екологію, ще на самих ранніх етапах створення кожного нового продукту. Висока ступінь відповідальності в цих питаннях дає нам можливість покращувати якість мобільності для людей, не завдаючи шкоди нашій планеті. Уже в даний час ми можемо задовольнити побажання все більшого числа клієнтів, які звертають увагу на екологічні аспекти.

Екологічна стійкість і захист навколишнього середовища в продажах.

Екологічний менеджмент Mercedes-Benz

Mercedes-Benz створює місця продажів з використанням екологічно чистих технологій

Центр продажів комерційних автомобілів Mercedes-Benz в Берліні був побудований в 2010 році відповідно до вичерпного спектру вимог щодо стійкості. Тим часом історія успіху стійкого будівництва від Mercedes-Benz триває: останнім часом побудовано велику кількість аналогічних об'єктів по всьому світу. В даний час ведеться будівництво «зелених» автосалонів в Дармштадті і Люнені.

Для зниження викидів CO2 використовуються екологічно чисті технології. Наприклад, світлодіодні прожектори по всій будівлі, які поступово тьмяніють вночі або повністю відключаються, тим самим покращуючи енергетичний баланс.

Все є важливим і отримує друге життя

MeRSy - система переробки відходів майстерень і автозапчастин, контрольована Daimler AG. З 1993 року старі запчастини піддаються переробці. Подушки безпеки, амортизатори, стартерні акумулятори та шини отримують друге життя і стають повноцінними новими продуктами найвищої якості.

Одна з наших головних цілей - постійно збільшувати кількість утилізованих матеріалів в нових моделях Mercedes. І ми робимо активні кроки в цьому напрямку, працюючи над оптимізацією утилізації компонентів таких моделей, наприклад, як E-Class.

Ми суворо дотримуємося обраної лінії з охорони навколишнього середовища

Екологічний звіт Mercedes-Benz формується щороку. Він містить інформативні та цікаві доповіді з багатьох актуальних тем. Дізнайтеся більше про те, що ми робимо для захисту навколишнього середовища.

Серед іншого, в щорічному екологічному звіті за 2018 повідомляється про темі енергоефективності в автосалонах, управлінні утилізацією відходів або комплексну експертизу аналізу екологічних ризиків в філіях Mercedes-Benz OWN Retail.

Mercedes Benz автосалон
Mercedes Benz двигун
Mercedes Benz аккумулятор

Дбайливе використання ресурсів.

Розширений екологічний менеджмент Mercedes-Benz

Екологічна політика Mercedes-Benz спрямована на надання всіх послуг з одночасним увагою до навколишнього середовища. Ми активно працюємо над тим, щоб наше виробництво не тільки не несло шкоди для екології, а й щоб ми могли робити внесок у поліпшення навколишнього середовища. Економити ресурси і при цьому в повному обсязі задовольняти наших клієнтів - ось на чому побудована наша повсякденна робота.

Наші заходи щодо захисту навколишнього середовища регулярно перевіряються незалежними екологічними контролерами (DEKRA Intertek Certification GmbH). Успішна сертифікація відповідно до EMAS, вимогливого європейського стандарта екологічного менеджменту, означає ефективність, надійність та прозорість корпоративного екологічного менеджменту.

Екологічно орієнтоване обслуговування в дилерських центрах також означає, що багато систем мийки автомобілів працюють з системою циркуляції води і біологічного очищення стічних вод. З 1993 року відходи майстерні і деталі автомобілів переробляються з використанням власної системи утилізації.

Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA class

Екологічний сертифікат для нового А-Класу.

Mercedes-Benz A-Class

Універсальний автомобіль з новітніми технологіями німецького преміум-бренду.

Модель Mercedes-Benz A 180 d нового покоління успішно пройшла аудиторську перевірку TÜV з екологічної сертифікації. Цей сертифікат заснований на оцінці життєвого циклу, в ході якої експерти перевіряють вплив автомобілів на навколишнє середовище протягом всього екcплутаціонного циклу. Автомобіль A-Class повністю задовольняє існуючим вимогам, і ми пишаємося цим.

Новий автомобіль Mercedes-Benz A class

Випробування безпілотних моделей Mercedes-Benz.

Випробування безпілотних моделей Mercedes-Benz

Концерни Daimler AG і Bosch вибрали район Каліфорнії для повномасштабних випробувань безпілотних автомобілів. У другій половині 2019 року запускається сервіс безпілотних таксі, клієнти якого зможуть пересуватися по визначеним маршрутам по місту, викликаючи такі таксі за допомогою мобільного додатку. Дані випробування дозволять прискорити розвиток повністю автоматизованого водіння без водія. Все це говорить про те, що технології безпілотного водіння від Mercedes-Benz досягли такого рівня, що дозволяє безпечно тестувати їх не тільки на закритих полігонах, а й в реальних міських умовах.

Забезпечити розвиток і поширення повністю автономного та безпілотного водіння можна за умови того, що автомобіль зможе безперебійно і блискавично розпізнавати і оцінювати зовнішню обстановку за допомогою різних сенсорних датчиків

Новий автомобіль Mercedes Benz A 180 d

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту