Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Шини, диски та колеса

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Найкраще зчеплення з дорогою. Бездоганна тяга на будь-якій поверхні. Оригінальні шини та колеса в зборі.

Шини диски та колеса в зборі

Якість. Безпека. Економічність.
Оригінальні шини та колеса в зборі Mercedes-Benz - це Ваша впевненість на дорогах. Бережіть себе, використовуйте тільки оригінальну продукцію Mercedes-Benz. Кожен виріб було розроблено спеціально під Ваш Мерседес і чудово адаптоване до високих характеристик водіння. Висока якість і прекрасні характеристики кочення доповнюються елегантним і стильним дизайном. Оригінальні шини та колеса в зборі Mercedes-Benz завжди доступні в нашому салоні - прямі поставки зі Штутгарта!

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки.

Оригінальні шини Mercedes-Benz

Шини різних виробників, які встановлюються на автомобілі Mercedes-Benz, мають спеціальне маркування MO: це офіційний знак якості, що присуджується лише тим моделям, що відповідають суворим стандартам якості Mercedes-Benz з безпеки, ефективності та довговічності. Такі шини спеціально розроблені для вашого Mercedes і оптимально відповідають Вашому автомобілю завдяки своїм особливим конструктивним особливостям.

Шини для автомобілів Mercedes-Benz з маркуванням MOE - вироби з технологією «Антипрокол», вони мають посилені боковини. Навіть при повній втраті тиску Ви зможете з гідністю вийти з небезпечних ситуацій і дістатися до найближчого салону Mercedes-Benz.

Оригінальні шини від Mercedes-Benz

Спеціально для вашого Mercedes

У тісній співпраці з провідними виробниками шин ми розробляємо гуму, яка ідеально відповідає нашим автомобілям. Всі шини з маркуванням MO і MOE проходять строгі та різнобічні випробування. Перш, ніж отримати знак якості MO, шини повинні пройти перевірку на відповідність близько 50 суворим критеріям. Як результат - наші клієнти завжди отримують виключно якісні і надійні шини для своїх автомобілів Mercedes-Benz. Ніяких компромісів.

Шини з маркуванням MOE володіють підвищеною надійністю. Вони мають посилені бічні стінки і крім стандартних якостей Mercedes-Benz, мають також наступні характеристики:

При раптовій втраті тиску шини дозволяють і далі рухатися зі швидкістю до 80 км / ч.
Вони гарантують достатню мобільність, щоб вийти з небезпечної зони і дістатися до найближчого дилера Mercedes-Benz.
Високий комфорт їзди через вкрай низьку передачу дорожніх нерівностей до шасі та пасажирів.

Підготуйтеся до нового сезону в салоні офіційного дилера Mercedes-Benz. Зміна та сезонне зберігання шин.

Сезонна зміна шин

У нашому салоні Ви можете зробити заміну шин, а також скористатися послугою сезонного зберігання. Ми міняємо гуму на Вашому Mercedes - з зимової на літню або навпаки - і залишаємо на зберігання в салоні той комплект шин, який знадобиться Вам у наступному сезоні. Сезонне зберігання шин здійснюється з дотриманням усіх стандартів бренду: після очищення і огляду на предмет пошкоджень шини поміщаються за певним алгоритмом дій в нашому салоні. Фахівці подбають про оптимальну температуру та іншї умови зберігання. На початку чергового сезону ми повідомимо Вас про необхідність чергової заміни шин - ми ніколи не забуваємо про Вашу безпеку.

Сезонна зміна шин від Mercedes-Benz

Європейське маркування шин

Європейське маркування шин

Вибрати відповідні шини високої якості Вам допоможе також маркування EU - європейське маркування шин, що дає інформацію про основні характеристики виробу. Наявність такого знака якості говорить про те, що до виробу була застосована перевірка на предмет основних якостей: на предмет ефективності витрати палива, рівня шуму їзди і ступеня зчеплення з мокрим дорожнім покриттям.

Європейське маркування шин від Mercedes Benz

Ефективність витрат палива згідно EU Tyre Label

Ефективність витрат палива згідно EU Tyre Label

Чим нижче опір коченню під час їзди автомобіля, тим менше енергії витрачається. На етикетках EU показник опору коченню вказується в класах, від A до G. У класу А, відповідно, найменший показник опору, ну а у класу G він найвищий. Шини з низьким ступенем опору мають екологічні переваги, як мінімум, через те, що знижується витрата палива у автомобіля.

Рівень шуму в EU Tyre Label

Рівень шуму в EU Tyre Label

Даний параметр на етикетках виражається характерними звуковими хвилями і показниками шуму з дБ. Звичайна літня гума, наприклад, виробляє приблизно такий шум, який знаходиться на одному рівні з вуличним шумом.

Зчеплення з мокрою дорогою відповідно до EU Tyre Label

Зчеплення з мокрою дорогою відповідно до EU Tyre Label

Якісні шини повинні володіти максимально високим зчепленням з мокрою поверхнею доріг. Адже в цьому випадку гальмівний шлях в екстреній ситуації буде гранично коротким. На етикетках EU ступінь зчеплення вказана, подібно оцінці опору коченню, в буквах від A до G. У автошин з буквою A буде найбільш короткий гальмівний шлях, а у шин з відміткою G – максимальний.

Рекомендуємо брати до уваги інформацію EU Tyre Label при виборі шин для Вашого Mercedes-Benz.

Якісні шини від Mercedes Benz
Комбінації коліс і шин від Mercedes Benz

Комбінації коліс і шин

Комбінації коліс і шин

Використовуйте колеса і шини тільки в тих комбінаціях, які офіційно допускаються компанією Mercedes-Benz. Офіційний дилер Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій надає клієнтам інформацію про допущені заводом комбінації коліс і шин. Не ігноруйте міркування безпеки - використовуйте тільки підтверджені брендом комбінації.

Легкосплавні диски від Mercedes-Benz

Легкосплавні диски

Головні особливості. Легкосплавні диски та колеса Mercedes-Benz.

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту