Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування автомобілів Mercedes-Benz

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервісне обслуговування Mercedes-Benz

Автомобіль Mercedes-Benz вимагає регулярного технічного обслуговування відповідно до стандартів німецького бренду. Преміальна якість автомобіля з трипроменевою зіркою вимагає відповідного за рівнем сервісу.

Офіційний дилер Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій надає повний комплекс послуг по сервісу та обслуговуванню автомобілів виробництва Mercedes-Benz. Ми обслуговуємо будь-які офіційні моделі та модифікації з трипроменевою зіркою на капоті. Рівень наших послуг повністю відповідає стандартам головного представництва Mercedes-Benz в Німеччині. Насолоджуйтесь найкращим технічним обслуговуванням: компетентним, ретельним, індивідуальним і прозорим.

Сервіс: +380 (44) 299-43-88

Сервіс преміум-якості від Mercedes Benz

Приємні знижки на обслуговування з тарифом «Преміум сервіс»!

Від регулярного технічного обслуговування залежить не тільки комфорт їзди, а й надійність і термін служби автомобіля. Тому Mercedes-Benz підготував для вас особливу пропозицію.

«Преміум сервіс» включає:


 • знижки на сервісні роботи: -20%;

 • знижки на запасні частини: до -20%.

Якщо ваш легковий автомобіль Mercedes-Benz виготовлений до 01.01.2018 року, з 1 січня 2022 року ви маєте можливість користуватися сервісним обслуговуванням зі знижкою в розмірі 20%, а також отримати знижку 20% на запасні частини.Запрошуємо до Автоцентру на Кільцевій — офіційного дилерського центру Mercedes-Benz для проходження технічного обслуговування за вигідною ціною.

«Преміум сервіс Плюс» — технічне обслуговування за вигідною ціною

Пропозиція включає:


 • знижки на сервісні роботи: -30%;

 • знижки на запасні частини: до -30%.

Якщо ваш легковий автомобіль Mercedes-Benz виготовлений до 01.01.2015 року, з 1 січня 2022 року на його обслуговування та на запасні частини надаються знижки до 30%.

Пропозиція діє за умови обслуговування в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz, отож запрошуємо вас до Автоцентру на Кільцевій!

Вигідне обслуговування з тарифом «Лояльний»

Для всіх легкових автомобілів Mercedes-Benz, строк гарантії яких за терміном експлуатації закінчився, з 1 січня 2022 року діють знижки.

Тариф «Лояльний» включає:


 • знижки на сервісні роботи: -20%;

 • знижки на запасні частини: до -5%.

Зверніть увагу, що пропозиція діє за умови обслуговування в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz. Запрошуємо вас до Автоцентру на Кільцевій, щоби пройти сервісне обслуговування за вигідною ціною!

Акційна пропозиція «Sprinter Pro» — знижки на обслуговування Mercedes-Benz Sprinter W906


Офіційний дилерський центр Mercedes-Benz “Автоцентр на Кільцевій” пропонує власникам моделей Sprinter W906, що були виготовлені до 01.01.2017 року спеціальні умови сервісного обслуговування.


Унікальна акційна пропозиція “Sprinter Pro”, дозволяє підтримувати бездоганний стан вашого Mercedes-Benz Sprinter W906 за вигідними умовами — знижка 30% на роботи і до 30% на запасні частини*.


Детальніше про умови програми обслуговування Mercedes-Benz Sprinter W906 дізнавайтеся від наших менеджерів за телефоном: +380 (44) 299-43-88.


*Знижки діють з 09.08.2021 року за умови замовлення запчастин для обслуговування в сервісному центрі “Автоцентр на Кільцевій” та не додаються до знижок за іншими діючими акціями.

Оригінальні запчастини Mercedes Benz

Оригінальні запасні частини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

Оригінальні запчастини Mercedes-Benz в салоні офіційного дилера Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій

Для Вашої безпеки ми проводимо більш жорсткі випробування кожної деталі. Незалежно від зносу або необхідності заміни: оригінальні запчастини Mercedes-Benz відрізняються чудовою якістю, перевіреною безпекою і високою надійністю. Тому що вони були спеціально розроблені для Вашого автомобіля. Довговічність і відмінне співвідношення ціни і якості роблять оригінальні запчастини Mercedes-Benz особливо економічними.

Коли справа стосується Вашої безпеки, ми не йдемо на компроміси. Ми піддаємо всі деталі ретельному тестуванню, перш ніж назвати їх оригінальними запчастинами Mercedes-Benz. Ми надаємо особливого значення функціональності, довговічності і міцності. Тільки коли деталь відповідає найсуворішим вимогам Mercedes-Benz, вона отримує ліцензію і дозвіл на випуск для використання в сервісному обслуговуванні, в тому числі на території України.

Запчастини і аксесуари: +380 (44) 299-46-34

Оригінальні запчастини Mercedes Benz

Оригінальне моторне масло

Оригінальне моторне масло

Якби Ваш Мерседес вибирав самостійно, він би вибрав оригінальне моторне масло Mercedes-Benz.

Оригінальна масло для двигуна гарантує високий термін його служби, надійний захист двигуна в різних режимах роботи і при будь-яких погодних умовах, знижену витрату палива і зниження шкідливих викидів в навколишнє середовище.

Більше потужності. Більше ефективності. Менше зносу. Оригінальне моторне масло Mercedes-Benz. Завжди в наявності в офіційному салоні Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Важлива перевага: при виробництві моторного масла враховуються детальні знання розробників двигунів. Результат: масло, яке на 100% відповідає вимогам автомобілів Mercedes-Benz.

Оригінальне моторне масло Mercedes Benz

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування

В Україні з 2011 року діє всесвітня гарантія від Mercedes-Benz! Кожен клієнт може розраховувати на безкоштовне гарантійне обслуговування найвищої якості за стандартами Daimler AG.

Компанія Mercedes-Benz абсолютно впевнена у високій якості своїх автомобілів, тому надає гарантію терміном 2 роки при покупці нових легкових автомобілів. Гарантія надається без обмеження пробігу. При цьому Mercedes-Benz з максимальною відповідальністю ставиться до своїх клієнтів, тому з належною увагою ставиться до усунення виникаючих несправностей і поломок.

Гарантійне обслуговування від Mercedes Benz

Послуга Service 24h - евакуація і доставка автомобіля

Послуга Service 24h - евакуація і доставка автомобіля

Доставка автомобіля в салон Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Ми доставимо Ваш автомобіль в сервіс. Звідки захочете.

У вас немає часу, щоб привести свій Mercedes в сервіс? Не має значення. Наша служба доставки автомобілів відповідально і швидко забере Ваш Mercedes у Вашого будинку або в будь-якому іншому місці, наприклад, у Вашому офісі або фітнес-центрі. Як тільки ваш Мерседес пройде необхідне сервісне обслуговування, він буде повернутий власникові. Максимальний комфорт і зручність - для кожного клієнта.

Послуга Service 24h від Mercedes Benz

Страхування автомобіля Mercedes-Benz

Страхування автомобіля Mercedes-Benz

Покладайтеся на першокласні переваги страхування автомобілів Mercedes-Benz: зі страховкою автомобілів Mercedes-Benz ми пропонуємо Вам безліч переваг.

Ми подумали про все

Ваш Мерседес - це щось особливе. Тому кожен автомобіль включає в себе відмінну страховий захист. Наші умови досить гнучкі і універсальні, за рахунок Ви можете розробити свій захист відповідно до Ваших ідей. Так що не тільки Ви, але і ваш Mercedes повністю захищені. У разі поломки і пошкоджень офіційний дилер Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій повністю відновить якість Вашого автомобіля.

Страхування автомобіля від Mercedes Benz

Сервісні пакети

У офіційному дилерському центрі Mercedes-Benz “Автоцентр на Кільцевій” з 01.01.2022 по 31.12.2023 на умовах акції “Сервісні пакети” доступна діагностика автомобіля за спеціальними цінами.* Пропозиція діє в рамках політики турботи про клієнтів та дозволяє запобігти зайвим витратам на ремонт, своєчасно виявивши й усунувши будь-які несправності.

Вартість діагностичних робіт, замовлених з переліку доступних послуг на момент звернення, дозволяє заощадити до 50% коштів, у порівнянні зі звичайною вартістю.

Спеціальна пропозиція на сервіс дійсна за умови замовлення і установки оригінальних запчастин, придбаних у виконавця робіт, що вимагають заміни за результатами проведеної діагностики.

Перелік діагностичних робіт, на які діє акція “Сервісні пакети”:


 • Перевірка дизельного двигуна (для всіх типів автомобілів);

 • Перевірка ходової частини (для легкових автомобілів);

 • Перевірка ходової частини (для комерційних автомобілів);

 • Перевірка електроустаткування (для всіх типів автомобілів);

 • Перевірка і регулювання розвалу-сходження коліс (для легкових автомобілів без пневматичної підвіски);

 • Перевірка і регулювання розвалу-сходження коліс (для комерційних автомобілів (повною масою до 8 тонн);

 • Перевірка і регулювання розвалу-сходження коліс (для легкових автомобілів з пневмопідвіскою);

 • Кодування одного блоку управління однієї з систем автомобіля (для всіх типів автомобілів).

*Спеціальні ціни на сервіс діють з 01.01.2022 по 31.12.2022 у офіційному дилерському центрі Mercedes-Benz “Автоцентр на Кільцевій”. Вигода становить до 50% вартості діагностичних робіт, замовлених з переліку доступних на момент звернення, в порівнянні зі звичайною вартістю, а не пакетним замовленням, за станом на дату його здійснення.

Детальну інформацію про перелік і вартість робіт дізнавайтеся за номером +380 (44) 299-43-88

“Сервісні пакети” от Mercedes Benz
Приємні знижки на обслуговування з тарифом «Преміум сервіс»!
Преміум сервіс Плюс» — технічне обслуговування за вигідною ціною
Вигідне обслуговування з тарифом «Лояльний»

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту