Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Правова інформація

Правова інформація

Правова інформація Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій

Правова інформація

Авторські права

Всі права захищені. Усі тексти, фотографії, малюнки, звукові, відео- та анімаційні файли, а також їх композиційне оформлення захищені авторським правом та іншими законами про захист інтелектуальної власності. Не допускається їх копіювання, зміна або використання на інших сайтах у комерційних чи інших цілях. Інтернет-сайт https://mercedes-benz-kiev.com може містити зображення, авторські права на які належать третім особам. Інтернет-сайт https://mercedes-benz-kiev.com представляє інформацію від імені ТОВ «Автоцентр на Кільцевій».

Продукція та ціни

Деяка інформація про продукцію, така як тексти та ілюстрації, могла бути створена для використання у різних країнах. Внаслідок цього, специфікації продукції, пропонованої на українському ринку, можуть відрізнятися. Можлива зміна даних після їх публікації на інтернет-сайті. Дані про продукцію, що стосуються обсягів поставки, зовнішнього вигляду, характеристик, габаритів і маси, витрати палива, експлуатаційних витрат тощо слід розглядати як приблизні. Незмінність цін і відсутність помилок не гарантуються. Зображені автомобілі частково укомплектовані додатковим обладнанням, що не входять до стандартної версії. Відхилення у перенесенні кольорів обумовлені технічними можливостями. Протягом терміну поставки зберігається право на конструктивні та формальні зміни, відмінності у колірних відтінках, а також зміни комплектації поставки від виробника, якщо продукція при цьому не змінюється істотно, і зазначені зміни прийнятні для покупця. З урахуванням можливості зміни умов продажу дійсними вважаються ціни на день поставки. Зазначені ціни слід розглядати як рекомендовані. Ціни дійсні на момент публікації і можуть змінюватися без попереднього повідомлення. Інформацію про актуальні ціни можна дізнатися у представництві компанії або у офіційних дилерів. Всі ціни на цьому сайті орієнтовні та можуть змінюватися залежно від типу та об'єму двигуна автомобіля, виду виконання моделі у поєднання з іншим обладнанням. При замовленні автомобіля у базовій комплектації слід враховувати вимоги заводу-виробника для різних моделей та ринків збуту. Імпортер залишає за собою право внесення змін до цієї цінової інформації. Вартість у гривнях розраховується за курсом, який вказаний на сайті www.mercedes-benz.ua.

Товарні знаки

Якщо не вказано інше, усі товарні знаки на даному сайті https://mercedes-benz-kiev.com/, включаючи основні марки Daimler, найменування моделей, їх логотипи та емблеми, належать концерну Daimler.

Ліцензійні права

Компанія "АвтоКапітал" прагне зробити інтернет-сайт актуальним і корисним. Ми сподіваємося, що Вам він сподобається так само, як і нам. При цьому ми просимо Вас поставитися із розумінням до того, що компанія зобов'язана захищати свою інтелектуальну власність, включаючи патенти, товарні знаки і авторські права. Цей інтернет-сайт не надає ніяких ліцензійних прав або дозволів на використання інтелектуальної власності Daimler.

Попередня інформація

Багато інтернет-сторінок містять низу попередніх зауважень та відомостей, заснованих на переконаннях керівництва компанії. Використовувані у такому контексті слова "оцінювати", "очікувати", "розраховувати", "мати намір" і "планувати", а також інші подібні вирази несуть у собі інформацію, що стосується майбутнього і має передбачуваний характер. Така інформація відображає актуальні на момент висловлювання уявлення Daimler AG щодо майбутнього розвитку, і її слід розглядати з урахуванням можливих поправок. Як вказано у звітах про діяльність концерну Daimler, що подаються відомству біржового нагляду США U. S. Securities and Exchange Commission (включно із останнім річним звітом форми 20-F), фактичні результати можуть значно відрізнятися від прогнозів через вплив різних чинників. Серед них сила зміни загальної економічної ситуації або умов ділової активності, зміна обмінних курсів валют та процентних ставок, умов конкуренції, відсутність попиту на продукцію і послуги, а також зміни у стратегії підприємства. Daimler не несе зобов'язань за оновлення інформації, що стосується майбутнього.

Гарантії та відповідальність

Інформація представлена компанією "як вона є" без будь-яких гарантій, фактичних або гарантій придатності до продажу, використання з будь-якої конкретної метою або відсутності порушень прав третіх осіб. На наших інтернет-сторінках Ви також знайдете посилання на інші веб-ресурси. Ми хотіли б зазначити, що не маємо ніякого відношення до форми і змісту сайтів, на які посилаємося. Відповідно ми не можемо гарантувати актуальність, правильність, повноту або якість даних, що надаються на зазначених сайтах. З урахуванням вищесказаного ми заявляємо, що не маємо нічого спільного з будь-яким вмістом цих сайтів. Це положення поширюється на усі посилання, будь-які зовнішні сайти, розміщені на наших інтернет-сторінках, а також на їх зміст.

ВАТ "АВТОКАПІТАЛ"

ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.

Використання матеріалів можливе лише З ДОЗВОЛУ ВАТ "АВТОКАПІТАЛ"

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту