Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Корпоративні продажі

Корпоративні продажі

Корпоративні продажі від Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій

Корпоративні продажі

Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій, пропонує спеціальну програму для корпоративних клієнтів. Для вашої компанії ми розробили комплекс пропозицій, які дозволять підкреслити статус організації та оптимізувати експлуатаційні витрати.

Спеціальна пропозиція включає в себе:

 • унікальні умови на придбання автомобілів (спеціальна ціна);
 • надання персонального сервіс-менеджера;
 • першочергове постачання автомобілів будь-якої існуючої комплектації;
 • можливість покупки, і обслуговування автомобілів співробітниками вашої компанії в особистих цілях на умовах, що діють для вашої організації.
Також для корпоративних клієнтів ТОВ «Автоцентр на Кільцевій» пропонує:
 • надання спеціальних сервісних програм (Сервісний контракт);
 • наявність запасних частин на складі під ваш персональний автопарк.

Наша програма допоможе значно заощадити ваш час і кошти на придбання і обслуговування автомобілів, а так само вигідно підкреслить імідж компанії серед конкурентів.

Корпоративні продажі Mercedes-Benz

Управління автопарком

Для правильного управління автопарком, головною умовою є володіння всіма необхідними даними для повного розрахунку ваших витрат. Ми надамо повну інформацію, і всі необхідні для розрахунку дані, а також персонального менеджера, який буде супроводжувати вас на всіх етапах підбору автомобілів Mercedes-Benz і послуг для вашої компанії.

Управління автопарком Mercedes-Benz

Надійний партнер для довгострокових ділових відносин

Відділ корпоративних продаж Mercedes-Benz

Головний пріоритет для нашої компанії - це установка довгострокових партнерських відносин. З першої зустрічі ми постараємося бути для вас консультантами, і, в той же час, партнерами, даючи поради про те, що придбати, і як керувати автопарком, в залежності від потреб вашої компанії.

Кожен з менеджерів по корпоративним клієнтам вносить свої ноу-хау, щоб проконсультувати вас відповідно до ваших індивідуальних потреб, як з точки зору асортименту, так і з точки зору «транспортної політики» вашої організації.

ТОВ «Автоцентр на Кільцевій» готовий надати конкурентоспроможні пропозиції по кредитуванню, страхуванню, лізингу, а також подальшого обслуговування автомобілів, що допоможе нам стати основним партнером в реалізації ідеального рішення для вас.

Асортимент автомобілів Mercedes-Benz дозволяє задовольнити будь-які побажання

Якщо ви шукаєте рішення, яке задовольнить усі економічні та емоційні потреби, з Mercedes-Benz ви зробите правильний вибір. Низькі експлуатаційні витрати, надійність, висока вартість при вторинному продажі, і максимальна безпека є факторами, які завжди характеризували наші автомобілі. Таким чином, транспортні засоби Mercedes-Benz показують, наскільки цінним є імідж для успіху вашої компанії.

Для тих, хто купує автомобілі марки Mercedes-Benz, переваги очевидні. Ключовим моментом є «загальна вартість володіння», що означає сукупну вартість володіння автомобілем. Надійність моделей марки Mercedes-Benz дозволяє уникнути дорогої витрати часу на «простий» в сервісі в разі поломки. Крім того, фундаментальним питанням є надзвичайно висока залишкова вартість, і дуже низька амортизація Mercedes-Benz.

Детально ознайомитись з автомобілями Mercedes-Benz ви можете в розділі Модельний ряд.

детальніше

Асортимент автомобілів Mercedes-Benz

Індивідуальні рішення для вашого автопарку

Індивідуальні рішення від Mercedes-Benz на Кільцевій

Для наступних категорій клієнтів діють спеціальні умови на покупку автомобілів Mercedes-Benz:

 • Українські компанії, корпорації та організації, що мають власний автопарк;
 • Міжнародні компанії, які мають глобальну угоду з Daimler AG. Daimler AG уклав міжнародні угоди з більш ніж 250 великими інтернаціональними компаніями по всьому світу, які експлуатують тисячі автомобілів марки Mercedes-Benz;
 • Дипломатичні місії та представництва;
 • Лізингові компанії.

Також сюди входять співробітники вищевказаних компаній, які є корпоративними клієнтами Mercedes-Benz. Асоціації профільних працівників: юридичної, медичної, аграрної, фінансової та інших сфер діяльності.

На додаток до рекомендацій професіоналів, Mercedes-Benz пропонує широкий спектр рішень для створення автопарку вашої компанії: широкий асортимент продукції і всеосяжний сервіс, доступний у всіх регіонах України.

Авторизований сервіс - це відповідальність виробника перед клієнтом

Купуючи автомобіль Mercedes-Benz у офіційного дилера Daimler AG, ТОВ «Автоцентр на Кільцевій», ви купуєте гарантію, що про нього завжди будуть піклуватися, ви купуєте і його обслуговування, яке регламентується спеціальними вимогами концерну Daimler AG, єдиними у всіх країнах, де б не знаходився центр технічного обслуговування цих автомобілів.

Якщо ви відвідаєте наш сервісний центр, то помітите, що в ньому немає галасливих і тісних приміщень, де подовгу доводиться чекати своєї черги. Сервісний центр по легкових автомобілів і мікроавтобусів Mercedes-Benz займає велику площу. Сучасний дизайн, а також використовувані при оформленні матеріали і технології надали станції приємну зовнішність, а робота спеціально підготовленого персоналу - високу культуру обслуговування.

Сервісний центр оснащений найсучаснішим обладнанням: підйомниками для виконання робіт з технічного обслуговування і ремонту ходової частини, а також для зняття і установки агрегатів і вузлів, стенди регулювання розвалу-сходження коліс, стенди для балансування коліс, демонтажу і монтажу шин, стенди для перевірки роботи бензинових двигунів Hermann, обладнані робочі місця електриків. При цьому, слід згадати про STAR Diagnostics - єдиному в своєму роді електронному приладі, що дозволяє безпомилково здійснити діагностику вашого автомобіля Mercedes-Benz.

На нашій авторизованій СТО для автомобілів Mercedes-Benz ви маєте можливість:

 • Отримати гарантійне і післягарантійне обслуговування;
 • Отримати консультацію з питань обслуговування, експлуатації та дообладнання вашого автомобіля.

Приїжджаючи на станцію, ви відразу потрапляєте під опіку консультантів-професіоналів, які проходять регулярне навчання. Тільки на авторизованій сервісній станції вашому автомобіля гарантується кваліфікована допомога, так як постійно зростаюча складність автомобільної техніки вимагає певної культури ремонту та обслуговування, яка допомагає виключити непрофесійне втручання в автомобіль. Гідного автомобілю - гідне обслуговування!

Сервісний контракт від Mercedes-Benz на Кільцевій

Сервісний контракт

Автомобілі марки Mercedes-Benz символізують престиж, якість, ексклюзивний дизайн і високі технології. Їх люблять, ними пишаються, про них мріють найуспішніші, незалежні і вимогливі люди. Кожен такий автомобіль потребує гідного сервісному обслуговуванні, повністю відповідає рівню марки.

Купуючи новий автомобіль Mercedes-Benz, вам необхідно прийняти ще одне важливе рішення: обрати Сервісний контракт, який забезпечить максимальну зручність сервісного обслуговування.

Надання даної послуги ви можете довірити найближчого партнера Mercedes-Benz, а в екстреній ситуації кожен з офіційних сервісних центрів по всій території України готовий запропонувати вам кваліфіковану допомогу.

Обслуговування по Сервісному контрактом проводиться тільки на офіційних СТО Mercedes-Benz в Україні, що гарантує вам висококваліфіковане обслуговування, що відповідає всім вимогам виробника з використанням оригінальних запасних частин і спеціалізованого устаткування. Учасниками програми на даний момент є власники всіх типів легкових автомобілів придбаних у дилерів, за винятком автомобілів Mercedes-Benz AMG.

Контакти менеджера з корпоративних продажів

Старший фахівець відділу корпоративних продажів Євген Крачун

Старший фахівець відділу корпоративних продажів

Євген Крачун

Тел. +38 (067) 550-41-41

Тел. +38 (044) 290-33-61

Email: ievgen.krachun@mercedes-benz-kiev.com

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту