Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Дизайн Mercedes–Benz

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Втілення прогресивної розкоші.

Концепт Vision EQ Silver Arrow

Концепт Vision EQ Silver Arrow, за словами головного дизайнера Гордена Вагенера, є дизайнерською ідіомою нового бренду EQ і технологічною вершиною німецького преміум-бренду. Одномісний спортивний автомобіль також є даниною поваги успішному рекордному автомобілю W 125 1937 року. Обтічний силует і забарвлення в сріблястому кольорі Alubeam нагадують історичні «срібні стріли» Формули-1. Vision EQ Silver Arrow поєднує в собі невідому перш красу, зіткнення цифрових і аналогових елементів, взаємодію інтуїтивного і фізичного дизайну - приголомшливе злиття протилежностей.

Mercedes Benz концепт Vision EQ Silver Arrow

Естетика позашляховика GLE.

Mercedes-Benz GLE

Дизайн GLE заснований на гармонійній взаємодії емоцій і інтелекту, яка покликана пробудити бажання. У ньому - вічна краса, поєднання високих технологій і позачасової майстерності. Сучасна розкіш на дорогах і поза дорогами: це дизайнерське послання нового GLE. Навіть при дуже довгій колісній базі, коротких звісах і великих колесах позашляховик не залишає сумнівів в бездоганності його спортивної форми. Його форми ідеальні і заточені на те, щоб комфортно почувати себе на будь-якій місцевості. Екстер'єр і інтер'єр нового GLE-Class характеризуються чуттєвою ясністю і точністю в кожному вигині.

Новий автомобіль Mercedes Benz GLE 2019

Оцініть новаторство і увагу до деталей.

Інтуїтивний дизайн Mercedes-Benz

Філософія дизайну Mercedes-Benz

Дизайн створює неординарність і вносить значний вклад у формування іміджу бренду. У своїй роботі дизайнери бренду майстерно поєднують традицію і сучасність, проектуючи автомобілі майбутнього вже сьогодні. Вони застосовують цілісний підхід до дизайну, гарантуючи ідеальну продуманість і закінченість кожного продукту Mercedes-Benz. Над дизайном автомобілів працює глобальна професійна команда на чолі з головним дизайнером Daimler AG Гордена Вагенера, формуючи, таким чином, важливі точки дотику, в яких клієнт вступає в контакт з компанією, і в той же час всі наші фахівці отримують загальний досвід.

Особливості роботи над дизайном Mercedes-Benz

Радість новаторства і увага до деталей характеризують роботу наших дизайнерів. Від перших ідей до прийняття моделі потрібні роки, протягом яких дизайнери разом створюють крок за кроком фінальну версію продукту. З самого початку конкуруючих різних версій дизайну команда створює новий Mercedes-Benz наступного покоління.

Процес проектування є невід'ємною частиною процесу розробки. Проектувальники тісно співпрацюють з відділами досліджень, розробок і виробництва, погоджуючи розміри транспортних засобів, концепції матеріалів і виробничі процеси, забезпечуючи тим самим найвищу ефективність робочого процесу.

Вираз емоційної ясності. Дизайн-код від Mercedes-Benz.

У Mercedes-Benz є власна філософія, яку можна виразити словами «sensual clarity» (емоційна ясність): вона відображає сучасний преміум-сегмент, яким він є сьогодні. Дизайн наших автомобілів повністю збігається з цією концепцією і майстерно підкреслює її. Філософія дизайну емоційної ясності як вираження сучасної розкоші лежить в основі роботи дизайнерів Mercedes-Benz. Об'єднуючою рисою всіх наших автомобілів стала спадаюча лінія, що проходить через весь кузов і закінчується на кормі автомобіля. Оцінити цю фамільну рису можна на нових C-Class і S-Class.

Mercedes Benz дизайн
Mercedes Benz розміри
Mercedes Benz C-Class і S-Class

Ефективний діалог з майбутнім.

Студії прогресивного дизайну Mercedes-Benz

Mercedes-Benz

Кожен день провідні німецькі дизайнери проектують сучасні транспортні засоби. Робота ведеться щонайменше в п'яти студіях прогресивного дизайну Mercedes-Benz, і часто прийняті рішення випереджають свій час на кілька років вперед. Дизайнери не обмежуються лише внутрішнім ринком, а черпають нові тенденції зі всіх континентів і зарубіжних культур. Дизайн для нас як для преміум-бренду дуже важливий. І наша діяльність, звичайно ж, вкрай інтернаціональна: розділяючи дизайн-студії по всьому світу, ми отримує досвід талановитих фахівців з різних континентів.

Advanced Design Studios - це творчі простору, де дизайнери можуть вільно мислити, не замислюючись про масове виробництво. І такий підхід до роботи дозволяє створювати справжні шедеври автомобільного искусcтва, з трипроменевою зіркою на кузові.

Mercedes Benz Advanced Design Studios

Оцініть новаторство і увагу до деталей.

Інтуїтивний дизайн Mercedes-Benz

Студія дизайну екстер'єрів в Карлсбаді, Каліфорнія

У каліфорнійському містечку Карлсбад дизайнери проектують екстер'єр демонстраційних автомобілів і концептів. Типовий каліфорнійський спосіб життя впливає на місце розташування, а також позначається близькість до Голлівуду. У цій студії існує особливий вид творчості, який сильно випереджає свій час і ідеально підходить для роботи над шоу-карами. Ще одним завданням студії є розпізнавання тенденцій і передача імпульсів від американського автомобільного світу, оскільки вони частково відрізняються від європейських.

Студія сучасного дизайну інтер'єрів в Комо

У студії в Комо дизайнери працюють над концепціями інтер'єрів автомобілів, які з'являться в майбутньому. Будівлю, в якій працюють фахівці, було побудовано в 1750 році, прикрашено витонченими розписами на стелі, вона має довгі вестибюлі і зручні дерев'яні підлоги. Знаходження в цьому місці виключно надихає дизайнерів і гарантує появу приголомшливих концепцій на основі філософії дизайну емоційної ясності.

Студія передового дизайну в Пекіні

Advanced Design Studio в Пекіні - це великий дослідницький центр, орієнтований на внутрішній китайський ринок. Фахівці відстежують, подібно сейсмографу, нові тренди дизайну, культури та мобільності, переробляючи це в приголомшливий досвід для нових моделей Mercedes-Benz. Завдання варіюються від просунутих дизайнерських концептуальних автомобілів до різних проектів співпраці та конкуренції з іншими дизайн-студіями, і звичайно, розробки серійних автомобілів.

Студія сучасного дизайну в Зиндельфінгене

Центр сучасного дизайну в Зиндельфінгені - це також великий дослідницький центр, в якому краса під поглядом кращих майстрів більш глибокий сенс, вказуючи на майбутнє. У Зиндельфінгене робота акцентована на бачення майбутньої мобільності. Тут розробляються дослідницькі автомобілі, нові пропозиції продуктів і їх дизайну. Саме в Зиндельфінгені вирішується, якою мовою дизайну бренд буде говорити через 20 або 30 років.

Advanced UX Design Studio в Саннівейлі

Mercedes-Benz Advanced Design Center в Саннівейлі є частиною Mercedes-Benz Research & Development North America, Inc. Це місце ідеально підходить для тісної співпраці з експертами в різних дисциплінах: воно не тільки виграє від близькості до університетів Стенфорд або Берклі, а й завдяки знаходженню в цьому районі багатьох високотехнологічних компаній. Відбувається жвавий обмін думками, команди надихають один одного, стежать за тенденціями, і багато ідей можна знайти сьогодні в демонстраційних і серійних автомобілях.

Mercedes Benz Карлсбад
Mercedes Benz Комо
Mercedes Benz Пекін
Mercedes Benz Зиндельфінген
Mercedes-Benz Саннівейл

Надзвичайно яскравий стиль: дизайн Mercedes-AMG GT Concept.

Mercedes-AMG GT Concept

Бренд спортивних моделей AMG Future Performance представляє шоу-кар в гібридній версії.

Чотиридверний спортивний автомобіль з Аффальтербаха

З шоу-каром Mercedes-AMG GT Concept марка потужних спортивних автомобілів дає уявлення про альтернативні концепції приводу AMG. Даний концепт беззастережно і сміливо продовжує історію успіху AMG GT.

Спортивний автомобіль Mercedes Benz AMG GT

Як бренд Mercedes-Benz формує свій візуальний стиль.

Емоційна ясність

Дизайн Mercedes-Benz сприймається як те, що викликає почуття пристрасті до автомобіля. Дизайнерські рішення компанії фактично втілюють в собі мову сучасного дизайну в цілому. Емоційність ясність як вираз сучасної розкоші знаходиться в центрі уваги наших дизайнерів і є фундаментальною філософією дизайну Mercedes-Benz. Це підводить підсумок ключового аспекту бренду - поєднання емоцій та інтелекту. Мета полягає в тому, щоб створити чіткі форми і гладкі поверхні, використовуючи високі технології, які в той же час викликають емоції. Ці два полюси з'єднані в кожному Mercedes-Benz.

Екстер'єр Mercedes-Benz

Концепт-кари Mercedes-Benz

Концепт-кари Mercedes-Benz

Vision Mercedes-Maybach 6 Vision Mercedes-Maybach 6
Mercedes-Benz Vision Tokyo Mercedes-Benz Vision Tokyo
Mercedes-Benz Concept IAA Concept IAA
Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo
Mercedes-Maybach 6 Cabriolet Mercedes-Maybach 6 Cabriolet
Mercedes-Benz Concept X-CLASS Concept X-CLASS
Mercedes-Benz Concept EQ Concept EQ
Mercedes-Benz Concept A Sedan Concept A Sedan
Mercedes-Benz Concept S-Class Coupe Concept S-Class Coupe
Mercedes-Benz Concept GLA Concept GLA
Mercedes-Benz Concept GLC Coupé Mercedes-Benz Concept GLC Coupé

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту