Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

CLA Coupe, CLA Shooting Brake і GLA стають частиною гібридного сімейства EQ Power

CLA Coupe, CLA Shooting Brake і GLA стають частиною гібридного сімейства EQ Power

Mercedes-Benz розширює модельний ряд плагін-гібридів EQ Power. Компактні CLA Coupe, CLA Shooting Brake і GLA стануть новими представниками сімейства електрифікованих автомобілів.

Переваги компактних гібридів Mercedes–Benz

Нові компактні автомобілі EQ Power разом зі зниженням рівня шкідливих викидів і скороченням витрат палива, пропонують неповторне задоволення від водіння і комфорт для повсякденного використання.

Компактні моделі Mercedes-Benz, оснащені поперечно установленими двигунами. Гібридна тягова голівка була розроблена для трансмісії з подвійним зчепленням 8G-DCT. Охолодження статора і ротора на вимогу дозволяє ефективно використовувати пікову і постійну потужність електродвигуна.

Також, вперше на автомобілі Mercedes-Benz двигун внутрішнього згоряння запускається електродвигуном - компактні гібриди не мають окремого 12-вольтового стартера. Нові моделі будуть доступні для замовлення в Німеччині навесні цього року.

Новий автомобіль Mercedes–Benz EQ-Power вид збоку

Продуктивність плагін–гібридів EQ Power

Електродвигун має потужність 75 кВт. Разом з 1,33-літровим чотирициліндровим двигуном це забезпечує потужність системи 160 кВт і крутний момент 450 Нм. Завдяки технології EQ Power гібридні автомобілі мають швидку реакцію і демонструють вражаючі характеристики.

Нові компактні моделі можуть заряджатися змінним або постійним струмом. Таким чином, плагін-гібриди можна заряджати стандартною зарядкою потужністю 7,4 кВт зі змінним струмом протягом 1 год 45 хв від 10-100 відсотків. Для зарядки постійним струмом при 24 кВт батарею можна зарядити від 10-80% приблизно за 25 хвилин. Високовольтна батарея має систему гідроохлажденія і важить близько 150 кг.

Середній діапазон відстаней на одну поїздку відрізняється в залежності від регіону: від восьми кілометрів в Гонконзі до 27 кілометрів в Нідерландах, де особливо багато уваги приділяють електронній мобільності. В результаті, це означає, що 90% щоденних маршрутів можуть бути пройдені винятково за рахунок електроенергії за допомогою сучасних моделей Mercedes-Benz.

Новий автомобіль Mercedes–Benz EQ-Power зарядка

Функціональність гібридних CLA Coupe, CLA Shooting Brake і GLA

Компактні автомобілі оснащені плагін-гібридною технологією третього покоління. Функціонал якої включає інтелектуальну стратегію витрати енергії, що враховує такі фактори, як навігаційні дані, обмеження швидкості і маршрут. Стратегія роботи враховує весь запланований маршрут і визначає пріоритет режиму електричного водіння в кожному випадку індивідуально.

Також, в кожному компактному плагін-гібриді Mercedes-Benz доступні нові програми водіння - «Electric» і «Battery Level». Максимальної електричної продуктивності можна досягти в режимі «Electric». Двигун внутрішнього згоряння вмикається, тільки якщо водій натискає на педаль акселератора. Крім того, функціональні лопасті на кермі дозволяють вибрати п'ять різних рівнів рекуперації енергії.

Однією з важливих функцій комфорту є попередній клімат-контроль, який можна зручно активувати за допомогою смартфона. Буксировочна здатність компактних гібридів дорівнює 1600 кг, більше ніж будь-коли.

Новий автомобіль Mercedes Benz EQ-Power безпровідна зарядка

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту