Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

EQ головне ім'я сучасної електромобільності

EQ головне ім'я сучасної електромобільності

EQ головне ім'я сучасної електромобільності

EQ стала новою маркою електромобільності, яку Mercedes-Benz презентував на автосалоні у французькій столиці. Концептуальне назва розшифровується як «електронний інтелект» і відсилає до традиційного значенням абревіатури, де перша буква служить для позначення слова «емоційний». Так ключові цінності бренду Mercedes-Benz, якими виступають «емоційність та інтелектуальність», злилися в імені нової марки. Основою небувалих технічних можливостей та ультра комфортабельності нового покоління е-мобілів Concept EQ стала виняткова клієнтоорієнтованість.

Новий автомобіль Мерседес-Бенц EQ

Concept EQ – новація в мобільності електрокара

Максимальна екологічність технологій від Mercedes—Benz

EQ – це система «зелених технологій», яка об'єднує інноваційні рішення, продукти та послуги. Це станції Wallbox для поповнення заряду акумуляторів й пристрої накопичення енергії.
У Парижі представили прототип серійного екопозашляховика Concept EQ. Випуск першої одиниці нового електричного сімейства моделей відбудеться у цьому десятилітті. Наступні авто стануть доповненням наявної категорії легкових машин Mercedes-Benz.

EQ: екологічність продуктів та послуг

Асортимент продукції EQ включає усі електромобілі Mercedes-Benz, випуск яких очікується. А також інші товари й послуги цієї категорії. Бренд, що стоїть біля витоків автомобілебудування, створив EQ у рамках стратегії Best Customer Experience. Назва послужить орієнтиром для клієнтів Mercedes-Benz, які надають перевагу екокарам.
Інфраструктура зарядних пристроїв входить до продукції цієї марки. Її складовими виступають Wallbox для прискореної зарядки вдома, безкоштовний додаток Charge&Pay, що дозволяє поповнювати електроресурс на станціях громадського користування. До компонентів EQ також відносяться пристрої з сонячних і фотоелектричних елементів, призначені для забезпечення енергією підприємств і будинків.

Концепт-кар EQ на паризькому шоу

Concept EQ від Mercedes-Benz – це втілення нового покоління електрокарів у концептуальному купе-позашляховику. У дизайні екстер'єру акцент зроблений на сильному електроприводі. Разом із двома електродвигунами сумарною потужністю 300 кВт, постійним повним приводом і модульними акумуляторними батареями пристрої гарантують динамічний рух машини.
У електропозашляховику об'єдналися традиційні для авто бренду Mercedes-Benz запас ходу до 500 км, а також технологічні характеристики систем безпеки, функціональності і комфорту, які відповідають всім актуальним вимогам екомобільності. Інтер'єр Concept EQ відображає оригінальну концепцію та новітні нестандартні рішення.

Презентація Мерседес-Бенц EQ
Новий автомобіль Мерседес-Бенц EQ вигляд ззаду

CASE: Connected, Autonomous, Shared, Electric

«Чотири головні принципи лежать в основі мобільності майбутнього Mercedes-Benz – Connected, Autonomous, Shared, Electric. Кожна деталь Concept EQ створювалася з урахуванням CASE. Автомобілями завтрашнього дня стануть електрокари дружні до екології. Але марка EQ – це не тільки автомобіль, а комплексна електросистема, до якої входять продукти, послуги, технологічні й інноваційні рішення», - говорить голова правління Daimler AG і керівник підрозділу легкових автомобілів Mercedes-Benz Дітер Цетше. Екокари з електричним приводом буду працювати на модульній архітектурі, створеній спеціально для моделі EQ.

Зовнішнє виконання моделі з «електричним інтелектом»

«Естетика моделі Concept EQ балансує між полярними якостями пристрасності та холодності. У дизайні футуристичного шоу-кара дотримані гранична чистота ліній та строгість стилю. Ми переосмислили традиційну філософію візуального оформлення машин Mercedes-Benz. Її актуальним прочитанням, реалізованим у електропозашляховику EQ, став мінімалізм», - говорить головний дизайнер концерну Daimler AG Горден Вагенер.
Конструкція Concept EQ відображає наступництво моделей, а саме Shooting Brake. У неї екопозашляховик перейняв компоненти оформлення задньої частини авто, які органічно поєдналися з енергійним характером купе.
Чисті і природні лінії, що починаються на капоті, плавно перетікають по витягнутій низькій кабіні екокара і формують ідеальні візуальні пропорції. Контраст лакофарбового покриття Alubeam silver забезпечується сусідством глянцево-чорного капота, вітрового скла і тонованого панорамного даху. М'який силует забезпечують непомітні шви кузова і приховані склоочисники. А також відсутність традиційних дверних ручок і зовнішніх дзеркал заднього виду. Останні замінили на відеокамери. Concept EQ – це одночасно потужний і витончений транспорт майбутнього

Дизайн інтер'єру: самобутній, сміливий, функціональний

Кокпіт відкриває доступ до максимально простий сенсорної панелі управління. Приладова консоль втілена у широкоекранному дисплеї, який здається невагомим, оскільки не обтяжений зайвими деталями. Асиметричний дизайн консолі забезпечує ідеальну відповідність потребам водія.
Оригінальна концепція інтерфейсу користувача характеризується функціональністю і зручністю управління. Відсутні звичні перемикачі, крім традиційної для машин Mercedes-Benz кнопки електрорегулювання сидінь. Все це формує цілісний прогресивний інтер'єр моделі Concept EQ.
Центральна панель обрамлена у колір «рожевого золота» і забезпечена виключно сенсорними елементами. Одним дотиком водій може управляти автокондиціонером, розважальними та інформаційними системами.

EQ: електромобільність нового покоління

Прототип серійної моделі Concept EQ побудований на основі архітектури електрокара з акумуляторним приводом. «Наш електроприводний smart 2007 року одним із перших увійшов у галузь е-мобільності. Тепер ми повністю переходимо на екорежим. Компанія готова до запуску масового виробництва електрокарів усіх сегментів – від ком пакт- до преміум-класу», - додав Дітер Цетше. Актуальна е-мобільність, за його словами, об'єднує неперевершений дизайн, виняткове задоволення від їзди, граничну практичність і безпеку. Всі ці якості виступають невід'ємними характеристиками автомобілів Mercedes-Benz.

Мерседес-Бенц EQ

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту