Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-AMG: 10 фактів, які ви могли не знати

Mercedes-AMG: 10 фактів, які ви могли не знати

Світ Mercedes-AMG повний сюрпризів: від скромного походження до партнерства з виробництва спеціальних гоночних човнів. Підрозділ AMG було створено 53 роки тому – і відразу абревіатура AMG стала позначати найвищі досягнення в автомобільній галузі. Mercedes-AMG відоме у всьому світі найвищими характеристиками автомобілів, ексклюзивністю і неймовірними враженнями від динамічного водіння. Хоча його бездоганна репутація викликає захоплення у багатьох, AMG має легендарну історію, повну сюрпризів, менш відомих інновацій і чудових ексклюзивних спортивних автомобілів.

Mercedes-AMG

Відправна точка Mercedes-AMG: як усе починалося

AMG означає Ауфрехт, Мельхер (прізвища його засновників – Ханса Вернера Ауфрехта і Ерхарда Мельхера), а також рідне місто Ауфрехта – Гроссашпах. Імена, які стоять за цими трьома буквами, послужили відправною точкою для швидкого розвитку AMG від будинку, в якому працювали лише дві особи, до безпрецедентного глобального бренду продуктивності.

Історія почалася в 1960-х роках. Два інженера, Ханс Вернер Ауфрехт і Ерхард Мельхер, працювали над гоночним двигуном для чотирьохдверного седана 300 SE у відділі розробок Daimler-Benz, поки компанія не припинила свою діяльність в автоспорті. Проте, Ауфрехт і Мельхер не припиняли роботу. У будинку Ауфрехта в Гроссашпасі вони проводили вільний час, відточуючи продуктивність свого двигуна. У 1965 році Манфред Шик, колега по Daimler, вийшов на старт чемпіонату Німеччини з кузовних гонок із двигуном 300 SE, розробленим Ауфрехтом і Мельхером, і виграв десять разів. Тріумф Шика ліг в основу репутації Ауфрехта і Мельхера як експертів із підтримки й оптимізації характеристик автомобілів Mercedes-Benz, що призвело до численних успіхів в автоспорті і, в кінцевому підсумку, до офіційного партнерства з Mercedes-Benz.

Mercedes-AMG Red Pig

Перша гоночна модель від AMG «Червона свиня»

Перший автомобіль, пов'язаний із AMG і, мабуть, найбільш примітний, був розроблений спочатку як скромний чотиридверний седан. Автомобіль, який в кінцевому підсумку став відомий як культова гоночна модель «Червона свиня» і допоміг AMG завоювати репутацію лідера автоспорту, почав своє життя як чотиридверний седан Mercedes-Benz 300 SEL 6.3. Після радикальних модифікацій Ауфрехта і Мельхера, зокрема збільшення робочого об'єму двигуна до 6,8 л, він розвинув 428 к. с. і 607,4 Нм крутного моменту, що є величезним поліпшенням у порівнянні з вихідною потужністю 247 к. с. Інженери також значно полегшили автомобіль, хоча це був, мабуть, найважчий автомобіль на старті під час дебюту в гонках 24 години Спа у 1971 році. Модифікований автомобіль забезпечив перемогу в своєму класі і друге місце в загальному результаті, відразу ж пов’язавши AMG з успіхом в автоспорті.

Перша спільна модель AMG і Mercedes-Benz

Першим високопродуктивним автомобілем, спільно розробленим AMG і Mercedes-Benz, став C 36 AMG. Він також був першим продуктом AMG, який офіційно продавався в США в дилерських центрах Mercedes-Benz, починаючи з 1995 року. До 1998 року партнерство між AMG і Mercedes-Benz ще більше зміцнилося, коли Daimler придбала контрольний пакет акцій AMG, сформувавши основу для різноманітних високопродуктивних автомобілів Mercedes-Benz AMG.

Mercedes-AMG C 36

Ексклюзивна серія AMG Black Series

Тим, хто бажає максимальної продуктивності AMG, варто звернути увагу на рідкісні AMG Black Series. Мало які моделі можуть зрівнятися по ексклюзивності й продуктивності з ними. Можна вважати Black Series найбільш орієнтованими на треки і найбільш ексклюзивними моделями обмеженого виробництва. Black Series мають ще більше поліпшені і без того виняткові характеристики моделей AMG: змінену трансмісію, шасі й аеродинаміку для оптимізації продуктивності й динамічних характеристик. Наразі тільки 5 спеціальних моделей мають відмітний значок AMG Black Series. До них належать такі серії: CLK 63 Black, C 63 Black, SL 65 Black, SLS Black і SLK 55 Black. Однак ексклюзивне сімейство Black Series скоро розшириться завдяки прийдешній серії GT Black Series, дебют якої відбудеться в кінці 2020 року.

Mercedes-AMG Black Series
Mercedes-AMG GT

Перший повністю розроблений Mercedes-AMG автомобіль

Ефектний SLS AMG був першим автомобілем, спроектованим і повністю розробленим Mercedes-AMG. Після нього вийшов 2-дверний спорткар AMG GT у 2015 році і в 2019 році – 4-дверне купе AMG GT. Легендарний SLS AMG відрізнявся дверима типу «крило чайки», що відкривалися вертикально. Натхненням для цього став оригінальний Mercedes-Benz 300 SL (випускався з 1954 по 1957 рік). Унікальні двері мають легку раму з легованих труб, яка виступає вище стандартної рами. У SLS AMG двері «крило чайки» були об'єднані з незвичайною функцією безпеки – двома капсулами, здатними підірвати двері для швидкого виходу в тому разі (хоча це й малоймовірно), якщо автомобіль перевернеться на дах.

Унікальне партнерство Mercedes-AMG і Cigarette Racing Team

З 2007 року було створено унікальне партнерство між Mercedes-AMG і Cigarette Racing Team, у результаті якого було випущено 12 спеціальних серій високопродуктивних і ультраексклюзивних човнів. Зовсім недавно в рамках цього партнерства на Міжнародній виставці човнів в Маямі в 2020 році був випущений абсолютно новий 18-метровий Tirranna AMG Edition разом із єдиним у своєму роді Mercedes-AMG G 63 Cigarette Edition. Яскравий дизайн Tirranna AMG Edition і Mercedes-AMG G 63 Cigarette Edition – результат тісної співпраці між Cigarette Racing Team, командою дизайнерів Mercedes-AMG і Горденом Вагенером, головним дизайнером Daimler AG.

Одна людина, один двигун

Усі моделі AMG ручної роботи побудовані відповідно до філософії «Одна людина, один двигун» – твердої прихильності якості, при якій один майстер збирає кожен двигун AMG вручну від початку до кінця. Ця якісна конструкція відзначається кожним мастром спеціальною табличкою, яка була підписана фахівцем, який її збирав.

Mercedes-AMG двигун
Mercedes-AMG штаб-квартира

Штаб-квартира Mercedes-AMG

Сьогодні штаб-квартира Mercedes-AMG розташована в Аффальтербасі, Німеччина. Це невелике містечко на північний схід від Штутгарта в землі Баден-Вюртемберг. Аффальтербах є домом для команд управління, адміністрування, продажів, розробки та проектування AMG, а також для команди ручної збірки двигунів AMG. У Mercedes-AMG зараз працює близько 1800 осіб – це великий контраст, якщо порівнювати зі скромним початком, коли розробкою займалося лише дві особи.

Інновації Mercedes-AMG

Mercedes-AMG має історію інновацій, пов'язаних із технологіями і характеристиками, багато з яких очевидні в останніх автомобілях Mercedes-Benz. Наприклад, наступного разу, коли будете водити Mercedes-AMG, зверніть особливу увагу на перемикач AMG Dynamic Select на центральній консолі, а також на опційні елементи управління на рульовому колесі приводного блоку AMG, якщо вони є. Ці елементи управління відкривають безліч можливостей для підвищення продуктивності та індивідуалізації. І при цьому вам не потрібно виходити з автомобіля, а тільки скористатися перемикачем на консолі або на рульовому колесі AMG.

Від Comfort до Sport, Sport+, RACE та Individual – водій може впливати на робочі характеристики свого AMG за допомогою 5 різних режимів руху. Останнім часом деякі з моделей AMG також пропонують нові елементи управління приводом AMG, які додають набір налаштувань в нижній частині рульового колеса. Кругла ручка управління в нижній правій частині рульового колеса дозволяє легко перемикати режими руху, не відриваючи рук від рульового колеса і дозволяючи водієві зосередитися на своїх діях. Нові легко доступні кнопки на рульовому колесі в нижньому лівому кутку також пропонують безліч налаштувань швидкого доступу, зокрема функції рівня контролю тяги і налаштування вихлопу AMG Performance.

Mercedes-AMG Dynamic Select
Mercedes-AMG ONE

Найпотужніший Mercedes-AMG ONE

Гіперкар Mercedes-AMG ONE покликаний стати найпотужнішим автомобілем AMG серед коли-небудь створених, здатним розвивати понад 1000 к. с. і максимальну швидкість понад 350 км/год. Уперше в цьому двомісному гіперкарі буде використовуватися новітня і найбільш ефективна, повноцінна гібридна технологія Формули 1, забезпечуючи високі показники водіння на довгі роки.

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту