Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Citan Tourer отримав оновлення дизайну та потужності

Mercedes-Benz Citan Tourer отримав оновлення дизайну та потужності

Для комерційної моделі малого класу Citan Tourer стали доступні нові дизельні двигуни і спортивний стайлінг-пакет RED Design. Автомобіль з новим обладнанням вже зараз можна замовити в Європі.

З історії Mercedes-Benz Citan Tourer

Універсальний комерційний автомобіль Citan Tourer був вперше представлений для клієнтів в 2012 році, як оновлена ​​версія аналогічної моделі Renault Kangoo. Уже тоді автомобіль зарекомендував себе як надійний, універсальний і економічний інструмент для міських перевезень. Серед відмітних переваг Mercedes-Benz Citan Tourer відзначаються просторий і гнучкий салон, компактні габарити, висока динаміка і маневреність, а також низькі витрати на експлуатацію. У цій моделі інженери майстерно втілили кращі якості марки Mercedes-Benz.

У січні 2019 році, через 7 років після дебюту, Citan Tourer отримує ряд більш ефективних і екологічно чистих дизельних двигунів.

Новий автомобіль Mercedes Benz Citan Tourer

Двигуни OM 608: тихі і потужні, з низьким рівнем викидів СО2

Сімейство OM 608 включає в себе один 1,5-літровий двигун з трьома рівнями потужності - 80 к.с. (59 кВт), 95 к.с. (70 кВт) і 116 к.с. (85 кВт). Всі вони відповідають новітнім екологічним стандартам міжнародного регулятора Euro 6d-TEMP, включаючи найновіші норми по вимірах в реальних умовах (Real Driving Emission).

З технічних особливостей двигунів OM 608 варто відзначити взаємодію системи Common Rail з підвищеним тиском уприскування (на 400 бар), турбонаддува з «плаваючою» геометрією турбіни, системи рецікуляціі вихлопних газів і більш ефективною системою охолодження. До проектування системи очищення випускних газів підійшли по-новому: фільтр сажі і каталізатор тепер поєднані в єдиному модулі. Також сімейство моторів OM 608 має електромагнітні 8-соплові форсунки, за рахунок чого протягом одного робочого циклу відбувається цілих 6 порцій уприскування. Таке нововведення забезпечує значну оптимізацію процесу згоряння. Для додаткового очищення відпрацьованих газів двигун оснащений каталітичними нейтралізаторами SCR з системою AdBlue®.

Сам корпус двигуна став легше при збільшенні жорсткості. Як і раніше, використовуються оптимізовані за вагою сталеві поршні. Висоту нової алюмінієвої головки циліндрів було зменшено, що зменшило рухливість мас клапанної системи. Впускний колектор тепер вбудований в кришку головки циліндрів.

OM 608 пропонується на оновленому Citan Tourer в поєднанні з новою 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Перевага - ефективне перемикання передач і низька витрата палива. Почавши з пасажирських версій Сitan Tourer, вже влітку 2019 року в Mercedes-Benz планують оснастити ефективними двигунами OM 608 і вантажні фургони Citan Panel Van.

Отже, три рівня ефективності: Citan Tourer 108 CDI (59 кВт / 80 к.с., 210 Нм), Citan Tourer 109 CDI (70 кВт / 95 к.с., 230 Нм) і Citan Tourer 111 CDI (85 кВт / 116 к.с., 260 Нм), Комбінована витрата палива 4,8-4,6 л / 100 км і викиди CO 2 в сукупності 127-121 г / км.

Новий автомобіль Mercedes Benz Citan Tourer екстер'єр

Дизайн-пакет RED: більше спортивних елементів для підвищеної динаміки

Поява нових, більш потужних двигунів в автомобілях Citan Tourer вимагає відповідної їм візуальної динаміки. З цією метою Mercedes-Benz розробили новий стайлінг-пакет RED Design. Замовлення нової лінії оснащення прикрасить Ваш робочий фургон червоними декоративними смугами в районі решітки радіатора і на корпусах дзеркал, а також сірими спортивними смугами будуть обрамлені ділянки під розсувними дверима, що ведуть до арок задніх коліс. Спершу може здатися, що такий спортивний вид не зовсім доречний для моделі подібного класу як Citan Tourer, проте в компанії запевняють, що пакет RED Design був вкрай позитивно і тепло зустрінутий на Міжнародній виставці комерційних автомобілів в німецькому Ганновері в 2018 році, після чого було вирішено запустити стайлінг-пакет в серійне виробництво.

Інтер'єр автомобіля Citan Tourer також прикрашений елементами дизайнерського пакету RED, який пропонується в даному випадку в двох варіантах. У першій версії йдуть червоні молдинги навколо дефлекторів і динаміків, і червоні прострочки на сидіннях, а в другій - аналогічний набір, але з додатковими хромованими елементами.

Новий автомобіль Mercedes Benz Citan Tourer інтер'єр

Безпека в Mercedes-Benz Citan Tourer

Як і личить Mercedes-Benz, Citan має широкий спектр систем безпеки. Це, наприклад, система курсової стійкості ADAPTIVE ESP®, доступна вже в базовій комплектації. Також доступні такі системи допомоги як датчики дощу і світла, функції вимірювання тиску в шинах, а також камери заднього виду.

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту