Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Зарядка і запас ходу EQV 2023

Зарядка і запас ходу EQV 2023

Досягайте всіх цілей. Завжди.

EQV від Mercedes-EQ – заряд і запас ходу

EQV 300: споживана потужність у змішаному циклі: 26,4-26,3 кВт год/100 км; комбіновані викиди CO2: 0 г/км.

Варіанти зарядки EQV

Легка зарядка в будь-якому місці

EQV вражає своєю гнучкістю, коли мова йде про варіанти зарядки: вдома від Mercedes-EQ Wallbox або від розетки, а також у дорозі на громадських зарядних станціях.

Заряджайте свій EQV удома

Ви можете зручно заряджати електрокар удома за допомогою Wallbox Mercedes-EQ. Завдяки потужності зарядки до 11 кВт акумулятор заряджається набагато швидше, ніж від звичайної побутової розетки.

Час зарядки змінним струмом від 0 до 100% за допомогою Wallbox потужністю до 11 кВт становить менше 10 годин.

Час зарядки і ємність зарядки залежать від різних факторів, таких як температура акумулятора, інфраструктура зарядки і рівень заряду акумулятора.

Новий автомобіль EQV від Mercedes-EQ вигляд спереду

Швидка зарядка EQV на громадських зарядних станціях

Завдяки високій потужності зарядки до 110 кВт ви можете особливо швидко заряджати EQV 300 на станціях швидкої зарядки. Також ви можете зарядити акумулятор електромінівена на зарядних станціях у місті, в торгових центрах, готелях.

Час зарядки постійним струмом від 10% до 80% на станції швидкої зарядки потужністю до 110 кВт становить близько 45 хвилин. Час зарядки і ємність залежать від температури акумулятора, інфраструктури зарядки і рівня заряду акумулятора.

Новий автомобіль EQV від Mercedes-EQ вигляд зліва

Рекуперація і програми водіння EQV

Відчуйте мобільність по-новому

За допомогою новаторської мультимедійної системи MBUX, режимів водіння і приводу з відновленням енергії ви можете легко управляти EQV. На рівні рекуперації D Auto максимально ефективно використовується заряд акумулятора, оскільки EQV автоматично регулює інтенсивність рекуперації в реальному часі відповідно до дорожньої ситуації.

Основні особливості:

  • 4 програми руху E+, E, C і S можна вибрати за допомогою перемикача програм руху на центральній консолі, яка відображається на приладовій панелі;
  • 5 рівнів рекуперації D– –, D–, D, D+ і D Auto можна встановити за допомогою підрульових перемикачів, що відображаються на дисплеї приладової панелі;
  • рівень рекуперації D Auto, при якому заряд акумулятора використовується максимально ефективно (рівень відновлення регулюється автоматично за допомогою навігаційних даних, розпізнавання дорожніх знаків, а також інформації радара і камери).

Акумулятор і сертифікат акумулятора EQV

Потужний і безпечний. Акумулятор якості Mercedes-EQ.

Високовольтна батарея – це серце нового Mercedes-EQ EQV. Щоби відповідати високим вимогам безпеки компанії, акумулятор захищений у підлозі автомобіля, а також знижений центр ваги автомобіля.

Керуйте безтурботно на електриці.

Щоби ви могли без проблем насолоджуватися повністю електричним водінням уновому EQV від Mercedes-EQ, існує так званий сертифікат акумулятора. Сертифікат дає гарантію клієнтам на строк до 8 років або на відстань до 160 000 км, якщо високовольтна батарея падає нижче межі 180 А год залишкової ємності EQV 300.

Новий автомобіль EQV від Mercedes-EQ платформа

FAQ

Електричний мінівен – це зручно.

Чи достатньо запасу ходу EQV для повсякденних поїздок?

Фактичний діапазон залежить від обладнання транспортного засобу, завантаження автомобіля, індивідуального стилю водіння, дорожніх і транспортних умов, температури зовнішнього повітря, використання кондиціонерів, опалення та інших споживачів електроенергії. Таким чином, не можна зробити ніяких фундаментальних заяв про дальність у повсякденному житті. Різні рівні рекуперації енергії та програми водіння допоможуть вам максимально ефективно використовувати заряд акумулятора і досягти великої дальності.

У чому різниця між технологіями зарядки змінним і постійним струмом?

В основному акумулятори електрокарів можна заряджати тільки постійним струмом (DC). Однак всі побутові розетки, Mercedes-EQ Wallbox і більшість громадських зарядних станцій живлять змінний струм (AC), як і «високовольтні розетки». Для зарядки в автомобіль вбудовано бортовий зарядний пристрій – перетворювач AC/DC. Він перетворює змінний струм у необхідний постійний. З EQV можлива зарядна потужність до 11 кВт: залежно від продуктивності зарядної інфраструктури та зарядного кабелю.

На зарядних станціях із постійним струмом (DC) перетворення бортового зарядного пристрою не потрібне. Це забезпечує більш високу зарядну потужність, а значить EQV може заряджатися потужністю до 110 кВт.

Наскільки екологічним є водіння електромобіля?

Це сильно залежить від вашої поведінки при водінні і зарядці. Особливо важливо, яку електроенергію ви споживаєте: чи справді електрика виробляється з нейтральним викидом CO2, чи в енергобалансі, наприклад, є електрика, вироблена на теплових електростанціях із використанням вугілля?

Як мені зарядити свій EQV?

У вас є різні варіанти зарядки. Найпростіший із них – Mercedes-EQ Wallbox, за допомогою якого ви можете повністю зарядити акумулятор менше ніж за 10 годин. Крім того, постійно зростає кількість громадських зарядних станцій. На станції швидкої зарядки постійним струмом ви можете зарядити свій EQV потужністю до 110 кВт від 10% до 80% приблизно за 45 хвилин.

Яку вилку я можу використовувати для зарядки EQV?

Завдяки комбінованій системі зарядки (CCS) ви дуже мобільні з EQV, адже можете заряджати автомобіль на зарядних станціях і від Wallbox: електрокар заряджається потужністю до 11 кВт у точках зарядки змінним струмом (AC). На станціях швидкої зарядки з постійним струмом (DC) ви можете швидко зарядити нову лінійку акумуляторів потужністю до 110 кВт.

Чи є гарантія на акумулятор?

Сертифікат акумулятора дає гарантію клієнтам на строк до 8 років або на відстань до 160 000 км, якщо високовольтна акумуляторна батарея падає нижче межі 180 А год залишкової ємності на EQV.

Як максимально ефективно керувати автомобілем Mercedes-EQ EQV?

Ефективний стиль водіння забезпечують 4 різні програми водіння і 5 рівнів відновлення енергії. Обидві функції дозволяють оптимізувати споживання енергії і, отже, запас ходу вашого EQV.

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту