Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz GUARD: ексклюзивний автомобіль з максимально високим рівнем захисту

Mercedes-Benz GUARD: ексклюзивний автомобіль з максимально високим рівнем захисту

Новий Mercedes S 680 GUARD 4MATIC - це автомобіль, з яким не порівнявся б сам Кевін Костнер. Він відповідає найвищому рівню балістичних випробувань транспортних засобів і оснащений захистом від вибухової хвилі. Автомобіль отримав сертифікат від компанії Beschussamt Ulm, що підтверджує його надійність.

Дірк Фетцер, керівник відділу управління продуктами S-класу, стверджує, що Mercedes S 680 GUARD 4MATIC - це найбільш орієнтований на людей автомобіль, оскільки саме він задовольняє будь-які бажання водія і забезпечує збереження життя. Фетцер каже, що жоден інший автомобіль не має такого ступеня захисту, якості та довговічності. Саме тому, купуючи S 680 GUARD 4MATIC, ви платите за те, що дійсно важливо.

Новий Mercedes-Benz GUARD
Mercedes-Benz GUARD випробовування 2021

Випробування і ступінь захисту нового S-Сlass GUARD

Інтегрована система захисту (iSS) вийшла на принципово новий рівень - розроблена спеціальна оболонка корпусу з захисних елементів. Зрештою, зовнішня обшивка служить дизайнерським покриттям і забезпечує непомітний зовнішній вигляд. iSS включає адаптацію підвіски, двигуна і трансмісії для забезпечення керованості. Довговічність автомобілів GUARD також досягає рівня серійного виробництва.

Матеріал і товщина багатошарового скла «сендвіч» на вікнах відповідають високим вимогам VR10 класифікації безпеки. Внутрішні поверхні скла покриті полікарбонатом для захисту від осколків. Незважаючи на їх комплексний захисний ефект, вони забезпечують відмінну видимість. І вони інтегровані таким чином, що не помітні на перший погляд - ще одна істотна перевага інтегрованої системи захисту.

Згідно з випробуваннями, які проводив Beschussamt Ulm - єдиний орган з випробувань і сертифікації зброї, боєприпасів і техніки безпеки - S-Class GUARD відповідає вимогам вищого класу цивільного захисту VR10 за стандартом VPAM BRV версії три (Bullet Resistable Vehicles). У цьому випробуванні корпус і вікна повинні витримувати вогонь з автомата із застосуванням бронебійних патронів.

S 680 GUARD 4MATIC був не тільки найпершим транспортним засобом, що завершив поточні випробування, але і досяг кращих показників у всіх трьох тестах (дах, підлога і борт) з трьома зірками з трьох. Результат випробування: «відсутність пошкоджень» манекенів та індикаторів.

Відмінні особливості Mercedes-Benz S 680 GUARD 4MATIC

Модель має повний привід і живиться від знайомого V12 (M279) потужністю 450 кВт-год/612 кінських сил. Крім того, модель оснащена унікальними приводами дверей. Незважаючи на те, що броньовані двері самі по собі важкі, багато сил для того, щоб їх відкрити або закрити, не потрібно. Ця система працює незалежно від положення автомобіля - на рівній дорозі або на схилі. Сенсорна технологія дверей визначає, коли і як машина повинна бути зупинена або переміщена.

Також в автомобілі Mercedes-Benz GUARD присутні гідравлічні, а не електричні віконні підйомники. Навіть при відмові бортового постачання живлення можлива аварійна робота, тобто захист у разі спроби атаки. У кожних дверях є відповідний блок, що складається з компресора і клапанного блоку разом з акумулятором тиску.

Система пожежогасіння з функцією автоматичного запуску та система аварійного свіжого повітря - ще одна унікальна пропозиція від виробника. Функції забезпечують захист пасажирів від проникаючого диму або подразнюючих газів і постачають їх свіжим повітрям. Природно, встановлено цілий спектр спец.засобів, таких як: сирена, мигалки і радіоприймачі, а також система панічної сигналізації.

Шини Michelin PAX дозволяють залишати небезпечну зону на відстані до 30 км, навіть при пошкодженнях.

Mercedes-Benz GUARD на валогій дорозі 2021
Mercedes-Benz GUARD інтер'єр 2021

Технічні характеристики унікальної моделі

Автомобіль S класу оснащений удосконаленим енергоблоком V12 biturbo. Тепер є турбокомпресори вихлопних газів, випускний колектор і повітроводи. Новинка - бензиновий фільтр із замкнутим контуром. Біля енергоблоку V12 вихідна потужність 450 кВт/612 кінських сил і водотоннажність 5980 куб.см. Максимальний крутний момент становить 830 Нм з 2000 об/хв.

Цільний алюмінієвий картер, цільно цепний привід, кований колінчатий вал з високоякісної загартованої сталі, ковані поршні та багато іскрова система запалювання з дванадцятьма котушками двонаправленого запалювання - найбільш важливі функціональні характеристики автомобіля.

До особливостей повнопривідної системи, вперше об'єднаної тут з дванадцяти циліндровим двигуном, відносяться низька вага системи, оптимальна тяга і безпека водіння, найвищі рівні комфорту їзди і динаміка водіння. Стандартний розподіл крутячого моменту для цієї моделі становить 31% для передньої осі і 69% для задньої осі. Крім іншого, повний привід був адаптований до більш високої ваги Mercedes-Benz GUARD з більш міцними бічними валами.

Mercedes-Benz GUARD: безпека і комфорт протягом 90 років

Daimler-Benz стала першою компанією, яка почала випускати заводські моделі зі спеціальними захисними елементами, щоб захистити пасажирів від пострілів і вибухівки. Лінійка надійних автомобілів почалася з моделі 1928 Nürburg 460.

Mercedes-Benz також розробила спеціальні варіанти захисту наступних автомобілів класу люкс і державних автомобілів, таких як «Grand Mercedes» 770 і модель 500. Перший автомобіль презентували 1935 року.

Починаючи з 1965 року, компанія пропонувала численні моделі зі спеціальним захистом. Крім легендарних Mercedes-Benz 600 в якості Saloon і Pullman Saloon, в їх число увійшли V8 моделі S-класу 1970-х і 1980-х років, такі як: 280 SEL 3.5, 350 SE/SEL і 450 SE/SEL, а також 380 SE/SEL до 560 SEL.

У 2016 році компанія представила Mercedes-Maybach S 600 GUARD - першу модель, що пропонує найвищий рівень захисту цивільних автомобілів.

Mercedes-Benz GUARD фото в русі

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту