Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz показали новий концепт-кар Vision Urbanetic

Mercedes-Benz показали новий концепт-кар Vision Urbanetic

В рамках виставки CES 2019 компанія показала новий повністю електричний прототип, такий собі універсальний «автомобіль майбутнього» для перевезення пасажирів і вантажів.

Незважаючи на те, що нове купе Mercedes-Benz CLA стало головною подією щорічної Виставки споживчої електроніки (CES 2019), значна увага була приділена іншим прем'єрам від Mercedes-Benz. У концепт-карі Vision Urbanetic німецький преміум-бренд демонструє своє бачення майбутнього і ясно відповідає на питання: «Як буде виглядати взаємодія автомобіля і людини в найближчому і дещо віддаленому майбутньому?».

Новий автомобіль Mercedes Benz Vision Urbanetic

Як влаштований «автомобіль майбутнього» Vision Urbanetic

З виходом серійної версії Vision Urbanetic від Mercedes-Benz бачення міських поїздок буде сильно переосмислено. Міські поїздки при наявності настільки «розумного» транспорту стануть в рази ефективніше і безпечніше.

По суті, автомобіль являє собою автономну платформу, здатну пересуватися без допомоги водія і, завдяки системі змінних модулів, відповідну для перевезення і людей, і вантажів. Модуль для перевезення пасажирів дуже швидко змінюється на модуль для доставки вантажів (і навпаки), що робить поїздки максимально гнучкими і ефективними в плані завантаження. Наприклад, вранці Vision Urbanetic може відвезти пасажирів з околиць до центру, а на зворотному шляху захопити вантажі. За рахунок продуманої оптимізації трафіку можна значно знизити ступінь дорожніх пробок і заторів.

У наші дні в міському просторі існує два абсолютно окремих виду транспорту - пасажирський і вантажний. У концепт-каре Vision Urbanetic ці дві функції зливаються воєдино, роблячи кожен серійний Vision Urbanetic максимально корисним.

Управління та взаємодія між Vision Urbanetic

Mercedes-Benz Vision URBANETIC буде експлуатуватися в мегаполісах майбутнього, відповідно, управління процесом перевезень здійснюватимуть системи зі штучним інтелектом. Інноваційні технології зможуть при розрахунку маршрутів перевезень враховувати найдрібніші параметри руху в режимі реального часу. Також всі електромобілі будуть ділитися корисною інформацією між собою. Наприклад, система буде відслідковувати спортивні та розважальні заходи, що проходять в місті, забезпечуючи при необхідності людей достатньою кількістю вільних автомобілів.

Новий автомобіль Mercedes Benz Vision Urbanetic вигляд ззаду

Розміри і місткість Vision URBANETIC

Автомобіль для міських перевезень майбутнього дозволяє з комфортом перевозити до 12 осіб. Модель для перевезення вантажів також надає широкі можливості: він вміщує 10 великих EPAL-палет, маючи ємність 10 м3 (це 3,7 метра з 5,14 метра загальної довжини концепту). При бажанні простір може бути розділено на 2 «поверхи». Так як кабіна водія в Vision URBANETIC відсутня, то практично вся площа автомобіля використовується для пасажирів і вантажів.

Новий автомобіль Mercedes Benz Vision Urbanetic вигляд збоку

Як відбувається зміна модулів для пасажирів і вантажів

Зміна модулів, так само як і навантаження вантажів, може здійснюватися двома способами - або вручну за допомогою навченого персоналу, або автоматично на спеціальних станціях. Процес зміни модулів займає всього кілька хвилин: час в містах майбутнього значить вкрай багато і в Mercedes-Benz це врахували.

Цікаво, що модулів - пасажирський і вантажний - може бути більше двох. Все залежить від конкретних вимог того чи іншого клієнта - електрокар Vision URBANETIC можна буде налаштувати під будь-які потреби.

Новий автомобіль Mercedes Benz Vision Urbanetic інтер'єр

Vision URBANETIC в рамках системи каршерінга

Автономний автомобіль Vision URBANETIC в майбутньому стане доступним як для приватних осіб, так і для компаній. Фактично це буде сервіс перевезень або каршерінг. За допомогою спеціального додатку клієнти будуть встановлювати власну задачу і викликати Vision URBANETIC за потрібною адресою. На основі введених даних інтелектуальна система сама підбере оптимальний тип електромобіля і надішле його до Вас.

Використовувати електромобіль Vision URBANETIC можна буде хоч 24 години на добу. Завдяки безшумному електроприводу доставка може здійснюватися навіть в нічний час.

Автономний транспорт в умовах міста

Хочеться зауважити, що багато людей все ще розглядають автономні транспортні засоби з певним ступенем скептицизму. Щоб вирішити цю проблему, Vision Urbanetic буде спостерігати за навколишнім простором і активно взаємодіяти з ним за допомогою інтерактивних інформаційних панелей, вбудованих в корпус електромобіля, а також декількох камер і сенсорних систем. Широкоформатний дисплей на передній частині автомобіля буде повідомляти пішоходам, які перетинають вулицю перед ним, про те, що він їх помітив. Пішоходи або велосипедисти можуть швидко і надійно оцінити майбутні дії транспортного засобу. Транспорт Vision URBANETIC буде попереджувальним, ввічливим і безпечним для навколишнього середовища і всіх живих істот.

Новий Mercedes Benz Vision Urbanetic екстер'єр

Чому варто чекати прем'єри Mercedes-Benz Vision URBANETIC

Отже, серед основних переваг транспорту майбутнього Mercedes-Benz Vision URBANETIC: зменшення транспортних потоків в містах, звільнення міської інфраструктури та сприяння більш високої якості життя в умовах мегаполісу. Автомобіль зможе враховувати всі потреби населення, весь спектр можливих завдань і ефективно відповідати на нього високою якістю перевезення. Відсутність шкідливих викидів та інтелектуальне управління для більшої безпеки стануть підходящими якостями для міста майбутнього.

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту