Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz S-Class: світова прем'єра еталона розкішних автомобілів

Mercedes-Benz S-Class: світова прем'єра еталона розкішних автомобілів

Mercedes-Benz створює нове покоління сучасних автомобілів за допомогою інновацій, орієнтованих на клієнтів. S-Class уособлює престиж бренду і втілює в собі найкращі риси сегмента, представляючи безліч інновацій з точки зору підтримки, захисту та взаємодії.

Онлайн-презентація нового Mercedes-Benz S-Class

За останні тижні Mercedes-Benz вже представив головні особливості нового S-Class в трьох епізодах «Meet the S-Class DIGITAL». Фінальний випуск дозволить журналістам стати свідками світової прем'єри на Mercedes me media. Члени правління компанії презентують новинки топової моделі. Ола Калленіус, голова правління Daimler AG і Mercedes-Benz AG, продемонструє глядачам на ексклюзивний тест-драйв. Горден Вагенер, головний дизайнер Daimler Group, пояснить деталі філософії дизайну. Брітта Сігер, член правління Daimler AG і Mercedes-Benz AG, відповідальна за продажі, покаже, які інновації визначають якість обслуговування клієнтів. Маркус Шефер, член правління Daimler AG і Mercedes-Benz AG, відповідальний за дослідження Daimler і головний операційний директор Mercedes-Benz Cars, обговорить із глядачами передові технології безпеки. Представники виробника розкажуть про ультрасучасне виробництво S-Class: це буде перший серійний автомобіль, побудований на сучасному автомобільному заводі «Factory 56». Світова прем'єра транслюватиметься в середу, 2 вересня 2020 року, о 14:00 (CEST) на цифровій платформі Mercedes me media.

Технології безпеки і персоналізації в Mercedes-Benz S-Class 2020

Новий Mercedes-Benz S-Class трансформує сегмент розкішних автомобілів завдяки численним інноваціям. S-Class не тільки став набагато більш інтелектуальним, а й підняв враження від водіння на новий рівень. У центрі уваги перебуває людина, яка буквально може відчути розкіш седана. Нове покоління Mercedes-Benz User Experience (MBUX) пропонує водіям і пасажирам інноваційні можливості для взаємодії і персоналізації. Інтер'єр, як ніколи раніше, відповідає вимогам навіть найдосвідченіших цінителів сегмента. Mercedes-Benz S-Class 2020 також встановлює нові стандарти безпеки. Наприклад, це перший серійний легковий автомобіль, оснащений подушками безпеки для захисту пасажирів на задніх сидіннях у разі лобового зіткнення.

Новий Mercedes-Benz S-Class побудований на одному з найсучасніших автомобільних виробництв у світі — «Factory 56». Виробник відкриє автомобільний завод у день світової прем'єри S-Class. Побачити інноваційні виробничі технології і процеси заводу можна буде також на цифрові прем'єрі «Meet the S-Class DIGITAL». Таким чином, глядачі можуть отримати повне уявлення про новий розкішний седан і місце його походження з інформативними і розважальними інсайтами. Крім того, Mercedes-Benz надає докладну інформацію для завантаження у вигляді відео, графіки, прес-релізів і зображень на медіаплатформі Mercedes me .

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту