Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-EQ 2021 – прогресивна розкіш майбутнього

Mercedes-EQ 2021 – прогресивна розкіш майбутнього

Mercedes-EQ поєднує в собі вимоги сучасного покоління клієнтів до екологічності автомобілів та інноваційність. Для виробництва найбільш затребуваних автомобілів сьогодні претензії на лідерство недостатньо. Замість цього перехід до справжньої CO2-нейтральності – величезне досягнення, яке потребує абсолютно нового підходу до розв’язання проблем. Прогресивним суббрендом Mercedes-EQ Mercedes-Benz AG підкреслює свої претензії на лідерство в галузі електрифікації та оцифровки. Завдяки розширеному розвитку мереж і технологічних програм, орієнтованих на майбутнє, Mercedes-EQ встановлює стандарти на шляху до нової епохи.

Mercedes-EQ – новатор епохи трансформацій

Деякі країни просто забороняють використання індивідуального транспорту і відмовляються від будівництва автомобілів. Однак індивідуальні автомобілі, як і раніше, мають велике значення, оскільки означають не тільки свободу, а й безпеку. Перспективи Mercedes-EQ ясні: ми розуміємо межі нашої планети і забезпечуємо інновації. Наміри Mercedes-Benz AG у галузі захисту клімату були науково підтверджені в рамках Ініціативи з наукових цілей (Science Based Targets initiative, SBTI). Це означає, що компанія відповідає вимогам Паризької всесвітньої кліматичної угоди. Для досягнення цих цілей необхідні екологічно чисті продукти, тому що кожна модель раніше збільшувала споживання ресурсів. Саме тут і слід шукати рішення. Mercedes-EQ довіряє інструментам, які відповідають давнім традиціям компанії: інноваціям і технологіям.

Ключові напрями Mercedes-EQ

Маркус Шефер, член правління Daimler AG і Mercedes-Benz AG із досліджень Daimler Group та операційний директор Mercedes-Benz Cars, розповів про головні напрями суббренда: «Із Mercedes-EQ ми прагнемо до стійкості і прогресу. Ми переконані, що міжфункціональна співпраця, зокрема зі стратегічними партнерами, є нашим ключем до успіху, щоби втілити в життя наші головні напрями: лідерство в електрифікації, лідерство в автомобільному програмному забезпеченні і повністю сталий розвиток. Наразі над технологічною програмою EQXX працює активна команда провідних експертів у високих технологіях. При цьому ми вражаюче швидко розширюємо межі забезпечення майбутньої екологічної нейтральності. Тому що Mercedes-Benz прагне до лідерства в цій галузі».

Надання ще більших ресурсів для розробки продуктів і інновацій – явний показник стратегії Electric First. А з технологічною програмою EQXX відділ розробок робить ще один крок уперед. У тісній співпраці з нашими партнерами крос-функціональна багатопрофільна команда вирішує саме це завдання, щоби зруйнувати сьогоднішні технологічні кордони з точки зору доступності, ефективності та зарядки. Підтримку надають фахівці британської Mercedes-Benz F1 HPP Group, які приносять у програму EQXX дух семиразового чемпіона світу і компетентність у галузі електродвигунів, а також швидкість їх розвитку, отриману в автоспорті.

Шлях до екологічно безпечних автомобілів – це не тільки інноваційні технології, такі як електричні приводи, акумуляторні батареї та програмне забезпечення, а й баланс між технологіями і стійкістю по всьому виробничо-збутовому ланцюгу. Від визначення конкретних заходів із партнерами і постачальниками, інтелектуальних концепцій матеріалів і використання ресурсів до стійкого виробництва і перевірки походження екоенергії протягом життєвого циклу продукції – Mercedes-Benz AG прямує до екологічності, не в останню чергу завдяки розвитку Mercedes-EQ й електрифікації всього портфоліо бренду.

Ключові напрями Mercedes-EQ

Технологічні рішення і класичні цінності Mercedes-Benz

Крістоф Старзінскі, віце-президент із архітектури електромобілів і керівник підрозділу Mercedes-EQ в Mercedes-Benz, відповідальний за електромобілі: «Наші моделі EQ будуть відповідати найвищим стандартам, а також встановлювати стандарти в багатьох дисциплінах. EQS із понад 700 км електричного запасу ходу згідно з WLTP, найбільш інтелектуальна MBUX (Mercedes-Benz User Experience) у її найбільш елегантній формі та сертифікована система фільтрації повітря, яка забезпечує кришталево чисту якість повітря, показують лише кілька прикладів технологічних інновацій нашої електричної платформи».

Прем'єра нової архітектури електромобілів (EVA) відбудеться наступного року з розкішним седаном EQS. Ця архітектура не тільки забезпечить технічну основу для 4 інших повністю електричних моделей, але також буде включати технічні досягнення Mercedes-EQ, які повністю відповідають очікуванням наших клієнтів від прогресивних автомобілів класу люкс.

Одним із прикладів є додаткова система фільтрації повітря в салоні майбутнього електричного седана EQS. Цей високоефективний підвісний сажовий фільтр (HEPA) використовує простір, звільнений через відсутність двигуна внутрішнього згоряння під капотом. Маючи обсяг майже 10 л і розмір трохи більше чотирьох сторінок формату А4, він забезпечує найвищу якість повітря в салоні. Навіть дрібний пил класу PM2.5, оксиди азоту, діоксид сірки і неприємні запахи фільтруються з навколишнього повітря. Завдяки фільтру HEPA EQS система забезпечує якість повітря, порівнянну з повітрям в операційних, і таким чином додає ще один аспект безпеки, що є відмінною рисою бренду. Ефективність системи також офіційно сертифікована відповідно до DIN EN 1822 – вперше в автомобільному секторі.

Подібні рішення втілюють відмінні риси Mercedes-EQ. Нові можливості разом із технологічним прогресом призводять до рішень, які в сукупності є чимось більшим, ніж просто інновації.

Прогресивна розкіш Mercedes-EQ – новий світ можливостей

Горден Вагенер, головний дизайнер Daimler Group: «Ми перша автомобільна компанія і один із небагатьох люксових брендів у світі, які зробили великий крок назустріч новому розумінню і новому підходу до дизайну і технологій. Ми об'єднали технології з дизайном, щоби створити цілісний клієнтський досвід. Наш новий бренд Mercedes-EQ символізує Progressive Luxury майбутнього. «Прогресивна розкіш» пропонує абсолютно новий спосіб розкоші в захопливій формі. Ми створили новий рівень MBUX як у дизайні, так і у взаємодії з користувачем».

Це розширення традиційних достоїнств Mercedes-Benz, таких як безпека, відповідальність, досконалість і емоційність, через розумне використання нових можливостей, завдяки впровадженню технологій електроприводу є невід'ємною частиною Mercedes-EQ. Це встановить нові стандарти для загального блага, відкриваючи мобільність майбутнього і звертаючись до нових груп клієнтів. На додаток до впевненості у відповідальності бренду за всебічний цілісний сталий розвиток, саме цікавість і ентузіазм клієнтів є рушійною силою і стимулом для прогресу та нових можливостей Mercedes-EQ. Гармонійне поєднання технологій, людей і природи для створення нової злагодженої системи – це більше, ніж просто бачення, адже поєднання інтелекту і емоцій є центральним елементом бренду.

Абсолютно нові системи є виразом цього твердження. Найкращий із прикладів – унікальна система управління нового EQS, яка поєднує естетичне прагнення до втілення твору мистецтва з унікальною зручністю використання завдяки штучному інтелекту. Навколишнє оточення для водія і пасажира спереду розроблене так, що вони бачать саме те, що хочуть і що їм потрібно в конкретній ситуації.

Саджаді Хан, член правління Mercedes-Benz AG і технічний директор: «Добре написаний код подібний до твору мистецтва. І ми запропонуємо наше найкраще програмне рішення на сьогоднішні в новому EQS. Штучний інтелект в основі є революційним, а система навчання понад те стає все більш вражаючою при кожному використанні. Завдяки MBUX ми маємо великі можливості не тільки сьогодні, оскільки здатність повного бездротового оновлення буде вражати і в майбутньому. Такий підхід також відкриває неймовірні творчі простори, які приваблюють мене особисто як програміста».

Технології нового автомобіля Mercedes-EQ

Green Charging Mercedes me Charge – мережа екологічних зарядних станцій

Зелена енергія, тобто електрика з поновлюваних джерел, є важливим фактором для запобігання викидам CO2 в життєвому циклі електромобіля. Це пов'язано з тим, що близько 50% викидів CO2 від акумуляторно-електричного транспортного засобу створюється на етапі використання через процеси зарядки, при яких виділяється CO2. Щоби зробити екологічну зарядку можливою ​​через зелені точки зарядки, інтегровані у сервіс Mercedes me Charge, для клієнтів усіх моделей Mercedes-EQ із чисто акумуляторним електричним приводом і всіх варіантів плагін-гібридних моделей Mercedes-Benz почне виведення на ринок Green Charging у Європі у 2021 році.

Брітта Сігер, член правління Daimler AG і Mercedes-Benz AG, що відповідає за маркетинг і продажі автомобілів Mercedes-Benz: «Основна мета бренду Mercedes-EQ – запропонувати клієнтам щось більше, ніж просто неперевершений досвід водіння на електромобілі. Із EQS клієнт занурюється в абсолютно новий світ Mercedes, який не тільки захоплює розум, але і хвилює серце своїми технічними характеристиками і екологічними інноваціями. Цей захопливий, неперевершений досвід Mercedes-EQ виходить далеко за рамки самого продукту. За допомогою Green Charging ми активно сприяємо скороченню викидів CO2 і тим самим прокладаємо шлях до екологічно нейтральної мобільності майбутнього з нашим Ambition 2039».

Mercedes-Benz переходить на повністю екологічне виробництво

Маркус Шефер: «Паралельно з такими високими темпами інновацій досягнення нульового балансу викидів CO2 по всьому ланцюжку створення продукту є захопливим, але складним завданням. Ambition 2039 і наукове визнання наших цілей щодо захисту клімату з боку SBTI є дуже важливими етапами в цьому. Ми вже визначаємо критерії стійкості на ранній стадії розробки продукту. Ми точно аналізуємо вплив певних рішень, наприклад, майбутній екологічний баланс нової моделі і те, як первинну сировину можна зберегти або замінити переробленими матеріалами. Ми також включаємо в ці процеси ланцюг постачань: майже половина наших постачальників зобов'язалися підтримувати наші амбіції і постачати нам у майбутньому тільки CO2-нейтральні деталі. Крім того, ми будемо закуповувати акумуляторні елементи з кобальтом і літієм тільки з сертифікованих джерел, що значно знизить уміст кобальту в елементах. Зрештою, ми хочемо розробляти і виробляти моделі, які уособлюють прогресивну і водночас стійку розкіш, тому що не мають негативного впливу на навколишнє середовище і суспільство в довгостроковій перспективі, а також пропонують комфорт і безпеку».

Щоби звести до мінімуму початкові негативні наслідки виробничо-збутового ланцюга для електромобілів із високим вмістом CO2 протягом усього їхнього життєвого циклу, важливо використовувати всі доступні заходи. Mercedes-Benz уже в процесі розробки продукту скорочує викиди CO2 спільно з глобальною мережею постачальників. Мета – зробити глобальний ланцюг постачань Mercedes-Benz без викидів CO2. Відповідно до Ambition 2039 мета забезпечення кліматичної нейтральності включена в наші контрактні умови і є головним критерієм при укладанні договорів. Не пізніше 2039 року Mercedes-Benz буде допускати тільки матеріали, вироблені з нульовим викидом CO2 на всіх етапах створення продукту. Водночас Mercedes-Benz разом із партнерами працює над поступовим збільшенням частки вторинних матеріалів.

Mercedes-Benz приділяє особливу увагу компонентам і матеріалами із підвищеним викидом CO2, таким як акумуляторні елементи. На сьогодні компанія вже погодила чіткий перелік цілей із двома стратегічними партнерами щодо акумуляторних елементів. Наприклад, акумуляторні елементи, що постачаються, будуть виготовлятися з використанням 100% поновлюваних джерел енергії (вітру, сонця і гідроелектроенергія), починаючи з EQS. Це значно знижує викиди CO2 від батареї в цілому.

Крім того, чіткою метою розвитку Mercedes-Benz є прискорення виробництва майбутніх акумуляторних технологій і послідовна подальша оптимізація діапазону і часу зарядки. Завдяки новітнім речовинам в акумуляторах, отже, значно більш високій щільності енергії, EQS вже виграє в запасі ходу, що перевищує 700 км (WLTP).

Ба більше, вміст кобальту вже буде знижено до менш ніж 10% для наступних поколінь акумуляторних елементів, якими будуть оснащуватися EQA і EQS в 2021 році. У перспективі постлітій-іонні технології і нові склади матеріалів дозволять повністю виключити такі речовини, як кобальт. Подальша оптимізація для можливості вторинної переробки та її реалізація в Mercedes-Benz також є частиною цілісної стратегії щодо поліпшення акумуляторних батарей.

Новий екологічний автомобіль Mercedes-EQ

Нейтральні викиди CO2 на заводах Mercedes-Benz з 2022 року

Заводи Mercedes-Benz AG, включно з глобальною мережею з виробництва акумуляторів, уже з 2022 року будуть виробляти продукцію з нульовим викидом CO2 в усьому світі. Таким чином, вони стануть еталоном для мережі постачальників. Відповідно до технологічних процесів на наших власних заводах, постачальники насамперед зобов'язані уникати викидів. Кліматично нейтральне виробництво включає різноманітні процеси: від скорочення споживання до придбання зеленої енергії.

Паралельно з Mercedes-Benz S-Class на заводі Factory 56 буде вироблятися EQS. Factory 56 є прикладом не тільки максимальної гнучкості, а й стійкого енергопостачання з нульовим викидом CO2, в кінцевому підсумку бувши зразком для всіх заводів у всьому світі.

Відповідальність Mercedes-Benz поширюється не тільки на Німеччину. Крім скорочення споживання енергії, відповідальна закупівля сировини має важливе значення для сталого розвитку парку електромобілів Mercedes-Benz. Щоби забезпечити відповідальний видобуток кобальту, літію та інших матеріалів для акумуляторів, Mercedes-Benz зробила Стандарт відповідального видобутку (IRMA) компонентом контрактів для майбутніх транспортних проектів і буде працювати тільки з тими постачальниками, які приймають ці вимоги. Сувора сертифікація та аудити відповідно до керівних принципів ОЕСР є частиною Стандарту сталого розвитку постачальників (Supplier Sustainability Standard) Daimler, який використовує блокчейн-рішення із захистом від шахрайства, щоби зробити навіть найскладніші ланцюги постачань прозорими і відстежуваними.

Mercedes me Charge від Mercedes-Benz – повна прозорість для клієнтів

Водій часто не знає, чи використовує громадська зарядна станція екологічно чисту енергію, чи електрику з невідновлюваних джерел, тому що це відповідальність різних операторів зарядних станцій. Щоби забезпечити прозорість у цьому аспекті і сприяти використанню електроенергії з поновлюваних джерел, Mercedes-Benz став першим виробником автомобілів, що використовують так звані «гарантії походження» (Guarantees of Origin) для здійснення зеленої зарядки. Це гарантує, що еквівалентна кількість електроенергії з поновлюваних джерел подається в мережу для зарядки електромобілів, а також означає, що заряджена кількість енергії компенсується екологічно чистою енергією після фактичного процесу зарядки.

У результаті Mercedes-Benz уперше пропонує своїм клієнтам можливість зарядки на громадських станціях по всій Європі з гарантією використання енергії з відновлюваних джерел. Досі це було забезпечено лише на деяких зарядних станціях, наприклад, у мережі швидкої зарядки уздовж основних шосе Європи, що належить IONITY – спільному підприємству виробників автомобілів BMW Group, Ford Motor Company, Hyundai Motor Group, Mercedes Benz AG і Volkswagen Group з Audi і Porsche. Операція відносно проста: протягом конкретного періоду часу аналізується, яка кількість електроенергії була заряджена від усіх автомобілів Mercedes-EQ через Mercedes me Charge. Певна кількість високоякісних Guarantees of Origin для зеленої енергії (1 МВт год відповідає одній «гарантії походження») надається зовнішнім постачальником. Таким чином, Guarantee of Origin достовірно підтверджує походження енергії. Щоби забезпечити екологічну вигоду додатково, Guarantees of Origin відповідають додатковим атрибутам у формі знака екологічної енергії і спрямовані на прискорення будівництва станцій відновлюваної енергії.

Комфортна зарядка нового автомобіля Mercedes-EQ

Ambition 2039 – один із головних напрямів Mercedes-Benz

Шлях до мобільності без шкідливих викидів є ключовим елементом корпоративної стратегії Daimler Ambition 2039, в якій виробництво автомобілів також грає важливу роль. Власні заводи Mercedes-Benz будуть виробляти продукцію з нульовим викидом CO2 з 2022 року. Сюди входять понад 30 заводів із виробництва легкових автомобілів і фургонів, що є ще одним кроком у реалізації ініціативи Ambition 2039, за допомогою якої компанія прагне створити новий парк автомобілів із нульовим викидом вуглецю з 2039 року. Як перший крок викиди, що утворюються при виробництві автомобілів Mercedes-Benz і при енергопостачанні підприємств, будуть систематично скорочуватися або, по можливості, повністю усуватися. Для цього компанія спирається на 3 стратегічні напрями: постійне підвищення енергоефективності, використання зеленої енергії та забезпечення сталого теплопостачання. Однак електрика з поновлюваних джерел енергії важлива не тільки для виробництва. Зелена електрика також відіграє дуже важливу роль у життєвому циклі електромобіля, дозволяючи уникнути викидів CO2 після того, як він знайде свого покупця.

Брітта Сігер: «Ми прагнемо до гармонійного поєднання сучасної розкоші й екологічності в наших продуктах із захопливим клієнтським досвідом. Етап використання наших продуктів є ключовою ланкою в цьому відношенні. Із новим рішенням Green Charging ми робимо важливий крок, який приносить користь не тільки нашим клієнтам, а й навколишньому середовищу. Таким чином, ми активно сприяємо скороченню викидів CO2 і йдемо шляхом до CO2-нейтральної мобільності майбутнього з нашим Ambition 2039».

Mercedes-EQ – комфортна зарядка завдяки Mercedes me

Mercedes-EQ разом із Mercedes me надає комплексні послуги в галузі електромобільності. Через Mercedes me Charge водії Mercedes-EQ або плагін-гібридних моделей із новітнім поколінням інформаційно-розважальної системи MBUX (Mercedes-Benz User Experience) мають можливість отримати доступ до однієї з найбільших у світі мереж зарядки з понад 400 різними операторами громадських зарядних станцій тільки в Європі. Такий зручний доступ до зарядних станцій забезпечується за допомогою зарядної карти Mercedes me Charge, додатку Mercedes me або через мультимедійний дисплей автомобіля. Для цього не потрібні окремі контракти: тільки елементарна аутентифікація й інтегрована функція оплати з простим виставленням рахунків після одноразової реєстрації свого методу оплати. Усе це з метою комфортних подорожей, прозорості та впевненості в планах.

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту