
Mercedes–Benz позашляховики нового покоління
Daimler AG вивчив статистику для того, щоб з'ясувати основні причини популярності сегменту SUV. Детально про переваги габаритів, безпеки та ефективності позашляховиків Mercedes–Benz в нашому новому матеріалі.
Рекордні показники продажів SUV
У минулому році в Німеччині було зареєстровано понад мільйон нових позашляховиків, що робить їх одним з найпопулярніших автомобільних сегментів. За даними Федерального управління автомобільного транспорту Німеччини, майже третина (32,2 відсотки) всіх легкових автомобілів, що продаються в Німеччині, складають позашляховики. У той час як в Сполучених Штатах на них припадає половина нових реєстрацій транспортних засобів. Більш того, Mercedes–Benz знову зміг збільшити поставки позашляховиків на 1,3 відсотка в минулому році, до 2,34 млн. одиниць.
У цій статті ми хочемо розглянути головні показники ефективності позашляховиків, щоб дізнатися причину їхньої популярності серед покупців.
Габарити Mercedes–Benz – компактність позашляховиків
Незважаючи на те, що позашляховики іноді називають «міськими танками», це просто легковий автомобіль. Звичайно, позашляховики трохи відрізняються від інших автомобілів. Однак, якщо дивитися об'єктивно, SUV всього лише має поліпшені позашляхові можливості і більше функціонального простору.
Хоча позашляховик може виглядати більш масивним через завищену конструкцію, його габарити не дуже відрізняються від інших автомобілів. Наприклад, Mercedes–Benz GLC на вісім сантиметрів ширше, ніж універсал С–Class, та на шість сантиметрів коротший. Більшість позашляховиків, можна віднести до категорії компактних автомобілів. У Mercedes–Benz цими транспортними засобами є GLA, GLB і вищезгаданий GLC. Таким чином, сегмент SUV дозволяє зберігати переваги компактності в поєднанні з високою прохідністю і місткістю.
Безпека кросоверів Daimler AG
Експерти європейської програми оцінки нових автомобілів з'ясували, що маса автомобіля грає лише незначну роль в аваріях в порівнянні з його швидкістю.
Останні результати досліджень показують, що Mercedes G–Class – один з найбільших позашляховиків – має ступінь захисту пішоходів 78 відсотків, що є неймовірно високим показником серед усіх автомобільних сегментів.
Згідно з оцінкою Федерального статистичного управління Німеччини, позашляховики викликали лише 3,7 відсотка з 164 932 нещасних випадків, в яких люди отримали поранення в 2018 році, хоча цей клас транспортних засобів становить 5,6 відсотки від загальної кількості автомобілів.
Показники екологічності позашляховиків Mercedes–Benz
Найбільш поширена версія двигуна позашляховика Mercedes–Benz GLC 220d 4MATIC не споживає набагато більше палива в циклі вимірювання WLTP, ніж седан Mercedes–Benz C–Class 220d 4MATIC, оснащений тим же двигуном і обладнанням. Крім того, різниця в кількості шкідливих викидів становить 158–137 г / км для SUV і 136–128 г / км для седана.
Також, більшість позашляховиків, які реєструються, є автомобілями середнього і нижнього середнього класу, маса і продуктивність яких відповідають аналогічним характеристикам седанів і універсалів. Таким чином, вони мають низький рівень впливу на загальний баланс CO₂.
Стратегія розвитку мобільної ефективності
Daimler реєструє більше 1500 патентів на рік. Всі вони спрямовані на підвищення ефективності мобільності, яка полягає в тому, щоб домогтися безаварійного та беземісійного водіння. Не має значення, який сегмент автомобілів сприяє викидам, головне, щоб рівень забруднення скоротився в цілому. Для досягнення цієї мети ми вже пропонуємо різні варіанти плагін–гібридних позашляховиків GLC і GLE.
Головна мета бренду Mercedes–Benz, щоб більше половини продажів складалося з автомобілів з системами електроприводу вже в 2030 році. Також, основними методами скорочення числа пробок і аварій в майбутньому буде забезпечення більш інтелектуального підключення автомобілів один до одного та використання автономних функцій, що дозволяють знизити навантаження на водія.