Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Новий Mercedes-Benz VISION AVTR

Новий Mercedes-Benz VISION AVTR

Електромобільність в гармонії з людиною і природою. Екологічна технологія органічних акумуляторів і продумана операційна стратегія концепт-кара VISION AVTR. Всі подробиці про новий електричний концепт від Мерседес-Бенц в нашому новому матеріалі.

Прем'єра нового концепт-кара Mercedes-Benz

На виставці CES 2020 був представлений новий концептуальний Mercedes-Benz - VISION AVTR. Футуристична концепція представленого електромобіля об'єднує людину, природу і автомобіль унікальним чином. Ола Калленіус, голова правління Daimler AG і Mercedes-Benz AG, в своєму виступі представив концепт-кар разом з лауреатом премії Оскар і творцем фільму Аватар, Джеймсом Кемероном. Саме філософія, створена культовим режисером у фантастичному фільмі стала основою створення VISION AVTR.

«Mercedes-Benz завжди був одним з найбільш технологічних преміальних брендів. Тепер прийшов час об'єднати розкіш і екологічність. Адже тільки так ми зможемо відповідати стандартам майбутнього ».

Новий Mercedes Benz VISION AVTR вид збоку
Новий Mercedes-Benz VISION AVTR задні фари

Дизайн VISION AVTR - втілення екологічності

Новаторська концепція VISION AVTR поєднує в собі екологічну взаємодію дизайну інтер'єру, екстер'єру та UX. Весь процес проектування був орієнтований на конкретний результат - неповторний досвід взаємодії і сприйняття концепт-кара водієм і пасажирами. Йшлося про створення унікального простору, в якому пасажири мають біометричний зв'язок один з одним, з транспортним засобом і навколишнім світом.

Неповторна архітектура дизайну VISION AVTR поєднує в собі інтер'єр і екстер'єр, створюючи цілісний світ на візуальному і емоційному рівні. Бічний зовнішній отвір проходить через внутрішню частину і створює нескінченну петлю, прототипом якої став священний зв'язок між народом На'ві у фільмі Аватар і їх природним місцем існування. Також, завдяки подовженому дизайну «One Bow» і органічній філософії дизайну, VISION AVTR демонструє радикально новий етап автомобілебудування. Таким чином, пройшовши шлях від концепції усвідомленості до унікального злиття людини і автомобіля, інженерам Mercedes-Benz вдалося створити концептуальний електромобіль VISION AVTR.

Лаконічним продовженням зовнішнього мінімалістичного дизайну є передні сидіння виконані в дуже органічній формі, яка нагадує листяні гамаки з планети Пандора. У той час як центральна консоль символізує Древо Душ, найсвященніше місце На'ві.

Блок управління є інтуїтивно зрозумілим і неймовірно функціональним. Крім того, центр управління розташовується таким чином, що є легко доступним як для водія, так і для пасажира, а також і для задніх пасажирів. Таким чином, VISION AVTR встановлює тісний біометричний зв'язок з водієм і допомагає підвищити обізнаність про ситуацію навколо.

Вільний простір, такий як задня частина сидінь і внутрішнє оздоблення даху, виконані зі спеціальної тканини, яка змінює колір. Залежно від освітлення текстиль може бути темно-синього або ніжного світло-синього кольору. Але крім цього, екологічність салону електромобіля підвищена за допомогою вегетаріанської шкіри DINAMICA® - першою і єдиною мікрофіброю, яка гарантує екологічну ефективність протягом усього виробничого циклу. DINAMICA® є переробленим матеріалом зі старого одягу, тканин і пластикових пляшок з ПЕТФ.

Mercedes-Benz VISION AVTR колеса

Система приводу концептуального електромобіля VISION AVTR

VISION AVTR був розроблений у відповідності з останніми інноваційними розробками електричних приводів. Основою продуктивності електромобіля стала надпотужна і компактна високовольтна батарея. Революційна акумуляторна технологія вперше заснована на хімії органічних елементів на основі графену і повністю виключає використання рідкісних, токсичних та коштовних корисних копалин. Таким чином, електромобільність стає абсолютно незалежною від наземних ресурсів. Крім того, технологія також на 100% переробна, завдяки можливості компостування. В результаті, Mercedes-Benz підкреслює високу актуальність майбутньої безвідходної економіки в сировинному секторі.

З загальною потужністю двигуна понад 350 кВт VISION AVTR встановлює новий еталон для лінійки EQ Power. Завдяки інтелектуальному і повністю адаптивному розподілу крутного моменту, потужність чотирьох повністю індивідуально керованих двигунів керується не тільки найкращим чином з точки зору динаміки руху, але, перш за все, високоефективно. Інноваційний повний привід забезпечує абсолютно нову свободу і динаміку руху, в той же час гарантуючи максимально можливу безпеку.

Крім того, в порівнянні з сучасними акумуляторними системами з продуктивністю до 1200 Вт/л, технологія також вражає своєю винятковою здатністю швидкої зарядки. Акумулятор повністю заряджається менше ніж за 15 хвилин. В результаті, маючи потужність близько 110 кВтг, VISION AVTR забезпечує електричну дистанцію понад 700 кілометрів.

Новий Mercedes-Benz VISION AVTR вид ззаду

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту