Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Новий позашляховик Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC

Новий позашляховик Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC

Mercedes–AMG готується представити новачка серед автомобілів покоління GLE – GLE 53 4MATIC+. Традиційно для Mercedes–AMG, серце автомобіля – це шестициліндровий рядний двигун об'ємом 3 л. і потужністю 435 кінських сил. Також комплектація позашляховика складається зі змінюваного повного приводу, 9–ступінчастої автоматичної коробки передач і пневматичної підвіски AMG Active ride control на основі AMG Active ride control+ з електромеханічною стабілізацією нахилу. Комбінована витрата палива становить 9,3 л/100 км, що відповідає викидів 212 г СО2 на кожен кілометр.

Решітка радіатора з 15 вертикальними смугами вказує на те, що позашляховик належить до сімейства AMG, а різні функції і режими управління машиною роблять водіння ще більш приємним.

"Для нас, як для творців позашляховика з високими експлуатаційними характеристиками, важливо дотримуватися заданих стандартів, – зазначає Тобіас Мерс, виконавчий директор Mercedes–AMG GmbH. – Інноваційність, комфортне водіння, індивідуальність і сучасний дизайн – це все про покоління GLE, зокрема про новий автомобіль цього модельного ряду Mercedes–AMG GLE 53 4MATIC+. Цей позашляховик демонструє більшу, ніж його попередник, потужність. Також він оснащений повністю регульованою технологія повного приводу. "

Шестициліндровий двигун Mercedes–AMG GLE 53 з подвійним зарядом

Головна деталь Mercedes–AMG GLE 53 4MATIC + – електрифікований 3–літровий двигун з подвійним турбонаддувом і допоміжним електричним компресором. Лінійний двигун з шістьма циліндрами потужністю 435 кінських сил здатний розвивати крутний момент 520 Нм.

GLE 53 4MATIC+ розганяється до 100 км/год всього за 5,3 секунди і досягає швидкості, обмеженою електронікою, до 250 км/г.

Система EQ Boost об'єднує стартер і генератор в потужний електродвигун і встановлюється між двигуном і коробкою передач. Таким чином, на короткий час додатково виробляється 16 кВт потужності і 250 Нм крутного моменту, а також 48 В для живлення бортової системи. Ця технологія в парі з інтелектуальною зарядкою від електричного допоміжного компресора і турбонагнітача вихлопних газів допомагають поліпшити динаміку водіння, знизити викиди СО2 і витрати палива.

Електричний допоміжний компресор створює високий рівень тиску наддуву без затримок, поки не включиться великий турбонагнітач вихлопних газів. В результаті двигун реагує оперативно і забезпечує динамічний відгук без зволікання.

Новий Mercedes AMG GLE 53 2019 двигун

EQ Boost у новому Mercedes–AMG GLE 53

Система генерує 48 В для живлення бортової системи і 12 В для салону, внутрішнього і зовнішнього освітлення, роботи мультимедійної панелі і блоків управління, за допомогою перетворювача постійного струму. Для такї потужності можна використовувати більш тонку і легку проводку, що сприяє економії палива.

Завдяки тому, що стартер–генератор EQ Boost відповідає і за гібридні функції Mercedes– AMG GLE 53 4MATIC+, вдається економити паливо, яке було призначене для гібридної технології високої напруги. Крім того, технологія відповідає за управління швидкістю холостого ходу.

У набір гібридних функцій кросовера входять посилення з вихідною потужністю 16 кВт і крутний момент 250 Нм, рекуперація енергії, зміщення точки навантаження, режим ковзання і практично непомітний перезапуск двигуна за допомогою функції "старт/стоп".

Оскільки ремінний привід для допоміжних компонентів на передньому краї двигуна трохи опущений, висота установки нового шестицилиндрового двигуна також значно зменшилася, в порівнянні з попередніми моделями. Через це з'явився простір для системи обробки вихлопних газів, встановленої поруч з двигуном, що демонструє свою ефективність. Фільтр сажі є єдиною частиною системи контролю викидів, яка знаходиться під підлогою автомобіля.

Розкішний звук мотора досягається, завдяки вихлопній системі AMG Performance. Регульовані відкидні стулки системи дають можливість змінювати звук мотора одним натисканням кнопки – від спокійного і комфортного до емоційного і дещо агресивного.

Миттєве перемикання: автоматична коробка передач AMG SPEEDSHIFT TCT 9G

9–ступінчаста автоматична коробка передач AMG SPEEDSHIFT TCT (TCT розшифровується, як Torque – Clutch – Transmission, тобто крутний момент – зчеплення – трансмісія) забезпечує плавне і швидке перемикання передач. Крім того, швидке переключення передач здійснюється незалежно від типу трансмісії – механічної або автоматичної.

У режимі водіння "Спорт +" і ручних режимах коробка передач особливо чуйна до дій водія. Перемикання на нижні передачі забезпечують миттєві зміни швидкості, а функція подвійного відключення зчеплення доповнює процес перемикання приємними звуками.

Новий Mercedes AMG GLE 53 2019 у профіль

AMG Performance 4MATIC: необмежене зчеплення і повний привід

Новий Mercedes AMG GLE 53 4MATIC+ оснащений повним приводом системи AMG Performance 4MATIC+ для максимальної тяги і динаміки. Залежно від початкової ситуації та режиму, кермове управління поперемінно пов'язує задню і передню осі з постійним приводом, розраховуючи оптимальний розподіл крутного моменту. Таким чином, повний привід покращує подовжню, тягову і бічну динаміку, завдяки чому автомобіль отримує більш потужне прискорення при старті і коротких спринтах.

Відмінна стабілізація AMG GLE 53

Розроблена в Німеччині, підвіска AMG ACTIVE RIDE CONTROL на основі пневматичної підвіски AMG RIDE CONTROL+ забезпечує високий рівень маневреності, нейтральні повороти і оптимальне зчеплення. Ця функція робить новий автомобіль сімейства AMG дуже динамічним в русі за рахунок активної стабілізації нахилу з двома електромеханічними приводами, що працюють незалежно один від одного на передній і задній осі, а також регульованого розподілу крутного моменту. Таким чином, водій може більш точно налаштовувати проходження поворотів, роблячи їх плавними і безпечними.

Всі процеси в роботі систем і приладів автомобіля легко адаптуються до умов водіння. Регулятор AMG здатний робити це до 1000 разів в секунду. Така оперативність відображається на точності управління і чуйності до дій водія.

Новий Mercedes-AMG GLE 53 2019 задні фари

Пневматична підвіска GLE 53 RIDE CONTROL

Адаптивна система демпфірування поєднує в собі одночасно комфортне та динамічне управління автомобілем. У новому Mercedes–AMG GLE 53 4MATIC+ доступні три стандартних режиму демпфірування: «Комфорт», «Спорт» і «Спорт+». Доступні також і два нових режиму для бездоріжжя – «Стежка» і «Пісок».

Спортивне кермо і ефективна гальмівна система тримають все під контролем

Електромеханічний підсилювач керма регулюється в режимах "Комфорт" і "Спорт". Параметри автоматично підлаштовуються на основі обраної програми приводу AMG DYNAMIC SELECT. Також їх можна персоналізувати в програмі індивідуального водіння.

Гальмівна система надійно уповільнює автомобіль навіть при значних навантаженнях і коротких гальмівних шляхах. На передній осі використовуються вбудовані і перфоровані гальмівні диски розміром 400x36 мм, а також нерухомі супорти з 2 поршнями, пофарбовані в сріблястий колір з логотипом AMG. У задній частині розміщені внутрішні вентильовані гальмівні диски розміром 345x25 мм і плаваючий супорт з 1 поршнем.

Новий Mercedes AMG GLE 53 2019 інтер'єр

Система AMG DYNAMIC SELECT: режими для будь–яких умов водіння

AMG DYNAMIC SELECT адаптує під різні ситуації на дорозі важливі параметри, такі як робота двигуна і трансмісії, характеристики педалі акселератора і рульового управління, демпфірування підвіски або навіть звук автомобіля. Режими відображаються на мультимедійному екрані, а вибирати їх можна за допомогою перемикача на центральній консолі або кнопок на кермі.

У новому Mercedes–AMG GLE 53 доступні такі режими водіння

 • "Слизький" – оптимізований під слизькі дороги для стійкого руху;
 • "Комфорт" – призначений для звичайних умов водіння. Це також найекономніший режим;
 • "Спорт" – режим відрізняється більш чутливим відкликанням на натискання педалі акселератора, швидким перемиканням між передачами, а також динамічною підвіскою і налаштуванням рульового управління;
 • "Спорт+" – в цьому режимі збільшена швидкість холостого ходу при старті, доступний швидкий відгук дросельної заслінки, а також вибіркове регулювання крутного моменту;
 • "Індивідуальний" – індивідуальна настройка системи приводу, трансмісії AMG DYNAMICS, підвіски і вихлопної системи;
 • "Траса" – режим для безпечної їзди з максимальною продуктивністю по м'якій, брудній або слизькій поверхні;
 • "Пісок" – спортивна установка для кращого зчеплення і керованості при їзді по піщаній місцевості.
Новий Mercedes AMG GLE 53 2019 режими водіння

Система управління динамікою автомобіля AMG DYNAMICS інтегрована з програмою приводу AMG DYNAMIC SELECT. У режимах «Базовий», «Високий рівень» і «Професійний» вона впливає на повний привід або стратегії управління ESP (електронна програма стійкості). Інтелектуальне керування автомобілем прогнозує бажану поведінку транспортного засобу на основі дій водія і даних датчиків. Крім того, при відключенні ESP передбачені рівні «Зчеплення» і «Ковзання» в режимах "Траса" і "Пісок".

Новий Mercedes-AMG GLE 53 2019 решітка радіатора

Стильна радіаторна решітка AMG і інші елементи дизайну

Екстер'єр нового GLE 53 4MATIC приваблює своєю ексклюзивністю і спортивними елементами: емблема Mercedes в подвійному кільці, вузькі фари, повітрозабірники та ін. Унікальна решітка радіатора з 15 вертикальними хромованими смугами дає зрозуміти, що автомобіль належить до сімейства AMG.

Колісні арки представлені в тому ж кольорі, що і корпус автомобіля. Вони забезпечують простір для великих коліс – в стандартній комплектації встановлені 20–дюймові легкосплавні диски з написом AMG.

Горизонтальна хромована смуга дифузора і потужна вихлопна система з двома хромованими вихлопними трубами роблять акцент на масивному зовнішньому вигляді ззаду.

Дизайн інтер'єру Mercedes–AMG GLE 53

Визначна риса інтер'єру GLE 53 4MATIC+ – акценти червоного кольору. Наприклад, крісла в стандартній комплектації зі штучної шкіри або мікрофібри чорного кольору доповнені яскравою червоною строчкою.

Особливість позашляховика – додатковий складаний третій ряд сидінь, який робить GLE 53 4MATIC+ семиміснім. Другий ряд сидінь оснащений функцією Easy Entry з електричним регулюванням, завдяки чому пасажири можуть легко дістатися до своїх місць.

Крім того, інтер'єр можна доповнити ексклюзивним ароматом "AMG №63", який підкреслить особливість спортивного бренду.

Новий Mercedes AMG GLE 53 2019 водійське сидіння
Новий Mercedes-AMG GLE 53 2019 салон

Не типова для моделей AMG система MBUX

У стандартній комплектації GLE 53 4MATIC+ встановлена ​​інноваційна мультимедійна система MBUX (Mercedes–Benz User Experience). Для використання системи передбачено голосове керування, а опціональний MBUX Interior Assist забезпечує інтуїтивно зрозуміле і природне управління різними функціями завдяки розпізнаванню рухів і жестів.

Панель приладів відрізняється своїми унікальними функціями, наприклад, запуск меню AMG або вибір стилю інтерфейсу.

Новий Mercedes-AMG GLE 53 2019 MBUX

Зручне і стильне кермо AMG Performance

Кермо AMG Performance виконане з чорної шкіри наппа з контрастною червоною строчкою. Воно поєднує в собі максимальну функціональність, високу якість тактильних відчуттів і відмінну ергономіку. Кермо обладнане сенсорними кнопкам для управління інформаційно-розважальною системою.

AMG TRACK PACE допоможе вдосконалити навички водіння

Система MBUX доповнена функцією AMG TRACK PACE, віртуальним асистентом, який фіксує і аналізує близько 80 різних показників. Опція реалізується за допомогою GPS, а також датчиків, наявних в автомобілі. Водій може використовувати ці дані для аналізу своєї поїздки або для поліпшення навичок водіння.

Додаток для смартфона розширює можливості AMG TRACK PACE, завдяки таким функціям, як, наприклад, відеозапис поїздки.

Новий Mercedes AMG GLE 53 2019

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту