Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Новий Mercedes-AMG GT 2019 офіційно запущений в серійне виробництво

Новий Mercedes-AMG GT 2019 офіційно запущений в серійне виробництво

Випуск оновленої моделі Mercedes-AMG GT 2019 стартував на заводі Mercedes-Benz в Зіндельфінгені. Автомобіль буде представлений на світовому ринку в трьох версіях - це двохдверні варіанти купе і родстер, а також лімітована версія Mercedes-AMG GT R PRO.

Новий Mercedes-AMG GT є гордістю співробітників заводу в Зіндельфінгені

«Початок виробництва новітніх спортивних автомобілів Mercedes-AMG GT ще раз показує, що завод Mercedes-Benz в Зіндельфінгені здатний створювати по-справжньому ексклюзивні автомобілі, що несуть нову філософію Mercedes-Benz. З нашою високо мотивованою і досвідченою командою ми в змозі задовольнити побажання наших клієнтів щодо ексклюзивних автомобілів, таких як Mercedes-AMG GT. Ми по праву пишаємося цим », - говорить Майкл Бауер, керівник відділу виробництва Mercedes-Benz в Зіндельфінгені.

Ергун Люмалі, голова виробничої ради заводу Mercedes-Benz в Зіндельфінгені зазначає, що його персонал є одним з найбільш висококваліфікованих в світі. Найвищий рівень професіоналізму і досвіду співробітників дозволяє не турбуватися про граничну якість кожного примірника нового Mercedes-AMG GT.

Mercedes-AMG GT 2019 і цінність ручної збірки

Виробництво автомобілів сім'ї Mercedes-AMG GT в широкій мірі задіє переваги ручної збірки. Багато елементів збираються і встановлюються вручну, з ретельною увагою до деталей. Складаний верх з тканини, карбоновий або скляний дах, стандартне обладнання та ексклюзивні опції - все елементи отримують пильну професійну увагу інженерів. Компоненти поставляються на дуже гнучку виробничу лінію і збираються персоналом заводу з урахуванням найвищих стандартів якості.

Новий Mercedes AMG GT салон

Головні особливості Mercedes-AMG GT 2019

Рестайлінг 2019 роки зробив сімейство дводверних автомобілів Mercedes-AMG GT ще більш досконалим і відповідним духові часу. Суттєво оновлено екстер'єр та інтер'єр автомобіля, підвищені маневреність і керованість, в комплектацію додано нове рульове колесо AMG Performance, повністю цифровий приладовий дисплей. Однак ще важливіше: моделі Mercedes-AMG GT отримали нову підвіску і оптимізоване співвідношення потужності і ваги. Значно дороблена аеродинаміка автомобілів. Всі ці зміни роблять новий Mercedes-AMG GT 2019 однією з кращих пропозицій в своєму сегменті на сьогоднішній день.

Новий Mercedes AMG GT вид ззаду

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту