Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Новий Mercedes-Benz G 350 d: досліджуйте нові можливості з комфортом

Новий Mercedes-Benz G 350 d: досліджуйте нові можливості з комфортом

Новий G-Class з тріумфом і заслуженими почестями представлений в 2018 році. До останнього часу були доступні дві бензинових версії - G 500 і G 350 d AMG, не вистачало лише дизельної версії. Новий Mercedes-Benz G 350 d став прекрасним доповненням оновленого сімейства G-Класу. Двигун, ходова частина, комфорт, динаміка і безпека - читайте докладно про дизельний G 350 d у нашому огляді.

Новий Mercedes—Benz G 350 d 2019: самий надійний і комфортний дизельний позашляховик у світі

Потужний, комфортний, безпечний — таким створений новий Mercedes—Benz G—Class. Уже з червня перші автомобілі оновленого сімейства підкорюють головні позашляхові траси планети: в будь—яких умовах новий G—Клас демонструє непохитну ефективність, комфорт незалежно від складності шляху і погоди, найвищу безпеку для водія і пасажирів. Дизельний G 350 d впевнено підтверджує перші враження аудиторії: «Гелендваген» не тільки залишається чудовим автомобілем, з новим поколінням G —Class може вважатися самим універсальним позашляховиком в світі.

Новий автомобіль Mercedes Benz G 350 d

Двигун OM 656: найбільш потужніший і продуктивний G—Клас в історії

Новий рядний шестициліндровий дизель робить новинку найефективнішим G—Класом, ніж будь—коли раніше. Двигун OM 656 виробляє потужність 286 к.с., а максимальний крутний момент в 600 Ньютон—метрів в діапазоні від 1200 до 3200 об / хв б'є колишні рекорди моделі.

Новий автомобіль Mercedes Benz G 350 d вигляд збоку

Однак висока потужність і бездоганний крутний момент — це лише частина якостей, про які дбали творці OM 656. Екологічна нейтральність — ось на чому був зроблений чималий акцент при розробці двигуна. Адже вже у 2020 році відповідність дизельних моторів стандарту Euro 6d буде обов'язковою нормою. Однак Mercedes—Benz G 350 d готовий до будь—яких перевірок вже зараз: його мотор був розроблений з урахуванням всіх існуючих стандартів і норм. Компоненти, необхідні для ефективного зниження викидів, встановлені безпосередньо на двигун, і забезпечують ефективну роботу фільтра сажі і каталітичного нейтралізатора. При розробці мотора був застосований комплексний технологічний підхід, що включає проектування нового процесу згоряння в ступінчастій камері, впровадження динамічної багатоходової системи рециркуляції вихлопних газів і системи контролю викиду. Як результат: потужний шестициліндровий агрегат з сучасного сімейства двигунів OM 656 залишається нижче всіх граничних значень викидів відповідно до чинного стандарту Euro 6d—TEMP навіть в складних дорожніх ситуаціях і екстремальних умовах навколишнього середовища.

Основні технічні дані G 350 d:

Двигун і потужність: OM 656, 210 кВт (286 к.с.) при 3400—4600 об / хв

Максимальний крутний момент: 600 Нм при 1200—3200 об / хв

Витрата палива, NEDC в поєднанні: 9,8—9,6 л / 100 км

Викиди CO 2: 259—252 г / км

Розгін 0—100 км / ч: 7,4

Максимальна швидкість: 199 км / год

Новий автомобіль Mercedes Benz G 350 d решітка радіатора

Новий дизельний двигун OM 656 також встановлює нові стандарти з точки зору продуктивності — як на дорозі, так і на бездоріжжі. «Нашою метою було підвищення продуктивності при одночасному зниженні витрат і одночасному поліпшенні шумових характеристик», — підкреслює Ола Кялленіус, що відповідає за дослідження групи і розробку автомобілів Mercedes—Benz в раді директорів Daimler.

Завдяки системі Camtronic автомобіль «вміє» самостійно контролювати економічність витрати палива: якщо двигун автомобіля не навантажений, то впускні клапани відкриваються не повністю.

Комфорт залежить також і від мотора

Дизельний двигун G—Class різнобічно хороший: крім усього вищесказаного, OM 656 також може похвалитися прекрасним комфортом під час їзди в будь—яких умовах. За кермом нового G 350 d Вас чекає безшумна, спокійна і комфорту їзда, навіть якщо ваші маршрути протікають через круті засніжені гірські перевали. Комфорт гарантований навіть при поїздках на далекі відстані: двигун, працюючи на високих оборотах, і вихлопна система відтепер виробляють мінімум шуму і вібрацій, які можна відчути в салоні.

Новий автомобіль Mercedes Benz G 350 d збоку

З 9G—TRONIC на борту: готовність до будь—яких дорожніх умов

У новому Mercedes—Benz G 350 d встановлена вдосконалена коробка передач 9G—Tronic з гідротрансформатором, спеціально модифікована для високого «позашляхового» потенціалу. Корпус коробки передач виконаний з магнієвого сплаву. Система оснащена трьома датчиками для максимального контролю процесу їзди і швидких, але м'яких перемикань. Електроніка коробки передач 9G—Tronic, що відповідає за управління всіма функціями, інтегрована в загальний блок управління позашляховика, і вміє враховувати всі актуальні дані для максимально ефективної і комфортної роботи трансмісії. Варто відзначити, що 9G—TRONIC в даному випадку — це перша в світі 9—ти ступінчаста серійна трансмісія для автомобілів з поздовжнім розміщенням силового агрегату.

Велике передавальне число не тільки робить водіння більш тихим і комфортним, особливо на низьких оборотах, але і сприяє зниженню витрати палива. На першій передачі позашляховик помітно краще реагує на команди педалі акселератора, що подобається щасливчикам, які встигли провести тест—драйв нового Mercedes—Benz G 350 d, особливо при початку руху на світлофорі. Крім того, Гелендваген тепер більш рухливий під час коротких прискорень.

Завдяки роботі 9G—TRONIC дизельний позашляховик Mercedes—Benz G 350 d отримує відчутно знижену витрату палива, знижений обсяг шкідливих викидів (на 17 к / км)

Новий автомобіль Mercedes Benz G 350 d передні фари

Повний привід Mercedes—Benz G 350 d

У новому G—Класі встановлений повний привід, що розподіляє навантаження за принципом 40% крутного моменту на передню вісь і 60% на задню вісь. Ця конфігурація особливо покращує характеристики керованості на дорозі. Постійний повний привід забезпечує максимальну тягу. Однак «G» не був би «G», якби повний привід не був особливо підготовлений під позашляхову місцевість: крутний момент на ведучих колесах значно збільшений, що робить будь—які важкопрохідні області, їх проходження — базовим завданням.

Новий G 350 d: кращий позашляховик у своєму класі вже в базовій комплектації

Модель G 350 d пропонує широке оснащення вже в стандартній комплектації. Раніше G—Клас не пропонував стільки можливостей в базовому виконанні. За що платить власник дизельного G 350 d? За всебічно високоякісний салон з шкіряними сидіннями, повністю цифрову приладову панель з високим рівнем інтуїтивного розуміння власника і висококласною обробку зі штучної шкіри ARTICO і деревом. Чи варто говорити, що за всіма технічними якостями автомобіль G 350 d цілком відповідає своїй вартості? Це один з кращих автомобілів в світі на даний момент.

Однак є і вкрай корисні, цікаві опції для дизельної версії G—Класу, за допомогою яких Ви можете пристосувати автомобіль під індивідуальні переваги. Так, можна значно перетворити позашляховик за допомогою елементів оздоблення designo manufaktur. Також вперше пакет Exclusive Interior Plus опціонально доступний для G 350 d. Так чи інакше, в базовому виконанні або ж з використанням додаткових опцій — клієнт отримує унікальність і високу якість з кожним G—класом.

Нова система dynamic select

Система DYNAMIC SELECT тепер доступна з п'ятьма режимами руху для G—класу в стандартній комплектації. Це дозволяє регулювати характеристики автомобіля в лічені секунди одним натисканням кнопки, оскільки система змінює через цю систему одночасно характеристики двигуна, трансмісії, підвіски і рульового управління за бажанням водія.

Новий автомобіль Mercedes Benz G 350 d задні фари
  • Новий автомобіль Mercedes-Benz G 350 d вигляд спереду
  • Новий автомобіль Мерседес-Бенц G 350 d вигляд збоку
  • Новий автомобіль Мерседес Бенц G 350 d екстер'єр
  • Новий автомобіль Мерседес-Бенц G 350 d диски
  • Новий автомобіль Мерседес-Бенц G 350 d інтер'єр
  • Новий автомобіль Мерседес-Бенц G 350 d задні сидіння

Системи допомоги Mercedes—Benz G 350 d

Крім того, G—Class пропонує безліч нових систем допомоги водієві. Наприклад, Active Braking Assist здатна запобігти можливому зіткненню або пом'якшити наслідки аварії, а також допомогти водієві в форматі екстреного гальмування. При необхідності автомобіль буде гальмувати автономно, якщо водій не вдаватиметься до жодних дій, щоб усунити виявлену небезпеку на трасі.

Новий автомобіль Мерседес-Бенц G 350 d вигляд спереду

Mercedes—Benz G 350 d: новий стандарт динамічності і керованості

В основі нового G—Class лежить перероблена і вдосконалена лонжеронна рама сходового типу. Конструкція підвісок була повністю переосмислена: відтепер залежною є лише задня підвіска, а передня відтепер незалежна і має подвійні поперечні важелі. Колія помітно розширена. Варто зауважити, що в розробці підвіски активно брали участь інженери спортивного суббренда Mercedes—AMG — це непряма гарантія відмінної керованості.

Позашляхові якості Mercedes—Benz G 350 d поставлені на гранично високий рівень, адже дорожній просвіт нового «Гелендвагена» на 66 мм вище колишнього (241 мм в цілому). Також у позашляховика збільшена максимальна глибина подоланого броду — до 700 мм. Кут в'їзду тепер становить 31 градус, з'їзду — 30 градусів, а кут рампи — 26 градусів.

Завдяки новій конструкції передньої осі позашляховик G—Class став разюче маневреним на дорозі, навіть в тих обставинах, які раніше для цієї моделі були проблемою. Позашляховик більш впевнено тримається на трасі, а при русі по бездоріжжю він маневрений та легкий.

Новий автомобіль Мерседес-Бенц G 350 d екстер'єр

Крім блокування трьох диференціалів і понижувальної передачі, в комплектацію входить система G—Mode нового покоління, яка автоматично включається після використання однієї з двох перших функцій.

G—Mode корисний в регулюванні характеристик амортизаторів і рульового управління — все це підвищує позашляхові можливості автомобіля.

Mercedes—Benz G—Class: сильніше часу

G—Class — топ—модель серед розкішних позашляховиків. Це не тільки серія автомобілів з одними з найвищих продажів в історії Mercedes—Benz, а й прабатько всіх позашляховиків з трипроменевою зіркою — ось чому всі моделі позашляховиків Mercedes мають велику літеру G в своєму імені.

Новий автомобіль Мерседес-Бенц G 350

Історія успіху і величі G —класу почалася більше 40 років тому в австрійському містечку Грац. Тоді був підписаний договір про співпрацю між тодішнім Daimler—Benz AG і Steyr—Daimler—Puch. Перші серійні автомобілі вийшли на ринок навесні 1979 року зі 4 варіантами двигунів, які охоплюють діапазон продуктивності від 53 кВт / 72 к.с. до 115 кВт / 156 к.с. У 1989 році вийшло еволюційне оновлення Mercedes—Benz G—Class і довело лідерство моделі на світовому ринку. Автомобіль G—Class завжди йшов в ногу з технічним прогресом людства, а з новим поколінням 2018 року позашляховик отримав ще й найвищий комфорт — як під час їзди, так і в статичній позиції.

Новий автомобіль Mercedes-Benz G 350

Новий Mercedes—Benz G 350 d 2019 буде доступний до замовлення вже в січні, а в дилерських центрах Європи з'явиться навесні 2019 року.

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту