Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Новий Mercedes-Benz Vito з поліпшеним двигуном і набором цифрових функцій

Новий Mercedes-Benz Vito з поліпшеним двигуном і набором цифрових функцій

Mercedes-Benz Vito — це справжній бестселер. Універсальність, комфорт, співвідношення ціни і якості роблять його дійсно успішним представником сімейства Mercedes—Benz.

У компанії вирішили вдосконалити своє дітище і вже в березні випустять оновлений Mercedes—Benz Vito. Серед основних поліпшених моментів — дизельний двигун з чотирма циліндрами і високим крутним моментом для Vito Tourer. У порівнянні з попередником, нова серія двигунів OM—654 більш економна, продукує менше викидів СО2 в атмосферу, а також оптимізує шум і пригнічує вібрації.

Mercedes—Benz Vito буде оснащений системою Mercedes PRO connect. Комунікаційний модуль (LTE) з постійно встановленою SIM—картою забезпечать надійний зв'язок між транспортними засобами, що допоможе налагодити контроль над автопарком і знижує навантаження на водіїв.

Оновлений універсал буде представлений з додатковими елементами обладнання та розширеними можливостями для комплектації. Покупці зможуть вибирати колір корпусу з-поміж чотирьох варіантів, а також встановити 17, 18 або 19-дюймові легкосплавні диски. Крім того, автомобіль обладнаний сучасними системами комфорту, такими як Highbeam Assist PLUS (управління фарами дальнього світла), новими роликовими легкими кріпленнями для сидінь, системою екстреного виклику Mercedes-Benz і функцією аварійного управління.

"Mercedes—Benz Vito — це найпопулярніший універсал серед середньорозмірних фургонів з повною масою автомобіля близько 3,0 тонн. Його корисне навантаження і різноманітність — є головними перевагами серед подібних автомобілів цього сегмента, — заявляє Піа Херкевіц, маркетинг менеджер продукту Mercedes—Benz Mansize Vans. — Покращуючи силові агрегати і функціонал обладнання, ми зберігаємо низьку вартість автомобіля і його експлуатаційні витрати. Доступ до Mercedes PRO connect робить Vito частиною системи "інтернет речей". Таким чином, універсал отримує нові можливості для управління автопарком при комерційному використанні".

На березень також анонсували вихід Marco Polo Activity, однієї з модифікації Vito. Цей автомобіль призначений для активного відпочинку. Він буде обладнаний новим двигуном, а також представлять розширений діапазон квітів і діаметрів коліс.

Історія успіху Mercedes—Benz Vito

З моменту виходу на ринок у 1995 році, автомобіль став синонімом універсального фургона середнього розміру. Восени 2014 року презентували третє покоління універсалів, і з того часу їх продано близько 450 000 одиниць по всьому світу. Більше 70% всіх автомобілів Vito використовуються на малих і середніх підприємствах з автопарком у 5 транспортних засобів. Найчастіше універсал використовують для транспортування товарів, а також для внутрішніх перевезень пасажирів.

Дизельний двигун Mercedes—Benz Vito з низьким рівнем викидів

З березня 2019 року клиєнти зможуть замовити Tourer, один з варіантів універсалу, з чотирициліндровим двигуном модельного ряду OM 654:

 • У молодшій версії двигун видає 100 кВт (136 л. С.) І крутний момент 330 Нм. Комбінована витрата палива становить 7—5,8 л / 100 км, а обсяг викидів СО2 — 186—153 г / км;
 • У середній версії двигун має потужність 120 кВт (163 л. С.), крутний момент — 380 Нм. Комбінована витрата палива становить 7,0—5,8 л / 100 км, а обсяг комбінованих викидів CO2 — 186—153 г / км;
 • Топова версія двигуна має потужність 140 кВт (190 л. С.) І крутний момент — 420 Нм. Комбінована витрата палива становить 6,9—5,7 л / 100 км, а обсяг комбінованих викидів CO2 — 181—151 г / км.
Новий автомобіль Mercedes Benz Vito

Нове покоління двигунів відрізняється істотно зниженими значеннями споживання палива і викидів, а також придушенням рівня шуму і вібрації. Серед інноваційних характеристик нового покоління двигунів — комбінація алюмінієвого корпусу і сталевих поршнів, процес згоряння відбувається в ступінчастий виїмці, а покриття стінок циліндра виконано в технології Nanoslide для зниження тертя в двигуні.

Більшість компонентів, що відповідають за зниження викидів, встановлені безпосередньо на двигуні. Зменшення значень витрат палива і викидів досягнуто, завдяки новому процесу згоряння із ступінчастим поглибленням, динамічної багатоходової рециркуляції вихлопних газів і їх вторинної обробки на стороні двигуна, яка вперше об'єднана зі змінним керуванням клапаном. Через те, що компоненти двигуна розташовані ізольовано, система подальшої обробки вихлопних газів має низькі теплові втрати і сприятливі умовами роботи.

Зниженню витрат палива і викидів СО2 сприяють такі заходи:

 • Рециркуляція вихлопних газів високого та низького тиску, включаючи охолодження;
 • Каталізатор окислення дизельного палива знижує викиди окису вуглецю та незгорілих вуглеводнів;
 • Фільтр частинок з функцією каталітичного нейтралізатора SCR (sDPF);
 • Каталітичний нейтралізатор СКВ (селективне каталітичне відновлення) служить для відновлення закису азоту, змішуючи аміак в формі AdBlue з вихлопними газами вище по потоку від sDPF;
 • Додатковий каталітичний нейтралізатор селективного каталітичного відновлення з каталізатором ковзання аміаку в каналі відпрацьованих газів.

Автоматична коробка передач 9G—Tronic в базовій комплектації

Вперше в базовій комплектації Mercedes—Benz Vito Tourer буде оснащений автоматичною коробкою передач 9G—TRONIC. Водій може використовувати перемикач Dynamic Select для вибору програм руху "Комфорт" і "Спорт", щоб впливати на режим перемикання. В якості альтернативи, режим "M" дозволяє водієві перемикатися вручну за допомогою перемикачів Direct Select на кермі. З осені 2019 року автомобіль можна буде укомплектувати механічною коробкою передач. Всі нові варіанти двигунів в стандартній комплектації оснащені заднім приводом, але при бажанні їх можна замовити з постійним повним приводом 4MATIC.

Mercedes PRO: цифрові сервіси для Mercedes—Benz Vito

Все більше компаній усвідомлюють важливість ефективного та економного ведення свого бізнесу. Тому для комерційного використання універсала доступна в деяких країнах послуга Mercedes PRO connect. Вона забезпечує прямий доступ через http://www.mercedes.pro/ до мережевих продуктів і послуг, які роблять з Mercedes—Benz Vito більше, ніж просто класичний фургон.

"Після успішного запуску Mercedes PRO connect на новому Sprinter в червні 2018 року, цифрова екосистема буде доступна з 2019 роки для наших клієнтів в сегменті автомобілів середнього розміру. Необхідні для цього функції телематики глибоко інтегровані в архітектуру автомобіля, — розповідає Бьорн Сек, Глава відділу зв'язку та цифрових послуг в Mercedes—Benz Vans. — Таким чином ми виконаємо свою обіцянку про послідовне впровадження цифрових сервісів в інших серіях фургонів".

Новий автомобіль Mercedes-Benz Vito решітка радіатора

Модуль зв'язку в Mercedes—Benz Vito

Запис і обмін даними виконуються за допомогою комунікаційного модуля LTE з постійно встановленою SIM—картою. Цифрові сервіси можна використовувати, як на ПК, так і на мобільному пристрої.

У новому Mercedes—Benz Vito влітку 2019 року буде доступні наступні опції:

 • Оптимізована допомога. З цією функцією можна заздалегідь планувати роботи з техобслуговування автомобіля. Завдяки цьому, можна прогнозувати витрати, автомобіль буде своєчасно відремонтований, а в разі аварії, можна буде отримати оперативну допомогу;
 • Спрощена комунікація з автопарком. Менеджери парку можуть використовувати інструмент керування транспортними засобами, щоб відправляти водіям повідомлення в додаток Mercedes PRO connect і передавати їм замовлення;
 • Цифрові записи. Функція зберігає дані про всі поїздки. Згодом їх можна використовувати для оптимізації маршрутів, а також для контролю за водіями;
 • Ефективне управління автопарком. Функціонал Mercedes PRO Connect дозволяє зручно зв'язуватися з водіями, планувати поїздки, відстежувати місце розташування транспортного засобу, його технічний стан. Ці сервіси допомагають оптимізувати управління автопарком і підвищити його ефективність;
 • Аналіз способу водіння. За допомогою цих даних можна оптимізувати стиль водіння з точки зору витрат палива. Це знижує витрати і покращує загальні показники автопарку;
 • Мобільний доступ до транспортного засобу. Певними функціями автомобіля можна управляти дистанційно. Віддалено можна перевірити, чи закриті двері або вікна. Це також полегшує доступ без ключа до автомобіля декільком користувачам;
 • Інтерфейси збору даних Mercedes—Benz Vans. Систему збору даних можна інтегрувати з системою управління автопарком. Таким чином можна аналізувати отриманий обсяг даних і мати до них постійний доступ.

Mercedes—Benz Vito доступний в різних кольорах і з декількома варіантами коліс

Покупці оновленого універсала зможуть вибрати один з кольорів серед багатьох варіантів. Палітра розширена відтінками "сірий графіт", "сірий гіпс" і "червоний гіацинт металік", який полюбився користувачам легкових моделей Mercedes—Benz.

Щоб надати універсалу унікальний і динамічний зовнішній вигляд, пропонується ряд нових легкосплавних дисків:

 • 19—дюймові легкосплавні диски чорного кольору з 10 спицями;
 • 18—дюймові легкосплавні диски з 5—спиць дизайном з термолита чорного або сірого кольору;
 • 17—дюймові легкосплавні диски чорного кольору. Цей варіант розроблений таким чином, щоб покращувати аеродинамічні показники автомобіля.

В рамках пакету Dynamic Exterior Package різні легкосплавні диски 17 або 18—дюймового дизайну можуть доповнювати існуючі 16—дюймові диски.

Система екстреного виклику Mercedes—Benz Vito: швидка допомога в надзвичайних ситуаціях

Система екстреного виклику входить в стандартну комплектацію. Датчики аварії можуть відразу зареєструвати зіткнення і автоматично зв'язатися з екстреними службами. В якості альтернативи, екстрений виклик також може бути ініційований вручну за допомогою кнопки SOS на верхній панелі управління. Разом з сигналом передається точне місце розташування і інформація, необхідна для рятувальної операції.

У разі поломки водій також може отримати технічну допомогу. Для цього необхідно натиснути відповідну кнопку, щоб встановити контакт з Центром підтримки клієнтів, передати інформацію про місцезнаходження і стан автомобіля. Після чого, Центр підтримки клієнтів зв'язується з найближчим сервісним партнером Mercedes—Benz, який або надасть допомогу на місці, або евакуює транспортний засіб в найближчу майстерню.

Новий автомобіль Mercedes Benz Vito задні фари

Mercedes—Benz Vito оснащений системами допомоги при водінні

У стандартну комплектацію входять Attention Assist і Crosswind Assist, які практично повністю компенсують вплив поривів вітру на автомобіль. Контроль тиску в шинах також є стандартним обладнанням для Vito Tourer. Крім того, автомобіль може бути індивідуально оснащений численними іншими допоміжними функціями: системою активної парковки, попередження зіткнень Collision Prevention Assist, системою допомоги в сліпих точках або для утримання смуги руху. В якості опції також доступний PRE—SAFE, який забезпечує захист пасажирів, якщо існує небезпека зіткнення ззаду.

В якості альтернативи галогенним фарам, Vito можна укомплектувати додатковою інтелектуальною системою освітлення ILS. Ця технологія об'єднує світлодіодні покажчики повороту і денні ходові вогні, а також ближнє світло і дальнє світло.

Фари мають змінний розподіл світла, який змінюється в залежності від швидкості автомобіля і умов руху по автомагістралі і міськими маршрутами. Інтелектуальна система освітлення також опціонально доступна в поєднанні з Highbeam Assist PLUS. Вона реагує на умови видимості і ситуацію на дорозі, регулюючи розподіл і діапазон.

Інформаційно—розважальна система Mercedes—Benz Vito

В якості інформаційно—розважальної системи може бути встановлена ​​технологія Audio 40, представлена ​​в 2018 році. Вона оснащена 7—дюймовим сенсорним екраном і вбудованою навігаційною системою.

Серед інших важливих особливостей — цифрове радіо DAB+, інтеграція зі смартфонами через Apple CarPlay і Android Auto, а також інтерфейс Bluetooth з потоковою передачею звуку і функцією гучного зв'язку для спілкування по телефону без відволікання під час водіння. Інтерфейс USB дозволяє заряджати мобільні пристрої.

Технологія Audio 40 доступна в якості опції для Vito Panel Van, Vito Mixto, Vito Tourer BASE, Vito Tourer PRO і Vito Tourer SELECT.

Комплектація Mercedes—Benz Vito: варіанти індивідуалізації нарівні з легковими автомобілями

З огляду на те, що представлений універсал використовують найчастіше в комерційних цілях, додаткове обладнання Vito надзвичайно різноманітне. Існують численні варіанти дверей і вікон, можлива установка рейок на даху з несучими балками. Вантажний відсік може бути оснащений дерев'яною підлогою, рейковою системою для кріплення вантажу, кріпильними рейками на боковій стінці і внутрішньою обшивкою для максимальної функціональності. Кріплення на даху, несучі конструкції і піддони вантажного відсіку встановлюються на заводі при виробництві або в якості аксесуарів. Нова рейкова система, яка використовується в Vito, обіцяє користувачам більший комфорт і більш просте управління. Як наслідок, роликові ковзаючі підстави, які використовуються для кріплення сидінь, були оптимізовані таким чином, щоб задні сидіння можна було переміщати ще простіше.

Покупцям представлено величезний вибір устаткування і варіантів крісел в салоні Vito Tourer. Доступні двомісні та тримісні сидіння, або навіть спальне місце та стіл. Більш того, клієнти можуть вибирати між дерев'яним і пластиковим підлогою, або покриттям підлоги з тонкого килима для VIP—шаттла. Різні системи опалення і клімат—контролю роблять перебування в салоні особливо приємним.

Новий автомобіль Mercedes Benz Vito диски

Vito Panel Van — перший фургон, який в стандартній комплектації обладнаний подушками безпеки і нагадуваннями про паски безпеки. Vito Tourer SELECT також оснащений надійною системою безпеки. Вісім подушок безпеки задають стандарти в сегменті середніх фургонів.

Mercedes—Benz Vito — поєднання кращих характеристик для бізнесу

Представлений універсальний автомобіль може бути адаптований для будь—якої сфери діяльності — від роздрібної торгівлі до пасажирських перевезень. Тому, Mercedes—Benz Vito доступний в різних варіаціях. Наприклад, Vito Panel Van поставляється в трьох різних варіантах довжини, а Vito Mixto поєднує в собі краще від моделей Panel Van і Tourer.

Для замовлення доступні функціональний Vito Tourer BASE, універсальний Vito Tourer PRO і висококласний Vito Tourer SELECT. Таким чином, Tourer став модельним рядом з автомобілями для всіх видів перевезень.

Mercedes—Benz Vito пропонує своїм клієнтам широкий вибір фургонів за довжиною: компактні (4,90 м), довгі (5,14 м) і подовжені (5,37 м). Крім того, средньогабаритні фургон випускається в різних вагових варіантах, із загальною вагою автомобіля в діапазоні від 2,7 до 3,2 тонни.

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту