Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Огляд A-Class

Новий A–Class

Новий рівень взаєморозуміння між Вами і автомобілем

Mercedes–Benz A–Class (А–Клас)

Головні особливості автомобіля

Головні особливості автомобіля A-Class

Новий Mercedes–Benz A–Class 2018 – четверте покоління культового хетчбека, що стало платформою для воістину революційних для лінійки нововведень. Хетчбек отримав інтуїтивно зрозумілу інтелектуальну мультимедійну систему MBUX, нові двигуни і цілий комплекс сучасних технологій, систему напівавтоматичного управління, більш агресивну зовнішність і спортивний імідж. Вперше в історії хетчбек A–Class вийде на ринок з сенсорним дисплеєм і напівзалежною задньою підвіскою. Значно розширено список додаткового оснащення.

 • інтерєр Mercedes-Benz A-Class

  Інтерфейс

  Інтуїтивне розуміння через цифровий інтерфейс

  Поява нового A–Class знаменує початок нової ери. А–Класу вдалося досягти максимального взаєморозуміння з власником, за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Штучний інтелект хетчбека легко та вміло адаптується до потреб водія. Вам достатньо лише кількох слів, щоб віддати автомобілю необхідну команду – відтепер А–Клас розуміє Вас не гірше близьких людей.

 • екстерєр A-Class

  Дизайн

  Спортивність і динаміка Екстерєр Mercedes–Benz A–Class

  Зовнішність оновленого A–Class оформлена відповідно до канонів новітнього стилю Mercedes–Benz. Стильний і динамічний дизайн, який як найкраще підкреслює індивідуальність і статус власника в суспільстві. Гладкі лінії і найсучасніша оптика надають автомобілю вкрай привабливий і в міру агресивний зовнішній вигляд. Інженери грунтовно переробили дизайн і кардинально змінили імідж моделі, надавши їй більше спортивних акцентів.

 • вигляд ззаду Mercedes-Benz A-Class

  Безпека

  Новий Mercedes–Benz A–клас стає для Вас надійним супутником, на якого можна покластися в дорозі: хетчбек має системами напівавтономного управління, моніторингу сліпих зон, запобігання фронтальних зіткнень і автоматичного гальмування, а також новий мультимедійний комплекс Mercedes–Benz User Experience, для управління яким можна використовувати голос або сенсорний дисплей.

Система MBUX

Інтуїтивний інтерфейс автомобіля A–Class

З новим поколінням хетчбека A–Class німецький бренд представляє нову інтуїтивно зрозумілу мультимедійну систему MBUX. Система оснащена штучним інтелектом, який відмінно сприймає голосові команди. Автомобіль буде сам пропонувати власнику дії, грунтуючись на його вподобаннях і попередніх рішеннях. Меню системи має зрозумілу і зручну структуру, а центральний дисплей, розташований перед водієм – відтепер сенсорний. Абсолютно новий користувальницький досвід!

Інтуїтивний інтерфейс автомобіля Mercedes-Benz A-Class

Дизайн

Дизайн автомобіля A–Class

Екстер'єр і інтер'єр нового Mercedes–Benz A–Class виконаний відповідно до канонів новітнього стилю Mercedes–Benz. Весняний дизайн вийшов стильним і динамічним, хетчбек став виглядати набагато спортивніше. Інтер'єр став цифровим, точним і, як завжди, розкішним в плані виконання і матеріалів.Виразний, стильний, сучасний – Ваш A–Class ніколи не загубиться в буденному потоці і в будь–якій ситуації доведе свою перевагу.

Дизайн нового автомобіля Mercedes-Benz A-Class

Мережева інтеграція

Мережева інтеграція автомобіля A-Class

У новій генерації А–Класу мережева інтеграція досягає небувалої ефективності та простоти. Ретельно продумане «злиття датчиків» здатне брати на себе частину відповідальності під час руху, аналізувати і допомагати Вам вирішувати складні ситуації.

Мережева інтеграція нового автомобіля Mercedes-Benz A-Class

Безпека і допоміжні системи

Безпека і допоміжні системи A–Class

Комфорт і безпека зливаються воєдино у новому хетчбеку A–Class. У цьому автомобілі інстинкт захисника доведений до досконалості. Один з інтелектуальних асистентів А–Класу – система, яка вміє підтримувати безпечну дистанцію на трасі на швидкості до 250 км / ч.

Безопасность и вспомогательные системы автомобиля Mercedes-Benz A-Class
Пакет систем допомоги водієві
Система PRE–SAFE® Sound
Система Car–to–X–Communication
Світлодіодні фари MULTIBEAM LED

Mercedes–Benz Intelligent Drive

Інтелект і технології подбають про Вашу безпеку A–Class

І в розпал міського життя, і в багатогодинному нічному переїзді на багатокілометрові відстані, на щоденному звичному маршруті або незнайомій трасі – системи Е–Класу сміливо візьмуть на себе необхідне навантаження, звільнивши вас від стресу і зайвої напруги. В оновленому E–Class комфорт і безпека зливаються в одну нероздільну перевагу. Інтелектуальні допоміжні системи вміють запобігати ризикованим для Вас ситуаціям, а також допомагати водієві легко і ефективно вирішувати виникаючі завдання по ходу дорожніх пригод.

Турбота штучного інтелекту про Вашу безпеку – відчуйте її у новому Mercedes–Benz E–Class.

Ілюстрації нового A-Class

Ілюстрації і відео нового A–Class

Новий A–Клас викликає непідробне захоплення. Зразкове поєднання візуальної краси, спортивності і багатого внутрішнього змісту. Переконайтеся в цьому особисто!

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту