Огляд A-Class Limousine

Новий A–Class лімузин

Новий рівень взаєморозуміння з автомобілем

Огяляд автомобіля A-Class лімузин

Дизайн автомобіля

Дизайн автомобіля A-Class Limousine

A-Class лімузин

Новий A-Class з абсолютно новою мовою дизайну.

A-Class показує себе з абсолютно нового боку: традиційний седан отримав воістину динамічний і елегантний силует. Автомобіль, побудований на базі нового хетчбека Mercedes-Benz A-Class, має найефективніші показники аеродинаміки - коефіцієнт лобового опору складає всього 00,22. Такі видатні результати стали можливі завдяки поєднанню численних циклів комп'ютерного моделювання з тестуванням прототипів в аеродинамічній трубі. Також знижена площа передньої частини, закрито днище, загерметизовані стики оптики і кузовних панелей. Аеродинамічні шторки за решіткою радіатора, а також особливий дизайн колісних дисків і спеціально підібрані покришки збільшили ефект.

Дизайн автомобіля Mercedes-Benz A-Class Limousine

Головні особливості

Головні особливості автомобіля A–Class Limousine

Справжня революція в класі. Головне в новому A-Class Limousine

 • Інтерьеранового автомобіля Mercedes-Benz A-Class Limousine

  Дизайн інтерьера

  Дизайн інтерьера A-Class Limousine.

  Новий седан A-Class не став черговим рестайлингом - в його арсеналі досить абсолютно нових переваг, через які його можна назвати «історичною моделлю».

  Седан став ширшим всередині, практичніше, а акцент при розробці його ходових якостей змістився у бік комфорту. Довший, більш широкий і високий, A-Class пропонує найвищий комфорт і справжнє задоволення від дорожніх пригод.

  Больше информации
 • Mercedes-Benz User Experience MBUX A-Class Limousine

  MBUX

  MBUX A-Class Limousine.

  Як і хетчбек, седан А-класу оснащений новою мультимедійною системою Mercedes-Benz User Experience (MBUX), яка замінила топову Comand.

  Штучний інтелект вміє самонавчатися і з часом зможе розуміти навіть складні команди. Власник отримує красиву графіку, швидкі реакції і навігаційну систему з функцією доповненої реальності, коли система користується картинкою з передньої відеокамери.

  Больше информации
 • Диски нового автомобіля Mercedes-Benz A-Class Limousine

  Технічне оснащення

  Технічне оснащення A-Class Limousine..

  Техническое оснащение и интерьер седана A-Class позаимствованы у хэтчбека.

  Технічне оснащення і інтер'єр седана A-Class запозичені у хетчбека. Відповідно, в седані також заховані нові двигуни і цілий комплекс сучасних технологій, система напівавтоматичного управління, а також спостерігається більш агресивна зовнішність і спортивний імідж. A-Class Limousine виходить на ринок з інноваційним сенсорним дисплеєм і напівзалежною задньою підвіскою. У оновленого седана значно розширено список додаткового оснащення.

  Більше інформації

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту