Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Огляд CLA Shooting Brake

Новий CLA Shooting Brake

Гра по Вашим правилам

Новий Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Головні особливості автомобіля

Головні особливості CLA Shooting Brake

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake створений з любові до свободи і простору. Це автомобіль, який має особливі переваги. Більш спортивний і практичний, ніж раніше. Розумний і стильний, як ніхто інший.

 • Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

  Дизайн

  Неповторна унікальність.

  Пропорції нового CLA Shooting Brake виглядають бездоганно - від витягнутої вперед алмазної решітки і безрамних дверей до м'язистих форм з боків. І все це завершується абсолютно особливою задньою частиною.

  У дизайні інтер'єру також поєднується висока технологічна міць і спортивний стиль. Модель отримала всі найостанніші технології управління Mercedes-Benz. Автомобіль виглядає ефектно і особливо стильно. Переплутати його з чимось іншим - неможливо.

  Більше інформації
 • Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA Shooting Brake решітка радіатора

  Продуктивність

  Такий же спортивний на трасі, як і на вигляд.

  Відмінно спортивна зовнішність нового CLA Shooting Brake - не просто візуальний трюк. Незважаючи на великий внутрішній простір, властивий моделям свого класу, автомобіль є справжнім спортсменом.

  Він знаходиться у відмінній формі і готовий доводити це знову і знову. Скористайтеся своєю перевагою від AMG Performance - натискайте на кнопку, вибирайте режим їзди і відрегулюйте демпфер за бажанням. Задоволення досягне максимуму.

  Більше інформації
 • Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA Shooting Brake інтер'єр

  Система MBUX (Mercedes-Benz User Experience)

  Живе спілкування з Мерседес.

  Скажіть автомобілю: «Привіт, Мерседес!». І цього буде досить, щоб запустити його інтелект і налаштувати на виконання будь-яких Ваших бажань. Ви можете спілкуватися з ним, як з близьким другом. Використовуйте природну мову і голосові команди, жести або легкі дотики.

  Штучний інтелект дозволяє системі MBUX розуміти навіть складні, непрямі команди і робити Ваші поїздки максимально комфортними. Система вміє самонавчатися і з кожним новим днем ​​буде розуміти Вас все краще і пропонувати привабливі варіанти вирішення виникаючих труднощів.

  Більше інформації
 • Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA Shooting Brake екстер'єр

  Практичність

  Стільки волі, скільки Ви хочете. Стільки місця, скільки Вам потрібно.

  Новий CLA Shooting Brake став ще просторіше, ширше і комфортніше. Збільшилася фактична ширина і довжина автомобіля, в багажному відсіку стало більше місця: з 495 до 505 л.

  Скористайтеся комфорт-пакетом KEYLESS-GO: за допомогою нього запускати двигун можна навіть без ключа, просто використовуючи його електронний аналог.

  Більше інформації

Дизайн автомобіля

Дизайн автомобіля CLA Shooting Brake 2019

Екстер'єр і інтер'єр CLA Shooting Brake 2019. Дизайн моделі знову слідує лише своїм власним правилам.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake вид сбоку

Продуктивність

Продуктивність CLA Shooting Brake

Забудьте про існуючі норми, грайте за своїми особистими правилами. Можливості нового CLA Shooting Brake дозволяють встановлювати власні стандарти.

Mercedes CLA Shooting Brake
19-дюймові колеса

Справжня гордість для власника CLA.

Нові колеса діаметром 48,3 см (19 дюймів) відповідають загальному спортивному характеру цього автомобіля. Їх характеристики бездоганні для насиченої і спортивної їзди. Насолоджуйтесь!

Аеродинаміка

Прекрасні показники аеродинаміки.

Аеродинамічна проробка кузова дозволила забезпечити відмінний коефіцієнт Сх до 0,26. Автомобіль пройшов масу випробувань в аеродинамічній трубі і в своїй фінальній версії є чемпіоном з аеродинаміки. Унікальна конструкція кузова дозволяє знижувати споживання енергії і рівень шуму, підвищена стабільність водіння.

Підвіска з адаптивним демпфуванням

Підвіска з адаптивним демпфуванням.

Забезпечує безперервну адаптацію ходової частини під Ваш індивідуальний стиль водіння і якість дорожнього покриття, забезпечуючи граничну ефективність їзди. Чи можна забезпечити більший комфорт, ніж той, що Ви відчуєте за кермом або на пасажирському сидінні нового CLA Shooting Brake. Адаптивна підвіска робить їзду більш маневреною, безпечною і як не можна краще комфортною.

DYNAMIC SELECT

Виберіть кращу модель поведінки на дорозі. Одним натисканням кнопки.

Контролер DYNAMIC SELECT дає можливість управляти складними елементами ходової частини легкими натисканнями кнопки. Регулюйте настройки підвіски, вибирайте найбільш відповідний режим їзди, властивий Вашому характеру.

MBUX

MBUX (Mercedes-Benz User Experience)

Познайомтесь. Це найсучасніша і розумна система керування автомобілем у світі. Вона володіє штучним інтелектом, який допомагає їй розуміти практично будь-які види команд і самонавчатися в процесі взаємодії.

Помічник інтер'єру MBUX

Абсолютно новий досвід управління.

З унікальним асистентом інтер'єру MBUX Ви отримуєте абсолютно новий досвід керування автомобілем і його функціями. Відтепер Мерседес розуміє Вас на більш тонкому, інтуїтивному рівні. Штучний інтелект дозволяє йому розпізнавати Ваші команди у вигляді жестів, природного мовлення, легких дотиків до сенсорних поверхонь. Вбудована камера розпізнає рухи рук водія і переднього пасажира в безпосередній близькості від сенсорного екрану або сенсорної панелі. Улюблені і самі використовувані функції можна активувати за допомогою жесту «V» - розведенням середнього і вказівного пальців.

Технології доповненої реальності

Ви бачите більше, ніж інші.

Новий CLA Shooting Brake бачить світ своїми очима. Поверх «живої» картинки з камери проектується відео доповненої реальності, що показує різні об'єкти інфраструктури, вказівки і поради. Все це відображається на дисплеї мультимедійної системи. Система значно спрощує використання навігаційної системи.

Система голосового управління LINGUATRONIC

Ви і новий CLA Shooting Brake: Ви добре зрозумієте один одного.

Найбільша перевага нового CLA? Вкрай проста і приємна взаємодія з автомобілем за допомогою живого спілкування. Ніяких базових команд, тільки природна мова, інтуїтивно зрозумілі жести і легкі дотики до сенсорних елементів. Повірте, новий CLA Shooting Brake буде Вашим кращим помічником в дорозі, ніж хто-небудь раніше.

Тематичні групи та профілі для користувачів

Всі Ваші смаки мають значення.

Функції комфорту, мультимедійної системи і функції їзди можуть бути об'єднані в профілі або тематичні розділи, доступні одним натисканням кнопки. Все буде підлаштовано під Ваш смак - режим руху, відображення даних, освітлення. Створюйте власні тематичні світи.

Передбачення дій користувача

Він розуміє Вас краще, ніж Ви самі. Він все пам'ятає і піклується про Вас.

Штучний інтелект CLA Shooting Brake робить автомобіль трохи краще з кожним днем. Він все краще пізнає свого власника і робить все, щоб його життя було приємніше і комфортніше. Система запам'ятовує Ваші улюблені пісні, коригує маршрут в залежності від актуальної ситуації з заторами на дорозі. Він пам'ятає Вашу улюблену радіостанцію і пропонує найшвидші шляхи до обраної мети. Цей сервіс працює автоматично і без запиту, але тільки при Вашому бажанні.

Новий автомобіль Mercedes Benz CLA Shooting Brake MBUX
Автомобіль Mercedes Benz CLA Shooting Brake MBUX
Mercedes-CLA Shooting Brake MBUX
Новий автомобіль Mercedes Benz CLA Shooting Brake система голосового
Mercedes-Benz User Experience

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту