Новий GLC-Клас

Новий Mercedes-Benz GLC 2019

Поєднання кращих досягнень

Mercedes–Benz GLC–Class (ГЛЦ–Клас) 2019

Система MBUX (Mercedes-Benz User Experience)

Абсолютно новий спосіб управління MBUX

Дізнайтеся більше про насолоду від їзди в автомобілі. Новий GLC може багато Вам розповісти про це. Використовуйте жести, дотики або слова - автомобіль завжди розуміє Вас.

Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC-Class відео

Головні особливості автомобіля

Всебічно сильний GLC-Class

Ще більш харизматичний дизайн, повністю цифрова панель управління і високий рівень комфорту - все це доповнює набір вже відомих якостей моделі Mercedes-Benz GLC-Class.

Передня частина позашляховика GLC

При погляді спереду автомобіль виглядає ще більш впевнено і переконливо. Новий бампер і ще більш яскрава решітка радіатора з хромованими елементами, а також оновлена ​​оптика формують дизайн передньої частини.

Новий автомобіль Mercedes Benz GLC-Class

Нова цифрова панель GLC-Класу

У салоні позашляховика вперше з'являється повністю цифрова приладова панель. Водій розпоряджається сенсорним екраном з високою роздільною здатністю в 17,78 см (7 дюймів) і багатофункціональним дисплеєм 13,97 см (5,5 дюймів). У тісній взаємодії з цифровою панеллю працює інноваційна інформаційно-розважальна система MBUX (Mercedes-Benz User Experience). Вибирайте найкращий для Вас стиль відображення інформації, налаштовуйте дисплеї на свій смак і отримуйте задоволення від кожної нової поїздки. Саме для цього і створений новий Mercedes-Benz GLC-Class 2019.

Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC Class інтер'єр

Система Energizing

Позашляховик GLS 2019 року випуску вперше оснащений функцією ENERGIZING, для синхронізації управління аудіосистемою, клімат-контролем, масажером, системою вентиляції та підігріву сидінь. Таким чином, Ви використовуєте можливості автомобіля для того, щоб розслабитися або, навпаки, підняти тонус під час поїздки. За запитом доступні мультиконтурні сидіння, з якими щоденні маршрути стануть ще приємніше.

Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC Class водійське сидіння

Пневмопідвіска Air body control

Доступна в якості опції, багатокамерна підвіска ретельно і швидко виявляє всі нерівності дороги і практично повністю компенсує їх. Навіть сама неідеальна дорога набуває цілком високі характеристики. Комфорт забезпечений буквально на будь-якій поверхні і в будь-яку погоду. Знижено недостатню обертальність. На більш високих швидкостях центр ваги автомобіля автоматично знижується. Для ще більшої стабільності і ефективності. Новий GLC встановлює нові стандарти з точки зору динаміки водіння, безпеки і комфорту. Особливо практично: система AIR BODY CONTROL дозволяє опускатися на чотири сантиметри вниз одним натисканням кнопки. Для комфортного завантаження і вивантаження Вашого багажу.

Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC Class задні фари

Задня частина позашляховика GLC

Потужно витягнуті контури і чітко окреслені лінії задньої частини автомобіля роблять зовнішність GLC потужною з будь-якого ракурсу. У кормі легко помітити новий дизайн бампера і спортивні елементи вихлопної труби. Ще одна особливість: нові сплющені задні ліхтарі, які вперше вже в базовій комплектації оснащені інноваційною LED-технологією.

Новий автомобіль Mercedes Benz GLC-Class диски

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту