Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Огляд V-Class 2019

Новий Mercedes–Benz V–Class 2019

Вже скоро

Mercedes–Benz V Class

Рухайтеся вільно, живіть повним життям

Рухайтеся вільно, живіть повним життям V–Class

Сідайте в комфортне сидіння і насолоджуйтеся кожним кілометром в новому V-Класі. Ще більше комфорту і розслабленості під час сімейних і ділових поїздок. Багатогодинні переїзди більше не будуть асоціюватися з дискомфортом, новий V-Клас дозволить Вам досягати своїх цілей ще більш комфортно і стильно. Відкрийте для себе культовий мінівен Mercedes-Benz V-Class у новому поколінні.

Автомобіль V-Class з новим рестайлінгом отримав ще більш відмінні та сучасні форми, які привертають увагу. Екстер'єр з вираженою передньою частиною буквально обіцяє розкішний відпочинок, і це враження посилюється з попаданням в салон. Гнучкий, трансформований простір з комфортом вміщає 8 чоловік і оточує їх новітніми технологіями допомоги і безпеки. Інтер'єр V-Класу оснащений усілякими системами, пристроями та інструментами управління. Мультимедійна система має чудові характеристики і надає цінності кожній новій поїздці.

Мінівен Mercedes Benz V-Class

Сім'я

Жити повним життям.

Мінівен Mercedes-Benz V-Class

Відпочинок

Пригоди чекають Вас.

Новий мінівен Мерседес-Бенц V-Class

Бізнес

Відчувайте себе впевнено в кожну хвилину.

Екстер'єр нового мінівена Mercedes-Benz V-Class

Універсальне призначення

Бізнес і відпочинок в одному салоні.

Універсальність

Універсальність V–Class

Завжди кращі умови для Ваших подорожей на відпочинок чи у справах. Для 8 осіб. У салоні V-Класу з'явилися нові роздільні сидіння з найвищим рівнем комфорту. У кожного сидіння - функція масажу з трьома рівнями інтенсивності і окремий клімат-контроль. Кожне сидіння в двох рядах можна скласти, відкинути, опустити і підняти ¬ залежно від ситуації. За бажанням для сидінь V-Класу можна замовити зручні підставки для ніг.

Інтерєр нового мінівена Mercedes Benz V Class

Mercedes-Benz Intelligent Drive

Концепція Mercedes-Benz Intelligent Drive

V-Class - зразок для наслідування.
Корисні асистенти завжди на борту.

З новітнім поглядом на комфорт і безпеку, кинутим через інноваційні технології та штучний інтелект, мінівен V-Класу стає компаньйоном, на якого Ви б хотіли покластися. Завжди, в будь-яку хвилину. Інтелектуальні допоміжні системи невпинно відстежують обстановку навколо автомобіля в цілодобовому режимі, надаючи Вам підтримку і допомогу. У деяких ситуаціях на дорозі системи допомоги V-Класу можуть стати справжнім янголом-хранителем. У цьому автомобілі Ви зможете напевно дістатися до пункту призначення в безпеці, в спокійному і впевненому стані.

Новий мінівен Mercedes-Benz V-Class диски
Crosswind Assist

Забезпечує протидію бічному вітру за допомогою легкого гальмування.

Нова система Crosswind Assist використовує можливості гальмівної системи для створення необхідного стабілізуючого моменту під час сильного вітру. У разі небезпеки зсуву на сусідню смугу асистент здійснює помірне, дозоване пригальмовування коліс. Система Crosswind Assist може автоматично коригувати курс автомобіля зі швидкістю до 80 км / ч. Таким чином, вплив бічного вітру на стійкість мінівена значно компенсується або зменшується.

LED Intellegent Light System

Світлодіодна інтелектуальна система освітлення.

Система освітлення V-Class значно поліпшена: оптика ILS оснащена унікальною технологією Highbeam Assist Plus. Світлодіодна інтелектуальна система освітлення покращує огляд водія і, отже, безпеку водіння, оскільки вона може адаптувати освітлення проїжджої частини до різних дорожніх ситуацій. Адаптивні фари здатні висвітлювати дорогу в широкому діапазоні по вертикалі і горизонталі, а їх яскравість варіюється.

У систему освітлення також входить асистент дальнього світла. В процесі зміни світлових умов, в залежності від ситуації на дорозі асистент дальнього світла автоматично вмикається або вимикається. Таким чином відбувається оптимальне освітлення дороги, що відповідає вимогам ситуації. Економія, комфорт та зручність гарантовані.

Пакет систем допомоги водієві

Інтелектуальна взаємодія систем допомоги.

Пакет систем допомоги водієві являє собою інтелектуальну комбінацію з 4 систем допомоги, які можуть полегшити роботу водія і забезпечити більшу безпеку.
З ними Ви зможете легко підтримувати мінімальну відстань автомобіля, що їде попереду, помічати транспортні засоби в сліпій зоні і не залишати обрану смугу руху ненавмисно. У важких ситуаціях вони можуть допомогти запобігти нещасним випадкам або зменшити їх масштаб. Крім того, система превентивного захисту пасажирів PRE-SAFE ® може виявляти критичні ситуації водіння на ранній стадії і ініціювати захисні заходи без Вашої участі. Але Ви залишитеся задоволені, обіцяємо.

Активний паркувальний асистент з камерою 360 °

Всебічний огляд і помітна допомога при паркуванні.

Система Active Parking Assist з 360-градусною камерою звільняє водія від пошуку місця для паркування, надає активну допомогу при парковці і виїзді, а також при маневруванні.
Active Parking Assistant шукає підходящі місця для паркування і автоматично направляє автомобіль на паркувальні місця уздовж і поперек проїжджої частини. 360-градусна камера робить область навколо транспортного засобу чудово видимою - також з висоти пташиного польоту і нижче лінії вікна. Це допомагає виявити будь-які перешкоди для паркування і маневрування.

Highbeam Assist Plus

Висвітлює проїжджу частину найкращим чином.

Завдяки технології Highbeam Assist Plus водій завжди отримує комфорт і користь від освітлення, не знижуючи задоволення їзди для інших водіїв. Деякі світлодіоди тепер тимчасово відключаються в режимі дальнього світла, щоб не світити в обличчя водіїв зустрічних автомобілів. Система фіксує будь-які джерела світла на своєму шляху і використовує відповідним чином. Поїздки вночі на далекі відстані стануть значно зручніше і безпечніше.

Фотографії

Фотографії Mercedes-Benz V-Class 2019

Отримайте яскраві враження від нового Mercedes-Benz V-Class.

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту