Оголошено старт продажів Mercedes–Benz V–Класу з пакетом Night Edition

Оголошено старт продажів Mercedes–Benz V–Класу з пакетом Night Edition

На ринок виходить висококласний V-Клас Night Edition. Спеціальна версія мінівена має ряд відмінностей в оформленні екстер'єру та інтер'єру, а також розширений список обладнання.

Нову спеціальну версію місткого і комфортного Mercedes-Benz відрізняють яскраво виражені спортивні елементи з ексклюзивними чорними вставками. Передні і задні фартухи AMG, а також елементи обробки AMG в салоні входять в стандартну комплектацію.

Елементи пакета Night Edition для Mercedes-Benz V-Класса

Екстер'єр Night Edition відрізняють чорні зовнішні дзеркала, решітка радіатора з двома ламелями в глянсовому чорному кольорі, ексклюзивні 19-дюймові 7-спиць легкосплавні AMG диски, пофарбовані в чорний колір, шильдики EDITION на передніх крилах, а також тоновані задні скла. Інтер'єр включає в себе комфортні сидіння з чорної шкіри nappa, приладову панель зі шкіряним оздобленням і контрастною рядком, килимки з вишивкою EDITION і дахом чорного кольору. Також в стандартну комплектацію автомобіля входить паркувальний асистент з камерою 360 °. Це дозволяє легко маневрувати і паркуватися.

Задоволення від водіння V250d як і раніше забезпечується завдяки дизельному двигуну потужністю 140 кВт / 190 к.с. і об'ємом 2,1 літра (витрата палива в комбінованому циклі: 7,5-6,8 л / 100 км, викиди CO2: 199 - 179 г / км).

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту