Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Початок продажів Mercedes-Benz E-Class седан і універсал, а також CLS

Початок продажів Mercedes-Benz E-Class седан і універсал, а також CLS

Mercedes-Benz оголосив офіційний початок продажів оновлених моделей CLS, E-Class седан і універсал. Автомобілі будуть доступні для замовлення вже з 3 червня 2020 року в Німеччині. Читайте тут усі подробиці оновлення.

Mercedes-Benz E-Class і CLS останнє оновлення

Оновлений Mercedes-Benz CLS перед запуском продажів отримав оновлені кольори забарвлення кузова - сріблясті Mojave і High-tech. Також, автомобіль отримав вдосконалене оснащення комфорту і безпеки. Mercedes-Benz CLS і Mercedes-AMG CLS 53 4MATIC + відрізняються значно поліпшеним MBUX (Mercedes-Benz User Experience) і розширеним набором функцій для системи управління комфортом ENERGIZING.

Автомобілі Mercedes-Benz і Mercedes-AMG E-Class також надійдуть в продаж оновленими. Повністю світлодіодні фари, в стандартній комплектації, встановлені в більш пласких корпусах, а світлодіодні задні ліхтарі були модернізовані.

Крім того, як CLS, так і E-Class отримали оновлення систем допомоги водієві для забезпечення максимальної підтримки під час їзди. Удосконалення забезпечує особливо високий рівень активної безпеки: автомобіль здатний реагувати, навіть якщо водій не в змозі це зробити. Функція виявлення гучного зв'язку на рульовому колесі E-Class тепер працює на сенсорній основі, підвищуючи тим самим зручність використання під час руху в напівавтоматичному режимі.

Для того, щоб сигналізувати допоміжним системам, що водій як і раніше контролює транспортний засіб, досить, щоб водій утримував кермо. До цього, у якості зворотного зв'язку потрібно було обертання керма. Обід нового рульового колеса оснащений накладкою з відповідними датчиками.

Також, в стандартну комплектацію CLS і E-Class входить система Active Brake Assist, яка в багатьох ситуаціях може використовувати автономне гальмування, щоб запобігти зіткненню або зменшити його серйозність.

Mercedes Benz E Class T-Modell вид спереду

Ряд додаткових функцій інтелектуального обладнання може бути опціонально доданий в пакет допомоги при водінні. Вони включають Active Speed ​​Limit Assist, який використовує дані карти та інформацію з Traffic Sign Assist, щоб реагувати на зміни обмежень швидкості.

У комплект поставки також входить функція адаптації швидкості на основі маршруту перед поворотами, кільцевими розв'язками і Т-подібними розв'язками, а також перед виїздом з автомагістралей і швидкісних автомагістралей. Коли водій включає Active Distance Assist DISTRONIC з адаптацією швидкості по маршруту, E-Class негайно реагує на дані з оперативної інформації про рух.

Під час руху заднім ходом по автостраді Active Stop-and-Go Assist в значній мірі здатний виконувати завдання утримання в смузі руху і підтримки безпечної відстані на швидкості приблизно до 60 км / год.

Нове покоління мультимедійної системи MBUX

У стандартну комплектацію CLS і E-Class входять два великі екрани розміром 26 см, які розташовані поруч один з одним, щоб забезпечити широкоекранний ефект. Два 31,2 см екрани доступні опціонально. Інформація на панелі приладів і на мультимедійному дисплеї легко читається завдяки високій роздільній здатності зображення. Система управління, тепер також доступна через сенсорну поверхню мультимедійного дисплея.

Унікальною особливістю MBUX (Mercedes-Benz User Experience) є його здатність до навчання завдяки штучному інтелекту. Номери, за якими ви часто телефонуєте, улюблені ресторани, знайомі маршрути та багато іншого ви отримаєте в якості підказок на екрані інноваційної системи.

Інші удосконалення включають в себе сенсорне управління мультимедійним дисплеєм в стандартній комплектації і використання технології доповненої реальності для відображення навігації: відеозображення навколо автомобіля доповнюється актуальною навігаційною інформацією: стрілки або номери будинків автоматично накладаються на зображення на дисплеї мультимедіа.

Система управління комфортом ENERGIZING об'єднує в мережу різні системи, а також функції підсвічування і музичного супроводу, режими масажу для максимальної зручності під час кожної поїздки. Нова функція ENERGIZING COACH заснована на інтелектуальному алгоритмі і рекомендує ту чи іншу програму комфорту в залежності від ситуації.

Мета полягає в тому, щоб водій відчував себе бадьорим і розслабленим навіть під час складних або одноманітних поїздок. Оновлені моделі дбають про вас, як ніколи раніше.

Mercedes Benz CLS вид спереду
Mercedes-Benz CLS вид збоку

Більше безпеки з системою Urban Guard

Пакети опцій URBAN GUARD Vehicle Protection та URBAN GUARD Vehicle Protection Plus доступні для нових CLS і E-Class. URBAN GUARD включає в себе систему запобігання викраденню автомобіля, захист від буксирування з візуальним і звуковим попередженням в разі виявленої зміни положення.

Також, сигнальну сирену, внутрішній моніторинг і попередню установку для виявлення крадіжки. Крім того, URBAN GUARD Vehicle Protection Plus може точно визначити місцезнаходження викрадених автомобілів за допомогою розширеного функціоналу.

Mercedes Benz E-Class вид збоку
Mercedes Benz E-Class T-Modell вид ззаду

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту