Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Три великих прем'єри Mercedes-Benz на виставці CES 2019

Три великих прем'єри Mercedes-Benz на виставці CES 2019

Німецький преміум-бренд взяв участь у щорічній міжнародній виставці споживчої електроніки (CES 2019). Від Mercedes-Benz відбулося три великі події - презентація нового купе CLA і оновленої системи MBUX всередині нього, перша прем'єра Mercedes-Benz EQC в Америці, а також демонстрація електричного концепт-кара Vision Urbanetic для міських перевезень.

Новый автомобиль Mercedes Benz Vision Urbanetic

Mercedes-Benz на виставці CES 2019

З участі на виставці Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі почався рік для німецької компанії Mercedes-Benz. На першій ж великій події 2019 року ми показали відразу три великих новинки, кожна з яких несе в собі щось важливе і навіть революційне. Очевидно, що стенд Mercedes-Benz на виставці CES 2019 став одним з найбільш цікавих і відвідуваних. Розповімо про три головні новинки бренду докладніше.

Презентація нового купе Mercedes-Benz CLA 2019

Mercedes-Benz CLA купе 2019 святкує свою світову прем'єру. Нова модель вразила гостей виставки CES інноваційним інтер'єром з інтелектуальною мультимедійною системою MBUX наступного покоління, більш емоційним і спортивним дизайном, віртуальним фітнес-тренером ENERGIZING COACH і продуманою багатоважільною підвіскою.

Новый автомобиль Mercedes Benz Vision Urbanetic

Для нового купе Mercedes-Benz CLA 2019 застосована класична концепція сімейства CLA, але при цьому екстер'єр автомобіля вийшов більш живим і емоційним. У ньому є і приваблива купеобразного естетика, і загальновизнані переваги спортивних моделей - оцініть рельєфний перед автомобіля, широкі колісні арки і інноваційну систему освітлення. Цілком очевидно, що більш яскравої і спортивної моделі в родині А-Класу не існує. Однак автомобіль не просто красивий, він вкрай інтелектуальний і цілком підходить для експлуатації в місті майбутнього: оновлена система мультимедіа MBUX «навчилася» розуміти складні непрямі мовні звороти і власну систему жестів. Mercedes-Benz CLA 2019 - один з небагатьох на сьогоднішній день автомобілів, здатних всебічно розуміти свого власника і миттєво реагувати на його команди. Як результат - кожна поїздка обіцяє бути вкрай безпечною, ефективною і приносити справжнє задоволення від їзди.

Новый автомобиль Mercedes Benz Vision Urbanetic в профиль

«Ми виходимо на новий рівень турботи про клієнта, пропонуючи інтелектуального помічника в управлінні і розвагах. Уміння розпізнавати складні мовні команди і жести робить управління куди більш простим і інтуїтивно зрозумілим », - каже Ола Кялленіус, член правління Daimler AG, який відповідає за дослідження і розробку автомобілів Mercedes-Benz.

Нове покоління купе CLA - це інтелектуальний еволюційний розвиток, який пропонує нам ще більш емоційний і спортивний автомобіль, ніж його попередник. З новою операційною системою Mercedes-Benz CLA знову встановлює стандарти для всього класу.

Новый автомобиль Mercedes Benz Vision Urbanetic интерьер

Перша американська прем'єра Mercedes-Benz EQC

Поява першого електричного кросовера Mercedes-Benz EQC на виставці EQC - це перша офіційна прем'єра моделі на території США. Лас-Вегас отримав можливість вперше на власні очі побачити, що означає «Mercedes-Benz серед електромобілів». Ідеальне поєднання комфорту, якості і зручності в повсякденній експлуатації. Автомобіль може рухатися на чистому електричному заряді не менше 450 кілометрів, а для поповнення заряду досить мінімального часу. І всередині, і зовні електричний кросовер Mercedes-Benz втілює сучасне бачення розкоші. Також EQC оснащений інноваційною мультимедійною системою MBUX - Mercedes-Benz User Experience.

Новый автомобиль Mercedes Benz Vision Urbanetic интерьер

Демонстрація електричного концепт-кара Vision Urbanetic для міських перевезень

В рамках виставки CES 2019 компанія показала новий повністю електричний прототип, універсальний «автомобіль майбутнього» для перевезення пасажирів і вантажів. Йдеться про автономну платформу, яка потребує втручання водія і дозволяє за допомогою змінних модулів ефективно перевозити як людей, так і великі вантажі в межах великого міста. Основні переваги Mercedes-Benz Vision URBANETIC: зниження транспортних потоків в умовах мегаполісу і очищення міської інфраструктури. Автомобіль буде враховувати всі потреби населення і пропонувати ефективну допомогу в перевезеннях. Відсутність шкідливих викидів і інтелектуальний контроль - важливі вимоги до автомобілів з боку міста майбутнього.

Новый автомобиль Mercedes Benz Vision Urbanetic в профиль

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту