Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Завод Mercedes–AMG став 'Фабрикою року' в 2019 році

Завод Mercedes–AMG став 'Фабрикою року' в 2019 році

Культовий виробник спортивних автомобілів Mercedes–AMG став переможцем престижного міжнародного конкурсу "Фабрика року". Читайте докладніше про інноваційне обладнання і виробництво двигунів AMG в нашому новому матеріалі.

Mercedes–AMG ефективність і надійність в кожній деталі

Бренд Mercedes–AMG це неповторна комбінація чистокровної продуктивності, амбітності і найвищої якості. Починаючи свій шлях з маленької майстерні в будівлі занедбаного млина засновники Ханс Ауфрехт і Ерхард Мельхер мріяли про великі перемоги в автоспорті. Саме тому, головною метою було ексклюзивне виробництво надпотужних автомобілів унікальної якості.

Завдяки поєднанню геніального розуму і високих амбіцій бренд Mercedes–AMG отримав безліч спортивних перемог і став культовим представником гоночного спорту. Але 2019 відкрив нову еру в низці звершень Mercedes–AMG – завод з ручним виробництвом двигунів AMG отримав престижну нагороду «Фабрика року».

Саме на цьому заводі був повністю вручну зібраний новий чотирициліндровий високопродуктивний двигун AMG M139. Завдяки робочому об'єму 2 літри і потужності до 310 кВт цей агрегат став найпотужнішим чотирициліндровим двигуном в світі. Такі компактні моделі, як A–Class, CLA і CLA Shooting Brake оснащені двигуном M139, що дозволяє їм забезпечувати високу продуктивність, динамічність і маневреність на рівні з першокласними спортивними автомобілями.

Mercedes–AMG

Команда професіоналів Mercedes–AMG розробила принципово нову складальну лінію, яка поєднує в собі фірмовий принцип бренду «Одна людина – один двигун» з інноваційними методами Industry 4.0. Завдяки комбінованій системі виробництва заводу вдалося зберегти якість та ексклюзивність ручної збірки, але в той же час оптимізувати і вдосконалити процес за допомогою цифрових та інтелектуальних технологій. Таке поєднання призвело до суттєвих поліпшень в ергономіці, робочих процесах, забезпеченні якості, стійкості та ефективності.

«Ми надзвичайно щасливі отримати таку авторитетну міжнародну нагороду», – каже Тобіас Мерс, голова правління Mercedes–AMG GmbH.

Для складання нового чотирициліндрового AMG M139 ми повністю переглянули наше правило« Одна людина – один двигун» і адаптували виробничий процес до сучасних вимог Industry 4.0. Крім того, ми створили радикально нові умови праці для наших співробітників – вільний і лаконічний простір для поліпшеної ефективності і концентрації», – додає д–р Еммеріх Шиллер, головний операційний директор і член правління Mercedes–AMG GmbH.

Mercedes AMG двигун M139

Вердикт журі був одноголосним і завод Mercedes–AMG посів перше місце в конкурсі 2019 року, демонструючи передові досягнення в автомобілебудівній індустрії.

Завод Mercedes–AMG продуктивна і комфортна робоча атмосфера

Співробітники заводу Mercedes–AMG називають своє робоче місце «блакитним небом», так як завдяки модернізації виробництва на стелі більше немає кабелів мережі живлення, які створювали хаотичну і безладну атмосферу. Складальний цех виглядає дуже сучасно, яскраво і комфортно, гарантуючи, таким чином, продуктивний робочий настрій.

Також, поліпшенню ефективності і гнучкості процесу виробництва сприяє комплексне оновлення обладнання. Кожен новий інструмент підключений до бездротової мережі Wi–Fi в цеху складання двигуна, це дає можливість автоматизовати різні настройки через мережу. Автоматична фіксація всіх значень в цифровому вигляді, забезпечує якість, моніторинг і точність.

Завод Mercedes AMG інструмент підключений до бездротової мережі Wi–Fi

Одним з ключових етапів підвищення продуктивності стала модернізація інструментальних візків. Рухомий багаторівневий ящик містить все необхідне для повного складання двигуна AMG. Система пересування візків працює автономно – за допомогою локального GPS. Таким чином, візок переміщається самостійно саме туди, де працює інженер–конструктор.

Завдяки цьому, вдалося виключити рутинну роботу і значно полегшити роботу і підвищити ефективність. Комплектацією візків займається логістичний центр Mercedes–AMG.

Завод Mercedes AMG інструментальний візок

Інноваційна концепція якості Mercedes–AMG

Дизайн інтер'єру заводу Mercedes–AMG виконаний в чорно білій гамі з акцентами на спортивних банерах – «START YOUR ENGINE» або «AMG PERFORMANCE INSIDE». Продовженням спортивної теми є, динамічне штрихування і біло–червоні смуги.

Також, виробництво використовує відновлювані джерела енергії, що значно скорочує викиди CO2, витрату води і кількість відходів.

Лише один факт залишився незмінним – кожен двигун M139 має брендовий значок AMG з особистим підписом конструктора, який його зібрав. Абсолютна гарантія якості, перевіреного часом.

Mercedes AMG M139

Процес і правила відбору на конкурс 'Фабрика року'

Міжнародний конкурс «Фабрика року», проводиться щорічно з 1992 року. Процес відбору дуже строгий і проходить в кілька різних етапів. У конкурсі можуть взяти участь виробничі компанії з будь–яких індустріальних сфер. Але за умови, що кількість співробітників складає не менше 100 чоловік.

На першому етапі учасники отримують детальний бланк з питаннями, що потребує надання типової кількісної та якісної інформації про продуктивність підприємства.

На основі ключових даних формується група учасників для відвідування їх потужностей аудиторської командою А.Т. Керні. Журі конкурсу, до складу якого входять провідні експерти в області промисловості і науки, вибирає переможця, на основі отриманих даних із бланка запиатнь і особистих візитів. Переможці будуть оголошені в кінці жовтня 2019 року і представлені діловим журналом «Production».

Інтер'єру заводу Mercedes AMG

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту