Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Drive Pilot офіційно схвалений в Німеччині: Mercedes-Benz першим у світі отримав сертифікат на автопілот 3 рівня

Drive Pilot офіційно схвалений в Німеччині: Mercedes-Benz першим у світі отримав сертифікат на автопілот 3 рівня

Фірмова система напівавтономного керування Mercedes-Benz під назвою Drive Pilot офіційно схвалена Федеральним управлінням автомобільного транспорту Німеччини (KBA). Технологія Drive Pilot влаштована таким чином, що більшу частину часу вона, задіючи відеокамери, датчики та системи допомоги, керує автомобілем самостійно і лише в деяких дорожніх ситуаціях передає керування водієві.

Це робить Mercedes-Benz першою автомобільною компанією у світі, яка зуміла створити та ввести в експлуатацію систему напівавтономоження водіння 3 рівня. Жоден інший бренд у світі, що має аналогічну систему автопілота, не зумів виконати суворі технічні та юридичні вимоги — Mercedes-Benz зробив це першим і знову увійшов до історії. Революція у світі автомобілів відбувається прямо на наших очах.

Автопілот 3 рівня Mercedes-Benz дозволено: що далі?

Автопілот 3-го рівня Mercedes-Benz зараз отримав офіційне схвалення для експлуатації на території Німеччини і тепер компанія зможе пропонувати його в нових серійних автомобілях. Вже найближчим часом у продажу з'являться перші автомобілі бренду з автопілотом 3 рівня - спочатку це буде флагманський S-Class, а потім повністю електричний аналог EQS від Mercedes-EQ.

Німеччина взяла на себе роль першопрохідця в цьому питанні, коли в 2017 році набрав чинності Закон про дорожній рух (StVG) для систем напівавтономного водіння рівня 3. Незважаючи на те, що технологія схвалена поки що лише в Німеччині, сертифікація в інших країнах — лише справа часу. Mercedes-Benz активно пропонуватиме Drive Pilot на різних світових ринках і, якщо це не порушує національне законодавство, система використовуватиметься в кожній країні, де це можливо.

Перші автомобілі Mercedes-Benz S-Клас та EQS з інтегрованим автопілотом 3 рівня DRIVE PILOT можна буде купити в Німеччині вже у першій половині 2022 року. Власники зможуть використовувати автопілот на швидкості до 60 км/год за умов інтенсивного руху або заторів на відповідних ділянках автомагістралі. Це значно збільшить загальний комфорт перебування в автомобілі. Поки DRIVE PILOT керує автомобілем, ви можете відпочивати або займатися своїми справами – це може бути, наприклад, читання книг та журналів, відвідування сайтів у мережі Інтернет, листування з друзями, перегляд електронної пошти та багато іншого. Коли потрібне повернення водія до функцій водіння, система зробить відповідне попередження.

Автопілот Mercedes Benz

На сьогоднішній день у Німеччині є вже понад 13 тисяч кілометрів доріг, на яких може повноцінно використовуватись автопілот DRIVE PILOT. Компанія Mercedes-Benz витратила багато часу на попередні дослідження цієї можливості в Німеччині, і вже зараз проводяться аналогічні тести в Америці та Китаї. Як тільки юридичні умови в цих країнах дозволятимуть запровадити DRIVE PILOT, це буде поступово реалізовано.

«Протягом багатьох років ми працювали, щоби реалізувати наше бачення напівавтономного водіння. Система DRIVE PILOT була розроблена на базі LiDAR і дозволяє з небаченою досі ефективністю оптимізувати час та зусилля автовласників. Їм більше не обов'язково керувати машиною весь час, вони можуть іноді, коли це дійсно можливо і безпечно, делегувати частину своїх функцій штучному інтелекту. Зараз ми отримали схвалення влади та щасливі усвідомлювати, що зробили такий важливий прорив. Це радикальний зсув парадигми: вперше за 136 років історії автомобілебудування, за певних умов, автомобіль бере на себе функції водіння», - каже Маркус Шефер, член правління Daimler AG та Mercedes-Benz AG.

Як влаштовано систему напівавтономного водіння DRIVE PILOT?

На відповідних ділянках доріг та з високою щільністю руху DRIVE PILOT може запропонувати взяти на себе керування автомобілем, спочатку до дозволеної законом швидкості 60 км/год. Для активації системи напівавтономного керування достатньо натиснути на відповідну кнопку на ободі керма зліва або праворуч над заглибленнями для великого пальця. Вона миттєво візьме він функції водіння, від контролю потрібної швидкості і відстані до маневрів по обраній смузі руху. Система керуватиме машиною, відштовхуючись від особливостей маршруту, подій, що відбуваються в режимі реального часу, дорожніх покажчиків. У разі виникнення несподіваних дорожніх ситуацій DRIVE PILOT приймає оптимальне для кожного окремого випадку рішення — це можуть бути маневри ухилення або гальмування з метою запобігання ДТП.

Автопілот Mercedes Benz DRIVE PILOT

Автопілот 3 рівня DRIVE PILOT включає датчик LiDAR та резервні системи

Система напівавтономного керування Mercedes-Benz працює в тісній взаємодії з датчиками, які надають їй всю необхідну інформацію про дорожню ситуацію. Одним із головних датчиків є LiDAR - він визначає відстань до різних об'єктів навколо за допомогою світла. Додаткову допомогу для системи DRIVE PILOT надає камера у задньому склі та кілька мікрофонів, розміщених у різних частинах автомобіля. Крім того, система отримує інформацію від датчика вологості у колісній ніші.

Інше важливе джерело інформації для DRIVE PILOT, крім вказаних датчиків — це цифрова HD-карта, яка передає дані про особливості дорожнього покриття, особливості маршруту, дорожні покажчики та незвичайні дорожні події (наприклад, аварії або дорожні роботи). Цифрова карта отримує регулярні оновлення через сервер. Крім того, у седана S-Класу з DRIVE PILOT є набір резервних систем рульового управління та гальмування, а також резервна бортова електрична мережа.

Якщо водій не зможе повернутися до виконання функцій керування навіть за наполегливих сигналів системи, наприклад, якщо він відчув себе погано, система екстрено зупинить машину і попередить попадання в аварію. У цей час відбувається включення аварійних світлових сигналів та активація екстреного виклику Mercedes-Benz, відчинення дверей та вікон для полегшення доступу до салону рятувальників, медиків чи поліцейських.

Система високоточного позиціонування в DRIVE PILOT

Технологія DRIVE PILOT побудована головним чином на прагненні забезпечити найвищу безпеку – це головний пріоритет. І вона має на увазі підвищені вимоги до експлуатаційної надійності. Визначення точного місцезнаходження автомобіля із DRIVE PILOT на борту відбувається завдяки високоточній технології позиціонування. Вона значно потужніша та ефективніша в порівнянні зі звичайними системами GPS. Об'єм даних, які система отримує із супутникової навігації, звіряється з показниками датчиків та інформацією цифрової карти HD.

Цифрова карта HD забезпечує тривимірне зображення вулиці та навколишнього середовища. Дані зберігаються у серверних центрах та постійно оновлюються. Кожен транспортний засіб зберігає версію цієї картографічної інформації на борту, постійно порівнює її з даними серверної частини та за необхідності оновлює локальний набір даних. Таким чином, цифрова карта HD забезпечує стабільне позиціонування завдяки відображенню навколишнього середовища, незалежно від випадкових обставин. Ця високоточна карта відрізняється від карт навігації, серед іншого, більш високою точністю — вона має ступінь деталізації в сантиметрах, а не в метрах, а також має докладну модель дороги.

Автопілот від Mercedes-Benz

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту