Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

E-Class 2020 головні секрети презентації

E-Class 2020 головні секрети презентації

Найуспішніші моделі Mercedes-Benz E-Class, роки удосконалень і постійних інновацій. Зовсім скоро відбудеться прем'єра нового E-Class і ми готові розкрити головні секрети презентації та нагадати вражаючу історію автомобілів E-Class.

Новий E–Class з технологією ISG і EQ Boost

Завдяки сучасній технології EQ Boost нові моделі сімейства E-Class забезпечують ще більш динамічне водіння і значно меншу витрату палива за будь-яких умов. Новий чотирициліндровий дизельний двигун OM 654 M - перший в світі дизельний двигун з інтегрованим стартером-генератором (ISG) і бортовою електричною системою на 48 вольт.

Також, новинкою є перший чотирициліндровий бензиновий двигун від Mercedes-Benz з 48 вольтою системою, ISG і електричним допоміжним компресором (M 254). Вбудований шестициліндровий бензиновий двигун (M 256), вперше представлений в моделях E-Class, також оснащений ISG. В основі нових моделей Mercedes-AMG E 53 4MATIC + лежить електрифікований 3,0-літровий бензиновий двигун з EQ Boost.

Інтегрований стартер-генератор забезпечує додаткову тягу протягом короткого часу. У чотирициліндрових моделях потужність становить 15 кВт і 180 Нм крутного моменту, а в шестициліндрових моделях - 16 кВт і 250 Нм.

У відповідності з різними потребами клієнтів, Mercedes-Benz дотримується трьохетапного технологічного підходу до стійкої мобільності: EQ Boost (електрифіковані двигуни внутрішнього згоряння), EQ Power (plug-in гібридний привід) і EQ (виключно акумуляторний електричний привід).

Нові двигуни з чотирьох- і шестициліндровими бензиновими і дизельними двигунами мають модульну конструкцію і послідовно орієнтуються на електрифікацію - так зване сімейство модульних двигунів (FAME). Базові двигуни можна комбінувати як з ISG, так і з гібридними трансмісіями.

Поєднуючи новітні технології і варіанти електрифікації від 12 до 48 В і навіть високовольтні модулі, можна підібрати відповідний привід для кожного автомобіля. Таким чином, це дозволяє зробити виробництво ще більш гнучким.

Новий E–Class з технологією ISG і EQ Boost

Mercedes–Benz інтегрує стартер–генератор в кожну модель

У 2017 році Mercedes-Benz був першим автовиробником, який використовував вбудований стартер-генератор в серійних автомобілях. Блок об'єднує стартер і генератор в потужну електричну систему яка розташована між двигуном внутрішнього згоряння і коробкою передач.

У поєднанні з 48-вольтовою електричною системою автомобіля технологія EQ Boost забезпечує економію палива і скорочення викидів CO2, що раніше могло бути досягнуто тільки за допомогою гібридної технології високої напруги. До них відносяться типові гібридні функції "recuperate", "boost", "sail". Оскільки ISG також може зміщувати точки навантаження, двигун внутрішнього згоряння завжди працює в найбільш ефективних умовах.

Таким чином, кожен Mercedes з ISG отримує переваги гібридної технології. Однією з яких є додатковий комфорт. Це пов'язано з тим, що стартер-генератор дуже швидко і рівномірно переводить двигун внутрішнього згоряння в режим холостого ходу, роблячи процес запуску ще більш плавним.

ISG другого покоління і покращений 9G–TRONIC для E–Class

Друге покоління інтегрованого стартера-генератора є прогресивним обладнанням моделей E-Class. Електрична система більше не є частиною двигуна, а інтегрована в трансмісію. Таким чином, це полегшує комбінування інноваційних технологій з різними двигунами. Відповідно, автоматична коробка передач 9G-TRONIC отримала подальше оновлення і тепер буде використовуватися в чотирициліндрових двигунах.

Електродвигун, силова електроніка і охолоджувач коробки передач синхронізовані з КПП. В результаті, раніше необхідні кабелі більше не використовуються, що в результаті гарантує більше місця для установки і зниження ваги. Ефективність трансмісії також збільшується.

Наприклад: поліпшена взаємодія з електричним допоміжним масляним насосом знижує обсяг подачі механічного насоса на 30%. Подальший внесок у підвищення ефективності вносить нове покоління повністю інтегрованого управління коробкою передач з багатоядерним процесором і новою технологією збірки та підключення.

Незважаючи на збільшення обчислювальної потужності, кількість електричних інтерфейсів було різко скорочено, а вага блоку управління коробкою передач зменшилася на 30%.

Перший в світі дизельний двигун з ISG: OM 654 M

Новий чотирициліндровий дизельний двигун OM 654 M з ISG другого покоління і електричною системою на 48 вольт розвиває максимальну потужність до 195 кВт і максимальний крутний момент 550 Нм. Додаткові 15 кВт і 180 Нм доступні для прискорення.

В ході електрифікації потужний дизельний двигун OM 654 був істотно вдосконалений. Завдяки новому колінчастому валу робоча ємність збільшилася з 1 950 см3 до 1 993 см3. Тиск уприскування зріс з 2500 до 2700 бар.

Перший в світі дизельний двигун з ISG OM 654 M

Елементи двигуна нового Mercedes–Benz E–Class

 • вбудований накопичувальний каталітичний нейтралізатор NOx для зниження вмісту оксидів азоту

 • DPF (дизельний фільтр сажі зі спеціальним покриттям для зменшення кількості оксидів азоту, серед інших твердих частинок)

 • каталітичний нейтралізатор SCR (селективне каталітичне відновлення; з дозованим уприскуванням AdBlue) і додатковий каталітичний нейтралізатор SCR в днищі автомобіля з роздільно дозованим уприскуванням AdBlue

Mercedes–Benz представляє бензиновий двигун з ISG: M 254

Нещодавно розроблений чотирициліндровий бензиновий двигун M 254 також оснащений ISG другого покоління. Він розвиває потужність до 200 кВт і максимальний крутний момент 400 Нм. EQ Boost забезпечує додаткові 15 кВт і 180 Нм протягом короткого часу.

Потужний M 254 вперше об'єднує в собі всі інновації сімейства модульних двигунів (FAME). До них відносяться покриття циліндра NANOSLIDE, хонінгування циліндра CONICSHAPE (хонінгування труби) і система подальшої обробки вихлопних газів, розташована безпосередньо на двигуні.

Mercedes–Benz представляє бензиновий двигун з ISG M 254

Ще одним нововведенням є новий турбонагнітач з подвійною спіраллю зі змінним з'єднанням. Спеціально розроблений турбокомпресор для M 254 є результатом співпраці між Mercedes-Benz Turbocharger Development і командою Mercedes-AMG Petronas Formula 1. Турбонагнітач з подвійною спіраллю забезпечує нові стандарти подачі потужності в поєднанні з високою ефективністю. Це можна відчути завдяки ще більш спонтанному відгуку турбонагнітача. Електричний бустерний компресор швидко створює тиск наддуву, коли це необхідно - особливо на низьких оборотах двигуна - і, таким чином, сприяє дуже динамічній реакції.

Поєднання технології точного управління і ефективної концепції подвійної індукції в M 254 також дозволяє збільшити потужність двигуна до 30 кВт протягом 30 секунд. Функція підвищує активну безпеку водіння, наприклад, при обгоні і при русі по автомагістралі.

Асортимент електрифікованих бензинових двигунів доповнений рядним шестициліндровим двигуном M 256 з ISG, який вперше доступний в моделях E-Class. Завдяки додатковій електричній потужності до 16 кВт і 250 Нм і повнопривідному 4MATIC в стандартній комплектації, спортивний характер купе і кабріолета значно підсилюється.

Продуктивність AMG: 3–літровий шестициліндровий двигун з EQ Boost

Продуктивність на рівні спортивного автомобіля гарантується електрифікованим 3,0-літровим рядним шестициліндровим двигуном AMG зі стартер-генератором EQ Boost і подвійною системою зарядки. У моделях Mercedes-AMG E 53 4MATIC + силова установка видає потужність 320 кВт і забезпечує максимальний крутний момент 520 Нм.

Стартер-генератор короткочасно подає додаткові 16 кВт потужності і 250 Нм крутного моменту. Електричний модифікований компресор створює високий тиск наддуву при запуску без уповільнення, що змушує крутний момент прискорення збільшуватися швидше, поки не увімкнеться турбонагнітач вихлопних газів.

В результаті шестициліндровий двигун AMG пропонує надзвичайно спонтанний і високодинамічний відгук без зволікання. Спортивний темперамент нових моделей підкреслює стартовий генератор EQ та інтелектуальна система подвійної зарядки з використанням турбонагнітача відпрацьованих газів і компресора з електричним підсилювачем.

Всі ці функції разом гарантують підвищення продуктивності і динаміки водіння, типове для AMG, та в той же час знижують витрату палива і кількість викидів.

Mercedes-Benz E-Class з сенсорним кермом

Разом з новим E-Class Mercedes-Benz представляє абсолютно нове рульове колесо. Одним з найбільш важливих нововведень є так зване ємнісне виявлення гучного зв'язку. На ободі рульового колеса розташований двозонний сенсорний килимок, який визначає, чи управляє водій автомобілем.

В результаті водієві більше не потрібно здійснювати активне рульове управління, щоб сигналізувати системам допомоги, що він контролює транспортний засіб. Це підвищує зручність експлуатації під час напівавтоматичного водіння в моделях E-Class і, в той же час, є ще одним кроком до автономного водіння. Кнопки сенсорного управління комфортно розташовані на спицях рульового колеса, тепер також працюють з сенсорною технологією - як на смартфоні.

Mercedes Benz E—Class с сенсорным рулем

Килимок для датчика розташований безпосередньо під шкіряною або дерев'яною кришкою і має дві поверхні датчика - одну спереду і одну ззаду обода керма. Дотик до датчиків викликає зміну ємності, яка перетворюється в цифровий сигнал блоком управління.

Якщо руки не повністю закривають рульове колесо, а торкаються тільки передньої або бічної поверхні, вимірюється менша зміна ємності. Тільки якщо виміряне значення перевищує зазначений поріг, це визначається як дотик.Якщо протягом певного проміжку часу руки взагалі не перебувають на рульовому колесі, запускається послідовність попереджень, яка в кінцевому підсумку активує допомогу екстреної зупинки, якщо водій залишається неактивним.

Ексклюзивний дизайн рульового колеса нового E-Class

В купе і кабріолет E-Class нове рульове колесо є в двох версіях з шкіряним ободом: у версії «Luxury» три спиці утворюють чашу з глянцевого чорного кольору, натхненну елегантними квітами калл. Поверхні управління розташовані на листі чаші.

У версії «Supersport» поверхні управління розташовуються на двох спицях, що нагадують колісні крила спортивних автомобілів. Вони також виконані в глянцевому чорному кольорі і мають обробку Silver Shadow. Таким чином, кермо має високотехнологічний зовнішній вигляд і стильний дизайн одночасно.

Energizing Coach в новому E—Class Coupe і Cabriolet

E-Class Coupé і Cabriolet мають сучасну оздоровчу та фітнес-програму для будь-яких потреб і настрою, що робить подорож абсолютно особливою.

Додаткова система управління комфортом ENERGIZING об'єднує різні системи комфорту, такі як кондиціонер, масаж, світло і музика, в різні оздоровчі програми. Тепер в купе і кабріолет E-Class вперше доступні Energizing Coach і інші системи комфорту.

Контролер комфорту ENERGIZING пропонує шість різних програм для індивідуального самопочуття: Freshness, Warmness, Vitality, Joy, Comfort та тренування з трьома різними одиницями вправ (розслаблення м'язів, активація м'язів і баланс). Кожна оздоровча програма включає в себе спеціально скоординовану мережу клімат-контролю.

На підставі даних про поїздку і транспортний засіб, таких як дорожня ситуація, погода і тривалість поїздки, ENERGIZING COACH рекомендує відповідну оздоровчу або фітнес-програму системи управління комфортом ENERGIZING в залежності від ситуації і індивідуальних вимог.

Energizing Coach в новому E-Class Coupe и Cabriolet

У поєднанні з Garmin® Wearable, наприклад, з новими розумними годинами Mercedes-Benz Venu ™, особисті життєво важливі дані також включаються в оцінку, оптимізуючи тим самим точність рекомендацій. Пристрій Wearable підключається до мультимедійної системи MBUX і передає такі значення, як рівень стресу або якість сну. Частота пульсу відображається на дисплеї мультимедіа.

Нові розумні годинник Mercedes-Benz Venu ™ мають всі функції vívoactive® 3, його тепер уже попередника, і пропонують ще більш інтелектуальні функції, такі як вбудований музичний програвач, більше даних про здоров'я і розширену спортивну програму.

Життєво важливі функції надають інформацію в будь-який час про частоту серцевих скорочень і дихання, насиченні киснем, рівні стресу, як сну, споживанні калорій і навіть споживанні води і менструального циклу. Таким чином, час тренування і перерви можуть бути спеціально сплановані, а дихальні вправи можуть бути інтегровані в повсякденне життя, щоб зменшити стрес.

На розумному годиннику є понад 40 тренувальних планів з різними рівнями складності, які можуть відображатися як анімовані вправи для силових тренувань, кардіо, йоги і пілатесу. OLED-дисплей з яскравими квітами і неймовірно чітким дозволом з 390 x 390 пікселів і 16-бітноюглибиною кольору робить його справжнім задоволенням.

Розширені настройки сидінь автоматично змінюють кут нахилу подушки сидіння і спинки і, таким чином, забезпечує сприятливу зміну положення сидячи. Найменші рухи створюють природну напруга і розслаблення для м'язів, суглобів і міжхребцевих дисків. Це підвищує зручність сидіння, особливо в далеких поїздках, і вносить великий вклад в здоров'я спини.

MBUX і навігаційний дисплей з доповненою реальністю

Новітнє покоління інформаційно-розважальної системи MBUX робить E-Class Coupe і Cabriolet кращими автомобілями в лінійці легкових автомобілів Mercedes-Benz і Mercedes-AMG.

Унікальна мультимедійна система з голосовим помічником «Hey Mercedes» постійно вчиться і тепер може, наприклад, читати прогноз погоди, включаючи звіт про снігопад для популярних лижних трас, грати в гео-вікторини та інтерпретувати зірки. При цьому MBUX в своїй промові переходить від формального «ви» до особистого «ви», створюючи тим самим більш тісний зв'язок між водієм і транспортним засобом.

MBUX відображає візуальну інформацію на двох великих екранах, які зливаються в широкоекранну кабіну під загальною скляною поверхнею. Комбінація приладів і дисплей мультимедіа легко читаються завдяки екранів з високою роздільною здатністю.

Інтуїтивно зрозуміла структура управління легкою для сприйняття. Ще одним важливим моментом є навігаційний дисплей з технологією доповненої реальності. Відеозображення околиць доповнюється навігаційною інформацією.

Mercedes-Benz E Class MBUX і навігаційний дисплей з доповненою реальністю

Додаткові функції AMG

Спортивний характер Mercedes-AMG E 35 4MATIC + Coupé і Cabriolet підкреслюється додатковими спеціальними функціями AMG і дисплеями. Вони включають, наприклад, візуалізацію програм водіння або даних телеметрії на мультимедійному екрані з сенсорним екраном.

У комбінації приладів водій може перемикатися між трьома стилями відображення AMG «Modern Classic», «Sport» і «Supersport». Режим «Суперспорт» особливо вражає: центральний круглий тахометр і перспективні горизонтальні дисплеї зліва і праворуч від тахометра створюють враження просторової глибини.

Крім того, через меню AMG можна викликати різні спеціальні дисплеї, такі як дані двигуна, індикатор передачі, прогрів, настройка, G-метр і таймер гонки.

Купе і кабріолет E-Class з останнім поколінням систем допомоги водієві

З останнім поколінням систем допомоги водієві нові автомобілі мрії E-Class Coupé і Cabriolet мають особливо високий рівень активної безпеки. Вони можуть реагувати, коли водій цього не робить. Автоматичне виявлення нового рульового колеса працює сенсорно, що підвищує комфорт при роботі в напівавтоматичному режимі.

Обід рульового колеса має двозонний сенсорний килимок, який визначає, чи стискають руки кермо. Водієві більше не потрібно здійснювати рульове рух, щоб сигналізувати системам допомоги, що він контролює транспортний засіб.

Якщо протягом певного періоду часу руки не знаходяться на кермовому колесі, ініціюється послідовність попереджень, яка, якщо водій залишається неактивним, в кінцевому підсумку активує функцію екстреної зупинки.

Крім того, купе і кабріолет E-Class тепер також активно підтримують водія в формуванні смуги руху для машин швидкої допомоги, допомагають при виїзді через смугу зустрічного руху і - на додаток до звичайних паркувальним місцям і гаражів - можуть також автоматично паркуватися на зазначених поверхнях.

Дводверні моделі в стандартній комплектації оснащені системою Active Brake Assist, яка може запобігти зіткненню або зменшити його серйозність у багатьох ситуаціях при автономному гальмуванні.

Система також може при звичайних міських швидкостях застосовувати гальма для стаціонарних транспортних засобів і пішоходів, що перетинають дорогу, і уникати зіткнень, в залежності від ситуації. Як частина пакета допомоги водієві, це тепер можливо і при повороті по зустрічній смузі.

Якщо існує небезпека зіткнення з зустрічним рухом при старті, купе і кабріолет E-Class можуть гальмувати автономно. Втручання в гальмування відбувається, коли блимання сигналізує про повороті, і транспортний засіб може бути зупинено до проходження маркера смуги руху.


Ряд додаткових функцій «Інтелектуального приводу» можна замовити в якості опції в пакеті допомоги водієві. Серед них:

 • Active Distance Assist DISTRONIC з регулюванням швидкості на основі маршруту: тепер система також може реагувати на дані з оперативної інформації про рух.

  Це дозволяє йому виявляти перешкоди на дорозі навіть до того, як його виявлять водій або радар і датчики камери. При виявленні пробки швидкість знижується до прибл. 100 км / ч в якості запобіжного заходу, якщо водій не прийме іншого рішення.

  Таким чином, ризик несподіваного зіткнення з кінцем пробки на високій швидкості може бути значно зменшений.
 • Активна підтримка рульового управління: Це може допомогти водієві на бгатосмужних дорогах з функцією аварійної смуги руху, яка змушує автомобіль відхилятися від центру.

  На автомагістралях зі швидкістю нижче 60 км / год автомобіль орієнтується в роях на навколишні транспортні засоби та розпізнає розмітку смуги руху. Якщо розмітка смуги руху не виявлено, купе і кабріолет E-Class орієнтуються на переднє транспортний засіб.
Mercedes Amg додаткові функції
 • Активна допомога в сліпих точках з попередженням про вихід: при активному односторонньому гальмуванні вона може реагувати на транспортні засоби в сліпій зоні

  Крім того, Active Blind Spot Assist тепер також попереджає про небезпеку акустично, а також візуально в зовнішніх дзеркалах проїжджаючих учасників руху, що рухаються зі швидкістю понад 7 км / год, наприклад, велосипедистів. Попередження видається протягом трьох хвилин після виключення запалення при відкритті дверей.
 • Active Parking Assistant з PARKTRONIC і камерою 360 °: система полегшує пошук і вибір місця для паркування, а також паркування і парковку (якщо автомобіль був припаркований автоматично) в поздовжніх і поперечних паркувальних місцях або гаражах.

  Вперше E-Class Coupé і Cabriolet тепер також можуть розпізнавати і використовувати паркувальні місця, які відзначені тільки як місця у великих просторах, наприклад.

  Камера 360 ° передає ще більш реалістичне зображення, ніж раніше, на мультимедійний дисплей, включаючи розширений вид збоку. Залишаючи місце для парковки, система може попередити про перехресне русі позаду автомобіля і, в разі сумніву, гальмуванні.
Mercedes-Benz SLS AMG

А поки ми разом з усіма поціновувачами моделей E-Class з нетерпінням чекаємо світової прем‘єри, пропонуємо повернутися у минуле, щоб згадати найбільш вражаючі моменти в історії культових автомобілів.

Mercedes-Benz E-Class - елегантні кабріолети

Протягом майже 30 років кабріолет E-Class забезпечував неповторне задоволення від водіння з відкритим верхом для поціновувачів культового бренду. Кожне покоління поєднує в собі елегантний дизайн з розкішшю і видатною безпекою на рівні вищого класу Mercedes.

З точки зору стилю, Mercedes-Benz завжди залишався вірним своїй традиції: у кабріолета E-Class є двоє дверей, чотири сидіння і класичний м'який верх з тканини. На сьогоднішній день було продано більше 400 000 моделей.

Більше, ніж будь-коли, новий кабріолет E-Class поєднує в собі високу практичність в повсякденному житті, зразкову безпеку і максимальний комфорт у подорожах зі спортивним елегантним дизайном.

Передня частина виглядає набагато більш динамічною, з плоскими фарами, оснащеними повністю світлодіодною технологією, і алмазною решіткою радіатора в стандартній комплектації. Більш потужні і ефективні, ніж будь-коли, нові, електрифіковані двигуни з EQ Boost.

Mercedes-Benz E-Class Кабріолет

Повернення чотиримісного кабріолета E-Class

Історія успіху сучасного кабріолета E-Class почалася в 1991 році з презентації кабріолета 300 CE-24 на міжнародному автосалоні у Франкфурті. Це був перший чотиримісний кабріолет від Mercedes-Benz за 20 років. Він був заснований на купе E-Class, інженери витратили багато часу і сил на модернізацію моделі.

Щоб зміцнити тільки кузов, вони розробили близько 1000 нових деталей, в тому числі несучі конструкції з високоміцної листової сталі. У місцях, схильних до особливо високих навантажень, було додано додаткове обладнання, в тому числі діагональні стійки, знайомі зі спортивних автомобілів SL.

Вони також розробили так звані вібропоглиначі, які зменшують вібрації. Цей пакет заходів зробив Cabriolet таким само безпечним при лобовому, задньому і бічному ударах, як седан, універсал і купе E-Class.

Максимальний захист пасажира в разі перекидання була забезпечена за допомогою А-подібних стійок, зварених разом, щоб сформувати стійку одиницю, і автоматично розширюється захисту від перекидання на задніх сидіннях.

Інтер'єр в стилі S-Class з його високоякісними призначеннями забезпечив першокласний комфорт на далекі відстані для чотирьох мандрівників завдяки зручній формі індивідуальних сидінь і відкидним центральним підлокітникам.

Під час рестайлінгу моделі 1993 року кабріолет 124 серії отримав, крім іншого, решітку радіатора, перероблену за зразком S-класу, так званий «вбудований радіатор» - і нове позначення E-Class кабріолет. До 1997 року було випущено 33 952 одиниці. Показники продажів показали, що ексклюзивні чотиримісні кабріолети з вишуканим комфортом в салоні знову стали затребуваними.

Mercedes AMG E-Class Кабріолет

Прем'єра Mercedes-Benz CLK в 1998 році

Наступником першого кабріолета E-Class став кабріолет CLK, представлений в 1998 році, який був заснований технічно і формально на купе CLK. Характеризується недавно розробленим напівавтоматичним м'яким верхом з міцної сталевої алюмінієвою рамою, він, тим не менш, продемонстрував свій власний характер.

Завдяки електрогідравлічній системі м'який верх був надзвичайно зручний в експлуатації. Нещодавно розроблена система EASY-ENTRY забезпечила зручний доступ до задніх сидінь. Численні технічні нововведення підвищили комфорт, безпеку і економічність.

До них відносяться, наприклад, Brake Assist, який забезпечує максимальну потужність гальмування при екстреному гальмуванні, і система активного обслуговування ASSYST, яка постійно аналізує якість масла в двигуні і дозволяє встановлювати інтервали технічного обслуговування відповідно до вимог.

Широке стандартне обладнання також включало слідкування за відпрацьованими газами (ASR), дисплей температури зовнішнього повітря, шкіряне кермо, дистанційне відкривання задніх дверей, теплоізоляційне скло і автоматичну систему захисту від перекидання, вже перевірену в попередній моделі.

У 1999 році стандартне обладнання було знову значно розширено в рамках процесу модернізації моделі. Нові доповнення включали в себе бічні обвіси і захисні накладки, пофарбовані в колір автомобіля, корпуси зовнішніх дзеркал з вбудованими бічними індикаторами, електричне регулювання висоти і поздовжнього положення передніх сидінь.

Ремені безпеки передніх сидінь з функцією автоматичного комфорту, центральний дисплей в комбінації приладів, багатофункціональне кермо для управління аудіообладнання та телефоном, вихідні ліхтарі в дверях, автомагнітола RDS «Audio 10», ESP® Electronic Stability Program, а також круїз-контроль і SPEEDTRONIC.

Варіанти двигунів варіювалися від чотирициліндрової моделі CLK 200 з 136 к.с. до 193 к.с. CLK 230 KOMPRESSOR і шестициліндрової моделі CLK 320 з 218 к.с. Елегантна і спортивна серія 208 виявилася надзвичайно успішною. З 1998 по 2003 рік було випущено 115 161 кабріолет CLK.

Mercedes Benz CLK

2003 рік: випуск другого CLK Cabriolet

Кабріолет CLK серії 209 з’явився в 2003 році з абсолютно новим дизайном: відкритим чи закритим, він вразив своїми елегантними лініями і збільшеними зовнішніми розмірами, що значно збільшило обсяг пам'яті, доступний.

Відмінні стилістичні елементи включали решітку радіатора ламелі з центрально розташованою зіркою Мерседес, типовою для марки. Тришаровий м'який верх додатково поліпшив тепло і шумоізоляцію. Більш того, дизайнерам Mercedes вдалося знизити коефіцієнт аеродинамічного опору до 0,30 - краще значення в сегменті кабріолетів.

В середині 2004 року Mercedes-Benz знову модернізував кабріолет CLK. Крім усього іншого, він був оснащений технологією DIRECT CONTROL, яка включала в себе модифіковані підшипники осі, більш пряму систему рульового управління і коротший хід перемикання, забезпечуючи більш динамічне управління при збереженні такого ж високого рівня комфорту при їзді.

На Міжнародному автосалоні в Парижі в 2004 році Mercedes-Benz представила спеціальну серію кабріолета CLK 500, обмежену 100 автомобілями, з надзвичайною концепцією кольору і матеріалів, створеною італійським модельєром Джорджо Армані.

Mercedes-Benz Series 209 надихнув навіть більше покупців, ніж перший CLK Cabriolet. З 2003 по 2009 рік було продано 140 139 одиниць.

Mercedes Benz CLK Кабріолет 2 серія

2010 рік: повернення кабріолета E-Class

У березні 2010 року популярний чотиримісний автомобіль з відкритим верхом офіційно повернувся в сім'ю E-Class, продовжуючи тим самим традицію. Кабріолет E-Class серії 207 знову встановив стандарти в основних дисциплінах Mercedes-Benz: дизайн, комфорт і безпека.

Акустичний м'який верх гарантує найнижчий рівень шуму в своєму класі на будь-якій швидкості. Інноваційна система AIRCAP®, вперше можна придбати додатково, яка зменшує турбулентність вітру в салоні і, отже, також шум вітру, забезпечує винятковий комфорт з відкидним верхом при русі з відкритим верхом.

Система обігріву AIRSCARF® також може бути надано за запитом. Це збільшує задоволення від водіння на відкритому повітрі навіть при низьких температурах зовнішнього повітря, що робить кабріолет E-Class цілорічним. Оновлення моделі 2013 представило кабріолет E-Class нової мови дизайну Mercedes-Benz.

Виробництво кабріолета E-Class з серії 207 закінчилося восени 2014 року, всього було випущено 99 369 автомобілів. Новий кабріолет E-Class серії 238 зазначив свою світову прем'єру на автосалоні в Женеві в березні 2017 року. Таким чином, Mercedes-Benz відкрив наступну главу в історії успіху спортивної елегантності.

Mercedes Benz кабріолет E-Class

Mercedes-AMG представляє купе E-Class

Протягом більше трьох десятиліть спортивні купе були одними з кращих в Mercedes-AMG. Все почалося з випуску 300 CE 6.0, випущеного в 1988 році, в якому поєднувалися два переваги, які раніше вважалися несумісними: суперспортивним динаміка водіння в поєднанні з високою практичністю в повсякденному житті.

«The Hammer», як його шанували поціновувачі США, став важливою віхою для AMG на шляху до того, щоб стати сьогоднішнім брендом спортивних і спортивних автомобілів. У 1990-ті роки E 36 AMG і CLK 55 AMG продовжили історію успіху купе AMG.

Серія CLK 63 AMG Black, представлена ​​в 2007 році і заснована на тодішньому офіційному автомобілі безпеки F1 від AMG, вивела на дорогу чистокровних гоночну техніку. З новим E 53 4MATIC + Coupé Mercedes-AMG тепер робить наступний крок в сегменті спортивних купе преміум-класу.

Mercedes-AMG E Class купе

AMG 'Hammer' спортивний і потужний

Mercedes-Benz 300 E став міфом в 1988 році як 5.6 AMG, і завдяки потужному 5,6-літровому двигуну V8 з потужністю 265 кВт (360 к.с.) і аеродинамічній настройці він перевершив вражаючу позначку максимальної швидкості в 300 км / год .

Американські шанувальники охрестили потужний автомобіль AMG «Hammer», що означає молот і не в останню чергу через його крутного моменту в 510 Ньютон-метрів, який був жорстоким за мірками часу.

Це був перший випадок, коли характеристики чистокровного супер спортивного автомобіля поєднувалися з типовою придатністю Mercedes для повсякденного використання.

Особливо вражаючим був «Молот» у вигляді купе 300 CE 6.0 в розширеній версії з подальшим збільшенням робочого об'єму, чотирьохклапанний технологією, збільшеною потужністю до 283 кВт (385 к.с.) і крутний момент 566 Нм.

Mercedes AMG Hummer

Прем'єра E 36 AMG Coupe в 1993 році

У вересні 1993 року була випущена високоефективна версія E 36 AMG, оснащена 3,6-літровим чотирьохклапанним двигуном AMG потужністю 200 кВт (272 к.с.). Новий автомобіль також виділявся візуально поміж менш динамічних близьких по класу моделей завдяки збільшеним додатковим деталям.

Передній спойлер, бічні обвіси і задній бампер були пофарбовані в колір автомобіля і лаконічно вписалися в форму кузова; екстер'єр виглядав ще більш гармонійним зі стандартними 17-дюймовими легкосплавними дисками AMG.

Mercedes Benz CLK 55

CLK 55 AMG: від автоспорту до серійного виробництва

З серпня 1999 року CLK 55 AMG став лідером в модельному ряду CLK. Він був заснований на тодішньому офіційному автомобілі безпеки F1 чемпіонату світу Формули 1, який був єдиним у своєму роді, який можна було проїхати по гоночних трасах світу з 1997 року.

Єдиною модифікацією для відповідального використання було спортивне ковшоподібні сидіння для водія. В основі цього високопродуктивного купе був 5,5-літровий двигун V8 AMG потужністю 255 кВт (347 к.с.) і чудовим обертовим моментом 510 Нм.

Це дозволило CLK 55 AMG розігнатися з 0 до 100 км / год всього за 5,4 секунди. Двигун AMG оснащений литими алюмінієвими поршнями, які ефективно охолоджувалися за допомогою спеціальних масляних форсунок.

Двопотокова впускная система в поєднанні з високопродуктивними розподільними валами від автоспорту і недавно розробленим регульованим впускним колектором забезпечили відмінне заповнення циліндра, що знайшло відображення в показових характеристиках крутного моменту.

CLK 63 AMG Black Series ще більш прогресивний

Повністю перероблений 6,3-літровий двигун V8 AMG працював на топової моделі наступної серії CLK з потужністю 373 кВт (507 к.с.) і крутний момент 630 Нм. Купе розганяється від 0 до 100 км / год за 4,3 секунди, а максимальна швидкість регулювалася на рівні 300 км / год.

Нещодавно розроблені осі, ретельно розроблена підвісна спортивна підвіска AMG з 19-дюймовими кованими колесами AMG, недавно розроблена система рульового управління і більш потужна високопродуктивна композитна гальмівна система AMG гарантували динаміку руху на найвищому рівні. Потужне купе було засновано на тодішньому офіційному автомобілі безпеки F1 від AMG.

Mercedes AMG CLK 63 Black Series

Новий Mercedes-AMG E 53 4MATIC + Coupe

З новим E 53 4MATIC + Coupé Mercedes-AMG відкриває ще одну главу в своїй успішній історії Coupé. Основна увага приділяється постійному зміцненню індивідуальності бренду з характерними елементами дизайну і ретельно оновленим інтер'єром.

Нова версія E 53 4MATIC + Coupé від Affalterbach також відповідає всім технічним вимогам з точки зору продуктивності і ефективності. 3,0-літровий двигун видає 320 кВт (435 к.с.) завдяки подвійній зарядці через турбонагнітатель вихлопних газів і електричний допоміжний компресор.

Максимальний крутний момент становить 520 Нм. Його стартовий генератор EQ Boost забезпечує додаткову потужність 16 кВт протягом короткого часу, а також крутний момент 250 Нм і живить електричну систему автомобіля напругою 48 вольт.

Mercedes AMG E 53 4MATIC + Coupe

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту