Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Електричний кросовер Mercedes-Benz EQC відправлений на серійне виробництво

Електричний кросовер Mercedes-Benz EQC відправлений на серійне виробництво

Офіційно оголошено про комерційну прем'єру першого електричного позашляховика Mercedes-Benz EQC - в Німеччині вже можна оформити попереднє замовлення на модель. Що стосується поставок електрокроссовера EQC в Україну, конкретної інформації поки немає.

Початок виробництва Mercedes-Benz EQC 2019

Новий електричний позашляховик Mercedes-Benz EQC вирушає в дорогу. У цьому місяці офіційно стартувало серійне виробництво автомобілів на заводі в Бремені. Там EQC можна гнучко інтегрувати в серійне виробництво автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння або гібридним приводом. Високі виробничі стандарти Mercedes-Benz забезпечують найвищу якість всіх моделей автомобілів. Модель EQC 400 4MATIC буде пропонувати великий комплекс стандартного устаткування і привабливі супутні послуги для покупців.
«З Mercedes-Benz EQC ми вступаємо в нову еру мобільності. Ця модель є важливою частиною зростаючого сімейства повністю електричних транспортних засобів Mercedes-Benz і поєднує в собі такі визначальні бренд особливості, як якість, безпеку і комфорт. Ми пропонуємо нашим клієнтам прогресивний дизайн і унікальний комфорт водіння - і це все в умовах, що абсолютно підходять для повсякденного використання», - заявляє Брітта Сігер, член ради директорів Daimler AG, відповідальний за продажі автомобілів Mercedes-Benz.
Перші екземпляри EQC вийдуть з ліній бременського заводу Mercedes-Benz: саме на ньому виробляються такі ключові моделі як седан і універсал C-класу, а також GLC і GLC Coupе. Виробництво транспортних засобів з різними системами приводу може бути змінено і ефективно адаптоване до ринкового попиту. Такий підхід є ідеальним способом забезпечити максимально ефективне використання виробничих потужностей на заводі і гарантувати високі стандарти якості, характерні для Mercedes-Benz.

Новий автомобіль Mercedes AMG GLE 53

«Гнучкість і ефективність є міцними стовпами стратегії в нашій глобальній виробничій мережі Mercedes-Benz. Виробництво EQC є прекрасним доказом цього. Персонал в Бремені має багаторічний досвід у виробництві автомобілів з широким спектром застосування і різними типами приводу. Ми впевнені в абсолютному успіху», - говорить Маркус Шефер, член правління Mercedes-Benz та глава виробничо-збутового підрозділу.

Головні особливості Mercedes-Benz EQC 2019

Перший повністю електричний позашляховик Mercedes-Benz, з чистим і сучасним дизайном, новітніми цифровими технологіями і широким комплексом функцій комфорту. Висока сучасна розкіш в поєднанні з вражаючою потужністю: цей автомобіль готовий впевнено супроводжувати Вас в будь-яких пригодах і випробуваннях. І одна з найважливіших його якостей - абсолютно нульовий обсяг викидів СО2. Ефективність поєднується з бездоганною екологічною безпекою, що буде важливим для багатьох наших клієнтів.

Новий Mercedes AMG GLE 53

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту