Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Огляд EQC

Новий EQC

Погляд в нову еру мобільності

Новий EQC від Mercedes–EQ

Головні особливості

Головні особливості EQC

Перший електричний кросовер Mercedes-EQ. Таким може бути майбутнє.

Для Mercedes-EQ створення нового EQC - унікальний процес, адже серійного електрокроссовера у нас просто не було. Це як почати все спочатку: винайти автомобіль «з нуля», як 130 років тому ми вже робили це. І зараз ми теж відчуваємо себе на початку великого шляху.

Чим ми пишаємося в першому електричному кросовері Mercedes-EQ? EQC - це свіжий футуристичний дизайн, два потужних електродвигуна, що видають більше 400 км ходу без підзарядки, вишуканий і цифровий інтер'єр з особливою увагою до комфорту, новітні технології та зручність зарядки батареї.

Наступ майбутнього буде комфортним і зручним- з новим EQC.

«Е» в абревіатурі моделі означає «емоції», «Q» - «інтелект», а С - нагадує нам про приналежність до середньоерозмірного ряду кросоверів.

Головні особливості електромобіля EQC від Mercedes EQ

445

Запас ходу на електричній тязі (в умовах міста)

40

Час зарядки на станціях швидкої зарядки

0

Викиди CO2 в грамах (загальні)

Зарядка електромобіля

Зарядка електромобіля EQC

Заряджати EQC так само легко, як Ваш смартфон.

Mercedes-EQ пропонує зручну і гнучку систему зарядки свого першого електричного кросовера EQC. Інфраструктура для зарядки налаштована на задоволення індивідуальних потреб. Заряджати автомобіль можна безпосередньо вдома, використовуючи спеціальний пристрій Wallbox, можна використовувати громадські зарядні станції. Словом, інтерес до нової ери мобільності ніяк Вас не обмежує: заряджати Ваш EQC так само просто, як смартфон. Спонтанне підключення, до будь-якої побутової зарядці.

Ваш новий EQC зарядиться у будинку швидше, ніж смартфон. За допомогою пристрою Wallbox

Кросовер EQC зможе відновлювати запас енергії в домашніх умовах, поки Ви займаєтеся своїми справами. Ви можете відпочивати на дивані або готувати вечерю, а електромобіль поки підготуватися до наступної яскравою поїздці. Таку простоту і легкість зарядки забезпечує стендова зарядка Mercedes-EQ Wallbox для домашнього використання.

Завдяки пристрою Wallbox автомобілю знадобиться в 3 рази менше часу на відновлення повного заряду батареї, ніж при зверненні до звичайної побутової зарядці.

Контролювати процес зарядки Ви зможете на своєму смартфоні: в спеціальному додатку Ви зможете управляти користувачами, дивитися статистику зарядки, управляти настройками зарядки на пристроях Wallbox Advanced і Twin. Коли автомобіль заряджати так само легко, як і смартфон - не майбутнє чи це?

Зарядка електромобіля електромобіля Mercedes  EQC

Інтелектуальний енергоменеджмент

Інтелектуальний енергоменеджмент EQC

Інтелект забезпечить довгу і комфортну їзду. Технології вміють дбати про Вас. Поки Ви дбаєте про навколишнє середовище.

Електромобіль EQC оснащений літій-іонною батареєю ємністю 80 кВтг, яка забезпечує пробіг в 400 км. При напрузі в 110 кВт зарядити батарею на 70% можна приблизно за 40 хв. Що важливо, EQC налаштований на її ефективне і інтелектуальне використання.

Оптимізована навігація EQ

Майбутнє настає без турбот для Вас. Плануйте маршрут і Ваші особисті справи так, як звикли: EQC пропонує не тільки звичні, але ще і більш зручні, продумані інструменти навігації. Для Вас завжди доступний найшвидший можливий маршрут, залишок електричного запасу ходу, стан дороги, поточну витрату електроенергії, інформація про зарядних станціях і т.д. EQC в будь-якому момент готовий запропонувати Вам найкращий маршрут з урахуванням, крім іншого, доступності інфраструктури для зарядки.

Асистент ECO

Коригує стиль і манеру водіння для найбільш економічного і ефективного руху. Ви зацікавлені в помітному зниженні витрати електроенергії і збільшенні запасу ходу? В такому випадку асистент ECO послужить Вам відмінну службу: за допомогою візуальних сигналів він рекомендуємо Вам в ті чи інші моменти скинути швидкість або запускає рух накатом, або активує функцію управління процесом рекуперації.

Контроль за зарядкою акумулятора

Простий і зручний доступ до управління зарядкою - одне з важливих переваг електрокроссовера EQC. Інформація про рівень заряду і інші дані, що стосуються батареї електромобіля доступні не тільки усередині автомобіля, але і на Вашому смартфоні. Наприклад, повідомлення про початок і закінчення процесу зарядки можуть прийти Вам у вигляді смс, коли ви знаходитесь не поруч з кросовером. Плануйте свій час ще ефективніше завдяки зарядному функціоналу Mercedes-EQC.

Система DYNAMIC SELECT

Їздові характеристики нового EQC також можна налаштовувати вручну - спонтанно і індивідуально. На вибір доступно кілька режимів руху - від комфортного до підкреслено ефективної їзди - які зможуть задовольнити Ваші амбіції в кожну хвилину поїздки.

Рекуперація

Новий EQC використовує всі джерела енергії, і в цьому його лідерський потенціал. Він вміє відновлювати енергію батареї навіть під час руху. Наприклад, коли знижена швидкість внаслідок руху накатом або під час гальмування електричні двигуни EQC перетворюють кінетичну енергію в електричну, в результаті чого заряджається високовольтна акумуляторна батарея EQC. Процес рекуперації можна налаштовувати вручну, використовуючи підрульові перемикачі.

Асистент ECO, згаданий нами вище, допомагає при цьому блискавично реагувати на дорожню ситуацію і своєчасно обмежувати швидкість, підвищуючи тим самим ефективність рекуперації.

Система попереднього кондиціонування

Оптимальний мікроклімат в салоні EQC налагоджується ще до того, як Ви потрапляєте всередину. Такі можливості нової системи попереднього кондиціонування. Вбудований акумулятор по Вашому запиту може попередньо підняти або знизити температуру повітря в салоні. Управління кліматом здійснюється зі смартфона.

Екстер'єр

Екстерєр EQC від Mercedes-EQ

Інтер'єр

Інтер'єр EQC

Розкіш і комфорт, гідні майбутнього.

Безшумний двигун, інноваційні технології та первокласная обробка з приголомшливо свіжим дизайном інтер'єру перетворюють салон кросовера EQC в найприємніше місце на планеті. EQC дає обіцянку максимального насолоди від кожної поїздки, все нових вражень і все більшого щастя у Вашому житті. Деякі матеріали і технології впроваджені виключно в новий EQC, ніде більше їх не можна побачити.

Интерьер електромобіля EQC від Mercedes-EQ
Широкоекранний дисплей панелі управління
Оббивка і матеріали
Комфортна підсвічування салону

Інформаційно-розважальна система MBUX в EQC

Інформаційно-розважальна система MBUX в EQC

Розваги майбутнього. Інформаційно-розважальна система MBUX (Mercedes-Benz User Experience). Абсолютно новий підхід до управління: інтуїтивне розуміння, постійне навчання та чуйність характеризують цю систему як не можна краще. MBUX - це «революція в кокпіті".

Штучний інтелект MBUX - чуйний і розуміючий супутник, готовий невтомно навчатися взаєморозумінню. З тим, щоб в майбутньому все краще і краще розуміти Вас, роблячи кожну поїздку насолодою. Інтелектуальна система враховує Ваші смаки, побажання і переваги, постійно налаштовуючи свій інтерфейс. З кожною поїздкою EQC дізнається Вас все краще і краще, роблячи Ваше життя все більш простим і комфортним.

MBUX дарує максимальну свободу в управлінні всім інформаційно-розважальним потенціалом. Керуйте розваги так, як Вам подобається в дану секунду. Це можуть бути легкі інтуїтивні дотику: в новому електрокроссовере від Mercedes-EQ встановлена ​​сенсорний мультимедійний дисплей, а в центральній консолі Вас чекає інтегрована сенсорна панель, «розуміюча» руху одного або двох пальців, вміє зчитувати рукописний почерк. Сенсорні кнопки Ви знайдете і на кермі: з нього можна управляти дисплеями.

«Гей, Мерседес». Ось таким простим зверненням Ви активуєте ще одну гілку інтелекту EQC. Автомобіль готовий слухати Ваші команду на простому, людською мовою - і виконувати їх так само бездоганно, як і будь-яким іншим способом. Система вміє справлятися навіть з непрямими командами - при словах «Мені холодно» він просто трохи підніме температуру повітря в салоні. Турбота, до якої Вам захочеться звикнути.

Більш ефективна орієнтація в навколишньому просторі. У цьому допоможе відео доповненої реальності, доступне для EQC на замовлення. Система об'єднує віртуальний і реальний світ, відображаючи деякі графічні вказівки на справжньої, живої зображенні. Вам буде краще помітні елементи дорожньої інфраструктури, покажчики, світлофори і навіть спеціальні цілі.

Штучний інтелект електромобіля Мерседес EQC
Концепція управління електромобіля Мерседес EQC
Голосове керування електромобіля Мерседес EQC
Відео доповненої реальності електромобіля Мерседес EQC

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту