Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Зарядка і запас ходу EQC

Зарядка і запас ходу EQC

Дізнайтеся про інтелектуальні зарядні рішення в умовах будинку, міста або подорожі.

EQC від Mercedes-EQ Зарядка і запас ходу

Головні особливості автомобіля

EQC Головні особливості

Наступ майбутнього буде комфортним, але рішучим - з новим EQC. Перший електричний позашляховик бренду пропонує високий запас ходу на електричній тязі, всеосяжну зарядну інфраструктуру та високий рівень безпеки. Новий EQC задає абсолютно нові стандарти мобільності і робить це з фірмовою розкішшю, властивою Mercedes-EQ.

Новий автомобіль EQC від Mercedes-EQ вид збоку

Варіанти зарядки

Всеосяжна інфраструктура зарядки для EQC

Заряджайте позашляховик EQC так само просто, як ваш смартфон. Бренд пропонує достатній вибір ефективних зарядних рішень для дому та вулиці - від звичайної побутової розетки до сучасної зарядної станції змінним струмом. Інфраструктура зарядки оптимально адаптована до Ваших індивідуальних потреб.

Новий автомобіль EQC від Mercedes-EQ зарядка

Батарея

Потужний і безпечний акумулятор EQC

Високовольтна батарея є серцем нового EQC. Автомобіль оснащений літій-іонною батареєю ємністю 80 кВтг, з якої запас ходу досягає 445 - 471 км по циклу NEDC. Завдяки високій потужності і інтелектуальному розподілу енергії акумулятор ефективно живить енергією два електроприводу на передній і задній осях. Елемент живлення відповідає найвищим вимогам безпеки Mercedes-EQ, і з цією метою розміщений в днище автомобіля. Завдяки вдалому місцю розташування також знижується центр ваги автомобіля і створюється можливість для багатого і різнобічного досвіду водіння.

Новий автомобіль EQC від Mercedes-EQ

Для більш високого захисту власника EQC додатково пропонується розширена гарантія на батарею, яка діє на території Німеччини. Вона передбачає безкоштовні гарантійні роботи протягом 8 років або 160 000 км пробігу. Таким чином, власник нового EQC може бути впевнений в довговічності батареї: сертифікат повністю покриває неминучу втрату ємності батареї, обумовлену природними причинами.

Новий автомобіль Mercedes EQ EQC батарея

FAQ

Головні питання про новий EQC від Mercedes-EQ і електричний привід

Чому реальний запас ходу електромобіля іноді виявляється нижче заявленого?

Діапазон електричної мобільності варіюється в залежності від індивідуальної манери водіння, особливостей маршруту і умов навколишнього середовища. Крім них, запас ходу залежить від активності функцій комфорту: якщо у вас працює кондиціонер або, скажімо, підігрів сидінь, активність електричного автомобіля буде знижена. Щоб довше перебувати в русі без підзарядки, використовуйте ECO Assistant: система економить запас батареї шляхом рекуперації енергії і періодичного переходу на рух накатом.

Чим відрізняються технології зарядки змінним (АС) і постійним струмом (DC)?

У технічному сенсі акумулятори електромобілів можна заряджати тільки постійним струмом (DC). Однак всі побутові розетки, настінний зарядний пристрій Mercedes-EQ і більшість громадських зарядних станцій працюють на змінному струмі (AC), як і «високовольтні розетки». Для забезпечення можливості зручної зарядки EQC для наших клієнтів ми розробили спеціальні перетворювачі змінного струму в постійний. Зарядка постійним струмом, безумовно, займає більше часу через необхідність перетворення напруги.

Наскільки екологічно безпечні електромобілі насправді?

Рівень екологічної безпеки в реальних умовах руху залежить від вашої поведінки на дорозі і рівня зарядки. Також важливо, яким саме струмом Ви заряджаєте автомобіль: його якість і "екологічність" теж можуть помітно варіюватися. Всі громадські зарядні станції, рекомендовані Mercedes-EQ, зазвичай харчуються "зеленою" електрикою, і навіть в домашніх умовах можливо забезпечити для себе виключно "зелене" джерело електрики. Однак поки такі можливості мають переважно жителі Німеччини і сусідніх країн. Для європейських клієнтів пропонується послуга Mercedes-EQ Green Power.

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту