Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Легендарний Mercedes-Benz G-Клас святкує 40-річчя

Легендарний Mercedes-Benz G-Клас святкує 40-річчя

Рівно чотири десятиліття тому був випущений перший «Гелендваген». У світі, мабуть, немає більш впізнаваного автомобіля, і який при цьому не був би доступний кожному. І через 40 років легендарний G-Class залишається втіленням і символом розкоші, високих можливостей і переваги. Великий юбілей- відмінний привід згадати, з чого ж починалася історія Mercedes-Benz G-Class.

Народження легенди Mercedes-Benz G-Class

Найперший дебют серійного «Гелендваген» відбувся у французькому місті Тулон з 4 по 9 лютого 1979 року. Позашляховик з індексом W460, при всій простоті інтер'єру, мав чудову на той час ходову частину. Це був справжній позашляховик, здатний підніматись у круті гори і спритно пересуватися по складній місцевості. Прес-реліз 40-річної давності підкреслює цінність «безкомпромісних позашляхових і дорожніх можливостей», а також «максимальну різноманітність використання». Ці аспекти також застосовні до нового G-класу серії 463, який тепер виробляється в Граці, Австрія, з травня 2018 року. Новий "Гелендваген" продовжує традиції продуктивності і унікального характеру. За останні десятиліття G-Клас став грати цю роль з ще більшим успіхом.

Повний привід G-Класу 1979 був оснащений міжосьовим блокуванням диференціалу, а завдяки рамній конструкції і нерозрізним мостам з пружинною підвіскою автомобіль міг впевнено проходити складні ділянки далеко від міського асфальту.

Автомобіль Mercedes Benz G-Class

Однак фактично історія G-Класу почалася набагато раніше прем'єри серійної версії. А саме, влітку 1969 року. У той час Daimler-Benz AG і австрійська Steyr-Daimler-Puch AG вступили в переговори про можливу співпрацю. Обидва виробники запропонували автомобілі з відмінними позашляховими можливостями в рамках своєї лінійки продуктів: Mercedes-Benz Unimog, а також Puch Haflinger і Puch Pinzgauer.

Відповідно до відомого факту, G-Клас був спочатку розроблений як військовий транспортний засіб. Автором ідеї став іранський шейх Мохаммед Реза Пехлеві, якому в той час належало 18% акцій Mercedes-Benz.

У 1971 році вперше була розроблена ідея спільного створення позашляховика. Він повинен був поєднувати екстремальні позашляхові можливості з хорошою керованістю на дорозі. Вже восени 1972 року почалася активна фаза розробки, і через півроку, в квітні 1973 була представлена ​​перша дерев'яна модель. Слідом за нею, вже в наступному році інженери Daimler проводили випробування повноцінного прототипу. Уже тоді дизайн автомобіля був сильно наближений до свого класичного, незмінного зразка. Mercedes-Benz Design на чолі з Бруно Сакко майстерно об'єднали великі, гладкі поверхні кузова автомобіля з технічно важливими характеристиками, такими які дозволили б успішно справлятися з будь-якими перешкодами на складній місцевості. У автомобіля вже тоді була відносно велика висота транспортного засобу при досить невеликій загальній ширині.

G-модель була проведена і зібрана на заводі Puch в Грац-Тондорф з самого початку. Цікаво, що на цьому ж заводі з травня 2018 роки збирається нова модель серії G-класу 463. Всі 40 років Mercedes-Benz поставляє в Грац комплектуючі, в тому числі двигуни, мости, системи рульового управління і великі штамповані деталі, з різних майданчиків в Німеччині.

Вражаюче, як G-Class залишається вірним собі і своїм цінностям протягом 40 років. У той час як абсолютно всі відомі автомобільні моделі час від часу змінюють свою зовнішність, Mercedes-Benz G-Class зберігає свій унікальний зовнішній вигляд в незалежності від модифікації, року випуску, модних віянь, зміни політичних епох. G-Клас - справжня автомобільна ікона, яка при цьому постійно розвивалася й удосконалювалася технічно. Постійне зростання і еволюція дозволяли «Гелендвагену» завжди залишатися свіжим і сучасним.

Автомобіль Mercedes Benz G-Class екстер'єр

Історія успіху Mercedes-Benz G-Class

Зовнішність «Гелендваген» залишається практично незмінною вже 40 років, проте в технічному сенсі і навіть в візуальних деталях модель G-Class безперервно розвивається з найперших днів після презентації цивільної версії в 1979 році. Саме постійна робота над моделлю дозволила забезпечити такий тривалий і масштабний успіх. Серед важливих етапів розвитку «Гелендваген» - рульове керування в стандартній комплектації (вперше в моделях 280 GE і 300 GD, з 1987 року в усіх моделях), блокування диференціала в стандартній комплектації (1985 р), введення каталітичного нейтралізатора. (З 1986 року спочатку як спеціальне обладнання в 230 GE) і антиблокувальна гальмівна система (ABS) в модельному ряду 463 від 1990 року.

З точки зору ефективності динаміки і прохідності «Гелендваген» демонстрував найбільший розквіт з 2001 року. В автомобілі з'явилася тягова система з електронним керуванням 4ETS, програма електронної стійкості ESP ® і гальмівний асистент BAS. У 1990 році позашляховик був вперше випущений з постійним повним приводом, раніше - тільки як опція.

Автомобіль Mercedes Benz G-Class диски

Згодом в потужному і розкішному G-класі використовувалися восьмициліндрові і навіть дванадцятициліндрові двигуни.

Традиція ексклюзивного обладнання в історії G-класу почалася ще в 1981 році: з вишуканих деталей, таких як окремі сидіння Recaro для водія і переднього пасажира, які були доступні в якості спеціального обладнання.

Перша версія Mercedes-Benz G-Клас з підвищеною потужністю з'явилася в 1993 році - це був Mercedes-Benz 500 GE V8, випущений обмеженим числом екземплярів. З 1998 року G 500 став стандартною версією. Особливо успішна глава в історії G-Класу почалася в 1999 році: в цьому році G 55 AMG стала новою топовою моделлю модельного ряду 463. Вона лягла в основу тривалого успіху G-класу.

Інші ексклюзивні моделі, такі як G 500 4x4² з 2015 року і Mercedes-Maybach G 650 Landaulet з 2017 року. Обидва варіанти культового позашляховика відкрили нові можливості з точки зору ще більш поліпшених позашляхових характеристик.

Автомобіль Mercedes Benz G-Class 6x6

Новий Mercedes-Benz G-Class 2019

Нове покоління модельного ряду 463 - Новий Mercedes-Benz G-Class 2019 -відсвяткувало свою світову прем'єру на Північноамериканському міжнародному автосалоні (NAIAS) в Детройті в січні 2018 року. Оновлення переносить сильні сторони цього харизматичного позашляховика в світле майбутнє. Першою з представлених моделей є Mercedes-Benz G 500, а незабаром після цього з'явиться Mercedes-AMG G 63. Культовий G-Клас заново винаходить себе, зосереджуючись на важливих технічних деталях. Шасі, наприклад, було розроблено спільно з Mercedes-AMG.

Таким чином, новий G-Клас перевершує свого попередника у багатьох дисциплінах. Однак гени, закладені в далекому 1979 році, прекрасно зчитуються і сьогодні. «Гелендваген» продовжує свою історію впевненої переваги, не змінюючи своїм шанувальникам і, перш за все, собі.

Новий автомобіль Mercedes Benz G-Class

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту