Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ 2022 можна купити в Україні

Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ 2022 можна купити в Україні

Перша серійна модель Mercedes-AMG офіційно виходить на ринок. Новий Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ вже можна замовити в Україні. Вартість складає 133 266 євро.

Паралельно зі стартом продажів Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ на заводі на заводі Mercedes-Benz під назвою Factory 56 у Зіндельфінгені у Німеччині розпочалося серійне виробництво.

Загальна інформація про Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ 2022

Перший серійний електрокар Mercedes-AMG заснований на фірмовій архітектурі Mercedes-EQ з акумуляторними джерелами живлення. Сумарна потужність седана досягає 560 кВт, що робить його найпродуктивнішою версією моделі EQS. Електрокар розробляли найкращі уми Аффальтербаха, він є інноваційним та передовим продуктом у різних аспектах, що стосуються швидкості, потужності, керованості. Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ революційний у технічних рішеннях, дизайні екстер'єру та інтер'єру, а також в емоційній акустиці машини.

Ключова складова нового Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ - силова установка, в яку включені два електричні мотори, налаштовані на спортивну динаміку. На кожній осі транспортного засобу є електромотор, і до них додається повний привід AMG Performance 4MATIC+. Така комбінація забезпечує незрівнянний емоційний досвід водіння. Модель EQS 53 пропонується в базовому варіанті і з опціональним пакетом AMG DYNAMIC PLUS (він включає режим RACE START з можливістю додаткового прискорення (Boost): залежно від вибору клієнта загальна потужність становить 658 або 761 кінських сил (від 484 до 560 кВт). , крутний момент також змінюється - від 950 до 1020 Нм. З вказаним пакетом динаміки і за умови 80% заряду батареї новий Mercedes-AMG EQS 53 набирає 100 км/год з місця за 3,4 секунди, у стандартній версії - за 3,8 с Максимальна швидкість, на яку здатний електромобіль - 250 км/год з AMG DYNAMIC PLUS і 220 км/год без пакета.

Mercedes AMG EQS 53 4MATIC+

Таких результатів вдалося досягти зокрема завдяки спеціально створеним електромоторам-генераторам, які формують ідеально збалансовану спортивну динаміку. Це синхронні електродвигуни із збудженням від постійних магнітів (PSM). Переконатися в тому, що новий EQS 53 послідовно орієнтований на високі швидкості, можна побачивши показники потужності і крутного моменту.

Електромотори мають бездоганний баланс з погляду збільшення потужності, ККД та акустичного комфорту. Все це стало можливим завдяки новим обмоткам, сильнішим струмам, а також новій концепції управління з використанням перетворювача змінного/постійного струму та спеціального розробленого програмного забезпечення. Це дає можливість отримувати більш високі значення частоти обертання двигуна, а, відповідно, і більш високу потужність, яка задає нові стандарти в промисловості. По прискоренню та максимальній швидкості Mercedes-AMG EQS 53 воістину не має собі рівних. Звичайно, краще відчути це особисто: найближчим часом українцям буде дана така можливість. Абсолютно новий Mercedes-AMG EQS 53 буде поставлений першим покупцям в України в першій половині 2022 року.

Новий Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC

Інтелектуальна рекуперація Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+: ефективне повернення енергії

Новий Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ здатний видавати максимум потужності під час прискорення, але також задає високі стандарти в області повернення витраченої енергії. Кожен електромобіль оптимізований для ефективного повернення енергії в моменти руху, коли водій натискає на педаль газу. Потужність рекуперації становить не менше 300 кВт, якщо створені оптимальні умови, а електричний заряд і температура знаходяться на відповідному рівні.

Ступінь рекуперації можна самостійно регулювати в кілька етапів, використовуючи підрульові перемикачі. І якщо ситуація дозволяє, можна довірити налаштування помічнику ECO. Комбіноване гальмування може здійснюватися до того, як транспортний засіб загальмує.

Батарея Mercedes-AMG EQS 53 нового покоління ємністю 107,8 кВт∙год

У новому Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ встановлено дуже продуктивну акумуляторну батарею на 400 вольт. Для її створення були використані найпередовіші технології у сфері літій-іонних поживних елементів. Якщо говорити про хімічні характеристики акумуляторної батареї, тут також зроблено велике досягнення у сфері екологічної стійкості: на 10% зменшено вміст кобальту; для вдосконалення активного матеріалу використано нікель, кобальт та марганець у співвідношенні 8:1:1.

Ця високовольтна АКБ має корисну енергоємність 107,8 кВт∙год. Технічною особливістю тут є джгут електропроводки, що використовується спеціально для AMG, адаптований до високих навантажень. Система управління АКБ також враховує специфіку AMG. У режимах руху "Спорт" та "Спорт+" акцент робиться на динаміці, тоді як у режимі "Комфорт" - на запас ходу. АКБ нового покоління відрізняється набагато більш високою густиною енергії в порівнянні з попередніми розробками. Крім того, вона демонструє більшу потужність підзарядки.

Заряджання Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+: менше часу на заряджання за рахунок інтелектуального керування тепловим режимом

З акумуляторною батареєю нового покоління електромобіль потребує значно менше часу на заряджання. Якщо власник використовує джерело постійного струму потужністю до 200 кВт, знадобиться всього 19 хвилин для отримання енергії, достатньої для руху на 300 км шляху (за стандартом WLTP). Крім як на станціях швидкого заряджання, поповнити запас батареї можна дома або на парковці офісу за допомогою бортового зарядного пристрою, що йде в комплекті з Mercedes-AMG EQS 53. Пристрій підтримує джерела змінного струму потужністю до 22 кВт.

Інженерам Mercedes-AMG вдалося створити електромобіль, здатний поповнювати енергію за лічені хвилини, також завдяки ефективному управлінню тепловим режимом. Якщо ввімкнути систему навігації за допомогою Electric Intelligence під час їзди, буде відбуватись попередній прогрів або охолодження акумуляторної батареї. Забезпечення оптимального діапазону температур батареї здійснюється контуром охолодження та інтегрованим до нього додатковим електричним обігрівачем (де застосовується позитивний температурний коефіцієнт – Positive Temperature Coefficient).

Заряджання Mercedes AMG EQS 53 4MATIC

Акумулятор AMG EQS 53 має надзвичайно високий експлуатаційний ресурс. Значну роль відіграє в цьому заряджання ECO (ECO Charging): за рахунок інтелектуального управління зменшується навантаження на акумулятор під час заряджання, що уповільнює процес природного зношування батареї. Клієнти Mercedes-Benz також отримують під час заряджання перевагу у вигляді функції «переривання зарядки»: процес можна зупинити на деякий час, щоб зарядити авто в більш зручний момент, наприклад, коли діє нічний тариф. Кожен високовольтний акумулятор, який використовується в електрокарах AMG EQS 53, має офіційний сертифікат, що підтверджує великий термін служби. Документ діє протягом 10 років або перші 25 тисяч кілометрів пробігу.

Система повного приводу AMG Performance 4MATIC+

Крутний момент розподіляється між передньою та задньою осями з приголомшливою плавністю завдяки системі повного приводу AMG Performance 4MATIC+. Необхідна величина тяги визначається та спрямовується на потрібну вісь залежно від ситуації під час руху. Якщо механічний повний привід здійснює цей розподіл ще досить повільно, то версія, що встановлюється на електромобілі, відрізняється куди більш швидкою реакцією. Перевірка крутного моменту відбувається близько 10 тисяч разів на хвилину: якщо система виявляє, що налаштування потрібно відрегулювати, вона миттєво робить це. Крутний момент розподіляється з оглядкою не лише на дорожню ситуацію: система також враховує вибраний режим руху. Якщо водій віддав перевагу режиму Comfort, акцент буде зроблено на максимальну економічність, якщо вибрані режими Sport і Sport+ - на динаміку, у цьому випадку більше тяги буде відправлено на задню вісь.

Підвіска AMG RIDE CONTROL+ з адаптивним налаштуванням амортизаторів

Новий Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ оснащується чотириважільною підвіскою спереду та компактною багатоважелевою підвіскою ззаду. Майстрам з Mercedes-AMG вдалося вдосконалити та налаштувати їх компоненти так, щоб підвіски могли відповідати очікуванням найвибагливіших клієнтів. З однаковою увагою система дбає як про динаміку, так і про комфорт під час їзди.

Пневматична підвіска AMG RIDE CONTROL+ для більшої ефективності використовує функцію адаптивного електронного управління жорсткістю амортизаторів та функцією підрулювання задніх коліс (кут повороту коліс до 9 градусів значно збільшує маневреність автомобіля: незважаючи на те, що це великий седан, діаметр розвороту аналогічний машинам компактного класу).

Новый автомобіль Mercedes AMG EQS 53 екстер'єр

Для яскравих вражень у Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+: режими руху AMG DYNAMIC SELECT

Власнику Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ надано повну свободу в тому, в якій манері долати нові дороги. Змінювати характеристики руху можна за одну секунду — достатньо лише натиснути кнопку. Це забезпечує контролер AMG DYNAMIC SELECT, що включає декілька ключових режимів руху. Якщо під час їзди створюється необхідність, ви натискаєте кнопку та налаштування рульового управління, двигун, підвіска, повний привід – всі системи адаптуються до актуальної ситуації або до ваших уподобань.

Режими руху системи AMG DYNAMIC SELECT: "Слизько", "Комфорт", "Спорт", Спорт+" та "Індивідуальний". У цих п'яти режимах містяться всілякі характеристики, що включають як високий комфорт їзди, так і виражену динаміку. Якщо вам знадобиться максимальна потужність, рекомендуємо активувати режим "Спорт +". Також є можливість підвищити задоволення від водіння з функцією ESP OFF (ESP ВИМК.): активуйте її на спеціальній гоночній трасі і ви значно підвищите градус спорту.

Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ диски

Гальмівна система AMG в Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+: рекордна потужність та композитні диски

У такому потужному та швидкому автомобілі як Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ важливі не лише динаміка, але й безпека. Важливо, наскільки добре авто зупиняється. У першому серійному електрокарі Mercedes-AMG із цим немає жодних проблем: у серійному оснащенні передбачено високоефективну гальмівну систему AMG: вона пропонує збільшену потужність. Має композитні диски 415 x 33 мм і шестипоршневі супорти на передній осі, а також гальмівні диски 378 x 22 мм і однопоршневі супорти на задній осі.

Якщо клієнт вибирає гальмівну систему AMG підвищеної потужності з керамічними композитними компонентами (опціонально), з нею йдуть збільшені диски гальмівні розміром 440 x 40 мм.

Ще одне рішення, що становить технологічну революцію Mercedes-AMG EQS 53, - це додаткова функція i-Booster. Вона відстежує роботу гальмівної системи, а саме ефективність поєднання електричної рекуперації енергії та гідравлічних гальмівних механізмів.

AMG SOUND EXPERIENCE: для унікального акустичного досвіду

Приголомшливе звучання в широкому діапазоні властиве не тільки системі AMG DYNAMIC SELECT з її п'ятьма режимами руху – вам потрібно знати і про акустичну складову електромобіля. У базовій комплектації Mercedes-AMG EQS 53 йде функція Authentic («Автентичний»), що дозволяє з огляду на умови руху та обраний режим налаштовувати по-спортивному «соковитий» звук машини. Характерне для моделей Mercedes-AMG звучання створює додаткове апаратне забезпечення. Цей комплекс складається з набору спеціальних динаміків, шейкерів та звукового генератора.

Зробити електрокар ще більш індивідуалізованим дозволяють зручні кнопки на кермі або екран центрального дисплея: за допомогою їх можна перемикати різні варіанти звучання силової установки. Вибирайте між «Збалансованим» (Balanced), «Спортивним» (Sport) та «Потужним» (Powerful). Якщо включений режим RACE START («Швидкий старт»), машина буде звучати так, ніби це не електрокар, а спортивний автомобіль з класичної колекції Mercedes-AMG.

У пакет AMG DYNAMIC PLUS входить додаткова система Performance («Спортивна динаміка») з арсеналу AMG SOUND EXPERIENCE, з якою водій може насолодитися ще емоційнішим акустичним досвідом. Крім звуків керування, вона містить ще й численні звуки подій - відповідні звуки для будь-яких функцій звичайного автомобіля. Володіючи Mercedes-AMG EQS 53, ви зможете насолоджуватися всіма тими звуками, до яких встигли звикнути - відповідні блокуванню та розблокуванню, запуску та зупинці авто. Програма вміє відтворювати навіть клацання, яким супроводжується включення поворотів, оскільки багато автолюбителів воліли б зберегти звичні звуки. Абсолютно новою технологією є фірмовий звук AMG, що звучить під час посадки в машину. Якщо в якийсь момент звуки події стануть зайвими, їх можна миттєво відключити на екрані мультимедійної системи, причому окремо відключається зовнішня та внутрішня акустика.

Дизайн екстер'єру Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+: фірмові ознаки AMG

У зовнішньому дизайні AMG EQS 53 4MATIC+ переважає єдина протяжна дуга (One Bow), яка помітно відрізняє його від звичних машин із двигуном внутрішнього згоряння. Електромобіль має витончені скульптурні поверхні з органічними переходами. І все це чудово поєднується з фірмовими елементами Mercedes-AMG, які символізують перехід у повністю електричну епоху. В результаті EQS 53 обзаводиться неповторним зовнішнім виглядом, властивим тільки цій марці. Дизайн також хороший, наскільки економічною є аеродинаміка.

Передню частину формують фари головного освітлення DIGITAL LIGHT, унікальна решітка радіатора AMG у стилі Black Panel («Чорна панель»), яку прикрашають хромовані вертикальні ламелі, вбудована зірка Mercedes-Benz та емблема AMG. Форми електромобіля виглядають самобутньо – лише погляньте на передній бампер, пофарбований у колір кузова.

Дизайн екстер'єру Mercedes AMG EQS 53

Аеродинаміка Mercedes-AMG EQS 53: від 0,23 Сx

Подібно до стандартної версії EQS від Mercedes-EQ, спортивний варіант EQS 53 4MATIC+ від Mercedes-AMG має чудовий коефіцієнт аеродинамічного опору - 0, 23 і вище. Завдяки ретельній оптимізації забезпечено високу економічність електрокара як під час повільної їзди, так і за динамічних прискорень. Для досягнення цих результатів інженерам Mercedes-AMG, що спеціалізуються на аеродинаміці, довелося провести багато досліджень. Була детально вивчена обтічність електромобіля, зокрема — в аеродинамічній трубі. Як результат, була значно покращена форма транспортного засобу, а також його дизайн.

Аеродинамічно оптимізовані такі елементи дизайну:

  • Спойлер (спліттер) у передній частині, що має глянсове чорне виконання та хромований молдинг. Була проведена також оптимізація дефлекторів та ламелів у повітрозабірниках, повітряних екранів (Air Curtains) у лівій та правій частині, що мають глянсове чорне виконання та хромований молдинг.
  • Облицювання порогів AMG, що мають глянсове чорне виконання.
  • Задній бампер, пофарбований у колір кузова з аеродинамічно проробленим дифузором, що має шість поздовжніх «плавників».
  • Збільшений задній спойлер (на фоні лінії виконання AMG Line), що покращує динамічні характеристики: відбувається зниження підйомних сил на задній осі, а аеродинамічний опір при цьому не знижується.
  • Легкосплавні диски 21- або 22-дюймові AMG у стилістиці "Aero" або "Heritage" з аеродинамічною оптимізацією.

Аеродинамічна оптимізація бічних повітрозабірників забезпечила кращу економічність транспортного засобу: створено ефект «повітряної завіси», де відбувається зв'язування потоку повітря та його вихід назовні на високій швидкості перед колесами у передній частині. мова йде про аеродинамічне екранування передніх коліс, що знижує ступінь аеродинамічного опору та збільшує дальність ходу.

Дизайн інтер'єру Mercedes-AMG EQS 53: спортивний характер

Салон нового EQS 53 4MATIC+ відрізняється спортивною атмосферою, ніж жодний інший автомобіль Mercedes-Benz. Сидіння AMG в індивідуальному стилі та набором спеціальних варіантів обробки, що включають штучну шкіру ARTICO у комбінації з мікрофіброю MICROCUT, а також контрастне декоративне прострочення червоного кольору. Опціонально для клієнтів пропонується шкіряна оббивка та сидіння у фірмовому дизайні AMG.

Дизайн інтер'єру Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

Унікальний дисплей Hyperscreen у новому Mercedes-AMG EQS 53

У кожному електричному Mercedes AMG EQS 53 4MATIC+ встановлений інноваційний серійний дисплей MBUX Hyperscreen. Він виконаний у вигляді вигнутого дисплейного модуля, який тягнеться від однієї передньої стійки кузова до другої. Усю його площу покриває міцне скло, що створює враження, ніби один великий екран — насправді це три окремі дисплеї. Програмне забезпечення системи MBUX здатне до самонавчання та вдосконалення: воно адаптується під водія і робить йому індивідуальні пропозиції щодо управління та використання різних функцій. У результаті значно підвищується загальний комфорт використання автомобіля.

Mercedes-AMG EQS 53 дисплей Hyperscreen

У системі MBUX є так званий нульовий рівень: це означає, що головні програми - з урахуванням дорожньої ситуації та умов - відображаються у верхньому рівні екрану, і водій завжди тримає їх у полі зору. У Європі та Китаї переглядати динамічний контент із дисплея переднього пасажира дозволено під час їзди. Тому дивитися фільми, текстові повідомлення, презентації, а також переглядати веб-сторінки можна вільно. А ось водій не може переглядати динамічний контент під час руху з метою безпеки: спеціальна функція затемнює дисплей з його боку і унеможливлює перегляд.

Система MBUX у новому EQS 53 4MATIC+ має важливу відмінність від інших моделей марки Mercedes-EQ: важливі додаткові функції, пов'язані з динамічним характером спортивного автомобіля. Ми говоримо про унікальні індикатори на панелі приладів, а також на інших дисплеях – мультимедійному та проекційному. Оперативний доступ до режимів руху AMG DYNAMIC SELECT можливий завдяки клавіші прямого доступу, яка знаходиться на центральній консолі.

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту