Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Технології Mercedes-AMG GLC Coupe 2022

Mercedes-AMG GLC Coupe 2022

Гоночна продуктивність AMG.

Новий Mercedes-AMG GLC Coupe

Гоночна продуктивність AMG.

Від 520 Нм до 700 Нм

Крутний момент

від 4,9 с до 3,8 с

Прискорення від 0 до 100 км / год

Від 287 до 375

Потужність кВт

Основні характеристики

Mercedes-AMG GLC Coupe абсолютна спортивна потужність

Нові моделі Mercedes-AMG GLC Coupe впевнено заявляють про високопродуктивний темперамент культового бренду AMG. Нові купе AMG GLC вражають своєю маневреністю, динамічністю і неймовірно потужними ходовими характеристиками.

Екстер'єр

Безкомпромісний харктер AMG GLC Coupe

Дизайн екстер'єру нових моделей Mercedes-AMG GLC Coupe відрізняється домінуючими елементами AMG. Головний акцент створює вдосконалена решітка радіатора AMG, яка є зовнішнім відображенням неймовірної технологічності автомобіля. У той час як ззаду нова вихлопна система робить екстер'єр ще більш динамічним.

Диски AMG 53,3 см

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe Диски

Пакет дизайну AMG

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe Пакет дизайну AMG

Дифузор AMG

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe Дифузор AMGКовані колісні диски AMG 53,3 см в матовій чорній обробці з глянцевою полірованою поверхнею. Крім того, дана комплектація дисків є ексклюзивною для нового AMG 43 4MATIC GLC Coupe. Також, на вибір доступні легкосплавні диски AMG в п'ятиспицевому дизайні.Зробіть свій Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC Coupe ще більш спортивним і потужним. Завдяки лаконічному дизайну глянцевих чорних елементів з пакета екстер'єру AMG автомобіль виглядає динамічно навіть коли стоїть. Чорний глянцевий спліттер на передньому бампері разом з дифузором на задньому бампері з декоративною смугою чорного глянцевого кольору підсилюють спортивний характер позашляховика. Крім того, в комбінації з ексклюзивними темними деталями пакета AMG Night новий Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC Coupe відразу заявляє про своє лідерство на дорозі.Ще більше характерних деталей AMG в новому Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC Coupe. З усіх боків, автомобіль безпомилково відображає потужні гени AMG. Ззаду модифікований дифузор з круглими подвійними накладками вихлопної системи AMG створює яскравий акцент на продуктивності автомобіля.

Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC + оснащений найновішою розробкою решітки радіатора AMG, у вигляді букви А. Крім того, модель вражає новим 4,0-літровим битурбо-двигуном AMG V8 потужністю 350 кВт і 650 Нм. Потужний двигун дозволяє розганяти автомобіль до найвищих гоночних показників. Разом з адаптивною спортивною підвіскою AMG автомобіль також стане надійним напарником для Вашого щоденного життя. Найпотужніший в своєму класі 4,0-літровий битурбо-двигун AMG V8 Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC + здатний розвивати потужність 375 кВт з максимальним крутним моментом 700 Нм. Вражаюча продуктивність, яку легко контролювати завдяки ефективній гальмівній системі.

Нова решітка радіатора AMG

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe Нова решітка радіатора AMG

Модернізована вихлопна труба

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe Модернізована вихлопна труба

Легкосплавні колісні диски AMG 53,3 см

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe Легкосплавні колісні диски AMG 53,3 смСтилізована решітка радіатора AMG з вертикально спрямованими чорними ребрами і глянцевим хромованим окантуванням робить фронтальну частину нового купе Mercedes-AMG GLC одночасно лаконічним і яскравим. У той час як розширені крила AMG і нова обробка вихлопної труби у вигляді трапеції тонко підкреслюють високопродуктивні гени нового Mercedes-AMG GLC Coupe.Mercedes-AMG GLC Coupe саме те, що потрібно справжньому лідерові. Крім очевидної потужності і впевненості, навіть найдрібніші деталі автомобіля відображають його технологічність і прогресивність. Так, задня частина купе, вражає своїм дизайном трапецієподібної вихлопної труби з характерною архітектурою AMG.Легкосплавні колісні диски AMG 53,3 см в мультиспицевому дизайні, які стали ексклюзивним оснащенням нових Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC + і 63 S 4MATIC + Coupe.

Новий Mercedes AMG GLC Coupe вид ззаду
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Диски AMG 53,3 см
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Пакет дизайну AMG
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Дифузор AMG
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe інтер'єр
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Нова решітка радіатора AMG
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Модернізована вихлопна труба
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Легкосплавні колісні диски AMG 53,3 см

Інтер'єр

Спортивна розкіш нового Mercedes-AMG GLC Coupe

Дизайн екстер'єру нових моделей Mercedes-AMG GLC Coupe відрізняється домінуючими елементами AMG. Головний акцент створює вдосконалена решітка радіатора AMG, яка є зовнішнім відображенням неймовірної технологічності автомобіля. У той час як ззаду нова вихлопна система робить екстер'єр ще більш динамічним.

Комфортні сидіння AMG

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe Комфортні сидіння AMG

Кермо AMG

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe Кермо AMG

Мультимедійна система MBUX

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe Мультимедійна система MBUXКомфортні фірмові сидіння AMG Performance були спеціально створені для поціновувачів спортивного водіння: максимальна ергономічність сидячого положення забезпечує найвищий рівень комфорту в динамічних маневрах і тривалих поїздках. Ексклюзивний дизайн сидінь тонко підкреслює спортивний і потужний характер нового Mercedes-AMG GLC Coupe.Спортивне кермо AMG Performance обшите не ковзаючим покриттям мікрофібри DINAMICA. Функціональна обробка дозволяє Вам завжди мати контроль над ситуацією, особливо під час спортивних маневрів. Також, спортивності салону додає сплющена форма керма, що є характерною ознакою AMG. Завдяки ергономічно розташованим сенсорним кнопкам, Ви можете управляти багатьма функціями інтуїтивно, не втрачаючи при цьому фокус на дорозі.Інноваційний інтерфейс сучасної системи MBUX, робить Ваш Mercedes-AMG GLC ще більш розумним і надійним. Розширений функціонал інфотейнмент системи адаптується до Ваших потреб і бажань. Досить сказати «Привіт, Мерседес» і всі функції MBUX у Вашому розпорядженні.

Спортивний і нестримний характер Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC + Coupe вимагає надійного контролю. Саме тому сучасне кермо AMG Performance з ексклюзивної шкіри Nappa з підрульовими перемикачами і спеціальними функціями AMG і програмами водіння AMG DYNAMIC SELECT. Інтуїтивно зрозуміла інфотейнмент система MBUX, яка стандартно оснащена опцією TRACK PACE, забезпечує динамічне і маневрене водіння.

Медіа-дисплей і функція RACETIMER

Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Медіа-дисплей і функція RACETIMER

Кнопки керма AMG

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe Кнопки керма AMG

Мультимедійна система MBUX

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe Мультимедійна система MBUXВисокоякісний мультимедійний дисплей Mercedes-AMG GLC Coupe надзвичайно швидко реагує на дотики, а також, має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс як Ваш смартфон або планшет. Завдяки вражаючій якості зображення всі мультимедійні дані екран відображає дуже чітко, що важливо для водія.Як справжній представник AMG, Mercedes-AMG GLC Coupe дозволяє відчути спортивну атмосферу і потужність гоночного автомобіля. Завдяки багатофункціональним кнопкам керма AMG Ви можете робити характеристики автомобіля ще більш спортивними, а також, швидко і точно управляти різними функціями. У той час як ви зможете повністю сфокусуватися на дорозі і продуктивності.Доповнена реальність для навігації MBUX - це комбінація віртуальних підказок з реальною інтегрованою графічною навігацією та інформацією про трафік. Камера знімає область перед автомобілем, відображає її на дисплеї мультимедіа і виділяє додаткову інформацію, таку як номери будинків або назви вулиць. Таким чином, Ви можете швидко зорієнтуватися і дістатися до місця призначення швидко, безпечно і без стресу.

Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Комфортні сидіння AMG
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Кермо AMG
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Мультимедійна система MBUX
Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe Лінії виконання AMG Line
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Кнопки керма AMG
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Мультимедійна система MBUX
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe тачпад
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe панель приладів

Оснащення AMG

Ще більш унікальний AMG GLC Coupe

Пакет AMG Night

Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Пакет AMG Night

Пакет аеродинаміки AMG

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe Пакет аеродинаміки AMG

Сидіння AMG

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe Сидіння AMGПакет AMG Night включає в себе обрані елементи екстер'єру з чорною глянцевою обробкою. В результаті - в залежності від обраного кольору фарби, Ви отримуєте сильні контрасти або плавні переходи. У будь-якому випадку почуття стилю, індивідуальності і виразною спортивності буде гармонійно виражено в екстер'єрі Вашого автомобіля.Спеціально розроблений пакет аеродинаміки AMG, покращує характеристики водіння на високих швидкостях і створює виняткові умови для комфортного водіння. Додаткові функціональні деталі збільшують контактний тиск і одночасно зменшують опір повітря.Спортивні сидіння AMG Performance для пасажира і водія неймовірно точно висловлюють цінності AMG: спортивний стиль і абсолютна динаміка, одночасно з максимальним комфортом під час їзди. Ідеальна бічна підтримка особливо помітна під час динамічних маневрів.

AMG TRACK PACE

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Coupe AMG TRACK PACEІнтелектуальна система AMG TRACK PACE перетворює ваш автомобіль AMG в вашого особистого гоночного помічника. За допомогою моніторингу показників проходження кіл, секторів і часу прискорення, а також інших обраних даних в реальному часі ви можете аналізувати і покращувати свої навички водіння.

Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Пакет AMG Night
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Пакет аеродинаміки AMG
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Сидіння AMG
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe AMG TRACK PACE

Продуктивність

Лідерські амбіції Mercedes-AMG GLC Coupe

Надпотужний Mercedes-AMG GLC Coupe дозволить Вам випробувати неповторне поєднання унікальної маневреності і надзвичайно високого комфорту для щоденного життя. Така комбінація функціонує завдяки взаємодії спортивної підвіски AMG RIDE CONTROL + з адаптивною системою демпфірування ADS PLUS, яка була спеціально адаптована до вимог AMG.

3,0-літровий битурбо двигун V-6

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC 3,0-літровий битурбо двигун V-6

AMG Performance 4MATIC

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Performance 4MATIC

AMG RIDE CONTROL +

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC RIDE CONTROLНадпотужний Mercedes-AMG GLC Coupe дозволить Вам випробувати неповторне поєднання унікальної маневреності і надзвичайно високого комфорту для щоденного життя. Така комбінація функціонує завдяки взаємодії спортивної підвіски AMG RIDE CONTROL + з адаптивною системою демпфірування ADS PLUS, яка була спеціально адаптована до вимог AMG.Новий Mercedes-AMG GLC Coupe має чистокровну потужність AMG завдяки 3,0-літровому битурбо двигуну V6, який був спеціально розроблений Mercedes-AMG, і орієнтований на продуктивність повнопривідного AMG Performance 4MATIC з розподілом потужності, специфічним для AMG.Повний привід AMG Performance 4MATIC + має розподіл потужності, характерний для AMG 31% на передній осі і 69% на задній осі, прямий відгук і повністю адаптивний розподіл крутного моменту між передньою і задньою осями. Таким чином, навіть при динамічному або екстремальному водінні немає втрати зчеплення з дорожнім покриттям.

Будучи найпотужнішим у своєму класі, 4,0-літровий бітурбо-двигун AMG V8 Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC + вражає потужністю 375 кВт з максимальним крутним моментом 700 Нм. Феноменальна потужність, яку вміло контролює високопродуктивна композитна гальмівна система AMG. Завдяки потужності на 25 кВт і на 50 Нм більше, ніж у Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC +, модель S пропонує рекордну продуктивність. Спортивна коробка передач AMG SPEEDSHIFT MCT 9G, динамічна підвіска AMG RIDE CONTROL + і диференціал підвищеного тертя задньої осі AMG з електронним управлінням роблять автомобіль лідером в своєму сегменті.

AMG 4.0-літровий V8 битурбо двигун

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC 4.0-літровий V8 битурбо двигун

AMG SPEEDSHIFT MCT 9G

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC SPEEDSHIFT MCT 9G

Високопродуктивна гальмівна система AMG

Новий автомобіль Mercedes AMG GLC Високопродуктивна гальмівна система AMGІнноваційний 4,0-літровий двигун V8 від Mercedes-AMG вражає своєю неймовірною потужністю 350 кВт і керованістю в один і той же час. Турбокомпресори з подвійною спіраллю розташовані між головками циліндрів для оптимальної швидкості реакції. Деактивация циліндрів на малих швидкостях значно знижує енергоспоживання.Дев'ятирівнева автоматична коробка передач оптимальна для особливо динамічного стилю водіння. Понад швидке переключення передач або надзвичайно плавне в залежності від режиму руху - завдяки 9 передачам, двигун майже завжди знаходиться в найбільш ефективному діапазоні швидкостей.Високопродуктивна композитна гальмівна система ідеально відповідає потужності приводу Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC +. Максимальна надійність навіть в найекстримальніших ситуаціях. Керамічна гальмівна система AMG завжди вчасно реагує на дорожню ситуацію. Крім того, система помітно легше стандартного гальмівного обладнання, менше безпружинних мас для більшої динаміки і маневреності.

Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe AMG Performance 4MATIC
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe 3,0-літровий битурбо двигун V-6
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Сидіння AMG
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe AMG RIDE CONTROL
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Сидіння AMG
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe 4.0-літровий V8 битурбо двигун
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe AMG SPEEDSHIFT MCT 9G
Новий автомобіль Mercedes-AMG GLC Coupe Високопродуктивна гальмівна система AMG

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту