Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

GLC Coupe 2022

Новий Mercedes-Benz GLC Coupe 2022

Комбінація кращих якостей

Новий Mercedes-Benz GLC Coupe 2023

Головні особливості

Головні особливості автомобіля GLC Coupe

Середньорозмірний позашляховик Mercedes-Benz GLC виходить в компактній версії Coupe. Новий спортивний дизайн, цифрове управління функціями, нові системи комфорту і чудова ходова частина - ключові зміни GLC купе з новим поколінням.

 • Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC Coupe

  Дизайн передньої частини

  Спортивний характер виражений візуально

  Автомобіль виробляє домінуюче враження з першого погляду: новий бампер, нова виразна решітка радіатора з хромом і нові сучасні фари з "розумною" LED-технологією висловлюють сильний характер цього купе. Зовнішність автомобіля ніколи раніше не виглядала так переконливо і сміливо.

 • Новий автомобіль Mercedes-Benzцифрова панельpe інтер'єр

  Нова цифрова панель

  Нові стандарти управління

  У розпорядженні водія нова сенсорна концепція управління: її поверхні знаходяться на приладовій панелі, дисплеях в центральній консолі і рульовому колесі. Використовуйте сенсорне управління для більш легкого і ефективного управління функціями автомобіля. Абсолютно новий і ще більш приємний досвід водіння від Mercedes-Benz - вперше в GLC Coupe.

 • Новий Mercedes-Benz GLC Coupe екстер'єр

  Двигуни нового покоління

  Потужність і ефективність з новими двигунами і EQ Boost

  Двигуни Mercedes-Benz GLC - економічні, потужні і ефективні - розширюють межі наших уявлень про силову установку позашляховика. Крім високої продуктивності, дизельні та бензинові мотори пропонують знижену витрату палива, турботу про навколишнє середовище і загальний комфорт їзди. Для цього двигуни оснащені спеціальними технологіями, в тому числі технологією EQ Boost для TFSI моторів. Технологія часткового гібрида з власною бортовою мережею на 48 вольт дозволяє шляхом переходу на рух накатом економити паливо і знижувати викиди СО2.

 • Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC Coupe передні сидіння

  Система Energizing

  Пакети комфорту Energizing

  Купе GLC-Class вперше за свою історію у своєму розпорядженні систему комфорту Energizing. Її призначення полягає в об'єднанні і більш простому управлінні всіма функціями комфорту, представленими в автомобілі: аудіосистемою і клімат-контролем, функціями масажу і кондиціонування. Пакети комфорту Energizing дозволяють легко налаштовувати всі ці системи під ваші актуальні вимоги - щоб розслабитися або, навпаки, отримати заряд бадьорості.

 • Автомобіль Mercedes-Benz GLC Coupe

  Динаміка руху

  Підвіска з регульованим демпфуванням DYNAMIC BODY CONTROL

  У новому GLC Coupe як ніби відразу три підвіски: таке враження складається завдяки трьом режимам нової підвіски DYNAMIC BODY CONTROL. Ефективна і гнучка, вона дозволяє легко регулювати жорсткість амортизаторів для більш комфортної або більш спортивної їзди. Водій отримує максимальну свободу в налаштуванні підвіски відповідно до індивідуальних потреб.

 • Новий Mercedes-Benz GLC Coupe задні фари

  Дизайн задньої частини

  Потужний і рельєфний вид з заднього ракурсу

  У задній частині позашляховик не менше спортивний і значний, ніж спереду. Завдяки витягнутим і рельєфним контурам з чіткими лініями купе виглядає амбітним і потужним. Навіть при вимкненому двигуні. У кормі автомобіля з'явився бампер в новому дизайні, нова вихлопна система в спортивній манері розташування патрубків і адаптивні світлодіодні фари.

Нова концепція управління MBUX Touch.

Сенсорна концепція управління MBUX

Нова захоплююча концепція управління MBUX Touch є абсолютно новим стандартом управління, і пропонує зручний сенсорний екран розміром до 26 см, сенсорну приладову панель та сенсорні кнопки на рульовому колесі - для більш легкого і інтуїтивно зрозумілого регулювання функцій. Всього кілька легких торкань, немов по смартфону, і у вашому розпорядженні знаходиться вся необхідна інформація і доступ до ключових функцій комфорту та інформаційно-розважального спектру.

Новий Mercedes Benz GLC Coupe цифрова панель

Голосове управління MBUX.

Голосове управління MBUX

Більше ніж управління, швидше – ефективне спілкування з автомобілем. Інтелектуальна система голосового управління від системи MBUX.
Управління голосом є одним з найважливіших переваг нової інформаційно-розважальної системи MBUX. Система чудово розпізнає складні і багатослівні команди, вміє відповідати на питання і пропонувати користувачу найкращі пропозиції на його запити. За кермом нового GLC Coupe можна спілкуватися природним чином і отримувати задоволення: всі ваші побажання і команди будуть ефективно реалізовані в лічені секунди. Почніть спілкування з автомобілем з фрази: "Привіт, Мерседес!".

Автомобіль Mercedes Benz GLC Coupe інтер'єр

Рішучий вигляд позашляховика

Фронтальна частина - своєрідне обличчя автомобіля - знаходить з новим поколінням нову радіаторну решітку, бампер з новим дизайном і більш продуктивними світлодіодними фарами. Ніколи раніше модель GLC не виглядала настільки сильно і динамічно. При погляді на його передню частину ми ясно відчуваємо спортивний характер позашляховика і захоплюємося сучасним дизайном.

Світлодіодні фари

Нові високопродуктивні фари з LED-технологією доступні вже в серійній комплектації. Розраховуйте на підвищену безпеку в нічний час і сучасний дизайн, елегантно вбудований в екстер'єр автомобіля. Нові фари освітлюють дорогу краще звичайних фар, вони витрачають менше енергії і вміють пристосовуватися до навколишнього оточення. Адаптивні фари MULTIBEAM - вдосконалений варіант для самого ідеального огляду, доступний серед опцій. Фари нового GLC Coupe оснащені також адаптивним асистентом дальнього світла, який знижує або збільшує дальність освітлення в залежності від ситуації.

Спортивне враження в профіль

Нові колеса в сучасному спортивному дизайні пропонуються в асортименті від 17 до 20 дюймів. Вибирайте колеса потрібного діаметру і кращим дизайном для індивідуалізації вашого Mercedes-Benz. Фірмова якість йде бонусом до кожного комплексу коліс.

Ретельна увага до деталей

Навіть в дизайні хвостової частині нове купе GLC виглядає лідером. Насолоджуйтеся прогресивним дизайном бампера, новою вихлопною системою зі спортивною архітектурою і випробуйте нові LED-ліхтарі. Ви отримаєте ні з чим незрівняне задоволення, а всі інші будуть в глибокому враженні.

Новий позашляховик Mercedes-Benz GLC Coupe
Новий автомобіль Mercedes Benz GLC Coupe світлодіодні фари
Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC Class диски
Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC Class вид ззаду

Дизайн інтер'єру

Дизайн інтер'єру Mercedes-Benz GLC Coupe 2023

Комфортний, сучасний і розумний салон - сідайте і насолоджуйтеся рухом.
В інтер'єрі купе поєднуються технології, добірні матеріали і концептуальна організація простору. Завдяки цьому проводити час в салоні автомобіля буде легко і приємно. Бездоганне розташування органів управління, приємні на дотик деталі оббивки, розкішна естетика - все це змушує переглянути свої уявлення про комфорт усередині автомобіля. GLC-Class задає нові стандарти для майбутнього.

Ходові якості

Ходові якості

Керуйте позашляховиком, перебуваючи за кермом спортивного купе.
Опциональна підвіска DYNAMIC BODY CONTROL з регульованим демпфуванням помітно підвищує маневреність нового купе GLC, а повний привід 4MATIC і ефективні двигуни з EQ Boost додають продуктивності.

Підвіска з регульованим демпфуванням DYNAMIC BODY CONTROL

У новому GLC Coupe ніби встановлено відразу три підвіски: таке враження складається завдяки трьом режимам нової підвіски DYNAMIC BODY CONTROL. Вона має функцію налаштування демпфірування, відповідно, Ви завжди маєте оптимальний рівень жорсткості амортизаторів. Отримуйте більш комфортну або динамічну їзду одним натисканням кнопки на контролері DYNAMIC SELECT.

Зразок ефективності дорожнього зчеплення

Фірмовий постійний повний привід 4MATIC бездоганно передає тягу позашляховика на дорогу, а ступінь зчеплення залишається гранично високою в будь-яких обставинах. Для купе GLC 2023 система 4MATIC була переглянута і поліпшена, насолоджуйтеся новими перевагами на нових маршрутах. Особливо високі результати повний привід показує на слизькій або сніжній поверхні, а також при їзді на льоду.

Потужне майбутнє з EQ Boost

Бензинові двигуни для позашляховика були електрифіковані і отримали технології часткового гібрида EQ Boost. Відтепер мотори потрібні не тільки для ефективності, вони також дбають про економну витрату палива, захисту навколишнього середовища зі зниженим об'ємом викидів СО2 і загальним комфортом пересувань. Для цього вони отримали нові технології, зокрема EQ Boost: за допомогою стартер-генератора і бортової електричної мережі на 48 вольт автомобіль вміє часом відключати двигун і рухатися накатом. У такі моменти йде економія палива і відсутні шкідливі викиди. Що стосується дизельних моторів, то вони не тільки більш ефективні колишнього, але і пройшли сувору сертифікацію за новим стандартом Euro 6d TEMP.

Mercedes Benz GLC Coupe DYNAMIC BODY CONTROL
Новий автомобіль Mercedes Benz GLC Coupe привід 4MATIC
Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC Class двигун

Інформаційно-розважальна система MBUX.

Інформаційно-розважальна система MBUX

Управління через спілкування - тепер це можливо завдяки інфотейнмент-системі MBUX зі штучним інтелектом.
"Розумна" цифрова система MBUX вміє говорити на вашій мові - розуміє складні команди, вміє відповідати на питання і пропонувати оптимальне рішення серед декількох варіантів. наприклад, в тому, що стосується навігації. Органи управління стали цифровими, а значить зручними і інтуїтивно простими. Система MBUX є еталоном в своїй сфері, пропонуючи по-справжні революційні стандарти управління функціями і інформацією в автомобілі.

Новий Mercedes Benz GLC Coupe інтер'єр

Системи допомоги

Інтелектуальні системи допомоги водієві Mercedes-Benz GLC купе

Новий рівень безпеки з комплексом Mercedes-Benz Intellegent Drive.
Автомобіль Mercedes-Benz GLC Coupe має складну систему інтелектуальних систем допомоги та асистентів для надання підтримки водієві. Системи розроблені на досвіді водіння і аналізі аварійних ситуацій на дорогах, відповідно, пропонують більш високий захист від аварійних ситуацій на дорогах. Ефективна підтримка і допомога в управлінні автомобілем, висока інформормірованность водія про навколишнє оточення. Системи допомоги нового GLC купе орієнтуються на свідчення камер і датчиків. У тих випадках, коли водій не здатний об'єктивно розглянути дорожню ситуацію в усій її повноті, штучний інтелект систем допомоги робить це з бездоганністю точністю. Задоволення від водіння від такої підтримки лише збільшується.

Designo

Designo

Коли індивідуальність набуває бездоганні за красою форми.
Ексклюзивні кольори, благородні матеріали, ручна майстерність і увага до найдрібніших деталей - все це дарує ексклюзивне оздоблення Designo для нового Mercedes-Benz GLC.

Mercedes-AMG

Відкривайте нові горизонти за кермом Mercedes-AMG GLC

Підтримає всі Ваші задуми.

Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC + офіційно є найшвидшим серійним позашляховиком, що дійсно вражає. У той час як інші моделі лінійки GLC Coupe захоплюють своїми характеристиками маневреності і продуктивності. Неповторний Mercedes-AMG GLC гармонійно поєднує повсякденний комфорт з гоночною динамічністю.

 • Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC–Class спереду
 • Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC–Class ззаду

Фотографії та відео

Фотографії та відео Mercedes-Benz GLC Coupe 2023

Новий позашляховик Mercedes-Benz GLC Coupe в якісних фотографіях всередині та зовні.

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту