Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

GLC Coupe 2019

Новий Mercedes-Benz GLC Coupe 2019

Комбінація кращих якостей

Новий Mercedes-Benz GLC Coupe 2019

Ключові переваги позашляховика

Дизайн Mercedes-Benz GLC купе

Краще, ніж позашляховик. Більше, ніж купе. Новий Mercedes-Benz GLC Coupe 2019 дійсно заворожує: всі найкращі якості талановито з'єднані в новій знаковій моделі від Mercedes-Benz.

Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC-Class відео

Головні особливості автомобіля

Новий Mercedes-Benz GLC Coupe 2019 і його основні досягнення

Купе GLC нового покоління має безліч талантів. Оцініть його кращі якості і переконайтеся у всебічній перевазі автомобіля. Спортивний дизайн зустрічається в ньому з функціональністю позашляховика, і взявши кращі інноваційні технології, системи допомоги та двигуни, новий Mercedes-Benz GLC Coupe відправляється в майбутнє.

Передня частина позашляховика GLC Coupe

У позашляховика значно переглянутий дизайн передньої частини: алмазна решітка виглядає ще спортивніше з ексклюзивними хромованими елементами, а бампер отримав ще більше сили і виразності за рахунок значних повітрязабірників. Оновлена ​​і оптика: освітлення формують потужні світлодіодні фари з високими експлуатаційними характеристиками.

Новий автомобіль Mercedes Benz GLC-Class

Нова цифрова панель приладів GLC Coupe

У салоні позашляховика вперше встановлена ​​повністю цифрова приладова панель. У Вашому розпорядженні два сенсорних мультифункціональних дисплея (17,78 і 13,97 см), що дозволяють легко управляти функціоналом і розвагами позашляховика. У тісній взаємодії з панеллю приладів працює інноваційна інформаційно-розважальна система MBUX (Mercedes-Benz User Experience). Для взаємодії з системою використовуйте сенсорні поверхні, просту систему жестів або природну голосову мову - завдяки штучному інтелекту автомобіль вміє розуміти навіть складні команди.

Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC Class інтер'єр

Система Energizing в GLC Купе

Позашляховик GLС купе 2019 року випуску вперше отримав функцію ENERGIZING: вона з'єднує в своєму інтерфейсі аудіосистему, клімат-контроль, масажні функції, системи вентиляції та підігріву сидінь, забезпечуючи для Вас граничний рівень комфорту. У цьому Мерседес-Бенц - кращі в світі. Система Energizing вміло розслабить Вас в дорозі або, навпаки. підніме тонус після важкого дня. В якості опції доступні мультиконтурні сидіння підвищеного комфорту - справжній преміум-клас в світі комфорту.

Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC Class водійське сидіння

Пневмопідвіска Air body control

У новому GLC Coupe пропонується адаптивна пневматична підвіска з системою AIR BODY CONTROL. Вона ретельно і швидко виявляє всі нерівності дороги і практично повністю нівелює їх. Водій може в ручному режимі регулювати демпфірування і, таким чином, мати бездоганні характеристики їзди на протязі всього шляху. Доступні три режими їзди: «Комфорт», «Спорт» і «Спорт +. Вибирайте улюблений стиль водіння і отримуйте непідробне задоволення за кермом Mercedes-Benz GLC Coupe. Нове покоління задає нові стандарти з точки зору динаміки водіння, безпеки і комфорту.

Новий автомобіль Mercedes-Benz GLC Class задні фари

Задня частина позашляховика GLC Coupe

Зовнішній дизайн автомобіля - результат багаторічного вдосконалення моделі, кропіткої роботи кращих німецьких інженерів і дизайнерів. У задній частині позашляховика звертають на себе увагу потужно витягнуті контури і чітко окреслені лінії, доповнені такими акцентами як хромовані елементи і витончені накладки на бампері. Особливо впадають в око нові сплющені задні ліхтарі з LED-технологією.

Новий автомобіль Mercedes Benz GLC-Class диски

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту