Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC установив новий рекорд класу люкс на Північній петлі

Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC установив новий рекорд класу люкс на Північній петлі

Із 2021 модельним роком, що виробляється з вересня 2020 року, Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+ (витрата палива у змішаному циклі – 12,5 л/100 км, викиди CO2 – 286 г/км) показав ще більш високий результат навіть на легендарній Північній петлі Нюрбургринга. Рекордний показник для чотирьохдверного купе точно виміряли нейтральні експерти «wige SOLUTIONS». Незалежний нотаріус також затвердив стан автомобіля і час проходження кола.

Вражаючі показники швидкості Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+

Завдяки нещодавно налаштованій еластокінематиці підвіски та іншим заходам із тонкого налаштування інженер-розробник AMG Деміан Шафферт установив новий рекорд, вражаюче поставивши чотирьохдверне купе з Аффальтербаха на перше місце в офіційному списку найкращих автомобілів у категорії класу люкс. Колишній автогонщик побив свій попередній рекорд кола, встановлений восени 2018 року, на понад 2 секунди. Офіційно виміряні та нотаріально завірені значення: 7:23,009 хв для версії довжиною 20,6 км (без вимірювання прямої ділянки шляху T13) та 7:27,800 хв для повної траси довжиною 20,832 км (із прямою ділянкою шляху Т13). Саме цей варіант і цей час кола офіційно вказані компанією Nurburgring GmbH на своїй домашній сторінці. Раніше, в серпні 2020 року, Mercedes-Benz обігнала Porsche з новим Panamera Turbo, який показав результат в 7:29,81 хв. Таким чином, усього за три місяці Mercedes-AMG повернула собі першість у представницькому класі.

Mercedes Benz S-Class 2020

Деміан Шафферт зазначив, що вражений тим, наскільки широке поширення команда Mercedes-AMG змогла досягти за допомогою цього ексклюзивного автомобіля, хоча супроводжував GT 63 у процесі його розробки вже кілька років та під час недавнього невеликого доопрацювання. «З одного боку, чотирьохдверне купе комфортне й оснащене безліччю інтелектуальних функцій безпеки для повсякденної їзди, а з іншого боку, автомобіль пропонує надзвичайно високий рівень динаміки і точності руху, які ми тепер можемо продемонструвати ще раз на вимогливій Північній петлі», – сказав інженер-розробник.

Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC екстер'єр

Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC + – технічні особливості

Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+ із двигуном V8 Biturbo потужністю 470 кВт (639 к.с.) і 900 Нм, максимальною швидкістю 315 км/год і розгоном до 100 км за 3,2 с міг би встановити новий рекорд у стандартному оснащенні, адже він повністю обладнаний для цього. До стандартної комплектації автомобіля входять повністю регульований повний привід AMG Performance 4MATIC+, активне рульове управління задніми колесами, диференціал підвищеного тертя заднього моста з електронним управлінням і програма маневреності AMG DYNAMICS.

Шини Michelin Pilot Sport Cup2, установлені під час рекордного заїзду, які кожен клієнт також може замовити як опцію, забезпечили останній штрих для оптимального зчеплення і потужного прискорення з 73 поворотів у «Зеленому пеклі». Пакет Aero, який також доступний як опція і був установлений на автомобіль-рекордсмен, збільшує стабільність на високих швидкостях і знижує значення аеродинамічного коефіцієнта cd.

Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC повний привід

Умови на надзвичайно складній трасі Ейфеля були далеко не оптимальними, оскільки на деяких ділянках траси були мокрі плями. При температурі повітря 7 і асфальту 10 градусів за Цельсієм Шафферт оптимально використовував увесь потенціал топової моделі чотирьохдверного сімейства AMG GT. У програмі водіння RACE підвіска AMG RIDE CONTROL+ спеціально підсилює характеристики амортизаторів, і крива характеристик рульового управління стає більш прямою. У позиції «Master» програма маневреності AMG DYNAMICS використовує всі можливості повністю регульованої системи повного приводу, а також швидке управління електронним диференціалом підвищеного тертя, щоби забезпечити максимально можливий динамічний відгук. Як додатковий захід безпеки для водія автомобіль був обладнаний ковшоподібними сидіннями і чотирьохточковими ременями безпеки.

Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC програма маневреності AMG DYNAMICS

Чому на трасі Нюрбургринг-Нордшляйфе проходять 2 кола з різним часом

Нюрбургринг-Нордшляйфе вважається найскладнішою гоночною трасою у світі, і тестування на ній включається в кожну нову розробку Mercedes-AMG. Таким чином, рекордне коло – це найскладніша перевірка якості спортивного автомобіля. Часи визначені для 2 варіантів шляху: протяжністю 20,6 і 20,832 км.

Із 1997 року 20,6-кілометрова траса була мірилом усього. Спеціалізований журнал Sport Auto з видавництва Motor Presse Stuttgart проїжджає по цій трасі в рамках так званого «Супертесту». З історичних причин коротка пряма біля трибуни T13 – від повороту з Північної петлі на трасу Гран-прі до з'їзду з траси Гран-прі на Північну петлю – не була включена у хронометраж. Таким чином, стартова лінія розташована в кінці трибуни Т13 в північному напрямку, а фінішна лінія – на початку трибуни Т13 в південному напрямку. Отже, повне коло після старту з ходу не вимірюється. Загальна протяжність траси складає рівно 20,6 кілометра.

Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC на трасі Нюрбургринг-Нордшляйфе 2020

У 2019 було додано офіційне коло Нюрбургринга. Воно було організоване керівною компанією «Nürburgring 1927 GmbH & Co. KG» і стало на 232 метра довшим, тому що старт і фініш тут ідентичні – враховується ділянка T13. Отож повне офіційне коло Північної петлі вимірюється зі стартом з ходу і становить 20,832 км.

Для визнання обох рекордів повинні бути дотримані численні умови: крім хронометражу за допомогою технології каліброваних фотоелектричних датчиків, всі спроби встановити час кола і зафіксувати офіційний рекорд завжди супроводжуються нотаріусом. Крім контролю хронометражу, автомобілі і шини також перевіряються і затверджуються нотаріусом. Класифікація транспортних засобів заснована на офіційних категоріях Федерального управління автомобільного транспорту Німеччини («Kraftfahrtbundesamt» KBA).

Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC вигляд спереду

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту