Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-AMG GT Black Series – найшвидший серійний автомобіль на Північній петлі Нюрбургринга

Mercedes-AMG GT Black Series – найшвидший серійний автомобіль на Північній петлі Нюрбургринга

Маро Енгель, чемпіон світу з кубка FIA GT і переможець 24 години Нюрбургринга, проїхав нотаріально завірене рекордне коло Mercedes-AMG GT Black Series (витрата пального в змішаному циклі – 12,8 л/100 км; викиди CO2 – 292 г/км).

Рекордний час кола і технічне оснащення Mercedes-AMG GT Black Series

Наскільки близький новий Mercedes-AMG GT Black Series насправді до автоспорту, продемонстрував Маро Енгель на Північній петлі Нюрбургринга. З офіційно виміряним і нотаріально завіреним часом 6:43 616 хв для траси довжиною 20,6 км (виміряно без прямої ділянки шляху T13) і 6:48 047 хв для загальної траси довжиною 20,832 км (виміряно з прямою трасою секції T13), новий V8 Meteor потрапляє в топ категорії вуличних спортивних автомобілів і займає перше місце серед повністю стандартних немодифікованих моделей.

Маро Енгель повною мірою використав усі можливості, пропоновані новим Mercedes-AMG GT Black Series у стандартній комплектації: найпотужніший двигун серії AMG V8 з 537 кВт (730 к.с.), продумана аеродинаміка і широкий діапазон регулювання підвіски. Наприклад, передній спліттер з вуглецевого волокна був висунутий в положення Race, а нижні і верхні лопаті заднього спойлера були відрегульовані в середнє положення. Койловер AMG (регульована амортизаторна стійка) з адаптивним регулюванням демпфування був занижений на 5 мм спереду і на 3 мм ззаду, щоби ще більше підсилити ефект Вентурі переднього дифузора. Розвал був відрегульований на максимально можливі негативні 3,8 градуса на передній осі і негативні 3,0 градуси на задній. У випадку з регульованими стабілізаторами поперечної стійкості професійний гонщик Енгель вибрав найбільш жорстке з 3 можливих налаштувань, також гонщик відрегулював дев'ятиступеневий контроль тяги AMG між шостим і сьомим положеннями – залежно від ділянки маршруту. Клієнти AMG GT Black Series також можуть скористатися всіма цими настройками і варіаціями.

Mercedes-AMG GT Black Series
Mercedes-AMG GT Black Series на треку

Це також стосується шин MICHELIN Pilot Sport Cup 2 R MO з «м'яким складом», які є повністю стандартним обладнанням і були розроблені у співпраці з французькою компанією Michelin, партнером по розробці, спеціально для топових спортивних автомобілів серії AMG GT. Максимально можливий рівень безпеки забезпечується не тільки стандартною керамічною високопродуктивною композитною гальмівною системою AMG, але і пакетом Track Package із системою захисту від перекидання і чотирьохточковими ременями безпеки, пропонованими як стандартне обладнання.

Що стосується аеродинамічній ефективності, Mercedes-AMG GT Black Series багато успадкував від гоночного автомобіля. Наприклад, прямо з автоспорту розробники взяли капот із вуглецевого волокна з двома великими випускними отворами. Вони спеціально направляють тепле повітря, яке виходить з похилого радіатора, з моторного відсіку. Це збільшує загальну притискну силу, так само як і складну концепцію заднього антикрила і значною мірою закрите днище.

Враження Енгеля від гонки на Mercedes-AMG GT Black Series

Маро Енгель після завершення рекордного кола зазначив, що це був справді вражаючий заїзд. «AMG GT Black Series зі швидкістю майже 270 км/год на ділянці траси Кессельхен або понад 300 км/год на довгій прямій Дьоттінгер значно швидше мого гоночного автомобіля GT3. Нарешті проїхати по Північній петлі за 6:48,047 хв на серійному дорожньому автомобілі в цих умовах траси – це дійсно здорово. Як і мій гоночний автомобіль GT3, AMG GT Black Series пропонує безліч можливостей регулювання, і всі вони дозволили мені створити необхідну саме для мене настройку», –прокоментував гонщик.

Енгеля також вразило те, скільки притискної сили створює Black Series і наскільки впевнено й надійно можна ним керувати, навіть при абсолютних граничних значеннях. «Знімаю капелюха перед розробниками з Аффальтербаха за те, який автомобіль вони тут поставили на колеса. І мені дуже приємно, що я зміг продемонструвати ці захопливі інженерні навички з таким прекрасним часом кола», – сказав він.

Mercedes-AMG GT Black Series вид спереду
Mercedes-AMG GT Black Series на північній петлі нюрбургринга

У той же день інженер-розробник AMG Деміан Шафферт установив новий рекорд кола на Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+ (витрата палива у змішаному циклі – 12,5 л/100 км; викиди CO2 у змішаному циклі – 286 г/км). Як і для Шафферта, так і для Енгеля умови були не зовсім ідеальними. Професіонал GT3 не тільки показав вражаючий час проходження 20,832 кілометра Зеленого пекла, а й також установив найшвидший час на асфальті при навколишній температурі 7 градусів Цельсія і температурі асфальтного покриття 10 градусів Цельсія. Крім того, деякі ділянки надзвичайно складної траси ще не були повністю сухими.

Час кола було точно виміряно нейтральними експертами з «wige SOLUTIONS». Незалежний нотаріус також завірив стан автомобіля і його розміри.

Чому на трасі Нюрбургринг гонщики проходять 2 кола

На трасі Нюрбургринг-Нордшляйфе існує 2 варіанти кола різною протяжністю: 20,6 км і 20,832 км. Перший варіант рахується без короткої прямої ділянки біля трибуни T13, де знаходяться стартова (в кінці трибуни Т13) і фінішна (на початку трибуни Т13) лінії. Таким чином, тут старт сходу не враховується у хронометраж.

Офіційне коло Нюрбургринга протяжністю 20,832 км було зареєстровано в 2019 році. У цьому варіанті враховується ділянка T13 (від повороту з Північної петлі на трасу Гран-прі до з'їзду з траси Гран-прі на Північну петлю), тому воно довше.

Mercedes-AMG GT Black Series на петлі нюрбургринга

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту