Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-AMG GT Black Series - вершина спортивної продуктивності

Mercedes-AMG GT Black Series - вершина спортивної продуктивності

Нова супер спортивна модель від Mercedes-AMG втілює в собі кращі гоночні традиції бренду, а також вражаючий досвід розробок флагманських спорткарів. В результаті AMG GT Black Series має потужність 730 к.с. в поєднанні з рекордною аеродинамікою і полегшеною конструкцією.

Новий Mercedes-AMG GT Black Series абсолютний лідер

З моменту випуску першого Mercedes-AMG Black Series в 2006 році, ця модель є символом безкомпромісного спортивного темпераменту в гармонії з вишуканим і функціональним дизайном. Автомобілі Black Series займають лідерські позиції в своєму сегменті, гарантуючи феноменальну потужність не тільки на гоночному треку, але і на дорогах загального користування.

Прем'єрний Mercedes-AMG GT Black Series з двигуном серії V8 збільшує показники попередників і пропонує по-справжньому безмежні можливості продуктивності.

Спеціально, щоб підкреслити перевагу супер спортивного автомобіля, інженери Аффальтербаха розробили поліпшений 4,0-літровий бітурбо-двигун, незважаючи на те, що агрегат вже пропонував достатню потужність. Але бренд не звик зупинятися на досягнутому. Метою стало створення ще більш динамічного автомобіля з унікальними показниками.

«Нова лінійка GT Black Series є нашою останньою розробкою і продовженням традиції, яка була заснована в 2006 році. Шосте покоління є вражаючим доказом неймовірної майстерності фахівців Аффальтербаха. Новий унікальний супер-спортивний автомобіль, який являє собою абсолютний пік розвитку сімейства GT. Продуктивність, дизайн і динаміка руху GT Black Series залишають конкурентів далеко позаду », говорить Тобіас Моерс, голова правління Mercedes-AMG GmbH.

Новий Mercedes-AMG GT Black Series вид спереду

Модифікації двигунів V8 AMG GT Black Series

Удосконалена конструкція двигуна V8 дозволила дизайнерам отримати більше функціонального простору для оптимального розташування нового колінчастого вала, який підвищує характеристики двигуна.

Типовим розташуванням елементів двигуна V8 є поперечний варіант, в якому шатуни чотирьох пар циліндрів розташовані під кутом 90 градусів. Саме таку схему розташування інженери AMG використовували у всіх попередніх версіях V8. Другим варіантом є розташування, де все шатуни знаходяться на одній площині зі зміщенням на 180 градусів.

Перевагою такого розташування є вражаюча плавність ходу і рекордний крутний момент на низьких швидкостях обертання. Також, дана конструкція забезпечує характерний звук V8.

Спеціальний порядок запуску зі зміщенням кута колінчастого вала на 180 градусів за схемою 1-8-2-7, 4-5-3-6 створює рівномірні коливання газових колон у вихлопному елементі та на стороні впуску, резонанс яких використовується для поліпшення продуктивності.

Новий Mercedes-AMG GT Black Series

Надпотужний двигун серії V8 від Mercedes-AMG

Модифікований двигун нового GT Black Series побудований на 4,0-літровому агрегаті AMG V8 biturbo з назвою M178 LS2. Двигун гарантує потужність 730 к.с. при 6700-6900 об / хв і досягає максимального крутного моменту в 800 Нм при 2000-6000 об / хв. Вдосконалені розподільні вали і випускні колектори додатково покращують газовий цикл.

Два турбонагнітателі з парою спіральних компресорів кожен, оптимізують реакцію дросельної заслінки. Крім того, в Mercedes-AMG GT Black Series турбокомпресори оснащені великим колесом компресора, таким чином, вони удвох можуть подавати в цілому 1100 кг повітря в годину. Для порівняння: для AMG GT R цей показник становить 900 кг / год.

В результаті, з двухдверный спортивний автомобіль розганяється від 0 до 100 км / год всього за 3,2 секунди, а до 200 км / год - менш ніж за дев'ять секунд. Максимальна швидкість моделі досягає рекордних 325 км / год.

Новий Mercedes AMG GT Black Series вид ззаду

Удосконалена коробка передач AMG SPEEDSHIFT DCT 7G

Потужність двигуна Mercedes-AMG GT Black Series передається на задні колеса за допомогою сучасної семиступінчастої трансмісії з подвійним зчепленням AMG SPEEDSHIFT DCT 7G.

Система розташована на задній осі для оптимального розподілу ваги. Також, коробка передач була адаптована до збільшеного крутного моменту в 800 Нм.

Функція Race Start в новій моделі стала ще більш результативною завдяки збільшеним стартовим оборотам, вдосконаленому управлінню прослизанням коліс і спортивним шинам, які створені спеціально для гоночної траси. Крім того, охолодження коробки передач і передавальні числа була додатково адаптовані.

Трубка крутного моменту зроблена з вуглецевого волокна і важить всього 13,9 кг, що на 40% легше, ніж алюмінієвий аналог в моделі AMG GT. Будучи компонентом трансмісії трубка створює міцний зв'язок між двигуном, що в свою чергу, сприятливо для динаміки руху.

Новий Mercedes AMG GT Black Series вид збоку

Прогресивна аеродинамічність нового Mercedes-AMG GT Black Series

Інженери аеродинаміки і дизайнери працювали пліч-о-пліч, щоб втілити в життя принцип «форма слідує за функцією». В результаті ряду модифікацій нова модель стала ще більш схожа в дизайні і характеристиках з гоночними автомобілями AMG GT3 та AMG GT4.

Оздоблення радіатора виконане з використанням вертикальних стійок з темного хрому. З огляду на те, що охолоджувачі колісних арок отримують повітря через центральний впуск, більше немає необхідності в додаткових повітрязабірниках на передньому бампері.

Аеродинамічні повітряні завіси контролюють і направляють повітряний потік до коліс, що допомагає знизити коефіцієнт опору і збільшує притискну силу. В результаті, ви отримуєте максимальну ефективність охолодження і низький рівень опору повітря.

Передній спліттер з вуглецевого волокна має дві регульовані настройки - Street і Race. Режим Race створений для використання на гоночних треках і тому максимально адаптований до високих навантажень. У разі, якщо передній дифузор налаштований по параметрам Race, притискна сила на задній осі також може бути додатково збільшена завдяки новій концепції аеродинамічної задньої частини.

Спортивний кузов для максимальної аеродинаміки GT Black Series

Ще одним елементом, який був запозичений з гоночного спорту є новий капот з вуглецевого волокна з двома великими вихідними отворами для відпрацьованого повітря, які направляють теплий потік з блоку охолодження двигуна. Таким чином, опір повітря знижується, а витрата повітря для охолодження значно оптимізується.

Лаконічно інтегровані жалюзі з п'ятьма ребрами в колір кузова і отворами для витяжного повітря в передніх крилах допомагають підвищити притискну силу на передній осі за рахунок поліпшеної вентиляції колісних арок. Повітряний потік навколо автомобіля, також оптимізований за допомогою розширених бічних панелей з елементами із чорного вуглецевого волокна.

Задня частина відрізняється новим бампером з великим дифузором, двома закругленими накладками вихлопної труби по обидві сторони, вентиляцією арки бокового колеса, а також аеродинамічно оптимізованою конструкцією з вуглецевого волокна, яка може бути механічно відрегульована і, таким чином, адаптована до дорожніх умов.

Детальна аеродинамічна оптимізація також включає в себе покрите панелями днище, яке крім поліпшення аеродинаміки, також виконує функцію розсіювання тепла.

Повітряні канали, які проходять по поздовжніх ребрах днища, були максимально оптимізовані, щоб гарантувати покращений потік повітря до заднього дифузора. Результатом усіх цих заходів є притискна сила, що перевищує 400 кг на швидкості 250 км / год. Безсумнівно вражаючі показники.

Новий Mercedes AMG GT Black Series спортивний кузов

Елементи з вуглецевого волокна для маневреності AMG GT Black Series

Полегшений дах і задня кришка з вуглецевого волокна з невеликою кромкою спойлера і збільшеним вітровим склом - ключові компоненти інтелектуального поєднання матеріалів і легкої конструкції.

Додаткові панелі з вуглецевого волокна в передній частині, днищі та задній частині кузова надають жорсткості всій алюмінієвій конструкції кузова разом з легким вбудованим утримувачем, що робить кузов ще більш стійким. Всі ці елементи утворюють синхронізовану мережу і підвищують показники водіння під час маневрів.

Стандартна керамічна високопродуктивна гальмівна система з пофарбованими в чорний колір гальмівними супортами і білими написами також відрізняється малою вагою і високою продуктивністю.

Спеціальні гальмівні колодки і диски в поєднанні з модифікованим охолодженням гальм гарантують оптимальне і постійне уповільнення. Стандартні легкосплавні диски також сприяють зниженню ваги.

Підвіска AMG з адаптивним регульованим демпфуванням

Концепція подвійного поперечного важеля дозволяє розташувати колесо з високою стійкістю до зміщення. Це забезпечує високу швидкість в поворотах і дає водієві оптимальне відчуття дороги. Трикутні важелі, поворотні кулаки і тримачі колодиць на передній і задній осі повністю виготовлені з кованого алюмінію, щоб зменшити безпружинні маси.

Сферичні підшипники на верхньому і нижньому поперечних важелях задньої осі запозичені з автоспорту. Таким чином, AMG GT Black Series забезпечує точне рульове управління, забезпечує чіткий зворотний зв'язок і, в підсумку, забезпечує кращу прохідність на поворотах.

Як і у випадку з AMG GT R, в серії Black використовується підвіска AMG з регульованим попереднім натягом пружини, технологія якої адаптована до конкретних потреб екстремального використання на треку з високими демпфірувальними зусиллями.

Технологія поєднується з безступінчатою адаптивною системою демпфірування AMG RIDE CONTROL. Система має електронне управління і автоматично адаптує демпфірування на кожному колесі до поточної ситуації управління, швидкості і дорожніх умов.

Характеристики демпфірування швидко і точно модулюються двома окремими клапанами для сил відскоку і стиснення в амортизаторах. Ці клапани є новими, також засновані на технологіях гоночного спорту і ще більш гнучко реагують на швидкі рухи підвіски.

Більш висока швидкість демпфірування, наприклад, під час проходження поворотів і гальмування, ефективно зменшує рух кочення. Плавне регулювання демпфірування відповідно до поточної швидкісті також забезпечує найкращий контакт з дорогою і, таким чином, підвищує безпеку навіть на високих швидкостях.

Водій також може налаштувати характеристики адаптивного демпфування одним натисканням кнопки в блоці AMG або за допомогою режимів приводу AMG DYNAMIC SELECT. Доступні три режими: «Комфорт», «Спорт» і «Спорт Плюс».

«Комфорт» і «Спорт» - правильний вибір для доріг загального користування. У «Спорті» демпфірування більш жорстке, з більш спортивними настройками і меншим комфортом - і також може бути вибрано для гоночних треків, якщо в результаті вологих умов переважають більш слизькі доріжки.

«Sport Plus» ідеально підходить для використання на гоночних трасах, оскільки у нього є спеціальна особливість: система автоматично розпізнає якість поверхні траси, тобто, чи рухається автомобіль по рівній трасі Гран-прі, такій як Хоккенхайм, або нерівній трасі, такий як Нюрбургринг Норт Луп.

Передня вісь оснащена подвійною регульованою торсіонною балкою з легкого вуглецевого волокна. Аналог на задній осі виготовлений зі сталі, має потрійне регулювання і економить вагу завдяки конструкції з порожнистою трубкою. Виходячи з «центрального» положення за замовчуванням, його можна налаштувати на один рівень складніше або м'якше.

Панель з вуглецевого волокна в задній частині днища забезпечує високу точність руху. Цей легкий елемент зміцнює задню конструкцію і в результаті робить кузов ще більш стійким. Динамічні опори двигуна і коробки передач з електронним управлінням також були переналаштовані, щоб ще більше підвищити маневреність і забезпечити високу точність відгуку і чіткий зворотний зв'язок.

У співпраці з MICHELIN була спеціально розроблена шина Pilot Sport Cup 2 R MO. Як прийнято в автоспорті, ця спортивна шина доступна виключно для Mercedes-AMG в двох комплектаціях.

Стандартна заводська шина, встановлена ​​на заводі-виробнику, являє собою м'яку суміш MICHELIN Pilot Sport Cup 2 R MO1A. «Твердий склад» також доступний в якості опції дооснащення для використання на треку при більш високих температурах.

Інноваційна система AMG TRACTION CONTROL

Для використання на гоночних трасах в режимі ESP OFF AMG TRACTION CONTROL дозволяє водієві отримувати індивідуальну підтримку для управління величезною потужністю Black Series - без будь-якого втручання ESP в гальмування. Рівень підтримки може бути точно налаштований, забезпечуючи ідеальний рівень допомоги для кожного водія і кожної дорожньої ситуації.

AMG TRACTION CONTROL був ретельно адаптований для відповідності вимогам нової серії Black і дозволяє попередньо обрати одне з дев'яти налаштувань ковзання на задній осі, що знаходиться під напругою. Управління здійснюється виключно через відповідні карти в електроніці двигуна і без будь-якого втручання в систему ESP, як у випадку з гоночним автомобілем GT3.

Залежно від настройки система допускає більше чи менше ковзання на задніх колесах, що дуже корисно в різних дорожніх умовах. Рівень 1 запрограмований для руху по мокрій дорозі з високими запасами безпеки. Рівень 9 допускає максимальне ковзання на задній осі. Кожна установка доступна на самому регуляторі і на центральному дисплеї комбінації приладів.

Максимально допустима пробуксовка на задніх колесах розраховується залежно від обраного рівня AMG TRACTION CONTROL. Коли колеса досягають цього рівня ковзання під час прискорення, система контролю тяги модулює потужність двигуна так, щоб цей рівень не підвищувався, і транспортний засіб продовжує прискорення із зазначеним ковзанням.

AMG TRACTION CONTROL нового Mercedes AMG GT Black Series

Стилістичні та функціональні акценти в салоні спортивного GT Black Series

Ексклюзивна шкіра Nappa поєднується зі спортивним мікроволокном DINAMICA чорного кольору з контрастною помаранчевою строчкою. Панель приладів і недавно розроблені легкі дверні панелі, які тепер оснащені петльовими ручками замість звичайних, оброблені чорним мікроволокном DINAMICA.

Додаткова контрастна помаранчева строчка, матова чорна карбонова обробка і пакет Night додають ще більше яскравих вражень. Ковшоподібні сидіння AMG з вуглецевого волокна поєднують в собі малу вагу з оптимальною бічною підтримкою. Інтер'єр також доступний із сірим контрастною рядком.

Серія AMG GT Black включає повністю цифрові приладові дисплеї сімейства AMG GT з панеллю приладів розміром 12,3 дюйма перед водієм і 10,25-дюймовим мультимедійним монітором на центральній консолі. Комбінація приладів пропонує різні варіанти виконання з трьома типами дисплея AMG: «Класичний», «Спортивний» або «Суперспорт».

«Суперспорт» з центральним тахометром містить багато додаткової інформації. Інноваційні кольорові кнопки дисплея на V-подібній центральній консолі об'єднують функції відображення і управління логікою трансмісії, підвіскою, ESP, системою випуску, заднім клапаном аеродинамічного крила і функцією старт / стоп.

Кнопки TFT-дисплея, якими легко керувати, просто злегка торкнувшись пальця, використовують інтуїтивно зрозумілі символи, щоб показати свої функції. Кнопки дисплея доповнені двома перемикачами для програм приводу і регулювання гучності аудіосистеми.

Салон нового Mercedes AMG GT Black Series

Кермо AMG Performance

Кермо AMG Performance також прийшло з сімейства AMG GT. Воно характерно своїм спортивним дизайном, сплющеною нижньою частиною з сильно окресленим ободом та інтуїтивно зрозумілим управлінням. Обід рульового колеса повністю оброблений мікроволокном DINAMICA, а значок прикрашений написом Black Series і логотипом AMG.

Алюмінієві підрульові перемикачі для ручного перемикання передач забезпечують ще більш спортивне управління. Вбудовані сенсорні кнопки можуть використовуватися для управління панеллю приладів і мультимедійним дисплеєм з допомогою горизонтальних і вертикальних рухів пальців.

Стандартно кнопки на кермі AMG також оснащені круглим контролером з вбудованим дисплеєм, а також двома вертикально розташованими кольоровими кнопками дисплея з перемикачами. Програми двигуна AMG можна активувати за допомогою контролера. Обрана установка відображається на кольоровому РК-дисплеї, вбудованому безпосередньо в контролер.

Дві кнопки дисплея, що настроюються, і додаткові перемикачі на лівій стороні дозволяють управляти іншими функціями AMG безпосередньо на кермі. В результаті, водій може повністю зосередитися на швидкісній їзді, не відриваючи рук від керма.

Також, в стандартну комплектацію входить AMG Interior Night Package. У цій комплектації підрульові перемикачі, спиці рульового колеса і вставка сидіння на додаткових сидіннях AMG Performance оброблені глянцевим чорним, а панелі порогів виконані з чорної матової нержавіючої сталі, що ще більше підкреслює спортивність автомобіля.

Кермо нового Mercedes AMG GT Black Series

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту