Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-AMG SL - розкішний спортивний автомобіль для міських поїздок

Mercedes-AMG SL - розкішний спортивний автомобіль для міських поїздок

Новий Mercedes-AMG SL з його захоплюючим дизайном, новітніми технологіями і видатними ходовими якостями встановлює стандарти в сегменті розкішних спортивних автомобілів. Дизайн екстер'єру поєднує в собі сучасну філософію дизайну Mercedes-Benz чуттєвої чистоти зі спортивністю, типовою для Mercedes-AMG, і характерними деталями. Два виступи на капоті - лише один з численних спогадів про перше покоління SL. Взаємодія світла і тіні робить зовнішній вигляд візуально легким і низьким. Таким чином, з першого погляду стає ясно, що новий SL повернувся до свого спортивного коріння.

Новий Mercedes-AMG SL 2022 вид сзаду
Новий Mercedes-AMG SL вид зверху

Відмінні особливості нової моделі від Mercedes-AMG

Характерними рисами конструкції кузова є: довга колісна база, короткі звіси, довгий капот і потужна задня частина. Разом з об'ємними формами колісних арок і великими легкосплавними дисками, вони надають родстеру потужний і динамічний вигляд. У закритому стані плавно інтегрований складний дах підкреслює суворий спортивний стиль.

Спеціальна для Mercedes-AMG решітка радіатора підкреслює ширину передньої частини і з її 14 вертикальними планками нагадує предка всіх моделей SL, легендарного спортивного автомобіля 300 SL 1952 року. Серед інших відмінних елементів дизайну - світлодіодні фари і не менш тонкі задні світлодіодні фари.

Інші характерні елементи дизайну в задній частині включають глянцевий чорний дифузор з чотирма вертикальними ребрами та інтегровану нову обробку здвоєної вихлопної труби. З камерою заднього виду водій зберігає ситуаційну обізнаність навіть у складних обставинах.

Інтер'єр і дизайнерські рішення в спортивному Mercedes-AMG SL

Дизайн кабіни, аж до регульованого центрального дисплея на центральній консолі, орієнтований на водія. Водночас абсолютно нова концепція внутрішнього простору з сидіннями 2 + 2 пропонує більше місця і функціональності, ніж раніше.

Мінімалістичний інтер'єр 300 SL Roadster, оснащений високоякісними матеріалами і нова цифрова панель приладів подарують вам незабутні почуття комфорту і задоволення від водіння. Стандартна інформаційно-розважальна система MBUX пропонує вибір з декількох конкретних стилів відображення та різних режимів.

Одним з багатьох яскравих моментів в інтер'єрі нового SL є дизайн спортивних сидінь AMG з електричним регулюванням. Підголовники вбудовані в спинку сидіння і підкреслюють спортивний характер. AIRSCARF входить до стандартної комплектації: тепле повітря надходить в салон через повітровипускні отвори в підголовниках. Ідеальна ергономіка і різні прогресивні малюнки швів і квілтингу доповнюють симбіоз високих технологій, продуктивності та розкоші.

MBUX - це повноцінний цифровий комплекс з елементами штучного інтелекту, «розуміє» хитромудрі розмовні команди і здатний навчатися, вдосконалюватися в процесі.останнього покоління. (Mercedes-Benz User Experience) інтуїтивно зрозумілий у використанні. Він пропонує численні функціональні можливості і операційну структуру системи MBUX другого покоління, яка дебютувала в новому Mercedes-Benz S-Class.

Новий Mercedes-AMG SL інтер'єр

Вражаюча аеродинаміка Mercedes-AMG SL 2022

Технічна родзинкою нового Mercedes-AMG SL родстер стала активна аеродинаміка, що складається з двох частин система активного контролю повітря AIRPANEL. Перша частина працює з вертикальними жалюзі, прихованими за нижнім повітрозабірником. Друга деталь розташована за верхнім повітрозабірником і має горизонтальні жалюзі. Зазвичай всі жалюзі закриті. Це положення знижує лобовий опір і дозволяє направляти повітря спеціально до нижньої частини кузова. Тільки при досягненні певних температур і особливо високої потреби в охолоджуючому повітрі жалюзі відкриваються (друга система тільки на швидкості 180 км/год) і дозволяє максимальному потоку охолоджувального повітря текти до теплообмінників.

Висувний задній спойлер, легко інтегрований у кришку багажника - ще один новий компонент автомобіля. Він змінює своє становище залежно від стилю водіння. При цьому керуюче програмне забезпечення враховує безліч параметрів: в розрахунок йде швидкість руху, поздовжнє і поперечне прискорення, а також швидкість повороту.

Спойлер приймає п'ять різних кутових положень від 80 км/год для оптимізації керованості або зменшення лобового опору. Якщо система визначає динаміку руху, спойлер переміщується в найкомфортніше положення, забезпечуючи динамічне і безпечне водіння:

  • ● Положення 0 (прибрано), кут - 11 градусів, 0-80 км/год: Задній спойлер, повністю інтегрований в конструкцію кришки багажника.Положення 0 (прибрано), кут - 11 градусів, 0-80 км/год: Задній спойлер, повністю інтегрований в конструкцію кришки багажника.Положення 0 (прибрано), кут - 11 градусів, 0-80 км/год: Задній спойлер, повністю інтегрований в конструкцію кришки багажника.

  • ● Положення 1, кут + 6 градусів, 80-140 км/год: у цьому положенні новий SL має найнижчий опір (нижче, ніж у положенні 0), що забезпечує максимальну ефективність і низьку притискну силу.Положення 1, кут + 6 градусів, 80-140 км/год: у цьому положенні новий SL має найнижчий опір (нижче, ніж у положенні 0), що забезпечує максимальну ефективність і низьку притискну силу.Положення 1, кут + 6 градусів, 80-140 км/год: у цьому положенні новий SL має найнижчий опір (нижче, ніж у положенні 0), що забезпечує максимальну ефективність і низьку притискну силу.

  • ● Положення 2, кут + 11 градусів, 140-160 км/год: оптимальний баланс між низьким опором і стійкістю керованості в діапазоні середніх швидкостей.Положення 2, кут + 11 градусів, 140-160 км/год: оптимальний баланс між низьким опором і стійкістю керованості в діапазоні середніх швидкостей.Положення 2, кут + 11 градусів, 140-160 км/год: оптимальний баланс між низьким опором і стійкістю керованості в діапазоні середніх швидкостей.

  • ● Положення 3, кут + 17 градусів, 160 км/год - максимальна швидкість: оптимальний баланс між низьким опором і стійким керуванням аж до максимальної швидкості автомобіля.Положення 3, кут + 17 градусів, 160 км/год - максимальна швидкість: оптимальний баланс між низьким опором і стійким керуванням аж до максимальної швидкості автомобіля.Положення 3, кут + 17 градусів, 160 км/год - максимальна швидкість: оптимальний баланс між низьким опором і стійким керуванням аж до максимальної швидкості автомобіля.

  • ● Положення 4, кут + 22 градуси, динамічне положення, 120 км/год - максимальна швидкість, з високою динамікою водіння, що розпізнається автомобілем: максимальна поперечна динаміка з максимально можливою притискною силою, що забезпечує найкраще зчеплення з дорогою. Одночасно найвища стійкість при русі. Спойлер також може висуватися в це положення незалежно від дорожньої ситуації, коли водій натискає кнопку дисплея на рульовому колесі.Положення 4, кут + 22 градуси, динамічне положення, 120 км/год - максимальна швидкість, з високою динамікою водіння, що розпізнається автомобілем: максимальна поперечна динаміка з максимально можливою притискною силою, що забезпечує найкраще зчеплення з дорогою. Одночасно найвища стійкість при русі. Спойлер також може висуватися в це положення незалежно від дорожньої ситуації, коли водій натискає кнопку дисплея на рульовому колесі.Положення 4, кут + 22 градуси, динамічне положення, 120 км/год - максимальна швидкість, з високою динамікою водіння, що розпізнається автомобілем: максимальна поперечна динаміка з максимально можливою притискною силою, що забезпечує найкраще зчеплення з дорогою. Одночасно найвища стійкість при русі. Спойлер також може висуватися в це положення незалежно від дорожньої ситуації, коли водій натискає кнопку дисплея на рульовому колесі.

Для SL також пропонується вибір аеродинамічно оптимізованих легкосплавних коліс діаметром 20 або 21 дюйма, які знижують опір за рахунок меншої турбулентності.

Поїздки на далекі відстані будуть більш комфортними, завдяки низькому рівню шуму. Ефективні системи герметизації і продумана аероакустика забезпечують високий рівень комфорту. Заходи щодо запобігання забрудненню зовнішніх дзеркал заднього виду, бічних вікон і заднього скла - додаткові переваги функціоналу автомобіля.

Новий Mercedes-AMG SL 2022 салон
Новий Mercedes-AMG SL складний дах

Конструкція і зовнішній вигляд автомобіля

Mercedes-AMG SL 2022 заснований на абсолютно новій архітектурі автомобіля 2 + 2, розробленої Mercedes-AMG. Шасі виконано у вигляді легкої композитної алюмінієвої конструкції і складається з алюмінієвої просторової рами з самонесучою конструкцією. Система гарантує максимальну жорсткість і, таким чином, є ідеальною основою для точної динаміки руху, високого комфорту і спортивних пропорцій кузова.

Архітектура каркаса кузова реалізує типові для Mercedes-AMG ходові якості з акцентом на поперечну і поздовжню динаміку і відповідає високим стандартам комфорту і безпеки. Для створення автомобіля виробник використовував алюміній, магній, композити з волокон і сталь.

Порівняно з попереднім модельним рядом, жорсткість каркаса кузова збільшилася на 18%. Поперечна жорсткість на 50% вища, ніж вже видатна вартість родстера Mercedes-AMG GT. Поздовжня жорсткість на 40% вища. Вага корпусу становить близько 270 кілограмів. Поряд з низьким центром тяжкості продумана легка конструкція забезпечує видатну динаміку руху.

Двигун, трансмісія і продуктивність Mercedes-AMG SL

Нова модель Mercedes-AMG SL поставляється з двома рівнями потужності 4,0-літрового бітурбованого двигуна AMG V8. У топовій моделі SL 63 4MATIC + двигун розвиває 430 кВт (585 к. с.), розганяється з 0 до 100 км/год за 3,6 секунди, максимальна швидкість - 315 км/год. У SL 55 4MATIC + двигун V8 розвиває потужність 350 кВт (476 к. с.), розганяється з 0 до 100 км/год за 3,9 секунди, максимальна швидкість - 295 км/год.

Розробники домоглися збільшення продуктивності SL 63 4MATIC + в першу чергу за рахунок більш високого тиску наддуву і збільшення витрати повітря, а також модифікованого програмного забезпечення двигуна. Підводячи підсумок, можна сказати, що восьмициліндровий двигун вражає своєю винятковою потужністю і динамікою, в поєднанні з максимальною ефективністю.

Дві моделі V8 в стандартній комплектації оснащені системою повного приводу AMG Performance 4MATIC +. Ця інтелектуальна система поєднує в собі переваги різних концепцій приводу: повністю регульований розподіл крутячого моменту на передню і задню осі. Такі характеристики забезпечують високу керованість і високий рівень безпеки в будь-яких умовах.

Новий Mercedes-AMG SL двигун

Унікальна підвіска і гальма в серійному Mercedes-AMG SL

SL 55 4MATIC + у стандартній комплектації оснащується нещодавно розробленою підвіскою AMG RIDE CONTROL з особливо міцними алюмінієвими амортизаторами і полегшеними гвинтовими пружинами. Вперше серійний автомобіль Mercedes-AMG оснащений багаторичажним переднім мостом з п'ятьма важелями, повністю розташованими всередині ободу. Це значно покращує кінематику.

Гідравлічні елементи замінюють звичайні механічні стабілізатори поперечної стійкості і компенсують качання нового SL за частки секунди. Система забезпечує оптимальне рульове управління і зміну навантаження з типовими для AMG характеристиками водіння з точки зору динаміки, точності та зворотного зв'язку з водієм. У той же час він підвищує комфорт при русі по прямій і по ухабах.

Нещодавно розроблена високоефективна композитна гальмівна система Mercedes-AMG гарантує відмінні показники уповільнення і точне управління. Автомобіль вражає коротким гальмівним шляхом, чутливою реакцією і високою стабільністю навіть при екстремальних навантаженнях. Нові композитні гальмівні диски легші, ніж раніше, і займають менше місця, що використовується для ще кращого охолодження гальм. Спрямована перфорація також є новинкою: крім додаткової економії ваги і кращого відведення тепла, це рішення забезпечує більш швидкий відгук на мокрій дорозі, а також кращу очистку колодок після маневрів при гальмуванні.

Новий Mercedes-AMG SL 2022 колесо
Новий Mercedes-AMG SL загальний вид

Режими керування спортивним автомобілем

Шість режимів руху AMG DYNAMIC SELECT: «Slippery», «Comfort», «Sport», «Sport +», «Individual» and «RACE» (входять в стандартну комплектацію SL 63 4MATIC +, включені в додатковий пакет AMG DYNAMIC PLUS для SL 55 4MATIC +) забезпечують широкий

У якості функції режимів руху AMG DYNAMIC SELECT моделі SL також оснащені AMG DYNAMICS. Це інтегроване управління динамікою автомобіля розширює стабілізуючі функції ESP за рахунок поліпшення маневреності в керуванні всіма колесами, характеристиках рульового управління і додаткових функціях ESP . Наприклад, при проходженні поворотів на високій швидкості короткочасне гальмування на внутрішньому задньому колесі дає реакцію на внутрішню вісь, що допомагає швидко і точно входити в поворот.

Функції допомоги водієві

За допомогою численних датчиків, камер і радарів системи допомоги при водінні спостерігають за рухом і околицями нового родстера. Як і в нинішніх поколіннях Mercedes C-Class і S-Class, водій отримує підтримку за допомогою безлічі нових або вдосконалених систем - у повсякденних ситуаціях, наприклад, шляхом допомоги в адаптації швидкості, кермуванні дистанцією, рульовому управлінні та зміні смуги руху. Коли виникає небезпека, допоміжні системи здатні реагувати на зіткнення залежно від ситуації. Функціонування систем візуалізується новою концепцією дисплея в комбінації приладів.

Новий дисплей наочно і ясно показує роботу систем допомоги при водінні в повноекранному режимі. Водій може бачити свій автомобіль, смуги руху, розмітку смуг та інших учасників дорожнього руху, таких як: автомобілі, вантажівки і двоколісні автомобілі, в абстрактному тривимірному вигляді.

Новий Mercedes-AMG SL вид сбоку

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту