Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-AMG визначає майбутнє Driving Performance

Mercedes-AMG визначає майбутнє Driving Performance

Ще більше продуктивності, економічності та стійкості - нова стратегія електрифікації спорткарів Mercedes-AMG. Читайте всі подробиці розвитку технологічного бренду E PERFORMANCE в нашому матеріалі.

Стратегія розвитку гібридів і електромобілів AMG

При розробці концепцій електричних двигунів одну з найважливіших ролей відіграє цінний досвід, отриманий в результаті тісної співпраці з експертами Формули 1 в компанії Mercedes-AMG High Performance Powertrains (HPP) та командою Mercedes-AMG Petronas F1. У 2021 році співпраця між фахівцями з продуктивності буде ще більш активною.

Однак, перш за все, взаємна передача знань також робить можливими створення унікальних моделей AMG, таких як гіперкар Project ONE, який виводить на дорогу гібридні технології Формули 1. Подальші електрифіковані серійні моделі дебютують в кінці цього року. Нова стратегія приводу заснована на двох китах: з одного боку, на пропозиції продуктивних гібридів з повністю незалежною концепцією приводу під технологічним брендом E PERFORMANCE.

Другу опору складають акумуляторно-електричні похідні AMG на основі нової архітектури електромобілів Mercedes-Benz (EVA) для автомобілів класу люкс і преміум. Значні зміни в приводі, підвісці, дизайні та обладнанні забезпечують вражаючі відчуття від водіння AMG навіть з повністю електричним двигуном.

«Mercedes-AMG завжди виступав за високі показники і максимальну динаміку руху. Тому при розробці нашої нової гібридної стратегії E PERFORMANCE було відразу ясно, що ми будемо дотримуватися незалежної концепції для AMG. Компонування з двигуном внутрішнього згоряння спереду і електричним приводом на задній осі має безліч переваг - оптимізований розподіл ваги, ефективне використання крутного моменту і рекордна вихідна потужність гарантують динаміку руху на найвищому рівні », - говорить Йохен Херманн, технічний директор Mercedes-AMG GmbH.

Новий Mercedes-Benz E PERFORMANCE
Новий Mercedes-AMG інноваційною концепцією AMG

Новий продуктивний гібрид з інноваційною концепцією AMG

Незалежна стратегія трансмісії E PERFORMANCE побудована на принципі розробки електрифікованої трансмісії, яка ще більше посилює типові для бренду характеристики водіння і динаміку руху.

Завдяки збільшенню продуктивності за рахунок додаткового електродвигуна, команда розробників також змогла паралельно підвищити ефективність всього транспортного засобу - і домогтися більш низьких викидів, а також зниження споживання палива.

Ексклюзивна архітектура автомобіля також пропонує додаткові переваги повністю електричного водіння і зручної зарядки. Крім того, електрифікація допомагає підтримувати або навіть перевершувати сьогоднішній високий рівень продуктивності AMG в майбутньому, навіть з меншими двигунами внутрішнього згоряння.

В якості продуктивного гібриду модульна концепція AMG поєднує в собі восьмициліндровий або чотирициліндровий двигун AMG з синхронним електродвигуном, високоефективну батарею, і повністю регульований повний привід AMG Performance 4MATIC +.

Електродвигун (потужність до 150 кВт і крутний момент 320 Нм в залежності від серії) розташований на задній осі, де він інтегрований з двоступеневою трансмісією з електричним перемиканням і блокуванням диференціалу заднього моста з електронним управлінням в компактному корпусі. Легкий високопродуктивний акумулятор також розташований над задньою віссю.

Така конструкція дає безліч переваг, особливо для спортивних автомобілів і високопродуктивних моделей:

  • Електродвигун, розроблений AMG, діє безпосередньо на задню вісь (без перемикання через трансмісію AMG SPEEDSHIFT MCT-9G) і, отже, може безпосередньо перетворювати свою потужність в тягу - для додаткового прискорення при старті з місця або обгоні.
  • Потужність електродвигуна подається негайно з повним крутним моментом, що характерно для конструкції, так що можливий особливо швидкий запуск.
  • Вбудоване блокування диференціала заднього моста з електронним управлінням може розподіляти оптимальний крутний момент на кожне заднє колесо в залежності від дорожньої ситуації. В результаті водій відразу ж відчуває помітне підвищення продуктивності, оскільки гібридний автомобіль ще більш швидко прискорюється на виході з поворотів.
  • Концепція AMG пропонує дуже високий рівень ефективності рекуперації, оскільки ця система допускає лише мінімальні механічні та гідравлічні втрати.
  • Модульна концепція може бути застосована до кількох лінійок і, таким чином, забезпечує гнучкість, що дозволяє вивести більшу частину модельного ряду AMG на шлях електрифікації.
  • Оскільки електродвигун працює незалежно від трансмісії AMG SPEEDSHIFT MCT 9G, ефективність приводу підвищується.
  • Автоматична двоступенева трансмісія на задній осі зі спеціально налаштованим передавальним числом забезпечує перехід від високого крутного моменту для швидкого старту з місця до тривалої роботи на високих швидкостях.
Новий eлектродвигун розроблений AMG
Новий акумулятор AMG High Performance

Акумулятор AMG High Performance

При визначенні стратегії електрифікації з самого початку було ясно, що всі основні компоненти будуть розроблятися в місті Аффальтербах. В основі лежить високопродуктивна батарея AMG (HPB) для майбутніх гібридних моделей.

Розробка літій-іонної системи накопичення енергії почалася в 2016 році і була побудована на технологіях, які зарекомендували себе в гібридних гоночних автомобілях Формули 1 команди Mercedes-AMG Petronas F1 в найважчих умовах.

Технічні характеристики були визначені швидко: високоефективна акумуляторна батарея AMG поєднує в собі високу потужність, якою можна керувати послідовно, з малою вагою для підвищення загальних характеристик автомобіля. До цього слід додати швидке поглинання енергії і високу питому потужність. Це означає, що при швидкій їзді, наприклад, на горбистій місцевості, весь потенціал потужності може бути задіяний на підйомі, в той час як функція рекуперації корисна при русі під гору.

Кожній батареї потрібна певна температура для оптимальної вихідної потужності. Якщо блок накопичення енергії стає надто холодним або занадто гарячим, він тимчасово і відчутно втрачає потужність або навіть повинен бути вимкнений, щоб не пошкодитися при занадто високому рівні тепла. Таким чином, навіть контроль температури батареї має вирішальний вплив на її характеристики, термін служби і безпеку.

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту