Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz - 120 років розвитку автомобільного керма

Mercedes-Benz - 120 років розвитку автомобільного керма

Влітку 2020 року модернізований E-Class отримає нове, повністю цифрове покоління рульового управління від Mercedes-Benz - сенсорне рульове колесо. Читайте всі подробиці про історію створення керма Mercedes-Benz і його найсучаснішу модифікацію.

Історія удосконалення рульового колеса Mercedes—Benz

Перший крок на шляху до сучасного керма Mercedes-Benz був зроблений Daimler-Motoren-Gesellschaft 120 років тому: перехід від простого рульового механізму до більш функціонального керма.

Це призвело до розвитку сучасного високотехнологічного командного центру, який дозволяє водієві точно управляти і в той же час комфортно і безпечно керувати численними системами комфорту і допомоги.

Розробники та дизайнери працюють пліч о пліч, щоб удосконалити кожну деталь. Наприклад, кожен міліметр монтажної плати визначає, наскільки елегантно може бути розроблена поверхню.

«Дизайн рульового колеса - це власний світ, і це особливе завдання, яке часто недооцінюють, - говорить Ханс-Петер Вундерліх, креативний директор по дизайну інтер'єру в Mercedes-Benz, який розробляє кермові колеса близько 20 років.

«Крім сидіння, рульове колесо є єдиним компонентом в автомобілі, з яким у нас інтенсивний фізичний контакт. Кінчики пальців відчувають дрібниці, які ми зазвичай не помічаємо. Якщо нерівності заважають або рульове колесо не щільно прилягає до рук, нам це не подобається. Це тактильне відчуття надсилається в мозок в якості зворотнього зв'язку і визначає, чи подобається нам автомобіль». Таким чином, емоційний зв'язок з автомобілем створюється за допомогою дотику.

Перший автомобіль в світі, запатентована модель Карла Бенца 1886 року, як і автомобіль, розроблений Готтліб Даймлер і Вільгельм Майбахом в 1889 році - не мав рульового колеса. Вони були оснащені тільки простим рульовим важелем, тому що в той час водії вагонів звикли тягнути праву або ліву поводи, щоб направити коней в потрібному напрямку.

Рульове колесо Mercedes-Benz минулого століття
Рульове колесо Mercedes Benz минулого століття
Daimler представив перше кермо в 1894 році

Daimler представив перше кермо в 1894 році

Французький інженер Альфред Вашерон вважається винахідником рульового колеса. Для першої в світі автомобільної гонки - від Парижа до Руана в липні 1894 року - він встановив рульове колесо замість звичайного керма в своєму Panhard & Levassor, який працював на двигуні Daimler.

Він досяг своєї мети - кращого контролю - тому що рух передніх коліс могло бути розподілено по декількох поворотів рульової колонки з нейтрального центрального положення до її зупинки. Це забезпечило більш точне рульове управління і, отже, більш високі швидкості руху.

Mercedes Simplex з функціями управління двигуном

У 1900 році Daimler-Motoren-Gesellschaft також оснастив свій гоночний автомобіль Phoenix рульовим колесом. В цьому випадку рульова колонка була нахилена, що значно полегшило управління.

Проте кожне рульове рух вимагало величезних зусиль. У моделях Mercedes Simplex, випущених в 1902 році, на кермовому колесі були встановлені додаткові важелі, які повинні були використовуватися для регулювання основних функцій двигуна, таких як час запалювання і контроль палива.

1920—40—і роки: кермо Mercedes—Benz з кільцем для клаксона

У той час як важелі для ручного регулювання паливної суміші і запалювання поступово зникли завдяки подальшому розвитку двигунів, додаткова функція з перших днів автомобіля збереглася до сьогоднішнього дня - сигнальний гудок.

Найпростіша форма зв'язку Car-to-X почалася з механічного гудка, встановленого на рамі рульового колеса, за яким послідувала кнопка клаксон-гудка.

У 1949 році він також прийняв функцію приведення в дію сигналу повороту або індикатора, що не були поширені до середини 1950-х років. Щоб повернути, його просто досить повернути кермо ліворуч або праворуч.

Покажчики повороту, які здаються дивними з сьогоднішньої точки зору, були замінені оранжево-жовтими миготливими вогнями, які вмикалися поворотом керма через центральний блок управління.

Кермо Mercedes—Benz з кільцем для клаксона

Mercedes—Benz 1950—ті роки: установка гідропідсилювача керма

У 1950-х роках рульове колесо стало ще більш центральним інтерфейсом між автомобілем і водієм - в якості центру управління для нових функцій комфорту і більшої безпеки.

У 1951 році Mercedes-Benz ввів перемикання передач на рульовій колонці в 300 "Adenauer-Mercedes" (W 186) і в 220 (W 187), що стало підвищенням комфорту для водія і переднього пасажира.

Так як в той час передні сидіння зазвичай складалися з суцільної лави, в якій могли розміститися до двох штурманів. До 1970-х років важіль перемикання передач на рульовій колонці залишався широко поширеним методом управління коробкою передач. У Mercedes-Benz він повернувся в 2005 році з важелем автоматичного перемикання DIRECT SELECT, який звільнив центральну консоль для інших цілей.

Ще одна функція рульового колеса була додана в 1955 році за допомогою важеля фари. Саме рульове управління, однак, часто стомлює, через великого радіусу. З цієї причини Mercedes-Benz ввів гідропідсилювач керма в 1958 році в кузові 300 седан.

Mercedes Benz установка гідропідсилювача керма

1960—і і 1970—і роки: додаткові функції безпеки Mercedes—Benz

У 1959 році Mercedes-Benz зробив революцію в автомобілебудуванні, особливо у відношенні захисту від нещасних випадків, з «Fintail» (W 111). Цей седан був першим в світі автомобілем з інтегрованою концепцією безпеки, що складається з стійкої пасажирської камери.

Нового безпечного рульового колеса з великою деформованою перегородкою, що знижує ризик отримання травм в разі зіткнення, і розділити рульову колонку, яка була зміщена назад.

Це дозволило уникнути так званого ефекту спису. У більш ранніх автомобілях з жорсткою рульовою колонкою серйозні травми неодноразово виникали через те, що рульова колонка при лобовому ударі штовхала водія.

Для подальшого підвищення безпеки Mercedes-Benz представила запатентовану систему безпеки рульового управління з телескопічною рульовою колонкою і амортизатором, яка стала стандартом для всієї лінійки легкових автомобілів в 1967 році.

Крім того, перший комбінований важіль дебютував в 1959 році в «Fintail» і «Ponton». Дотримуючись девізу «два в одному», він включав в себе функції індикатора і фари-мигалки.

У 1963 році кермо було вдосконалено, щоб включити функції склоочисників і системи омивача вітрового скла. Склоочисник був попередньо активований за допомогою важеля перемикача у верхній частині приладової панелі.

Чотирьохспицеве безпечне рульове колесо, що з'явилося з родстером 350 SL в 1971 році, забезпечило ще кращий захист від ударів завдяки широкою м'якою накладкою з амортизатором удару. Спиці служили опорами для обіду. У разі зіткнення вони поглинали сили і передавали їх таким чином, щоб обід рульового колеса не міг зламатися.

Додаткові функції безпеки Mercedes—Benz
Перший круїз контроль і подушка безпеки Mercedes—Benz

1975 і 1981 роки: перший круїз—контроль і подушка безпеки Mercedes—Benz

У грудні 1975 року Mercedes-Benz 450 SEL 6.9 був одним з перших автомобілів, оснащених системою круїз-контролю в стандартній комплектації. Перша в світі радіолокаційна система дистанційного керування DISTRONIC, що підтримує постійну відстань до попереду автомобіля, що йде, вперше з'явилася в 1998 році, також в S-Class (серія 220).

Продовження прагнення до максимально можливої ​​безпеки призвело до ще одного рішучої зміни конструкції рульового колеса з 1981 року. Причиною цього стало введення першої подушки безпеки водія в S-Class (126 серії).

За перегородкою була захована нова система, яка пропонувала стандарт безпеки, раніше ніколи не досягнутий в разі зіткнення. В ході подальшої розробки, можна було складати подушку безпеки у вакуумній упаковці все менше і менше, і область застосування дизайну знову стала більше.

У 1992 році подушка безпеки водія стала стандартною комплектацією на всіх моделях легкових автомобілів Mercedes-Benz. Подушка безпеки пасажира з'явилася в 1994 році.

1998: перше багатофункціональне кермо від Daimler

Ще одна технічна революція була здійснена багатофункціональним рульовим колесом, яке було представлено в 1998 році разом з системою COMAND (Cockpit Management and Data).

Це було не тільки безліч функцій транспортного засобу, але також і просування нових пристроїв для інформації, навігації та розваг, які вимагали переосмислення роботи транспортного засобу і його концепції відображення.

Важливою метою при розробці модельного ряду S-Class 220 було позбавити водія від додаткової роботи, щоб він міг зосередитися на основних моментах: дорожньої ситуації і досвіді водіння. Завдяки новому стандартному багатофункціонального рульового колеса водій міг управляти багатьма системами і одним натисканням великого пальця відображати важливу інформацію.

Вперше рульове колесо було пов'язане з автомобільним радіоприймачем, телефоном і дисплеєм в центрі комбінації приладів, на якому відображалося до восьми основних меню.

Mercedes—Benz перше багатофункціональне кермо від Daimler

2005: впровадження механізму перемикання передач DIRECT SELECT

У 2005 році дебютували нові моделі M-Class і S-Class з оновленим обладнанням: важіль автоматичного перемикання перемістився з центральної консолі на рульову колонку.

Нове перемикання передач DIRECT SELECT створило простір між водієм і переднім пасажиром і зробило управління ще більш комфортним. Робочі характеристики шести- і восьмициліндрових двигунів тепер можна оптимально використовувати в будь-якій ситуації водіння. З 2008 року SL Roadster був доступний зі спортивною трансмісією 7G-TRONIC з керманичами колесами.

Поява сенсорних кнопок на кермі Mercedes—Benz

У 2016 році E-Class був першим автомобілем в світі, який отримав оснащення сенсорних кнопок на кермі. Вони дозволяють управляти всією інформаційно-розважальною системою, проводячи пальцем - без необхідності знімати руки з керма.

Як і поверхня смартфона, кнопки чутливі до дотику і, отже, реагують на горизонтальні і вертикальні рухи пальця. Це дозволяє водієві просто, логічно та інтуїтивно керувати всіма функціями інформаційно-розважальної системи. Натискання сенсорних кнопок запускає функцію, обрану жестами змахування.

Поява сенсорних кнопок на кермі Mercedes—Benz
Нове покоління сенсорного керма в седані E Class

Нове покоління сенсорного керма в седані E—Class

Нове покоління сенсорних рульових коліс з детектором гучного зв'язку тепер є обладнанням прогресивного E-Class. Двозонний сенсорний килимок розташований на ободі рульового колеса. Кнопки сенсорного управління, вбудовані в спиці рульового колеса, тепер також працюють сенсорно.

Це зменшує механічні робочі поверхні до максимуму. Як і в смартфоні, дотики реєструються і оцінюються за допомогою технології сенсорного датчика, яка забезпечує інтуїтивне управління з допомогою жестів і натискання універсальних символів.

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту