Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz EQ – повний перехід компанії на виробництво електрокарів

Mercedes-Benz EQ – повний перехід компанії на виробництво електрокарів

Mercedes-Benz прагне стати лідером у сфері виробництва електрокарів і програмного забезпечення для автомобілів. Послідовне переведення на електричні приводи всього асортименту продукції є ключовим елементом стратегічної мети Ambition 2039 і передумовою до нейтралізації викидів CO₂. У 2022 році німецька компанія планує мати в портфелі 8 повністю електричних моделей Mercedes-Benz EQ. Світова виробнича мережа Mercedes-Benz готова до активної розробки електричної продукції й інтегрує моделі Mercedes-EQ у серійне виробництво на наявних заводах.

Представники Mercedes-Benz про нововведення

Маркус Шефер, член правління Daimler AG і Mercedes-Benz AG, відповідальний за дослідження групи Daimler і головний операційний директор Mercedes-Benz Cars: «Завдяки стратегії Electric First Mercedes-Benz поступово рухається до нейтралізації викидів CO₂ і вносить великі ресурси в трансформацію. Асортимент наших електрокарів розширюється, а значить, і наша глобальна мережа заводів із виробництва автомобілів і акумуляторних батарей. Ми маємо намір стати лідером у галузі побудови електромобілів і надаємо особливе значення технологіям розробки акумуляторів. Ми застосовуємо комплексний підхід у дослідженнях, розробці і виробництві, а також стратегічній співпраці.

EQS, перший електричний седан класу люкс від Mercedes-Benz, буде запущений у першій половині 2021 року на новому сучасному заводі Factory 56 в Зіндельфінгені (Німеччина). Із запуском виробництва електричного компактного позашляховика EQA на заводі в Раштаті (Німеччина) і поточним рішенням розмістити виробництво EQB на угорському заводі в Кечкеметі, компанія робить подальші важливі кроки в напрямку нейтралізації викидів CO₂ у своєму асортименті продукції. Була також встановлена ​​мета Electric First у глобальній мережі виробництва силових агрегатів. Також буде здійснюватися виробництво і збірка високоефективних акумуляторних систем.

Йорг Бурзер, член правління Mercedes-Benz AG, відділ виробництва і ланцюга постачання: «Виробнича мережа Mercedes-Benz є глобальною, цифровою і гнучкою, і вона готова до майбутнього великого впровадження електромобільності. Звичайно ж, усе це завдяки нашим висококваліфікованим і мотивованим працівникам по всьому світу. Зараз ми запускаємо справжній феєрверк Mercedes-EQ. Шість прем'єр електричних продуктів до 2022 року підкреслюють силу і компетентність виробничих майданчиків Mercedes-Benz в усьому світі. Всього у виробничій мережі буде 6 автоцентрів Mercedes-EQ. Місцеве виробництво високоефективних акумуляторних систем відіграє центральну роль у стратегії Mercedes-Benz у поєднанні зі всеосяжною концепцією сталого розвитку, що охоплює весь життєвий цикл акумуляторної батареї аж до утилізації».

Mercedes-Benz EQС вигляд спереду

Mercedes-Benz EQ – виробництво електрокарів в усьому світі

У травні 2019 року виробництво EQC на заводі Mercedes-Benz у Бремені (Німеччина) було інтегровано в поточне серійне виробництво. Усього кілька місяців по тому спільне німецько-китайське підприємство Beijing Benz Automotive Co. Ltd. (BBAC) запустило виробництво EQC для місцевого ринку Китаю. У 2020 році виробництво електромобіля преміум-класу EQV почалося в Вітторії, на півночі Іспанії.

Mercedes-Benz EQA і EQB 2021

Завод Mercedes-Benz у Пекіні

Клієнти, які віддають перевагу невеликим автомобілям, можуть розраховувати на два повністю електричні компактні позашляховики EQA і EQB в 2021 році. Запуск виробництва EQA на заводі Mercedes-Benz Rastatt пройшов гладко. Як і EQC з Бремена і Пекіна і EQV від Вітторії, які вже представлені на ринку, повністю електричні моделі на заводі в Раштаті працюють на тій же виробничій лінії, що і компактні автомобілі зі звичайним і гібридним приводом. Це означає, що всі 5 автомобілів, вироблених в Раштаті, оснащуються електродвигуном: крім повністю електричного EQA, на заводі Mercedes-Benz в Раштаті також виробляються моделі A-Class, седани A-Class, седани B-Class і компактний позашляховик GLA – із класичними двигунами внутрішнього згоряння і з підключним гібридним приводом. Таким чином, завод Mercedes-Benz в Раштаті вносить важливий внесок у створення парку транспортних засобів з нейтральним викидом CO₂ і в розширення лінійки електромобілів Mercedes-Benz AG. Виробництво EQA для китайського ринку також буде проводитися в наступному році (2021) на BBAC в Пекіні.

Виробництво EQB почнеться в 2021 році у двох місцях глобальної виробничої мережі Mercedes-Benz Cars: на угорському заводі Mercedes-Benz в Кечкеметі для світового ринку і на германо-китайському спільному підприємстві BBAC в Пекіні для місцевого ринку. Підготовка заводу, включно з навчанням співробітників та ремонтними роботами, вже ведеться. Компактний позашляховик EQB стане першим серійним автомобілем із Угорщини з чисто електричним приводом і доповнить лінійку плагін-гібридів, що складається з CLA і CLA Shooting Brake. A-Class також буде вироблятися в Кечкеметі з плагін-гібридним приводом на додаток до виробництва на німецькому заводі Mercedes-Benz в Раштаті.

Mercedes-Benz EQS і цифрова екосистема MO360

У першій половині 2021 року почнеться виробництво електричного розкішного седана EQS на заводі Factory 56 Mercedes-Benz в Зіндельфінгені. EQS є незалежною, повністю електричною моделлю нової програми S-Class. У EQS німецька компанія вперше використовує нову електричну архітектуру для електромобілів класу люкс і вищого класу. На заводі Factory 56 S-Class, а згодом і Mercedes-Maybach S-Class, і EQS будуть гнучко вироблятися на одній лінії. Factory 56 представляє майбутнє виробництва Mercedes-Benz і встановлює нові стандарти автомобілебудування. Приріст ефективності Factory 56 становить близько 25% у порівнянні з попереднім складанням S-Class. Це стало можливим завдяки оптимізації всього ланцюга створення і повній діджиталізації за допомогою MO360 – цифрової виробничої екосистеми Mercedes-Benz. Екосистема MO360 дозволяє зробити виробництво більш ефективними і раціонально використовувати ресурси.

Mercedes-Benz EQS вигляд збоку

Mercedes-Benz EQE і виробництво 8 електрокарів на 3 континентах

 Завод Mercedes-Benz AG

Завод Mercedes-Benz у Бремені почне виробництво бізнес-седана EQE у другій половині 2021 року, а незабаром після цього і на заводі в Пекіні. Таким чином, EQE доповнює повністю електричну лінійку двох заводів. Завод у Пекіні буде виробляти загалом 4 моделі Mercedes-EQ для місцевого ринку.

Завод Mercedes-Benz у Таскалусі (США) також готується до випуску в 2022 році позашляховиків EQE і EQS, які в майбутньому будуть вироблятися на одній лінії з позашляховиками зі звичайним і плагін-гібридним приводом.

У 2022 році в 7 точках на 3 континентах буде вироблено 8 електричних автомобілів Mercedes-EQ. Це стало можливим завдяки тому, що компанія в усьому світі зробила інвестиції у гнучкість і технічне оснащення заводів за допомогою орієнтованих на майбутнє рішень Industry 4.0. На заводах Mercedes-Benz AG автомобілі з різними типами приводу можуть вироблятися паралельно через дуже гнучку конструкцію. З огляду на стратегічну мету Mercedes-Benz забезпечити понад половину продажів так званих xEV, тобто плагін-гібридів і електромобілів, починаючи з 2030 року та поступово збільшуючи частку чисто електрокарів, високий ступінь гнучкості є вирішальною перевагою. Це дозволяє за короткий термін налагодити виробництво залежно від запитів ринку.

Mercedes-Benz Smart EQ

Smart доповнює портфоліо електричних автомобілів Mercedes-Benz трьома додатковими моделями. Smart EQ fortwo (споживання енергії у змішаному циклі: 16,5 кВт год / 100 км, викиди CO₂ у змішаному циклі: 0 г/км) і smart EQ fortwo Cabrio (споживання енергії у змішаному циклі: 16,8 кВт год / 100 км, викиди CO₂ у змішаному циклі: 0 г/км) виробляються в Амбасі (Франція). Smart EQ forfour (комбіноване споживання енергії: 17,3 кВт год / 100 км; комбіновані викиди CO₂ – 0 г/км) в Ново Место, Словенія. Наступне покоління розумних електромобілів буде виробляти спільне підприємство Mercedes-Benz AG і Zhejiang Geely Group (Geely Holding) в Китаї – Smart Automobile Co., Ltd.

Плагін-гібридний привід важливий як ключова технологія і проміжний крок на шляху до лінійки чисто електричних продуктів. Понад 20 варіантів плагін-гібридних моделей уже є невід'ємною частиною портфоліо продуктів Mercedes-Benz. До 2025 року портфель розшириться і включатиме понід 25 варіантів моделей. Таким чином, їх виробництво також грає важливу роль у глобальній мережі. Серійне складання плагін-гібридів Mercedes-Benz здійснюється вже практично на всіх автомобільних заводах.

Mercedes-Benz EQS вигляд ззаду

Глобальна мережа з виробництва акумуляторів Mercedes-Benz

Завод Mercedes-Benz в Каменці

Німецька компанія має глобальну мережу для виробництва акумуляторів електромобілів Mercedes-EQ, яка включає заводи на 3 континентах. Виробництво акумуляторів на місцях – ключовий фактор успіху розширення виробництва електрокарів Mercedes-Benz.

Два заводи в Каменці (Німеччина) виробляють акумуляторні системи для підключних гібридів і електромобілів з 2012 року. Ще один завод із виробництва акумуляторів на майданчику запустили у 2018 році, а виробляти акумуляторні батареї EQC він почав із 2019 року. Від самого початку він був спроектований як установка з нейтральним викидом CO₂ і поєднує в собі, серед усього іншого, сонячну енергію, геотермальну енергію і теплоелектростанцію. Акумуляторні системи для EQA також недавно зійшли з виробничої лінії. Від початку виробництва на Accumotive на заводі в Каменці було створено понад 1 млн батарей на основі літій-іонної технології для електричних, гібридних автомобілів і 48-вольтових систем.

Mercedes-Benz і BAIC Group налагодили виробництво акумуляторів на наявній локації в промисловому парку Ічжуан у Пекіні (Китай). Продукція поставляється на найближчий автомобілебудівний завод, який також додав до свого портфеля повністю електричні моделі Mercedes-EQ з EQC. Виробляти акумуляторні системи для EQC там почали в 2019 році. Зі стартом виробництва EQA, EQB і EQE завод буде виробляти акумуляторні системи загалом для 4 моделей Mercedes-Benz EQ, починаючи з 2021 року.

У 2020 році акумуляторний завод у Польщі в місті Явор почав виробляти знімні гібридні акумулятори для класів C, E і S. У 2021 році офіс розширить свій портфель, включивши акумуляторні батареї для компактних моделей Mercedes-EQ, EQA і EQB. Завод від початку проектували для виробництва з нейтральним викидом CO₂ (так само, як і завод в Каменці).

Дуже скоро в Німеччині в місцевості Унтертюркгайм на 2 заводах запуститься виробництво акумуляторних систем. Наразі на заводі в Хедельфінгені ведуться остаточні приготування до виробництва акумуляторних систем для EQS, які будуть зняті з виробничої лінії в прилеглому Зіндельфінгені у першій половині 2021 року. Акумуляторна система для EQE також буде вироблятися в Хедельфінгені. Зараз у Брюлі будується ще один акумуляторний завод, який із 2022 року вироблятиме акумуляторні системи для плагін-гібридів Mercedes-Benz. Роботи на будівлі вже завершені, і в найближчі місяці завод буде оснащений відповідним обладнанням.

Виробництво моделей позашляховиків EQS і EQE почнеться у 2022 році на заводі Mercedes-Benz в Таскалусі (США). Зараз у безпосередній близькості будується акумуляторний завод, який буде постачати високоефективні акумуляторні системи для обох моделей. Будівля вже завершена, а ультрасучасні системи будуть встановлені в найближчі місяці.

Виробнича стратегія Mercedes-Benz наразі передбачає будівництво ще одного заводу з виробництва акумуляторів у Зіндельфінгені.

У співпраці з локальним партнером Thonburi Automotive Assembly Plant (TAAP) Mercedes-Benz Cars запустила завод для виробництва акумуляторів у Бангкоку (Таїланд). Робота стартувала у 2019 році. Акумуляторні системи для поточних плагін-гібридів C, E і S-Class виробляються на місці. Тут також ведеться підготовка до виробництва приводних акумуляторів для повністю електричних автомобілів Mercedes-EQ.

Завод Mercedes-Benz в Бангкоку Таїланд>

Mercedes-Benz Electric First і Ambition 2039 – мобільність і екологічне виробництво

Electric First Завод Mercedes-Benz

У рамках концепції Electric First Mercedes-Benz має на меті послідовне переведення на електрику всіх варіантів моделей і типів транспортних засобів. Вирішальним фактором найближчі кілька років є поступове збільшення частки чисто електричних автомобілів у портфоліо. Так звані xEV, плагін-гібриди і повністю електричні автомобілі повинні скласти понад половину продажів до 2030 року – і ця тенденція зростає. Усе більшою популярністю користуються автомобілі Mercedes-Benz з електроприводом. У третьому кварталі 2020 року компанія поставила по всьому світу 45000 електрокарів і плагін-гібридів (xEV).

Mercedes-Benz заявила про свій план по нейтралізації CO₂ більше року тому, представивши Ambition 2039. У цьому вирішальну роль відіграє виробництво. Уже до 2022 року заводи компанії Mercedes-Benz будуть виробляти CO₂ нейтрально по всьому світу. Сюди входять понад 30 заводів із виробництва автомобілів і фургонів, а також акумуляторних заводів.

Інтерв'ю з Йоргом Бурзер – членом правління Mercedes-Benz

Йорг Бурзер представляє відділ виробництва і поставок Mercedes-Benz AG. За його словами, німецька компанія створює моделі Mercedes-EQ за класичним зразком Mercedes: вони повністю цифрові і гнучкі, високоефективні і максимально екологічні.

Чи є у вас усе необхідне для створення електрокарів у виробничій мережі?

Виробнича мережа Mercedes-EQ готова до нашого глобального переходу на електрику. Ми почали це перетворення кілька років тому і максимально гнучко налаштовували наші заводи. Ми поступово інтегруємо виробництво електричних моделей Mercedes-EQ в наші наявні автомобільні заводи по всьому світу. Вони створені за тією ж схемою, що й автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння або плагін-гібридними приводами. Те ж саме стосується всіх наших автомобільних заводів Mercedes-Benz: усього їх 6 на 3 континентах. Ця концепція особливо вигідна, тому що попит на електричні та електрифіковані транспортні засоби в різних регіонах розвивається по-різному, і ми можемо скоригувати наші виробничі плани в короткі строки. Таким чином, ми можемо виробляти саме те, що хочуть наші клієнти.

Mercedes-Benz EQ вигляд спереду

Які плани Mercedes-Benz на майбутні моделі з електроприводом?

Одне можна сказати напевно: частка повністю електричних автомобілів у нашому портфелі в найближчі роки різко збільшиться. До 2030 року понад 50% автомобілів Mercedes-Benz зійдуть з конвеєрів у вигляді xEV. Таким чином, плагін-гібриди та гібриди будуть продовжувати відігравати важливу роль у виробничих планах компанії протягом наступних кількох років. Однак наша мета – 100% Mercedes-EQ, і ми вкладаємо всі ресурси саме в цей напрям. Ми крок за кроком готуємо наше виробництво і співробітників до змін. Наша концепція сталого розвитку також перебуває в центрі уваги: ​​від 2022 року виробництво Mercedes-Benz буде CO₂-нейтральним на заводах по всьому світу.

Виробнича лінія Mercedes-Benz

Які існують перешкоди?

Кожен запуск електричного автомобіля у процесі виробництва пов'язаний із проблемами. Однак, завдяки ноу-хау на наших заводах і системному плануванню крос-локації ми могли швидко розробити і впровадити гнучкі рішення. Послідовна діджиталізація процесів через екосистему цифрового виробництва MO360 також внесла значний вклад. Важливим фактором тут, звичайно ж, є отримання цільової кваліфікації наших колег на заводах, яку ми постійно просуваємо.

Йоргом Бурзер член правління Mercedes-Benz

Як буде тривати виробництво силових агрегатів у майбутньому?

Для глобальної мережі з виробництва силових агрегатів Mercedes-Benz перехід на електричну мобільність є особливою проблемою. Проте ми точно продовжимо адаптувати підрозділ двигунів до цих змін і зробимо його стійким в майбутньому. За останні роки ми зібрали низку найсучасніших технологій, до яких належить, серед іншого, виготовлення і складання деталей електричної трансмісії власними силами. Але також ясно, що трансмісії майбутнього будуть значно відрізнятися від сьогоднішніх.

Виробнича лінія Mercedes-Benz EQC

Ви будете виробляти акумулятори для моделей Mercedes-EQ самостійно?

Місцеве виробництво акумуляторів – важливий фактор успіху в розвитку напряму з виробництва електричних автомобілів. З метою постійного збільшення попиту і відповідно до планів ми створюємо глобальну гнучку мережу з виробництва акумуляторів у всьому світі. Сьогодні ми вже виробляємо акумулятори в Каменці, Бангкоку і Пекіні. Очікується нарощування потужності наших заводів з виробництва акумуляторних батарей в Хедельфінгені і Яворі, а наші колеги в Брюлі і Таскалусі вже готуються до запуску виробництва у 2022 році.

 Виробнича акумуляторів Mercedes-Benz

Яку нову електричну модель ви особисто найбільше чекаєте?

У принципі, я з нетерпінням чекаю на кожен новий Mercedes-Benz. Абсолютно особливою віхою, безумовно, є майбутній запуск виробництва EQS. Він зійде з конвеєра разом із S-Class на новому заводі Factory 56 Mercedes-Benz у Зіндельфінгені. Тут ми встановлюємо курс для всієї виробничої мережі. Factory 56 підтверджує наше прагнення до виробництва моделей Mercedes-EQ: повністю цифровий і гнучкий, високоефективний і максимально екологічний.

Виробництво акумуляторних батарей Mercedes-Benz

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту